Autor Wątek: SEX  (Przeczytany 76808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KFCBucket

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +44
Odp: SEX
« Odpowiedź #270 dnia: Lipca 07, 2008, 12:56:49 am »
0
Czyli generalnie jest fajnie wtedy, jak moja żona chodzi do łóżka z sąsiadem zapewniając  mnie, że kocha tylko mnie i nikogo więcej ??
Tylko taki wniosek mi się nasuwa z Twojej wypowiedzi. Rozumiem, że seks jest odruchem  :P biologicznym, ale, jak ktoś tu zauważył, istnieją też normy, które jako istoty "WYŻSZE" sami stworzyliśmy. Gdyby można było się gzić z kim popadnie, to kazirodztwo byłoby na porządku dziennym.  ;] Uważam się za osobę tolerancyjną, jednak  wydaje mi się, że seks powinien wynikać z uczucia. No chyba że ani ja ani ona nie mamy rodzin i obydwoje zakładamy, że chcemy tylko dać upust potrzebie.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: SEX
« Odpowiedź #271 dnia: Lipca 07, 2008, 01:07:11 am »
0
On i ona tego chcą, więc to robią. Żałujesz im? Twoim zdaniem seks i uczucia winny iść w parze. Moim zdaniem seks ma z uczuciami tyle wspólnego, co siusianie, jedzenie, oddychanie i inne naturalne, fizjologiczne czynności. Ba, powiem więcej, seks jest jak niezły film w telewizji, ciekawostka z pasjonującej dziedziny albo łykend na nartach wodnych. Ale co on do chol...ry ma wspólnego z uczuciami? Nie rozumiesz, że niektórzy ludzie nie mają wdrukowanego w swój umysł schematu seks=uczucia? To nie znaczy, że są to ludzie bez uczuć.

czy ty aby nie nalezysz do klubu swingersow?  :>

Połączyłem temat Sex z tematem Kasandra,bo w zasadzie coraz bardziej się przenikają.Zqyx
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2008, 07:45:45 am wysłana przez Zqyx »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: SEX
« Odpowiedź #272 dnia: Lipca 07, 2008, 07:53:42 am »
0
Sex może uprawiać kto chce z kim chce ;) Warunek wg mnie jest jeden - nie ranić tym innych,tzn. jeśli jedna osoba nie wiąże sexu z uczuciami,to druga też i.t.d,jeśli są to osoby w związku,to jeśli jedna z nich zechce seksu z kims innym i zrealizuje to,to nie nazywajmy tego poszukiwaniem wrażeń i.t.d ;),tylko zdradą. Jasne - są pary,które dają sobie wolną rękę w poszukiwaniu partnerów,ale to inna historia.
Dla mnie więź fizyczna jest niemożliwa bez emocjonalnej. Wiem,dziwak jestem :P

Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: SEX
« Odpowiedź #273 dnia: Lipca 07, 2008, 08:48:51 am »
0
Prawdę mówiąc, sensu stricto "seks bez uczuć" nie istnieje. Zawsze, chcąc, nie chcąc, coś się czuje, np. sympatię, fascynację, życzliwość, zachwyt, chęć miłego spędzenia czasu tak, by obojgu było przyjemnie itp. Ale nie muszą wystąpić takie uczucia jak chęć bycia w związku, wspólnego mieszkania, jedzenia, wychowywania dzieci, posiadania kogoś na wyłączność i kontrolowania cudzego życia seksualnego. Seks bez związku to niekoniecznie zdrada, wcale nie jest też taki zwierzęcy. Jedzenie to też biologiczny impuls, ale można jadać potrawy wyszukane, egzotyczne, różnorodne, w cywilizowany sposób. Mieć przy tym mnóstwo przyjemności i doznań estetycznych.

Załóżmy, że A i B żyją w związku i nagle B traci zainteresowanie seksem, nie ma ochoty, nie znajduje w nim przyjemności, lekarz nie jest w stanie pomóc. Czy B ma się "w imię związku" nagiąć i robić coś, czego nie lubi? Na tym polega szanowanie się? Piszę to odnośnie wypowiedzi na temat szanowania się w kontekście spotkań "na seks". C i D, którzy spotkali się "na seks" szanują się, bo do niczego się nie zmuszają.

