Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 70354 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #90 dnia: Lipca 14, 2007, 10:19:16 pm »
0
Wielka szkoda...  :( Po tym co pokazaliśmy w drugim secie, myślałem, że uda nam się dzisiaj pokonać brazylijczyków. Trzeba jednak przyznać, że po raz kolejny byli od nas lepsi. Szkoda, że nie potrafiliśmy kończyć tych kontr, które mieliśmy. Blok też dzisiaj słaby, choć przy grze Ricardo, naprawdę ciężko o skuteczny blok. Jednak należą się brawa naszym reprezentantom. Naprawdę świetnie grali w tym sezonie. Jestem przekonany, że jutro pokonamy USA kolejny raz i zajmiemy 3 miejsce. A Brazylię pokonamy w finale na igrzyskach.  ;)

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #91 dnia: Lipca 14, 2007, 10:24:34 pm »
0
widac postep od 0:3 w finale MS (no teraz stawka troche mniejsza byla)...ale i tak nas lata swietlne dziela
ciagle od Brazylii...mam nadzieje ze jutro pokonaja USA zeby nie zniweczyc calego wspanialego sezonu

jedno mnie zastanawia: czemu juz od wielu spotkan wszystkie wazne, trudne pilki ida do Wlazlego???
przeciez to juz wszyscy wiedza ze jak trwoga to do niego pilka bedzie i  juz ma chlopak podwojny blok przed
soba

wystarczy pare razy inaczej rozegrac i wtedy taki np gruszka bedzie mial pojedynczy blok w koncu...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline księżanaksiężyc

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Respect: 0
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #92 dnia: Lipca 14, 2007, 10:59:29 pm »
0
Mam pytanie, ilu spośród was to kibice sukcesu, którzy zaczęli interesować się siatkówką dopiero wtedy gdy nasi zaczęli coś grać?
Ilu z was to "sezonowcy", którzy będą mieli w d... siatkówkę gdy nasi zaczną dołować?

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #93 dnia: Lipca 14, 2007, 11:16:17 pm »
0
Cytat: ksiezanaksiezyc
Mam pytanie, ilu spośród was to kibice sukcesu, którzy zaczęli interesować się siatkówką dopiero wtedy gdy nasi zaczęli coś grać? Ilu z was to "sezonowcy", którzy będą mieli w d... siatkówkę gdy nasi zaczną dołować?

Nie wiem, czy jestem sezonową czy prawdziwą fanką. Koleżanka zaraziła mnie siatkówką jakiś czas temu. I w ogóle: nie przepadam za słowem fanka, kibic. Ja po prostu lubię oglądać mecze. A gdy drużyna wygrywa, po prostu się cieszę. U mnie nie ma zero udawania, to sprawia mi wielką radość po prostu.[

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #94 dnia: Lipca 14, 2007, 11:21:21 pm »
0
Mam pytanie, ilu spośród was to kibice sukcesu, którzy zaczęli interesować się siatkówką dopiero wtedy gdy nasi zaczęli coś grać?
Ilu z was to "sezonowcy", którzy będą mieli w d... siatkówkę gdy nasi zaczną dołować?

A Ty pewnie jesteś wiernym kibicem jeszcze przed Boskiem?
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2007, 11:23:41 pm wysłana przez Hubik »

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #95 dnia: Lipca 14, 2007, 11:44:23 pm »
0
No niestety, nie udało się :( Mogliśmy dziś wygrać, Brazylia miała sporo własnych błędów (Gustavo to już przegiął - żeby tyle zagrywek schrzanić ;)). Żałuję pierwszego seta, bo było kilka punktów przewagi po naszej stronie...
No nic, teraz znów czas na Amerykanów - oby skończyło się tak, jak w piątek, ze zwycięstwem po naszej stronie.

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #96 dnia: Lipca 14, 2007, 11:55:16 pm »
0
Szkoda ale taka jest brazylia i myśle że rosji także nie dadzą szansy na zwycięstwo.
Wystarczy tylko czekać kiedy ci wszyscy brazylijscy siatkarze odejdą z kadry bo troche wiekowo są zaawansowani przynajmniej połowa,a  grają cały czas tym samym składem. Jeszcze do Olimpiady dociągną  :blink:

Ważne że Polska utrzymuje się nadal skutecznie w czołówce najlepszych drużyn świata i to się liczy

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #97 dnia: Lipca 14, 2007, 11:59:43 pm »
0
Niech chociaż odejdzie ich libero i rozgrywający, a stracą wiele... Czasami ich libero bronił dzisiaj niesamowite piłki.

Offline księżanaksiężyc

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Respect: 0
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #98 dnia: Lipca 15, 2007, 11:35:18 am »
0
Mam pytanie, ilu spośród was to kibice sukcesu, którzy zaczęli interesować się siatkówką dopiero wtedy gdy nasi zaczęli coś grać?
Ilu z was to "sezonowcy", którzy będą mieli w d... siatkówkę gdy nasi zaczną dołować?

