Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 353252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Seriale
« Odpowiedź #825 dnia: Grudnia 28, 2012, 08:43:25 pm »
0
A może ktoś jest również jak ja fanem serialu "Family Guy"?

No ba.

Offline freliszka

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 123
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +38
Odp: Seriale
« Odpowiedź #826 dnia: Grudnia 28, 2012, 08:49:23 pm »
0
vegtcia, po Tobie od razu widać, że fan Family Guy'a i Stewiego! ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Seriale
« Odpowiedź #827 dnia: Grudnia 28, 2012, 09:00:01 pm »
0
Ja daaaaawno nie ogladalem, ale cenie sobie ;)

Offline Ada!

  • Patience
  • Wiadomości: 14
  • Respect: +8
Odp: Seriale
« Odpowiedź #828 dnia: Grudnia 29, 2012, 01:21:07 am »
0
ja od paru lat oglądam "Dwóch i pół" i osobiście kocham  :wub: te nowe odcinki z Ashtonem też są niezłe :D ogląda ktoś "Jeden Gniewny Charlie" ? Ja oglądam i od pierwszego odcinka bardzo polubiłam  :D
Sometimes I never give a fuck !

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Seriale
« Odpowiedź #829 dnia: Grudnia 29, 2012, 03:04:20 pm »
0
Ja skończyłam niedawno oglądać How I Meet You Mother, dla mnie serial jest wprost genialny. Początkowe sezony typowo humorystyczne, a z czasem serial staje się coraz to bardziej życiowy. Prawdopodobnie oglądnę wszystkie serie jeszcze raz.  :D

Po skończeniu HIMYMu zaczęłam oglądać The Big Bang Theory. Obejrzałam pierwsze dwa sezony, ale z czasem zaczął mnie ten serial nudzić. Najmocniejszą zaletą tego serialu, jak dla mnie zdecydowanie zabójczy Sheldon.  :P

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Seriale
« Odpowiedź #830 dnia: Grudnia 29, 2012, 11:03:09 pm »
0
Ada! Ja wszystkie odcinki Dwóch obejrzałem...;) ale Jeden... jakoś do mnie nie przemówił...i chyba na 2 odcinku zaprzestałem oglądania.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Seriale
« Odpowiedź #831 dnia: Grudnia 30, 2012, 12:44:29 pm »
0
Ja skończyłam niedawno oglądać How I Meet You Mother, dla mnie serial jest wprost genialny. Początkowe sezony typowo humorystyczne, a z czasem serial staje się coraz to bardziej życiowy. Prawdopodobnie oglądnę wszystkie serie jeszcze raz.  :D

Po skończeniu HIMYMu zaczęłam oglądać The Big Bang Theory. Obejrzałam pierwsze dwa sezony, ale z czasem zaczął mnie ten serial nudzić. Najmocniejszą zaletą tego serialu, jak dla mnie zdecydowanie zabójczy Sheldon.  :P
A ogladalas Przyjaciół?:)

Offline voyteq

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +484
Odp: Seriale
« Odpowiedź #832 dnia: Grudnia 30, 2012, 01:41:22 pm »
0
Ja ostatnio oglądam "Kroniki młodego Indiany Jones". Kiedyś to leciało w TVP ale jakoś pamiętam to jak przez mglę.
Fajnie się na to patrzy. Zwłaszcza, że każdy odcinek ma ponad 90 min :)
Myślę, że każdemu fanowi serii o Indianie Jones się to spodoba.


"You say that I'll never change but what the fuck do you know?"

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Seriale
« Odpowiedź #833 dnia: Grudnia 30, 2012, 01:52:40 pm »
+2
O..., nie wiem jak Rose25, ale "Przyjaciele" to mój number one po wsze czasy!  :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Seriale
« Odpowiedź #834 dnia: Stycznia 02, 2013, 08:27:14 am »
0
Myślę, że mój też ;) ale pytałem w kontekście HIMYM, bo od kiedy obejrzałem "Przyjaciół" tamten serial wydał mi się bezsensowny i przestałem go oglądać :D mają podobną formę, ale Przyjaciele są wg mnie zrealizowani jakoś milion razy lepiej ;)

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: Seriale
« Odpowiedź #835 dnia: Stycznia 02, 2013, 09:55:16 pm »
0
Jedyny polski sensowny serial: Misja Afganistan   :radocha:

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Seriale
« Odpowiedź #836 dnia: Stycznia 06, 2013, 10:53:02 pm »
0
How I Met Your Mother jest eeeeeeeeeeeeeeekstraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! w początkowych sezonach robią sobie tylko żarty i nabijają się ze wszystkiego ale im dalej w las tym więcej "życiowych" tematów :D uwielbiam wszystkich bohaterów! no może czasem Robin mnie irytuje... :D

i właśnie wczoraj skończyłam oglądać ii teraz zostanie tylko jeden odcinek na tydzień i to już dupa nie oglądanie... takie sitcomy to super się ogląda jak można obejrzeć masę odcinków pod rząd :D

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4407
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2466
Odp: Seriale
« Odpowiedź #837 dnia: Stycznia 06, 2013, 11:25:48 pm »
0
Najlepszym serialem, żeby nie było kłótni to zaznaczę, że wśród sitcomów i tak jest Friends(Przyjaciele). Serial jest tak ZA***STY, że oglądam go szósty raz od początku i naprawdę gorąco polecam  :D
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Seriale
« Odpowiedź #838 dnia: Stycznia 07, 2013, 11:22:00 pm »
0
Uwielbiam HIMYM  :D
Podoba mi się to, w jaki sposób poruszają tematy związane z codziennością, np. jeśli ktoś zauważy u drugiej osoby jak ona ciągle powtarza ten sam wyraz to dopiero wtedy dostrzegają to inni; albo to, że jeśli wejdą w jakiś zakład to trwają w nim do samego końca (jak ostatnio Barney, który nie mógł się odzywać); i to, że przez tyle lat ta paczka mimo przeciwnościom losu wciąż trzyma się razem; poza tym świetny humor i przedstawienie przeróżnych charakterów; i wiadomo - trudna miłość między trójką przyjaciół.
No i warto powiedzieć, że serial w sam raz idealny jako motywacja do wiary w miłość, przyjaźń i jak dla mnie, w to, że nie trzeba być kimś sławnym i bogatym, żeby mieć niezapomniane przygody i prowadzić mega tryb życia.

Ale zauważyłam, że trzeba obejrzeć kilka odcinków żeby się wkręcić. Kiedy puszczałam znajomym po jednym odcinku to nic ich nie bawiło, po prostu nie wiedzieli o co chodzi bo nie oglądali od początku i serial wydał im się głupi.

Zamierzam obejrzeć teraz Twin Peaks, bo krótkie a matura za pasem ;p i Przyjaciół :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2013, 11:23:36 pm wysłana przez nada.jonna »

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Seriale
« Odpowiedź #839 dnia: Stycznia 08, 2013, 12:45:30 am »
0
Najlepszym serialem, żeby nie było kłótni to zaznaczę, że wśród sitcomów i tak jest Friends(Przyjaciele). Serial jest tak ZA***STY, że oglądam go szósty raz od początku i naprawdę gorąco polecam  :D

A którą wersję wolisz - z dubbingiem czy z lektorem? Przyznam, że ja "wychowałam" się na dubbingowanej i do niej jestem przywiązana. W wersji z lektorem wiele gagów jest spalonych i w związku z tym nie trawię jej. Kiedyś, jako friendsmaniak, drukowałam sobie z wyprzedzeniem scenariusze i sama próbowałam tłumaczyć. Nigdy nie zapomnę jak z "jellyfish" (meduza) usiłowałam zrobić "rybę w galarecie" hahaha!
Uwielbiam HIMYM  :D
Ale zauważyłam, że trzeba obejrzeć kilka odcinków żeby się wkręcić. Kiedy puszczałam znajomym po jednym odcinku to nic ich nie bawiło, po prostu nie wiedzieli o co chodzi bo nie oglądali od początku i serial wydał im się głupi.

Zamierzam obejrzeć teraz Twin Peaks, bo krótkie a matura za pasem ;p i Przyjaciół :)
Skoro Ty "Przyjaciół", to ja zrobię jeszcze jedno podejście do HIMYM, bo faktycznie po obejrzeniu jednego odcinka jakoś nie złapałam bakcyla  :lol:
A który to sezon teraz właściwie puszczają?