E i F żyją w związku, ale ich uczucia dawno się wypaliły, co najwyżej irytują się nawzajem od czasu do czasu. Nie rozstaną się, bo przysięgali przed ołtarzem, mają dzieci i "co powiedzą sąsiedzi?". Ich seks to właśnie "seks bez uczuć". Natomiast C i D czują do siebie wiele sympatii i cieszą się wspólnie spędzanym czasem.
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: SEX
« Odpowiedź #274 dnia: Lipca 07, 2008, 08:53:26 am »
0
Seks bez związku to nie zdrada,ale jeśli jedna z osób jest w związku,to jest zdrada,z tym chyba się zgodzisz?

http://wiadomosci.onet.pl/1495607,242,1,1,skok_w_bok_w_sieci,kioskart.html
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2008, 08:56:48 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: SEX
« Odpowiedź #275 dnia: Lipca 07, 2008, 08:56:35 am »
0
Na tym polega cała sztuka, żeby nie wpakować się taki ograniczający związek. :D
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: SEX
« Odpowiedź #276 dnia: Lipca 07, 2008, 08:58:02 am »
0
A to już co kto woli,mamy wolny wybór.Mi akurat takie ograniczenia nie przeszkadzają :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: SEX
« Odpowiedź #277 dnia: Lipca 07, 2008, 09:15:04 am »
0
Czy w dzisiejszych czasach nie ma miejsca na szacunek,przyzwoitośc,uczciwość?A gdzie miejsce na uczucia?
Chyba nie bardzo rozumiem
Pomogę. Chodzi o uprawianie seksu z innymi bez żadnego uczucia.
Akurat nie tej części nie zrozumiałam :) Chodziło mi o to, że przecież nikt nikomu nie zabrania wypełniania swojego życia szacunkiem, przyzwoitością czy uczciwością, ale też nie narzucajmy wszystkim na siłę swojej definicji tych pojęć.

Cytat: bizkit
Ktoś kto przestawia swoje zdanie na jakiś temat zostaje nazwany zakompleksionym tylko dlatego, że ma jakis okreslony pogląd na coś.
Absolutnie nie dlatego, że ma określony pogląd. Dlatego, że - biorąc pod uwagę sposób, w jaki sposób doszedł do swoich wniosków, czyli kradzież cudzych zdjęć, stworzenie fałszywej tożsamości, wreszcie podpuszczanie w pewien sposób tych kobiet – ma czelność kogokolwiek pouczać i umoralniać. Zresztą, w sumie nie powinno mnie to dziwić, to takie typowe dla niektórych facetów. Prowokują pewne sytuacje, bez skrupułów je wykorzystują, a potem chowają głowę w piasek - zamiast przejść nad tym, co się stało, do porządku dziennego albo podzielić odpowiedzialność za to sprawiedliwie na obydwie osoby, cały jej ciężar przerzucają na kobietę.

I o pewne stwierdzenie " które nie robią sobie niczego z faktu, że ktoś je kocha i ktoś czeka ".
A jeżeli, pomimo że ten ktoś istnieje, wcale nie kocha i nie czeka? A jeśli te osoby mają taki, a nie inny układ, który obydwojgu pasuje? Opcji jest wiele i to tylko i wyłącznie sprawa tych dwóch osób – jeśli żadna z nich nie czuje się zraniona, obcym nic do tego.

Czyli generalnie jest fajnie wtedy, jak moja żona chodzi do łóżka z sąsiadem zapewniając  mnie, że kocha tylko mnie i nikogo więcej ??
Jeśli Tobie, Twojej żonie i sąsiadowi to odpowiada – to ok. Jeśli odpowiada to Twojej żonie i sąsiadowi, ale Tobie niekoniecznie – to nie jest ok. Ale to tylko i wyłącznie sprawa Waszej trójki, postronny Iksiński nie ma prawa niczego Wam narzucać.

Sex może uprawiać kto chce z kim chce ;) Warunek wg mnie jest jeden - nie ranić tym innych,tzn. jeśli jedna osoba nie wiąże sexu z uczuciami,to druga też i.t.d,jeśli są to osoby w związku,to jeśli jedna z nich zechce seksu z kims innym i zrealizuje to,to nie nazywajmy tego poszukiwaniem wrażeń i.t.d ;),tylko zdradą. Jasne - są pary,które dają sobie wolną rękę w poszukiwaniu partnerów,ale to inna historia.
I to by było wszystko w tym temacie :)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: SEX
« Odpowiedź #278 dnia: Lipca 07, 2008, 09:28:12 am »
0

Statystyka:( Kasandra)
- 20 kobiet dodało mnie do znajomych a dopiero po tym fakcie zapytało czy się znamy

Poleciały na zdjęcie?

