Autor Wątek: SEX  (Przeczytany 76965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: SEX
« Odpowiedź #180 dnia: Maja 05, 2007, 10:33:20 pm »
0
Tzn ankiete prowadzisz? :D A jesli 5 osob to poprze, 7 nie, a 2 wstrzymaja sie od glosu, to co zrobisz? :D
Rozumiem ankiety na kazdy temat, ale wyjezdzac z tematem w jakiej pozycji lubicie konczyc.. BO JA W USTACH... to nie wiem jak mozna to potraktowac powaznie :D :D :D Pomijam juz czyjąś rownie smieszna odpowiedz, ze dla niego to ponizanie kobiet... :D :D :D Takie rzeczy to sprawa indywidualna, a nie uogolnianie...

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: SEX
« Odpowiedź #181 dnia: Maja 05, 2007, 10:33:34 pm »
0
Normalnie niedługo sex forum zróbcie
)


To tylko Hp.Tu mozna piisać o szystkim,o TYM też.

Offline Travis192

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: 0
    • http://
Odp: SEX
« Odpowiedź #182 dnia: Maja 05, 2007, 10:35:08 pm »
0
Stary puknji sie w głowę równie dobrze możesz założy temat co sądzicie o waleniu w kakę. Pomyśle trochę zanim coś napiszesz biorąc pod uwagę, że nie każdy jest tu pełnoletni!!!
Kontakt gg 3489633
[img]http://hwo.w.interia.pl/Animation1.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
Odp: SEX
« Odpowiedź #183 dnia: Maja 05, 2007, 10:40:45 pm »
0
Stary puknji sie w głowę równie dobrze możesz założy temat co sądzicie o waleniu w kakę. Pomyśle trochę zanim coś napiszesz biorąc pod uwagę, że nie każdy jest tu pełnoletni!!!

W regulaminie nie ma punktu mowiacego o tym, ze nie moge zalozyc tematu o seksie wiec nie wyjezadzaj mi z tekstem ze sa tu dzieci...Jezeli sa to co ? Mamy nie przeklinac, nie poruszac tematow tabu ? Niech tu nie wchodza i juz  :P A moze mowisz o sobie jako o dziecku bo nie rozumiem ? Poza tym - gdzie tu widzisz jakas ankiete ?? Jak wspomniala mawier - jest to Hyde Park wiec mozna rozmawiac o wszystkim ! A jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia w tym temacie lub cos Ci nie pasuje, brzydzi Cie to nie odwiedzaj tego watku - proste


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline Travis192

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: 0
    • http://
Odp: SEX
« Odpowiedź #184 dnia: Maja 05, 2007, 10:55:12 pm »
0
spoko masz podpis na dole z tymi buziaczkami stary ciekawe czy twoja laska wie ze piszesz o niej i waszym triumfalnym w finale w ustach na forum  muzycznym?Napisz coś na onecie tam Ci więcej osób odpisze żenada  :D :D Czekam na Twój nowy temat z niecierpliwością :lol: :lol: :lol: ;D :D
P.s stary to faktycznie jest zajebisciee ciekawe co napisałeś poważnie  :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2007, 10:58:28 pm wysłana przez Travis192 »
Kontakt gg 3489633
[img]http://hwo.w.interia.pl/Animation1.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
Odp: SEX
« Odpowiedź #185 dnia: Maja 05, 2007, 11:01:23 pm »
0
spoko masz podpis na dole z tymi buziaczkami stary ciekawe czy twoja laska wie ze piszesz o niej i waszym triumfalnym w finale w ustach na forum  muzycznym?Napisz coś na onecie tam Ci więcej osób odpisze żenada  :D :D Czekam na Twój nowy temat z niecierpliwością :lol: :lol: :lol: ;D :D

Owszem - jest to forum muzyczne a ja pisze w odpowiednim dziale, wie ze pisze o nas i smieje sie z takich pajacow jak ty  :lol: :lol: :lol: Widac ze jestes nielekko ograniczony  :rolleyes: I k***a, jak nie masz nic ciekawego do dodania to nie wypowiadaj sie ...BTW, ciekawe skad wiesz ze na onecie sa takie tematy ? Czyzby dziecko neostrady ?

