Autor Wątek: R.I.P.  (Przeczytany 340057 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #450 dnia: Lipca 25, 2011, 11:40:19 am »
0
Uważam, że to troszkę nie na miejscu oceniać jej uzależnienie/śmierć, bo tak jak pompon dobrze zauważył - nikt z nas jej nie znał. Co innego, jeżeli mówimy o jej dorobku, który zostawiła, czy jej zachowanie zza życia. Nie rozumiem tylko ludzi (którzy właściwie stoją po 2 przeciwnych stronach), tzn jedni nagle zaczynają kochać zmarłego artystę, stają się jego fanami, a drudzy zaczynają przez takich ludzi opluwać takiego artystę.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #451 dnia: Lipca 25, 2011, 12:30:43 pm »
0
Ciekawe ile z nas nie dałoby rady presji, tak jak nie udało się Amy? Ciekawe ilu z nas mogłaby spotkać taka sama sytuacja? Mądrze się gada o nałogach i wychodzeniu, kiedy -jakby to powiedzieć - nie ma się doświadczenia (choć zdaje sobie sprawę jak dziwnie to brzmi. Mimo wszystko chyba wiadomo o co mi chodziło). Uważam tak samo jak Pompon. Presja w showbiznesie musi być niesamowita, a Amy nie jest jej jedyną ani pierwszą ofiarą.


http://muzyka.onet.pl/newsy/zmarl-janusz-gniatkowski,1,4801948,wiadomosc.html
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #452 dnia: Lipca 25, 2011, 01:00:59 pm »
0
kiedyś troche sie nią interesowałem, fajny głos i muzyka ale ja wiem, czy świat stracił wielki talent? nie szkoda mi nikogo kto umarł przez nałóg. lepiej nie zaczynac  ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #453 dnia: Lipca 25, 2011, 02:11:37 pm »
0
Sorry ale pieprzycie strasznie (nie wszyscy, ale nie chce mi się wymieniać:) ), słyszeliście o tym, że narkomania czy alkoholizm to choroba? I to dość ciężka do zwalczenia i jednym się udaje a innym nie. Ja Amy nigdy specjalnie nie słuchałem, ale takie podejście, że jak ćpała to nie szkoda jest totalnie nieludzkie

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #454 dnia: Lipca 25, 2011, 03:24:02 pm »
0
Każdego człowieka szkoda, zgadzam się z tym, że sama sobie była winna, ale potrafię zrozumieć, jak ciężko żyć w świetle reflektorów i w centrum show - biznesu, jaka presja ciąży na człowieku, rozumiem, że nie raz musi się wykazać nadludzką siłą, że w wielu sytuacjach jest tylko marionetką w rękach menadżerów i producentów, nie dziwię się, że w takiej sytuacji tak wielu ludzi nie wytrzymuje presji i czuje, że musi się "wspomóc". Myślimy, że to tylko słabi psychicznie "odpadają", ale tak naprawdę żadne z nas nie było nigdy w takim środowisku, nie wiemy co sami byśmy zrobili, bo "tyle o sobie wiemy, na ile nas sprawdzono". Wyjście z nałogu tego typu na pewno jest bardzo trudne, myślę, że nie można tego porównywać do rzucania papierosów, bo z tego co kojarzę, ciało i psychika reagują zupełnie inaczej. Nie można Amy osądzać, bo nikt nam nie dał do tego prawa, można jednynie współczuć, że nie dała sobie pomóc, że nie chciała tej pomocy, sama dobrowolnie rezygnowała.
Znałam ją tylko z jednego kawałka, ale bardzo podobał mi się jej głos.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #455 dnia: Lipca 25, 2011, 09:15:29 pm »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TJAfLE39ZZ8&amp;ob=av2n" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=TJAfLE39ZZ8&amp;ob=av2n</a>


ciekawe komentarze pod filmem, z resztą jak zawsze w anonimowym internecie  :???:

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #456 dnia: Lipca 25, 2011, 09:29:21 pm »
0
Ale p*****e... jak się ucieka od problemów w używki to gówno się jest wartym... życie nie składa się w większości z przyjemnych chwil... wg tej zasady każdy ma prawo ćpać... i będzie usprawiedliwiony... a jak jesteś w pełni świadom swojego stanu zdrowia (a była) i do ćmików dokłada dokłada się narkotyki...alkohol...to nie może się to dobrze skończyć...zresztą sama nie była skora do odwyku...co nie jest tajemnicą poliszynela...