- z 3 osób, które miały w profilu napisane, że nie przyjmują zaproszeń od obcych jedna przyjęła moje zaproszenie

Dlaczego?

- 21 obcych mi kobiet wysłało do mnie zaproszenie. Pytając skąd się znamy żadna mi nie odpowiedziała

Liczy się charakter i osobowość ? ;) :D


Swoją drogą ciekawe,jakie byłyby wyniki,gdyby badający pokazał zdjęcie kobiety :) Wydaje mi się,że znaczących różnic by nie było.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: SEX
« Odpowiedź #279 dnia: Lipca 07, 2008, 11:20:49 am »
0
Tak sobie czytam te posty wszystkie i postanowiłem też sie wypowiedzieć. Wydaje mi się, że nawet gdy ktoś jest w związku otwartym, to nie przekona mnie, że nie obchodzi go czy jego partner/partnerka sypia z innymi. Sex jest najcudowniejszy na świecie. jestem od niego uzależniony, ale nie zrobię tego z inna osobą. mam narzeczoną i ja bardzo mocno kocham  i wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy uczucia. a jak ktoś mi mówi, że Sex to dla niego tylko sprawa fizjologiczna, tak jak jedzenie i picie i w ogóle, to nie wierzę mu jak cholera. Niestety Sex w dzisiejszych czasach sprowadzono do niemalże publicznej sprawy. Kochajmy się i uprawiajmy SEX ile się tylko da. Według mnie to z każdego mieszkania powinny kilka razy dziennie wydobywać sie jęki i okrzyki zachwytu kochających sie ludzi. To by było piękne. niech sie tylko KOCHAJą!!! a w związku przecież jest tez miejsce na SEX dziki i ostry, no nie???
A jeżeli ktoś nie potrafi odkrywać nowych możliwości i miejsc u swego partnera no to ma pecha.

 8)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: SEX
« Odpowiedź #280 dnia: Lipca 07, 2008, 11:53:31 am »
0
Statystyka:( Kasandra)
- 20 kobiet dodało mnie do znajomych a dopiero po tym fakcie zapytało czy się znamy

Poleciały na zdjęcie?

(...)

- 21 obcych mi kobiet wysłało do mnie zaproszenie. Pytając skąd się znamy żadna mi nie odpowiedziała

Liczy się charakter i osobowość ? ;) :D

Ale co to niby pokazuje? ze to byly złe kobiety? łatwe? chętne? nic takiego po tym nie mozna powiedziec... jedynie to, ze tym osobom zalezy na jak najwiekszej liczbie znajomych (co akurat jest modne w serwisach spolecznosciowych). Polecialy na zdjecie? A co by im to dalo? Nie sadze ze w ogole zdjecie mialo jakies znaczenie. Mysle ze nawet wiekszosc tych dziewczyn wiedziala ze to zdjecie "modela z netu". To tylko internet.


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: SEX
« Odpowiedź #281 dnia: Lipca 07, 2008, 12:50:28 pm »
0
20 na 500 poleciało na zdjęcie - też mi nowina. Statystyki miażdżą - badającego.  Wbrew pozorom nie wyciągam z tego żadnych wniosków.

Charakter i osobowość być może się liczą,ale raczej trudno wywnioskować jaki ktoś jest na podstawie zdjęcia,które może być/często jest pozowane.

Czy wiedziały,że zdjęcie nie jest prawdziwe? Tego nie wiem. Za to jedyna rzecz jaką widziały to prawdopodobnie właśnie zdjęcie. A skoro tak,to chyba zdjęciem się zainteresowały. Nie mogły? Mogły. Jakbym dostał zaproszenie od ładnej dziewczyny też bym chyba zaakceptował.Tyle,że wolę w znajomych faktycznie mieć osoby,z którymi kiedyś choćby 2 słowa zamieniłem ;)  A,że one zrobiły inaczej? To wolny kraj. Od dodania zdjęcia osoby nieznanej do proponowania seksu jest dość daleka droga.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2008, 01:20:36 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: SEX
« Odpowiedź #282 dnia: Lipca 07, 2008, 12:59:28 pm »
0
nawet gdy ktoś jest w związku otwartym, to nie przekona mnie, że nie obchodzi go czy jego partner/partnerka sypia z innymi.
Uwielbiam osoby, które lepiej wiedzą, co inni myślą i co komuś siedzi w głowie :sorcerer:  Czyli jeżeli ja nienawidzę szpinaku i mam na jego widok odruch wymiotny, to żadna osoba, która go uwielbia, nie przekona mnie, że tak jest naprawdę? Tylko dlatego, że JA uważam, że szpinak jest obrzydliwy i JA go nie lubię? Bez komentarza...
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: SEX
« Odpowiedź #283 dnia: Lipca 07, 2008, 01:34:44 pm »
0
Winne są temu neurony lustrzane.
Cytuj
Podejrzewa się, że dzięki nim osobnik, na widok pewnej czynności, jest w stanie niemal natychmiast odgadnąć intencje innego osobnika nie tylko tego samego gatunku. U człowieka odpowiadają prawdopodobnie również za zdolność do rozpoznawania cudzych emocji, i intencji wyrażanych niewerbalnie czyli empatię oraz współczucie.