I nie pisze tu o triumfalnym finale w ustach tylko staram sie poznac opinie uzytkownikow na ten temat ! Niestety dzieki takim osobom jak ty temat jest zasyfiony odpowiedziami nic nie wnoszacymi do dyskusji  8)


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: SEX
« Odpowiedź #186 dnia: Maja 05, 2007, 11:07:01 pm »
0
W regulaminie nie ma punktu mowiacego o tym, ze nie moge zalozyc tematu o seksie wiec nie wyjezadzaj mi z tekstem ze sa tu dzieci...

Tu nie chodzi o brak punktu w regulaminie, tylko o brak klasy u Ciebie... szkoda ze nie napisales tematu o watpliwosciach co do higieny podczas analu albo o tym gdzie sie spuszczac waląc konia zeby sladow nie bylo :D temat na poziomie szkoly podstawowej przechwalajacego sie chlopaka czego to on z dziewczyna nie robi :D :D :D

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
Odp: SEX
« Odpowiedź #187 dnia: Maja 05, 2007, 11:13:17 pm »
0
W regulaminie nie ma punktu mowiacego o tym, ze nie moge zalozyc tematu o seksie wiec nie wyjezadzaj mi z tekstem ze sa tu dzieci...

Tu nie chodzi o brak punktu w regulaminie, tylko o brak klasy u Ciebie... szkoda ze nie napisales tematu o watpliwosciach co do higieny podczas analu albo o tym gdzie sie spuszczac waląc konia zeby sladow nie bylo :D temat na poziomie szkoly podstawowej przechwalajacego sie chlopaka czego to on z dziewczyna nie robi :D :D :D

A gdzie napisalem ze jestem niby taki ZA***STY i ze niewiadomo jakie rzeczy z Nia robie ? Jak tak bardzo interesuja Cie tematy o ktorych piszesz to czemu ich nie zalozysz ? Naprawde jestescie takimi debilami czy tylko takich udajecie ? Porozmawiac na poziomie nie mozna bo od razu odzywaja sie ograniczeni umyslowo ludzie, ktorzy nie maja nic ciekawego do powiedzenia na dany temat...

Gdzie napisalem : ej, spuscilem sie mojej pannie do geby, no gdzie ? Nie umiecie czytac ? To zapraszam do podstawowki :lol: Gdzie uzylem jakiegos slownictwa ktore mogloby kogos z Was urazic ? Temat jak kazdy inny ale dla wielu to temat tabu wiec boli ich to  8)


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline Travis192

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Respect: 0
    • http://
Odp: SEX
« Odpowiedź #188 dnia: Maja 05, 2007, 11:17:51 pm »
0
Koleś irytujesz mnie coraz bardziej więc nie będe sie wypowiadał. Pajac to Twoje Pierwsze Imie a ten temat jest tego przykładem. Ograniczony stary Napisz ten temat na erotycznym forum to spotkasz sie z lepszym odezwem kretynie!.Ja dziecko neostrady i pisze to koleś który ma o 700 więce postów ode mnie ;D ;DI Uciekam, bo to nie ma sensu twój temat jest bardzo CIEKAWY i SZOKUJĄCY! ;D Sory ze napisałem tu w ogóle :D
P.S skąd biorą sie tacy kolesie
P.S 2 Napisze nastepny temat o sex trójkatach napewno też będą fajne komentarze. Bo to też jest CIEKAWE przecież. ;D Ja nie mam nic do powiedznia tak CIEKAWEGO I INTERESUJĄCEGO  Stary rządzisz na całej lini!!!
 
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2007, 11:21:23 pm wysłana przez Travis192 »
Kontakt gg 3489633
[img]http://hwo.w.interia.pl/Animation1.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
Odp: SEX
« Odpowiedź #189 dnia: Maja 05, 2007, 11:23:05 pm »
0
I chwali Ci sie to ze uciekasz  :) chociaz jedna osoba nie wnoszaca nic do dyskusji odejdzie  :lol:

Jak tak bardzo przeszkadza Ci ten temat to nie wypowiadaj sie..Jak widac administracji nie przeszkadza  B)


