Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 158006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vinary

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 02, 2006, 08:39:21 pm »
0
z tymi horoskopami gazetowymi jest tak: ktoś, kto ma najsłabsze wyniki w redakcji ma za karę napisąc horoskop. wiem, bo ciocia mojej kumpeli to wie :P. a ja nie wierzę, że ustawienie planet ma na mnie jakiś wpływ... to jest po prostu chore... kiedyś się w ogóle zaastanawiałam nad takimi rzeczami i doszłam do spraw wiary... no i nie wiem, ale raczej nauka mnie bardziej przekonuje jeśli chodzi o stworzenie świata i ewolucję...

a co do snów to moja mama miała sen, że zamiast taty w jej łóżku być aligator :P się obśmiałam, powiedziałam: a co to za różnica? :D :D :D
[img]http://img59.imageshack.us/img59/5451/userbar103669hg7.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]


Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Sny..
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 02, 2006, 09:12:04 pm »
0
Najdziwniejsze sny jakie miałam były efektem działania narkozy, a własciwie wychodzenia z niej. Jeśli ktoś z Was miał narkozę i pamięta pierwszy sen, bezpośrednio po niej, to wie o czym mówię :]  

Offline vinary

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 02, 2006, 09:25:54 pm »
0
ja nie wiem, ale mam pyt.: co się stało że mialaś narkozę? spadłaś w przepaść w jakimś śnie :D
[img]http://img59.imageshack.us/img59/5451/userbar103669hg7.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]


Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Sny..
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpnia 02, 2006, 09:31:35 pm »
0
Spaść w przepaść we snie to byłoby interesujące doświadczenie :] niestety w moim przypadku, to nie było nic niezwykłego, ot zwykła proza życia :/

Offline psycholcia

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Kobieta
  • Idealnie, doskonale
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpnia 02, 2006, 10:03:27 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Mi sie kiedys snilo, ze bylam w ciazy
jak sie rano obudzilam to pomyslalam, ze musze kupic ciuszki i po czasie do mnie dotarlo, ze to byl sen
 
Psycholcia znam ten ból, sny o ciąży są perfidne <_< Ja obudziłam się przerażona, zerwałam się z łóżka i pierwsze co zrobiłam, to spojrzałam na swój brzuch, czy jest w normalnych rozmiarach :D Po takich przeżyciach lubię sobie powiedzieć "Jak dobrze, że to był tylko sen..."Chociaż niektóre sny mogłyby trwać wiecznie :D
 :lol: taa niektore moga trwac wiecznie :D  :D
ja sie nigdy nie zrywalam po snach o ciazy...po przebudzenieu  pomyslalam o tych ciuszkach, raz nawet, ze mama dobrze przyjela fakt, ze jestesm w ciazy :lol:
dziwi mnie tylko, ze nigdy ojca nie widzialam :rolleyes:  
"Czasami z ludźmi nie warto dyskutować, nie warto im tłumaczyć, jedyne co warto, to zostawić ich i odejść"

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Sny..
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpnia 02, 2006, 10:07:30 pm »
0
widać jego zadanie dobiegło końca, wiec we śnie takze nie było już dla niego miejsca :D

Offline vinary

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpnia 02, 2006, 10:09:32 pm »
0
zrobił co robi najlepiej i poszedł sobie :P
[img]http://img59.imageshack.us/img59/5451/userbar103669hg7.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]


Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: Sny..
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpnia 02, 2006, 10:26:39 pm »
0
a macie czasem takie głupie wrażenie podczas zasypiania (ani to sen ani to nie sen) że coś wam się wydaje np mnie najczęsciej ,że spadam z drabiny albo wpadam w jakiś dół,że tak nagle się zrywacie przestraszeni?
niecierpię tego
mój kolega kiedyś tak się wystraszył, że walnął nogą w ścianę i w ten sposób zafundował sobie gips:P

Offline vinary

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpnia 02, 2006, 10:30:34 pm »
0
ja się czuję, jakbym spadała i wtedy często się zrywam i walę głową w ścianę :P
[img]http://img59.imageshack.us/img59/5451/userbar103669hg7.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]


Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: Sny..
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpnia 02, 2006, 10:35:39 pm »
0
głową o ścianę?? biedaczysko....to sobie może zamontuj materac na ścianie albo śpij w kasku...;)

Offline vinary

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpnia 03, 2006, 10:11:24 am »
0
kumple stwierdzili, że mi ładnie w guzach :D

aha. jak mam jakiś straszny sen typu koszmar, to budzę się ze skurczem w lewej łydce... nie wiem dlaczego :]
[img]http://img59.imageshack.us/img59/5451/userbar103669hg7.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]


Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Sny..
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpnia 03, 2006, 11:51:25 am »
0
kilka razy w ciągu studiów miałam koszmarne sny przed jakimś trudnym egzaminem, nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby śnił mi się np. ten profesor z którym mam mieć egzamin, czy też przebieg egzaminu,albo to że go nie zdałam ale nie...mi się zawsze śniła moja nauczycielka od biologii z liceum i że ja  mam na raz zaliczyć materiał z całego roku. I nie mam pojęcia dlaczego to była akurat biologia, bo nigdy nie miałam z nią żadnych problemów, co innego jakby śniła mi się matematyka, to byłoby uzasadnione :D

Offline psycholcia

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Kobieta
  • Idealnie, doskonale
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 03, 2006, 12:14:01 pm »
0
mnie jak ostatnio zlapal skurcz to snilo mi sie, ze odcinaja mi noge :blink:
mowicie przez sen? ja dzis rano mowilam...brat mi powiedzial, ze sie kolcilam z kims i to dosc ostro... <_<  
"Czasami z ludźmi nie warto dyskutować, nie warto im tłumaczyć, jedyne co warto, to zostawić ich i odejść"

Offline vinary

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpnia 03, 2006, 12:20:14 pm »
0
gada się przez sen, kiedy ten jest lekki. ja często gadam i o tym wiem :P często też się budzę i gadam nie wiadomo o czym :D a zauważyłam, że jak gadam przez sen, to ta scena, w której gadam jest potem 'najwyraźniejsza' (ale pokręciłam :P). ale na serio. ostatnio śniło mi się, że moja mama gdzieś wyjechała i pytałam ją (i to właśnie powiedziałam na głos): mamo dlaczego pojechałaś do Holandii? a to było akurat kiedy z rodzicami musiałam spać w jednym pokoju i ich obudziłam, a ci w rechot... a jak już się obudziłam to z takim przejęciem powiedziałam: o Boże, ja gadam przez sen? :D to było piękne :P
[img]http://img59.imageshack.us/img59/5451/userbar103669hg7.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]


Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Sny..
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpnia 03, 2006, 01:46:53 pm »
0
Cytuj
Jeśli ktoś z Was miał narkozę i pamięta pierwszy sen, bezpośrednio po niej, to wie o czym mówię :]
ja miałam,ale nie pamietam co mi się później śniło.Wydaje mi sie tylko,że w czasie narkozy miałam ,jakby przebłyski świadomosci,słyszałam lekarzy,widziałam co robią i chwilami czułam potworny ból, ale nie byłam w stanie w zaden sposób zareagować.