Autor Wątek: Pytania różne i różniste  (Przeczytany 686462 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #180 dnia: Grudnia 31, 2007, 06:43:13 am »
0
No właśnie, "długie" to pojęcie względne. Dla mnie wystarczy, że włosy sięgają za obojczyk, a już są długie :sorcerer:
Czyli wg Was panowie dziewczyny powinny nosić długie włosy bez względu na to, jak w nich wyglądają? Nawet, jak nie pasuje w nich dziewczynie, lepiej jej w krótkiej fryzurze? Nie mówię tu o włosach długości 1 cm, albo o jeżu, ale takie dajmy na to do szyi ?
P.S. Też jestem za reaktywacją czata :D

I jeszcze jedno - dlaczego kobiety zawsze podejrzliwie patrzą na mężczyznę, gdy ten mówi im komplement?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2007, 08:23:47 am wysłana przez katarynka »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #181 dnia: Grudnia 31, 2007, 09:17:07 am »
0
katarynka: Lubię długie włosy u kobiet po prostu. Przyjmuję do wiadomości,że nie wszystkim pasują i że dużo z nimi roboty,ale cóż ;) Tyle,że jak któraś ma długie,a potem zetnie,to ... ręka,noga mózg na ścianie ;) Kwestia długości jest względna,trza wypośrodkować,no ;)

P.S. Naprawdę jestem nieśmiały  :)
P.S.2 Jeśli jesteście za reaktywacją czata,to nie gadajcie,tylko reaktywujcie ;)
P.S. 3 No właśnie,dlaczego? hm? Przeca my mówimy,o ile mówimy ;) z dobrego ( albo złego,zależy od osoby) serca.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2007, 09:18:50 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #182 dnia: Grudnia 31, 2007, 12:26:04 pm »
0
Ooo, temat dla mnie  :sorcerer: Kazda moja znajoma uwaza ze jestem zboczony na punkcie włosów. Tak, musza byc dlugie najlepiej do łopatek (ale uwaga, nie do pasa!). Proste lub krecone, to niewazne, ale jak kobieta czesto zmienia fryzury to jest jeszcze bardziej atrakcyjna, bo w kazdej wyglada inaczej. Kolor - musi byc konkretny, nie lekki, mocny i konkretny. Czy blond, czarny czy rudy raczej nie ma znaczenia. Ogolnie czeste zmiany wskazane.
Chyba tak mi zostalo po "związku" z fryzjerka. Czy ja juz mowilem ze fryzjerka to najlepszy zawod na swiecie dla kobiety?  :sorcerer:

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #183 dnia: Stycznia 09, 2008, 11:56:09 pm »
0
To, że muszę iść na swój półmetek
a dlaczego musisz?? i dlaczego nie chcesz??
bo z tego co zauważyłem ludzie chętnie raczej chodzą... znaczy sie, ja nie, żeby nie było...

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #184 dnia: Stycznia 10, 2008, 04:20:03 pm »
0
Ahmet - muszę iść, bo się zapisałam i zapłaciłam, a moja przyjaciółka przewodnicząca ma już tyle przekrętów z takimi, którym się odwidziało w ostatnim momencie, że wolę jej tego nie robić ;) Nie chcę iść, bo moje życie osobiste jest ostatnio w rozsypce, a mój chłopak też tam będzie. Nie widzę tego kolorowo. Poza tym kiepsko czuję się na takich imprezach, jeśli jest dużo ludzi i w dodatku każdy z osobna i wszyscy razem wyciągają mnie na parkiet. Nienawidzę  tego. Dlatego wolałabym owinąć się kocem, zaparzyć kawę i usiąść przed kompem ;)

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #185 dnia: Stycznia 10, 2008, 06:24:33 pm »
0
ależ katarynko idź i spróbuj dobrze się bawić :D półmetek to debilna sprawa ale co zrobić... ;]
a chłopak ? :D mały problem :D
ja za tydzień mam studniówkę i już nie hiperwentyluję...wcale... (albo chociaż chciałabym żeby tak było:p );] chociaż nie przepadam za takimi imprezami :p

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #186 dnia: Stycznia 10, 2008, 06:48:30 pm »
0
Katarynko - jeśli musisz, idź. Jeżeli nie będzie ci się podobać, po prostu wyjdziesz :) A nuż spodoba ci się? Nigdy nic nie wiadomo.
Ja nie byłam na swoim, tak w gruncie rzeczy to studniówka będzie pierwszą szkolną imprezą, na której będę z moją klasą.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #187 dnia: Stycznia 10, 2008, 09:29:15 pm »
0
Ahmet - muszę iść, bo się zapisałam i zapłaciłam, a moja przyjaciółka przewodnicząca ma już tyle przekrętów z takimi, którym się odwidziało w ostatnim momencie, że wolę jej tego nie robić ;)
wiesz, nie chcesz jej tego robic powiadasz, ale w gruncie rzeczy to jej obowiązek, a ta okolicznośc nie powinna Cie zmuszac do pójścia...

