Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 348711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #945 dnia: Maja 04, 2013, 09:46:34 pm »
0
"Gwiazda rocka" czyli Atticus Fetch był dla mnie absolutną gwiazdą tej serii, a oglądając wcześniej "Metalocalypse" i wszelkie filmiki na YT z przeróżnymi muzykami backstage jestem skłonna uwierzyć, że niektórzy naprawdę tak się zachowują. Co nie zmienia faktu, że "Californication" zawsze było przerysowane, więc i postać Atticusa musiała taka być. Będę za nim tęsknić w siódmym sezonie.
Poza tym Tim Minchin jest komikiem genialnym, (byle tylko podchodzić do tego z przymrużeniem oka, bo wiem, że są tacy, co biorą prześmiewcze skecze na serio :P ), polecam skecze i piosenki na YT, są z polskimi napisami :)

Co do Runkle'a. Moim zdaniem to on jest od jakiegoś czasu słabszym ogniwem tego serialu. Ciągle pakuje się w coraz bardziej absurdalne tarapaty jakby ta postać została w pewnym momencie poprowadzona jako taki pocieszyciel: "Masz kiepsko w życiu? Nigdy nie będziesz mieć tak przerąbane jak Runkle!" Teoria "Jeśli coś ma się zdarzyć, przydarzy się Runksowi" czasami zaczyna męczyć. Niemniej jednak lubię go.
Cieszyłam się z wyjazdu Becci. Dla mnie ta momentami zbyt przemądrzała dziewucha straciła swój urok w piątym sezonie. Kiedyś rozmowy Becci i Hanka były najmądrzejszymi w serialu. Dalej tak jest mniej więcej, ale mam wrażenie, że Becca wygłasza oklepane frazesy, wypominała ojcu niejednokrotnie w poprzednich sezonach styl życia, a sama poszła tą drogą. Kiedyś była osobą, chyba nawet jedyną, która potrafiła Hankiem potrząsnąć (wszystkie poważne rozmowy aż do pamiętnego i pięknego listu w 4. sezonie) aż stała się osobą, której nie potrafię znieść. Zagubiła gdzieś życiową dojrzałość i mądrość na rzecz trawki i imprez. Mam nadzieję, że jej występy w 7. sezonie będą tylko i wyłącznie gościnne i sporadyczne.

Nie chciałabym także, aby 7. sezon był ostatnim. Przywiązałam się do tego serialu :P Aż za bardzo.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Seriale
« Odpowiedź #946 dnia: Maja 04, 2013, 10:47:55 pm »
0
Ja też się cieszę, że ta Becca wyjechała ;) Dla mnie najbardziej rockowym w tym sezonie był pogrzeb tego gitarzysty i wdowa po nim :D
Co do Runkle'a? Moim zdaniem był takim pocieszycielem, czy wypełniaczem w pierwszych sezonach a od 5 sezonu dla mnie jego perypetie to najciekawsze i najśmieszniejsze momenty w całej fabule, i ten trójkąt on, Stu i Marcy. A w tym ostatnim sezonie Hank zupełnie bez wyrazu i zupełnie wypalony, poza początkiem, jego dołem alkoholowym i odwykiem potem nic ciekawego się nie dzieje, ten niby romans z Faith z czasem nudzi a między nim a Karen nic się nie dzieje. W postaci Karen też nic się nie dzieje, nie ma nikogo w jej życiu a jej rola sprowadza się jedynie, od czasu do czasu, do rozmów z Hankiem o nich lub o córce. Pojawia sie też kilka bohaterów z wcześniejszych sezonów ale to tylko epizody.
Atticus Fetch może być, chociaż drażni, czasami bywa zabawnie. Myślę, że gdyby nie postać Runkle'a to byłby to bardzo nudny sezon ;)
W 5 sezonie na początku byłem trochę rozczarowny ale potem mnie wciągnął, w tym sezonie jak przerywałem oglądanie jakoś mnie nie ciągnęło tak od odcinka do odcinka :'(

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #947 dnia: Maja 04, 2013, 10:50:02 pm »
0
Karen zawsze była "zapychaczem", choć na poczatku też motorem do działania Hanka.
Swoją drogą myslałam, że motyw odwyku pociągną dłużej, bo tak reklamowali ten sezon, a tu dwa odcinki i koniec. Zblazowany, zrezygnowany, zdołowany Hank to też pewnie zamysł scenarzystów. Facetowi nudzi się tryb zycia jaki prowadził i pewnie marzy o stabilizacji :P
Dobrze, że Lew Ashby się pojawia! :wub:
No i miałam nadzieję na Broadway z prawdziwego zdarzenia, ale niestety praca nad scenariuszem była tylko tłem.
Co do wdowy po gitarzyście - wymiatała :lol:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline @maciek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1632
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm on the Nightrain!
  • Respect: +1214
Odp: Seriale
« Odpowiedź #948 dnia: Maja 04, 2013, 11:29:41 pm »
0
Gadajcie dalej, o Californiacation, takie rozmowy to ja lubię  ;D
Btw. Wy też tak macie, że po oberzejrzeniu jego odcinku, humor się polepsza, a życie się staje kolorowsze? ;P


"You're just like crosstown traffic"
Up to eleven!

