Autor Wątek: Siatkówka  (Przeczytany 70363 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #150 dnia: Stycznia 08, 2008, 11:17:15 pm »
0
Na Eurosporcie.

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #151 dnia: Stycznia 09, 2008, 10:10:10 pm »
0
I kiszka... Przegrana 3:2... :( A były już 3 pkt. przewagi w 5 secie...
Oby jutro Hiszpanie wygrali z Holandią...

Komentarze powalają: "Pliński przycina rywalom palce u stóp" :lol:

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #152 dnia: Stycznia 09, 2008, 10:15:18 pm »
0
Szkoda... Myślałem, że zawału dostanę podczas tie-braka. I znowu jesteśmy od kogoś uzależnieni... Mam nadzieję, że Hiszpanie nie oleją meczu z Holendrami...

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +196
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #153 dnia: Stycznia 11, 2008, 12:57:10 pm »
0
A no forach internetowych zawrzało po porażce z Holandią. Powiem tak - sami jesteśmy sobie winni. Ja o ile Lozano jeszcze nie chce zwalniac, to uważam, że popełnił kilka fatalnych błędów.

Po pierwsze po co powoływał Kurka?! I tak go prawie nie wpuszczał na boisko bo mu nie ufał, a nominalnego atakującego Prygla w ogóle nie powołał, mimo że jest w dobrj formie i na pewno by sobie poradził. Niewątpliwie jest to dla niego policzek. Przegraliśmy ten turniej przez atak. A jeśli się powołuje dwóch przyjmujących na pozycje atakującego to się nie ma czemu dziwić.

Po drugie - Grzyb. Po jakiego grzyba go powoływał?! Już na ęgrzech pokazał, żę jest bez formy, a jego serwis doprowadza mnie do furii. O ile z atakującymi był problem, o tyle środkowych w Polsce mamy wielu, którzy by sobie poradzili. Wymienie tu tylko Szczerbaniuka, Nowakowskiego czy Nowaka

Po trzecie postawa Zagumnego. Może umie gubić blok, ale w kluczowych momentach zawodził. Świdrowi wystawiał niedociągnięte piłki a Gruszcze za niskie i za antenkę.

Na przyszłość Lozano musi się zastanowić nad powołaniami.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #154 dnia: Stycznia 11, 2008, 09:02:45 pm »
0

Offline Sonia

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Płeć: Kobieta
  • All Beauty Must Die
  • Respect: 0
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #155 dnia: Stycznia 12, 2008, 06:16:54 pm »
0
Grucha najbardziej zawiódł, brakowało Wlazłego, Winiarskiego i Prygla
Szkoda, że Hiszpanie to takie chamy i odpuścili Holendrom, a dziś im sędziowie pomagali z Finami
I don't believe in the existence of angels
But looking at you I wonder if that's true

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +196
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #156 dnia: Stycznia 13, 2008, 10:02:06 am »
0
Grucha nie grałna swojej pozycji więc nie zawiódł. Gdybyśmy wygrali jeden mecz wi.ęcej nie muiselibyśmy się patrzeć na innych. Tan naprawdę przegraliśmy dwa wygrane mecze.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #157 dnia: Stycznia 15, 2008, 09:55:25 pm »
0
No i nasze "Złotka" pokonały Holenderki 3:1 (17,28, -16, 20) !! Ciężko było, ale się udało. Szacunek za odrobienie straty i wygranie drugiego stanu, kiedy przegrywaliśmy 24:21. W secie trzecim się troszkę pogubiliśmy, i popełniliśmy parę błędów. Ostatni set, do drugiej przerwy technicznej, to odrabianie dwupunktowych strat, oraz tracenie tej przewagi. Jednak po tej przerwie już Polki bezdyskusyjnie lepsze. Teraz czas na Niemki.

EDIT: Niemki pokonane!!!! Wygraliśmy 3:2!! Mecz był bardzo dziwny. W trzecim secie zostaliśmy rozbici. W czwartym secie nasze dziewczęta też miały ciężkie chwile, jednak zdołały się pozbierać i wygraliśmy tego seta do 19. Tie-break to już indywidualny popis Ani Podolec, która zdobyła zagrywką bodajże 5 punktów pod rząd. I to dodam z zagrywki "stojącej". Do tego jeszcze dodajmy jej ataki, czyli w tie-breaku praktycznie Ania nam załatwiła to zwycięstwo.
Pełen szacunek dla "Złotek" za ten mecz.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2008, 07:46:52 pm wysłana przez Hubik »

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +196
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #158 dnia: Stycznia 18, 2008, 04:05:01 pm »
0
Roddick ciągle walczy, więc na razie nie pokazują meczu na głónym euro, a dwójki nie mam. Jestem skazany na relacje z neta fuck. Na razie po jeden w setach

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #159 dnia: Stycznia 18, 2008, 05:29:57 pm »
0
No i w ostatnim meczu w grupie pokonały Turcję 3:1 (27:29, 25:16, 28:26, 25:20).

Jeszcze tylko dwa mecze i jedziemy do Pekinu!!

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +196
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #160 dnia: Stycznia 19, 2008, 09:50:04 am »
0
Jeszcze aż dwa mecze. Serbia i Rosja są groźniejszymi rywalami niż te z naszej grupy :(

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #161 dnia: Stycznia 19, 2008, 09:55:08 pm »
0
Mamy finał!!! W ostatnim secie myślałem, że zejdę na zawał po dwóch błędach i stanu 20:18 dla Serbii. Na szczęście nasze Panie się "zebrały" i szybko odrobiły straty.

Jutro finał z Rosją o 15.30. Będzie zaj*biście ciężko, ale wierzę, że dadzą radę.

EDIT: Przegraliśmy 2:3 :-( Wielkie dzięki za to co nasze siatkarki zrobiły z Rosjankami w trzecim secie. Wielkie brawa za podniesienie się w czwartym secie i doprowadzenie do tie - breaka. W nim już się nie udało...

Teraz trzeba trzymać kciuki za nasze "Złotka" w maju. Głęboko wierzę, że się uda i pojadą na Olimpiadę, bo one na to zasługują.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2008, 05:51:07 pm wysłana przez Hubik »

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #162 dnia: Stycznia 20, 2008, 06:15:05 pm »
0
Blisko było. Szkoda bo dziewczynom awans się należał.

A tak wogóle to powinna być dyskwalifikacja drużyny rosji. Nie wiem czy Hubik widziałeś, ale kulikova to dla mnie wykapany chłop jest :P

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #163 dnia: Stycznia 20, 2008, 07:13:06 pm »
0
Kurcze, o tym samym pomyślałem jak ją na początku zobaczyłem!!!

No w Japonii będzie zdecydowanie łatwiej i nie dopuszczam innej myśl, jak brak naszych "Złotek" na Olimpiadzie.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1967
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +196
Odp: Siatkówka
« Odpowiedź #164 dnia: Stycznia 21, 2008, 08:42:00 am »
0
Jeśłi pojadą w tym samym składzie to na pewno! Zgadzam się z ekspertami, że po raz pierwszy mamy tak wyrównaną 12. Przy tym aż 6 dziewczyn dysponuje świetną zagrywką, która może odwrócic losy każdego seta (Gajgał, BAranska, dziękiewicz, Skowronska, Podolec, Skorupa)

Je.sli można sie do czegoś przyczepić to przede wszystkim do rozgrywnia. Jeśli mielibyśmy rozgrywającą na światowym poziomie, to medal na olimpiadzie byłby nasz.