Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 353495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akilis

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 320
  • Płeć: Kobieta
  • I nagle serce zwalnia i nie dzieje się nic
  • Respect: +20
Odp: Seriale
« Odpowiedź #255 dnia: Września 17, 2010, 11:44:02 pm »
0
Dr House ;)
Wciągnął mnie niasamowicie jakieś 3 lata temu. Chociaż przyznam, że zaczynają mnie nudzić te medyczne wątki. Najlepiej zaczął się sezon 6. Świetny jest 1 odcinek, kiedy House jest w psychiatryku.

Solidus

  • Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #256 dnia: Października 08, 2010, 01:37:51 pm »
0
Fringe - skończyłem pierwszy sezon. Dawno takiego gówna nie widziałem, wygląda jak odpady z archiuwm x . Ogólnie co, mamy panią FBi która osra się dla dobra sprawy, zdziecinniałego doktora który sam wszystko zrobił 20 lat temu i teraz inni tym się zabijają i Pejseja z jeziora marzeń który miał byc takim Sawyerem, kolesiem który rzuca śmieszne i ironiczne uwagi. No więc k***a NIE WYSZŁo, ani razu nie usmiechnąłem się przy tych jego żenujących komentarzach. Do tego mamy murzyna i babkę terminatora. Stężenie chujozy w tym serialu jest niebezpiecznie wysokie. 2 sezon już czeka na obejrzenie :sorcerer:

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Seriale
« Odpowiedź #257 dnia: Października 08, 2010, 05:17:32 pm »
0
Ogląda ktoś Two And Half? :P

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Seriale
« Odpowiedź #258 dnia: Października 08, 2010, 06:07:46 pm »
0
Kiedyś to oglądałem.  Teraz leci, bodajże na TVN7, ale jakoś nie mam czasu nigdy trafić na to. W sumie to aż tak mnie nie powalił aby tak układać swój czas aby móc go obejrzeć. Jak dla mnie, to rewelacji nie ma, ale zły również nie jest.

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Seriale
« Odpowiedź #259 dnia: Października 08, 2010, 06:39:32 pm »
0
Cytuj
Stężenie chujozy w tym serialu jest niebezpiecznie wysokie. 2 sezon już czeka na obejrzenie sorcerer
Solid to po co oglądasz jak takie g.ówno?
Ja teraz czasami oglądam "Czarną żmiję". Mam 4 sezony ale nie ciągnie mnie zbyt bardzo. Od czasu do czasu włączę odcinek albo z dwa,żeby się pośmiać.

Solidus

  • Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #260 dnia: Października 09, 2010, 08:18:55 am »
0
Zacząłem to chce skończyć, może zrozeumiem fenomen tego serialu.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Seriale
« Odpowiedź #261 dnia: Października 09, 2010, 08:49:12 am »
0
Hannah Montana też jest fenomenem. Sprobuj.

Solidus

  • Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #262 dnia: Października 09, 2010, 09:15:13 am »
0
No trochę fail bo wiadomo że Hannah Montana>reszta, w pracy oglądam na jutabie.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Seriale
« Odpowiedź #263 dnia: Października 09, 2010, 09:40:08 am »
0
Wybacz mą impertynencje i brak wiary w Ciebie.

Solidus

  • Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #264 dnia: Listopada 21, 2010, 06:59:19 pm »
0
Spoko loko!


Weeds się skończyło, kolejny sezon będzie raczej ostatni wg twórczyni. I dobrze, niech zabiją tą kurwę.

Ok, leci teraz finał Twin Peaks, jak wiemy Dale zostaje uwięziony w Black Lodge, w banku mmay wybuch, Ben Horne zostaje raniony w głowę itp. Wszyscy uważali to za zakończenie a okazało się że to...clifhangery. Wątki otwarte które byłyby kontybuowane w 3 sezonie. Aktorzy w połowie 2 sezonu czuli się porzuceni ( Lynch zamiast robić TP promował gównianą Dzikość Serca) a poziom serialu leciał na pysk więc zdjęto go z anteny.

 co mówi Mark Frost o 3-im sezonie:

"David i ja byliśmy rozproszeni w części drugiego sezonu, ale moglibyśmy powrócić do sezonu 3 z nowym entuzjazmem. Zacząłem nakreślać nowe terytoria, które wydawały mi się ciekawe i w które moglibyśmy się zagłębić. Powrócilibyśmy do tego, co ludzie lubili na początku serialu. Do rozpoznawania natury dobra i zła w ludzkich sercach. I że nie trzeba jechać do wielkiego miasta, by odnaleźć dwoistość natury ludzkiej. Do tego, że serce zdolne jest do niewiarygodnego dobra i niewyobrażalnego zła. To motywy, które David i ja badaliśmy w innych naszych filmach i badaliśmy tutaj wspólnie. Myślę, że sezon 3. poszedłby dalej, aż do serca tego mroku, by dowiedzieć się, co stało się z agentem Cooperem. Z osobą, która była personifikacją jasnej strony i która musi się zmierzyć ze swoją mroczną stroną. Zawsze żałowałem, że nie mieliśmy szansy tego zrobić. To byłaby niezła zabawa. I wiem, że fanom serialu spodobałoby się to".



Szkoda, mimo że środek 2 sezonu był faktycznie mocno przeciętny ale końcówka zyskiwała rozpęd...

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Seriale
« Odpowiedź #265 dnia: Grudnia 06, 2010, 09:19:34 pm »
0
Ja teraz zacząłem o tych potworach - Pamiętniki wampirów. Myślałem,że to będzie taka trochę przereklamowana sieczka,ale jest lepsze niż myślałem. Już przy 4 odcinku porządnie mnie wciągnęło. :vampire:

Solidus

  • Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #266 dnia: Grudnia 08, 2010, 10:07:52 am »
0
Dexter się kończy , znowu 9 m-cy czekania będzie ;f

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Seriale
« Odpowiedź #267 dnia: Grudnia 08, 2010, 10:52:11 am »
0
A mnie ten sezon nie zachwyca...
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Solidus

  • Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #268 dnia: Grudnia 08, 2010, 12:24:18 pm »
0
Kwestia gustu, imo jest zajebiście, póki co tylko troszkę gorzej niż 4

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Seriale
« Odpowiedź #269 dnia: Grudnia 08, 2010, 02:10:32 pm »
0
Ostatni sezon Dexa mnie rozwall, byl jednym z lepszych imo:) Ten jakos mnie nie przekonuje, ale nie jest taki zly, wciaz sie fajnie oglada. Chociaz ta blondi moglaby byc ladniejsza i miec wieksze cycki, ale to tam szczegol:D