Cytuj
Podczas prac nad korą ruchową mózgu makaków zauważyli, że niektóre obszary mózgu reagują niemal identycznie, gdy któryś z badaczy sięgał po jedzenie, jak w sytuacji, gdy małpy robiły to same. W dalszych badaniach ustalili, że wzór aktywności jest reprezentacją danej czynności, niezależnie od tego, kto ją wykonuje.


Ponieważ neurony te wykryto też u małp, wygląda na to, że "jasnowidzenie" odnośnie cudzych emocji to jakiś pierwotny mechanizm. Myślę, że może być on zwodniczy. Ktoś, kto źle znosi brak wyłączności seksualnej (wolny związek), uważa, że ktoś inny czuje to samo. Tak naprawdę te przypisywane innym emocje mówią o naszych własnych rodzajach emocji, czy reakcji. Np. wietrzenie wszędzie zdrady może świadczyć o tym, że sami jesteśmy do niej skłonni. ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2008, 01:42:14 pm wysłana przez Karol »
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: SEX
« Odpowiedź #284 dnia: Lipca 07, 2008, 01:44:34 pm »
0


 A i B
C i D
E i F

Po opisie stosunków jakie panuja miedzy tymi parami,wnioskuje,ze A i B sa kochajaca sie parą.Gdy pojawiaja sie problemy to co??Spotkanie z kims innym na sex? Taaak,to wspaniały dowód szacunku.Czy związek 2ki ludzi to tylko spijanie smietanki?Otóz nie.Bycie z kimś wymaga od nas czegos wiecej.Ludzie którzy sie kochaja sa gotowi do poswieceń,ofiarnosci   .I robia to,bo im zalezy na kims i na nich.Zwiazek wymaga od nas wysiłku.Co wiecej,zasługuje na ten wysiłek.

E i F Jesli miedzy ludźmi nie ma uczucia,to nie ma nic.A jest.Irytacja.Ale jak mozna isć do łóżka z kims kto powoduje w nas rozdraznienie,złość,zdenerwowanie?Jesli "zyjemy "  w zwiazku z kimś,ktoj est nam obcy i czujemy do niego niechęc to nie wyobrazam tu sobie miejsca na sex.Irytacja kiedys zamieni sie w cos wiecej.I  jedyne co moga zrobic  to własnie rozstac sie."Maja dzieci",a dzieci maja dom bez miłosci,ciepła,serdecznosci.Tak,rodzice daja wspaniały przykład,bo "przysiegali przed ołtarzem" i boja sie sasiadów.Tylko,ze w takiej sytuacji o wiele wiecej moga dac tym dzieciom bedąc osobno niz razem.

to takie typowe dla niektórych facetów.

Facetów? Moze dla wszystkich? Choc to 'badanie " jest dla mnie smieszne,pokazło jednak,ze kobiety wcale nie sa takie swiete.One TEZ robia pewne rzeczy.Nalezy im wybaczac ,bo ktos je  podpuscił?

A jeżeli, pomimo że ten ktoś istnieje, wcale nie kocha i nie czeka?

To po co jest?Zeby miec sie kim pokazac na imprezach rodzinnych?Zeby go osmieszac? Jak tworzyc zwiazek jesli miedzy ludźmi nie ma uczucia?Cos na zasadzie "jestem zToba ,bo mnie utrzymujesz" ? Pewnien cytat by sie przydał ;]


obcym nic do tego.
Chyba do tego słuzy forum,zeby rozmawiac o czyms i wyrazac swoje opinie.

 

Sex, Drugs & Rock n' Roll...

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7810
Ostatnia wiadomość Stycznia 09, 2013, 08:09:13 pm
wysłana przez @maciek