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #457 dnia: Lipca 25, 2011, 09:35:48 pm »
0
To czemu nikt z Was nie pisze tak o Duffie, Izzy'm czy Slashu? Bo mieli więcej szczęścia niż Amy i dostali jakiś odpowiedni bodziec żeby z tego wyjść? Przecież mogło się to skończyć inaczej, bardziej tragicznie. Wtedy Wasze wypowiedzi na temat muzyków, którym poświęcone jest to forum też byłyby "ogwiazdkowane"?
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #458 dnia: Lipca 25, 2011, 09:47:09 pm »
0
Zapomniałaś o Stevenie ;]

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #459 dnia: Lipca 25, 2011, 10:19:57 pm »
0
Zniszczyła samą siebie na własne życzenie.Przykra sprawa............ :'(

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #460 dnia: Lipca 25, 2011, 10:41:12 pm »
0
NO smutne, że umarła. Jeszcze smutniejsze, że przez nałóg i w tak młodym wieku. Ja tam nie będę gadał o tym czy to źle czy dobrze, że ćpała. Każdy radzi sobie jak umie. Nie mi to oceniać. Ja sobie dałem radę, a Ona nie. Szkoda i tyle... Mam nadzieję, że gdzieś Tam jest jej lepiej.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #461 dnia: Lipca 25, 2011, 11:25:51 pm »
0
Zapomniałaś o Stevenie ;]

Jakiś cudem zawsze o nim zapominam :P

Do słów Owsika dodam jeszcze, ze też mam nadzieję, że jest jej lepiej, wreszcie zazna spokoju i odpocznie.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #462 dnia: Lipca 26, 2011, 08:47:09 am »
0
jak się ucieka od problemów w używki to g***o się jest wartym...bardzo ciekawa konkluzja.
Czyli dla Ciebie muzycy rockowi uciekający do nałogu są g... warci?
Slashowi stanęło kiedyś serducho, Adler był (zresztą nadal jest wg mnie) najwiekszym ćpunem, a Izzy był dealerem i ćpunem, nie mówiąc o zamiłowaniu Duffa do wódy. Czyli są (byli) oni wg powyższego rozumowania g.. warci?

Poza tym wiem, że to nie na miejscu i nie w tym temacie, ale osobiście uważam,
że narkotyki są nie tyle zabawą, uzależnieniem dla takich talentów, co inspiracją, ucieczką od rzeczywistości.
Smutny fakt, ale większość genialnych dzieł znanych mi muzyków powstała za czasów ich ucieczek do używek.
Podobnie było z Gunsami
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2011, 08:57:26 am wysłana przez pompon »

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #463 dnia: Lipca 26, 2011, 10:13:23 am »
0
To też nie na temat, ale zgadzam się z Pomponem. Slash podobno ma rozrusznik, po tym jak Mu serducho od ćpania stanęło, Duffowi eksplodowała trzustka, bo miała Go serdecznie dość, a Izzy jako że pomylił kuchenkę z kibelkiem w samolocie i został aresztowany, to przewartościowałi swoje życie, jak i inni.
PS Nie wiedziałam, że Stradlin był dealerem.
Nie zgadzam się natomiast, że jak ktoś ćpa, czy ucieka od problemów w używki to jest g***o wartym, bo to najczęściej świadczy moim zdaniem  o wrażliwości i głośnym wołaniu o pomoc. Swoją drogą gdybam sobie, że ja bym nigdy nie...., ale przecież nie jestem sławną gwiazdą, której kroki śledzą miliony, która nie ma prawdziwych przyjaciół, takich którzy lubią Ją za to, że jest, a nie za to Kim jest... Też uciekałabym pewnie w jakieś używki, może bym się opamiętała, a może skończyłabym trzy metry pod ziemią. Nie można nikogo osądzać nie znając Go w ogóle...
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2011, 10:59:43 am wysłana przez shiris »
Muzyka to całe moje życie.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: R.I.P.
« Odpowiedź #464 dnia: Lipca 26, 2011, 05:54:27 pm »
0
dzisiejsze słowa Slasha o Amy:

"I really hoped that Amy Whinehouse would make it thru. She was an
incredible singer/presence. One of the best young artists to come along in a
long time."
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2011, 05:57:28 pm wysłana przez pompon »