Autor Wątek: R.I.P.  (Przeczytany 348925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #1575 dnia: Sierpnia 19, 2024, 06:41:36 pm »
0
Miał wzloty i upadki, ale ja zawsze będę go kojarzył z pamiętnymi meczami z Legią, w Lidze Mistrzów i sezonem bez porażki. Nie będę ukrywać, że bardzo zasmuciła mnie wczoraj ta informacja, zresztą pewnie jak wielu kibiców Widzewa dla których jest Legendą.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8622
  • 17000 postów
  • Respect: +4361
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #1576 dnia: Sierpnia 26, 2024, 02:20:54 pm »
0
Miałem dobre życie. Wszyscy boją się dnia śmierci, ale w życiu chodzi również o śmierć. Musimy nauczyć się akceptować takie rzeczy. Mam nadzieję, że ludzie powiedzą, że byłem dobrym człowiekiem, choć pewnie nie wszyscy tak powiedzą. Mam nadzieję, że zapamiętacie mnie jako pozytywnego gościa, który starał się dawać z siebie wszystko. Niech nie będzie wam przykro, uśmiechnijcie się. Dziękuję wam za wszystko, trenerzy, piłkarze, kibice. To była fantastyczna przygoda. Dbajcie o siebie i swoje życie. Żyjcie — mówił Sven-Goran Eriksson kilka dni temu, a dzisiaj zmarł.

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/sven-goran-eriksson-nie-zyje-pozegnal-sie-juz-szesc-dni-temu/069h73q
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #1577 dnia: Września 09, 2024, 10:45:28 pm »
0
James Earl Jones, czyli głos Dartha Vadera.