A Ty pewnie jesteś wiernym kibicem jeszcze przed Boskiem?
Nie jestem w ogóle kibicem siatkówki. Od zawsze wolałem piłkę i nie jaram się żadnymi siatkarzami, piłkarzami ręcznymi, Kubicami i innymi Małyszami. Wiadomo, fajnie gdy Polacy wygrywają ale nie będę się nagle zachwycał czymś co do tej pory mnie nie interesowało.

Z czystej ciekawości zapytałem ilu z was to "sezonowcy" który za kilka lat zapomną kto to był Świderski, Winiarski czy inny Gruszka a ilu to prawdziwi fani siatkówki.

PS. Wiem, że to was g....o obchodzi ale mój kolega był na ślubie Winiarskiego (koledzy z podstawówki) :)

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #99 dnia: Lipca 15, 2007, 12:01:25 pm »
0
Ty nie jarasz się siatkówką a mnie nigdy nie obchodziła piłka nożna... każdy ma swoją ulubioną dziedzinę sportu, której jest fanem (chyba, że sportu w ogóle nie znosi). Ja kocham grać w siatkę, uwielbiam chodzić na mecze, a jak nie mam możliwości obejrzenia na żywca to kibicuję przed tv. Jeśli chodzi o LŚ to jeśli tylko miałam możliwość oglądałam każdy mecz, nie tylko z udziałem polskiej drużyny bo po prostu pasjonuje mnie gra.
A co do formuły 1, skoków narciarskich czy szczypiornistów to jasne - cieszę się jak Polacy odnoszą w tych dziedzinach sukcesy, ale nie śledzę tego tak uważnie bo mnie to tak nie interesuje (nigdy nie wiedziałam co ludzie widzą w piłce ręcznej? nie znosiłam w to grać w czasach szkolnych :rolleyes:)
A skoro do przechwałek doszliśmy to też chodziłam z Winiarem do szkoły ;)

Offline księżanaksiężyc

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Respect: 0
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #100 dnia: Lipca 15, 2007, 01:52:50 pm »
0
Jeśli lubisz siatkówkę od zawsze to ok... ale drażni mnie takie wynoszenie na piedestał wszystkich, którym się wiedzie. Nagle w całej Polsce okazuje się, że niewiadomo ilu jest kibiców danej dyscypliny. A gdy sportowiec ma dół nagle 80% tych wielkich fanów znika a pojawiają się zawistni idioci.

I podejrzewam, że tak samo będzie z tymi naszymi siaktarzami.

A co do tego chwalenia się :( Akurat Winiarski mnie delikatnie rzecz ujmując średnio interesuje, nawet nie pytałem kolegi o wrażenia z imprezki.
Od tak mi się przypomniało to o tym wspomniałem.

Ale ty możesz się chwalić ile chcesz, kogo tam jeszcze znasz ciekawego? :lol:

Offline Recit69

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • The 13th Caesar
  • Respect: +21
    • Cradle Of Filth Poland
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #101 dnia: Lipca 15, 2007, 02:04:12 pm »
0
Księżanaksiężyc, czyżby Bydgoszczanin / Bydgoszczanka? :)

Ja siaty nie lubię, wolę piłkę nożną. Albo szachy  :D

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #102 dnia: Lipca 15, 2007, 02:04:38 pm »
0
tragiczna zagrywka wczoraj była - nic więcej nie powiem ...

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #103 dnia: Lipca 15, 2007, 02:44:45 pm »
0
I podejrzewam, że tak samo będzie z tymi naszymi siaktarzami.
W to akurat wątpię bo oni jeszcze nie będąc seniorami odnosili już sukcesy. A to co teraz się dzieje to nie jest chwilowe, grają coraz to lepiej. Takie moje zdanie. Zresztą siatkówka zawsze była jedną z najmocniejszych dziedzin sportowych Polski.
Zgodzę się z Tobą, że jak komuś się dobrze powodzi to nagle znajdują się pseudofani (przykład: mój tata, który kibicował bydgoskiej Polonii dopóki nie spadła czy też Małyszowi, który niegdyś śmigał lepiej ;))

Ale ty możesz się chwalić ile chcesz, kogo tam jeszcze znasz ciekawego?  :lol:
Całe mnóstwo ciekawych znajomych :D ale nikogo kogo byś znał ;)

A właśnie z Bydgoszczy jesteś? :)

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #104 dnia: Lipca 15, 2007, 04:12:13 pm »
0
Dzisiaj zdobeda brazowy medal (trzecie miejsce) i tez bedzie ok, Brazylia jakos nam nie lezy :(


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]