Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 154312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamilla2105

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #300 dnia: Maja 19, 2008, 07:48:22 am »
0
    Na początek witam wszystkich, jestem nowa  :)
  Jeśli chodzi o sny to mam je rzadko,ale są one  bardzo nierealne, a szkoda.   

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Sny..
« Odpowiedź #301 dnia: Maja 19, 2008, 12:41:26 pm »
0
Ja ostatnio mam jakies koszmary, moja ex mi sie sni  :D

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Sny..
« Odpowiedź #302 dnia: Maja 19, 2008, 03:27:20 pm »
0
Ja na ogół kładę się spać tak zmęczona, że nic mi się nie śni...albo tego nie pamiętam :ph34r: Ale dziś miałam bardzo realistyczny sen, który choć był bardzo miły i kilka miesięcy temu mógłby mieć całkiem realne odzwierciedlenie na jawie, teraz tylko niepotrzebnie mnie zasmucił - na szczęście szybko się ogarnęłam i wróciłam do rzeczywistości :sorcerer: Nie mogę sobie pozwolić na takie zaburzanie mojego psychicznego feng shui ;)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline saga9

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 457
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #303 dnia: Maja 19, 2008, 04:25:23 pm »
0
ja w moim śnie udzielałam porad odnośnie zapalenia układu moczowego ....

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Sny..
« Odpowiedź #304 dnia: Maja 19, 2008, 06:54:59 pm »
0
Mi się dzisiaj śniło, że mi trener jakiś młodzików (Janusz Wójcik) zrobił awanturę, że mu nic nie powiedziałem, że odchodzę z klubu, a okazało się, że mnie wykupił Widzew.  :D

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Sny..
« Odpowiedź #305 dnia: Maja 23, 2008, 03:33:50 pm »
0
Ale dzisiaj miałam okropny sen :???: :ph34r:. Siedzę sobie w jakimś PKSie, który jedzie na Wschód, albo wraca stamtąd. Mam wrażenie, że wszystko jest ok i cieszę się na powrót do domu. Jak zwykle gadam dużo ze znajomymi, śmiejemy się, tyle że siedzę tym razem wyjątkowo za kierowcą (takim obleśnym i grubym zresztą, który przykleił sobie gołą babę gdzieś w centralnym miejscu autobusu :D). Zatrzymujemy się na jakichś dziwnych przystankach. Pogoda jest świetna, ale zaduch okropny i nagle wsiada ktoś z dziwnym bagażem, nie wiem kto, ale jestem przekonana, że to jakieś złe proroctwo. W tym czasie w przejściu pojawia się mój żółw, który jest jakby cały spalony i wygląda na skrzyżowanie wielkiego pająka i czegoś innego okropnego  :ph34r: :???:...Okazuje się, ze to pupilek kierowcy. To zmutowane coś zaczyna mnie kąsać po nogach i okaleczać takimi szczypcami wychodzącymi z głowy  :vampire:...Biega po PKSie i wszyscy wpadają w strach, ja jestem spokojna, bo wydaje mi się, że to jednak coś podobnego do mojego zwierzaka, ale mam okaleczone nogi. Zamiast krwi wypływa z nich żółto-seledynowy płyn...Jejku, jakie to było autentycze. Potem nagle to coś znika i kumpel znajduje to na półce ponad siedzeniami, jego też gryzie, ale wszyscy uważają po chwili to za zabawne, a ja dowiaduje się, że zostałam czymś zarażona...wtedy się obudziłam... :D :'( :???:

A 4 dni temu śniła mi się pewna osoba w dosyć "miłych okolicznościach"... :rolleyes: 8)....szkoda, że teraz taki sen pozostawia jedynie niesmak...

Eh...koszmary jednym słowem  ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2008, 03:35:25 pm wysłana przez rose84 »

knife

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #306 dnia: Maja 24, 2008, 09:15:30 am »
0
Proponuje tydzień bez telewizji :D :)

Offline duffy

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • and justice for all
  • Respect: 0
    • myspace.
Odp: Sny..
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwca 02, 2008, 12:54:01 am »
0
Moje sny ostatnimi czasy są przerażająco realistyczne, bywają straszne, ale bywają i takie, które chce pamiętać całe życie. Myślę, że sny i częstotliwość z jaką sie pojawiają [prawie codziennie pamiętam swój sen] mają związek z tym, ze jestem pod działaniem cytostatyków, cóż, chemioterapia robi swoje.