Poza tym kiepsko czuję się na takich imprezach, jeśli jest dużo ludzi i w dodatku każdy z osobna i wszyscy razem wyciągają mnie na parkiet.
znam ten ból, z tego powodu nie uczęszczam na takie imprezy...

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #188 dnia: Stycznia 11, 2008, 08:02:24 am »
0
Lubię długie włosy u kobiet po prostu.

Kiedyś miałam włosy za pas :lol:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #189 dnia: Stycznia 11, 2008, 05:06:14 pm »
0
Kolega powiedział dziś,że każda kobieta chce " wysokiego stanowczego silnego bruneta"
Co wy na to ? ;)

Nie wiem,co na to same kobiety,ale z góry uprzedzam,że "wysokich stanowczych silnych brunetów " dla wszystkich nie wystarczy  :lol: :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2008, 05:10:46 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #190 dnia: Stycznia 11, 2008, 05:21:53 pm »
0
taaaaa....a alternatywa dla takiego pana...jest ....tak tak .... Krelke :D i co :> prędzej harakiri popełnią ;) :P Zobaczymy Zqyx co Panie wolą :ph34r: wersje Twojego kolegi czy alternatywę :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #191 dnia: Stycznia 11, 2008, 05:23:30 pm »
0
Bo Ci zaraz zamiast krelke napiszę inaczej :P Daj forumowiczkom odpowiedzieć :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #192 dnia: Stycznia 11, 2008, 05:49:39 pm »
0
Stanowczy i silny - zdecydowanie tak.
Wysoki - dobrze byłoby, ale niekoniecznie.
Brunet - bez znaczenia, równie dobrze może być blondyn albo szatyn i może tylko rudy niekoniecznie ;)
Ale i tak to wszystko byłoby bez znaczenia, gdyby nie miał poczucia humoru :)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #193 dnia: Stycznia 11, 2008, 07:54:14 pm »
0
każda kobieta chce " wysokiego stanowczego silnego bruneta"


Hmmm...W jakim sensie "chce"?

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #194 dnia: Stycznia 12, 2008, 12:35:26 am »
0
każda kobieta chce " wysokiego stanowczego silnego bruneta"

Jak uszczęśliwić kobietę?
Musisz tylko być: 1. Przyjacielem  2. Kompanem  3. Kochankiem  4. Bratem  5. Kimś jak ojciec  6. Nauczycielem  7. Mentorem  8. Kucharzem  9. Ogrodnikiem   10. Cieślą   11. Kierowcą  12. Inżynierem  13. Mechanikiem  14. Dekoratorem wnętrz  15. Stylistą  16. Seksuologiem  17.  Ginekologiem/położnikiem  18. Psychologiem   19. Psychiatrą  20. Terapeutą  21. Dobrym ojcem   22. Gentlemanem   23. Dobrze zorganizowany  24. Porządny  25. Bardzo czysty   26. Atletyczny   27. Uczuciowy   28. Przyjazny   29. Uważny   30. Ambitny   31. Dający się lubić   32. Elokwentny  33. Odważny  34. Bohaterski   35. Twórczy   36. Śmiały   37. Pochlebny   38. W stanie zrobić wszystko   39. Zdecydowany   40. Inteligentny   41. Pomyslowy  42. Interesujący   43. Pruderyjny    44. Cierpliwy  45. Uprzejmy   46. Namiętny   47. Szanujący   48. Słodki   49. Silny   50. Uzdolniony  51. Wspierający   52. Współczujący   53. Tolerancyjny   54. Wyrozumiały   55. Kimś, kto uwielbia zakupy   56. Kimś, kto nie stwarza problemów   57. Kimś, kto nigdy nie ogląda się za innymi kobietami  58. Bardzo bogaty   

Jednocześnie musisz zwracać uwagę na to czy na pewno:
59. Nie jestes ani zazdrosny ani za mało zainteresowany   60. Dobrze dogadujesz się z jej rodzina, ale jednocześnie nie spędzasz z nimi więcej czasu niż z nią   61. Dajesz jej swobodę, ale okazujesz zainteresowanie tym, co robi   

Ponad wszystko ważne jest, by:
62. Nie zapominać dat: rocznic (wesele, zaręczyny, pierwsza randka, itd.)  , urodzin , menstruacji

Ale nawet jeśli zastosujesz się do powyższych wskazówek perfekcyjnie, nie masz 100% pewności, że będzie ona szczęśliwa, ponieważ pewnego dnia może uznać, że dusi ją nieskończona perfekcja jej życia z Toba i uciec z pierwszym dzikim zapijaczonym, nieokrzesanym dupkiem jakiego spotka...

Jak uszczęśliwić mężczyznę?
Pozwól mu pobawić się swoimi cycuszkami...


 

Ciekawostki różne i różniste.

Zaczęty przez el_loko

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4779
Ostatnia wiadomość Maja 24, 2010, 08:33:53 am
wysłana przez Witek