[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: SEX
« Odpowiedź #190 dnia: Maja 06, 2007, 12:11:49 am »
0
Co do tematu.. Mysle, ze to idyndywidualna sprawa kazdego z nas. Chociaz watpie, zeby sam final w ustach sprawial jej przyjemnosc, po prostu robi to dlatego, ze Cie kocha i chce Tobie  zrobic przyjemnosc. A kobiety gdy cos czuja, potrafia zrobic wiele dla faceta.
Temat tabu? Pewnie tak, ale ja jakos nie chwale sie wszystkim wokol co z kim robilam, bo mysle, ze to 2 osoby powinny sie cieszyc z tej intymnosci i nie trzeba wszystkim o tym opowiadac. Jesli oboje tego chcecie, to w porzadku.
Tylko nie pamietam zebys sie wypowiadal w innym temacie np o bratniej duszy czy muzyka i milosc itp.. tylko wyleciales nagle z tematem o szczytowaniu w ustach.. nie zrozum mnie zle, ale troche mnie to dziwi.


nowy nr gg : 12071320

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
Odp: SEX
« Odpowiedź #191 dnia: Maja 06, 2007, 02:30:55 am »
0
Jeszcze raz Jakaś osoba, napisze w tym temacie coś nie na temat, czyli np obrazi innego użytkownika w sposób pośredni, bądź bezpośredni polecą bany i temat zablokuję. Tak więc piszcie  na temat, ale nie zapominajcie o netykiecie... to tak na marginesie.

Offline Pure_Poison

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1456
  • ~>Dean Cadillac Select ''TE'' mrrrr..<~
  • Respect: 0
    • http://legia.com.pl
Odp: SEX
« Odpowiedź #192 dnia: Maja 06, 2007, 07:39:11 am »
0
Co do tematu.. Mysle, ze to idyndywidualna sprawa kazdego z nas. Chociaz watpie, zeby sam final w ustach sprawial jej przyjemnosc, po prostu robi to dlatego, ze Cie kocha i chce Tobie  zrobic przyjemnosc. A kobiety gdy cos czuja, potrafia zrobic wiele dla faceta.
Temat tabu? Pewnie tak, ale ja jakos nie chwale sie wszystkim wokol co z kim robilam, bo mysle, ze to 2 osoby powinny sie cieszyc z tej intymnosci i nie trzeba wszystkim o tym opowiadac. Jesli oboje tego chcecie, to w porzadku.
Tylko nie pamietam zebys sie wypowiadal w innym temacie np o bratniej duszy czy muzyka i milosc itp.. tylko wyleciales nagle z tematem o szczytowaniu w ustach.. nie zrozum mnie zle, ale troche mnie to dziwi.

Asiu, przeciez nigdzie sie nie chwale...Gdybym nie ''opisal'' mojej sytuacji to ktos moglby podniesc glos i zapytac dlaczego pytam o takie rzeczy nie piszac nico sobie...  :'(

Chcialem tylko poznac opiniee forumowiczow na ten temat...Jezeli macie ochote to zamknijcie temat  8)



[size=3.75pt]Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej
i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja
[/size]
[/b]
 

Solid Shake

  • Gość
Odp: SEX
« Odpowiedź #193 dnia: Maja 06, 2007, 02:17:12 pm »
0
Jeszcze raz Jakaś osoba, napisze w tym temacie coś nie na temat, czyli np obrazi innego użytkownika w sposób pośredni, bądź bezpośredni polecą bany i temat zablokuję. Tak więc piszcie  na temat, ale nie zapominajcie o netykiecie... to tak na marginesie.

jak skasujesz posty nie na temat to zostanie pół strony xD

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: SEX
« Odpowiedź #194 dnia: Listopada 06, 2007, 12:37:13 pm »
0

 najlepsza piosenka Gunsów podaczas sexu? :P November rain- miły, spokojny początek, ostry  finał  z pewnością prowadzący do... orgazmu moi drodzy! :P


Gdzie tam NR.Zdecydowanie "Ain't It Fun?.jak dla mnie numer jeden.
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2007, 01:49:36 pm wysłana przez mawier »

 

Sex, Drugs & Rock n' Roll...

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7815
Ostatnia wiadomość Stycznia 09, 2013, 08:09:13 pm
wysłana przez @maciek