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #949 dnia: Maja 04, 2013, 11:31:43 pm »
0
Ja tak mam, ale to pewnie dlatego, że ten serial to mój drugi ulubiony ever :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Kortina98

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1613
  • Płeć: Kobieta
  • See, the sea wants to take me
  • Respect: +969
    • NTSowa galeria ;)
Odp: Seriale
« Odpowiedź #950 dnia: Maja 05, 2013, 10:53:38 am »
0
A ''Przyjaciół'' ktoś ogląda ?  :wub:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34699
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3441
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Seriale
« Odpowiedź #951 dnia: Maja 05, 2013, 03:16:19 pm »
0
A to Dexter nie był serialem HBO?
Nie. Na HBO z seriali leci Gra o Tron, Borgie, bodajże Trawka, czy coś, nie wiem, co jeszcze.
Oglądał ktoś The Following?
Hannibala?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Seriale
« Odpowiedź #952 dnia: Maja 05, 2013, 05:31:43 pm »
+1
A ''Przyjaciół'' ktoś ogląda ?  :wub:
Chyba to mój the best of jeśli mowa o serialu tv ;)

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Seriale
« Odpowiedź #953 dnia: Maja 05, 2013, 06:34:06 pm »
0
"Przyjaciół" oglądałam, oglądam i będę oglądała!!!  :D
I bez żadnego "chyba" to mój the best of   ;)

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Seriale
« Odpowiedź #954 dnia: Maja 05, 2013, 06:41:53 pm »
0
Oglądałem chwilę ale mnie nie przekonał. Najlepszym serialem wg. mnie jest MASH, masa świetnego humoru osadzonego podczas wojny koreańskiej.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #955 dnia: Maja 05, 2013, 07:24:23 pm »
0
A to Dexter nie był serialem HBO?
Nie. Na HBO z seriali leci Gra o Tron, Borgie, bodajże Trawka, czy coś, nie wiem, co jeszcze.
Californication :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Kortina98

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1613
  • Płeć: Kobieta
  • See, the sea wants to take me
  • Respect: +969
    • NTSowa galeria ;)
Odp: Seriale
« Odpowiedź #956 dnia: Maja 05, 2013, 07:45:16 pm »
0
A ''Przyjaciół'' ktoś ogląda ?  :wub:
Chyba to mój the best of jeśli mowa o serialu tv ;)
"Przyjaciół" oglądałam, oglądam i będę oglądała!!!  :D
I bez żadnego "chyba" to mój the best of   ;)

No to pjona  :lol: Mogłabym godzinami oglądać  :D Często z rana na TVN7 lecą 4 odcinki pod rząd  ;)

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Seriale
« Odpowiedź #957 dnia: Maja 05, 2013, 09:37:59 pm »
+1
Tak, tylko mi się przeważnie przypomina pod koniec przedostatniego sobotniego odcinka  :'(. I chciaż ta wersja z lektorem jakoś mi nie leży, to i tak łykam wszystko co puszcza telewizornia  :D.
A! No i oczywiście pjona!  :lol:

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Seriale
« Odpowiedź #958 dnia: Maja 05, 2013, 09:40:15 pm »
0
A to Dexter nie był serialem HBO?
Nie. Na HBO z seriali leci Gra o Tron, Borgie, bodajże Trawka, czy coś, nie wiem, co jeszcze.
Oglądał ktoś The Following?
Hannibala?

Hannibala tak :) tzn poltora odcinka, reszta nagrana. Ogolem spodziewalem sie bardziej thrilleru, a nie kryminalnego serialu, ale mi sie podoba mimo wszystko..

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Seriale
« Odpowiedź #959 dnia: Maja 05, 2013, 09:56:38 pm »
+1
A ktoś z Was oglądał Spartakusa? Najlepsze w tym serialu są... cycki. Historia głupiutka, że hej, dekoracje wyglądają na plastikowe, a aktor grąjący głównego bohatera ma niewiele bogatszy repertuar min od Pattinsona. Ale ogółem nie jest nudno i dobrze się to ogląda. Wspominałem już, że w tym serialu są cycki? A w wersji  bez cenzury, którą ja oglądałem, są cycki i nie tylko... Na plus przedstawienie realiów ówczesnego Rzymu i nie najgorsze, choć oczywiście mocno przerysowane, pojedynki na arenie. No i byłbym zapomniał - cycki.  Właściwie to nie potrafię sobie przypomnieć żadnej głównej bohaterki, która by się ani razu nie pokazała całkiem nago. Spartakus też to i owo zaprezentował, ale to raczej ukłon w stronę damskiej części widowni. Jeśli więc lubicie cycki seriale historyczne, to ten jest nawet niezły ;)
Geoff Fuckin' Tate!