Pamiętam, ze w szpitalu śniłam chyba najgorszy sen w życiu, krzyknęłam ^^ i obudziłam pół oddziału.  :'(
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2008, 12:55:42 am wysłana przez duffy »
now i see the stars alright
i wanna reach right up and grab one for you
when the lights went down in your house
yeah that made me happy...


knife

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwca 02, 2008, 09:07:52 am »
0
Mi dzisiaj śniła się moja ex, i to dwa razy... poza tym śniło mi się, że rozwaliłem kumplowi alfe 156, którą on od kogoś tam pożyczył... Obfita noc, dobrze, że to tylko sny :)

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Sny..
« Odpowiedź #309 dnia: Lipca 12, 2008, 11:08:43 pm »
0
mi sie ostatnio snia co rusz jakies niestworzone rzeczy tylko musialbym zaraz po obudzeniu zapisywac bo ulatuja
szybko z glowy

ten najnowszy jest taki, ze snila mi sie Doda, ktora spotkalem gdzies tam bedac z jakimis ludzmi, podala mi swoj nr kom,
gadalem z nia cos o nagraniu coveru GNR i promowaniu zespolu, pozniej jakos zostalismy sami, byla straszna pogoda,
i jakos jezdzilismy najpierw chyba po knajpach moim samochodem, pozniej pamietam obrazek z jednego z osiedli z mojego
miasta, ze ona podjechala swoim samochodem, notabene mowila ze nie ma prawka ale jezdzi sobie bez, potem stwierdzilismy
ze pojezdzimy jej samochodem (a to byl jakis czerwony sportowy, prawdopodobnie ta czerwona corvette Majdana),
ja wsiadlem za kolko i pamietam ze cholernie niski byl ten samochod i mial straszne dopierdolenie... i pojechalismy na piwo

wyobraznia ludzka nie zna granic  :D
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Sny..
« Odpowiedź #310 dnia: Lipca 14, 2008, 06:37:27 am »
0
Wiecie co, jak pisaliście że śniło Wam się coś związanego z gunsami, to nie za bardzo chciało mi się w to wierzyć :D aż do dzisiaj, bo ni z tego ni z owego przyśniło mi się, że oglądałam Teleexpress i Sierocki mówił, że właśnie dziś jest premiera CHD. Pamiętam, że na początku zdziwiłam się, dlaczego ja nic nie wiem o tej premierze, a później przyszło mi do głowy, że kiedyś Axl mówił coś w stylu nie znacie dnia ani godziny i że oto właśnie nadszedł ten dzień :D dodam jeszcze, że w ogóle nie myślałam o tym, a muzyki GN'R nie słuchałam chyba ze dwa miesiące, także nie mam pojęcia skąd taki sen. W każdym razie miły
... no i pamiętajcie, że gdyby CHD ukazała się dzisiaj, to ja to wiedziałam już w nocy :sorcerer:

Offline Zuzzanna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #311 dnia: Lipca 17, 2008, 07:02:35 pm »
0
Dzisiaj śnił mi się Slash. Śpiewał z Edytą Górniak :lol:, a później to widziałam go jak jechał na holenderskim rowerze i krzyknęłam do niego coś, chyba "HEEEJ"


I koniec.
Changed. Good times.

SSolid

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #312 dnia: Lipca 17, 2008, 08:14:35 pm »
0
a mi sie snilo ze pojechalem z dzeiwczyna na fajna impreze i bylo fajnie. Bardzo fajny sen mialem.

Offline saga9

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 457
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #313 dnia: Lipca 19, 2008, 06:14:15 pm »
0
Solid - rzeczywiście fajny miałeś sen  :D
A mi się przyśnił REBEL  :D wspominał coś ... , że ma dziecko  :???: Córkę  :D

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Sny..
« Odpowiedź #314 dnia: Lipca 19, 2008, 06:15:19 pm »
0
nic mi na ten temat nie wiadomo  :o