Autor Wątek: Pytania różne i różniste  (Przeczytany 688116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #150 dnia: Grudnia 26, 2007, 03:13:05 pm »
0
ja wole za malo niz za duzo - latwiej przytyc niz schudnac
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #151 dnia: Grudnia 26, 2007, 10:23:39 pm »
0
A ja wolę więcej ciałka, w granicach rozsądku oczywiście. Dla przykładu Cindy Crawford, K. Zeta Jones, Rene Zelwegger.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34700
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3441
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #152 dnia: Grudnia 30, 2007, 04:03:54 pm »
0
Nie chcą przeszkadzać/ sami nie mogą pisać w danej chwili/ wchodzą tylko na chwilę/ piszą, gdy chcą, nie zwracając uwagi na Twój status/ są tylko wtedy, gdy Ciebie nie ma.
Niepotrzebne skreślić.
czyli nawet jeśli to ja sie zawsze pierwszy odzywam nie ma znaczenia,bo nie potraktują mnie "z buta"? Rozumiem sytuację,gdy raz odzywa się pierwsza jedna osoba,a raz ja. Ale jeśli wiem,że siedzi,a się nie odzywa ,to odbieram to,jakby nie chciała gadać. Nie mam racji? Może inaczej..dziewczyny zawsze czekają aż się facet odezwie ? ;) Pytam,bo najzwyczajniej w świecie nie lubię być upierdliwy.
A jeśli to ja zawsze odzywam się pierwszy to mam wrażenie,że jednak jestem... więc jak chcecie ze mną gadać,to się odzywać ;)


Co do typu kobiet - nie lubię wieszaków. Generalnie wisi mi,czy dziewczyna waży 20 czy 120 ,byle była w moim typie. A mój typ nie zależy od kilogramów. Sam do najszczuplejszych też nie należę delikatnie mówiąc,więc nie mam powodów,żeby wybrzydzać ;)Dla mnie liczy sie "to coś",a to jest niezależne od wagi.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2007, 04:06:48 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline dizzy

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #153 dnia: Grudnia 30, 2007, 04:25:37 pm »
0
Dlaczego jak się powie coś negatywnego na temat Żydów, od razu jest się posądzany o antysemityzm? I właściwie potępnionym na wieki...

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #154 dnia: Grudnia 30, 2007, 05:16:06 pm »
0
żydzi są pod ochroną, ze względu na holokaust, co bywa denerwujące, jeśli sie z tym przesadza...

Offline dizzy

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #155 dnia: Grudnia 30, 2007, 05:28:17 pm »
0
mnie to bardzo denerwuje bo to tak jakby holokaust Polaków nie dotyczył!!!

Tylko nikt nie wspomni, że podczas II Wojny Światowej zginęło 6 mln Polaków, co w odniesieniu do całkowitej liczby Polaków daje nam 1 miejsce na świecie!

A Rosjan zginęło 20 mln i też ich nikt nie żałuje.

My sie np. śmiejemy z Niemców czy z Amerykanów, oni z kolei z nas i nic się nie dzieje. Natomiast jeśli ktoś chce się pośmiać z Żydów no to niech dwa razy się zastanowi.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #156 dnia: Grudnia 30, 2007, 05:35:08 pm »
0
Co do kobiet Zqyx-ie : nie wiem czy to jest reguła, ale mogę powiedzieć na podstawie swoich doświadczeń i doświadczeń innych koleżanek  :D że właśnie zawsze tak jest, że dziewczyna czeka na zagadnięcie przez chłopaka ;) To głupie i bez sensu ale tak jest. Szczególnie, jak darzy tego chłopaka głębszym że tak powiem uczuciem :D. I czeka, bo myśli sobie "Nie będę się narzucać", albo "Może być za bardzo zajęty, skoro się pierwszy nie odzywa" itd :) Ja np. na gg odzywam się sama z siebie tylko do koleżanek. Też mam ten syndrom "nie chcę być upierdliwa", chociaż bardzo się cieszę, jak ktoś zagada :) I bynajmniej nie traktuję tego jako upierdliwości :rolleyes:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34700
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3441
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #157 dnia: Grudnia 30, 2007, 05:44:42 pm »
0
To głupie i bez sensu ale tak jest.
Masz rację :) Ja też lubię,jak ludzie piszą . Chyba nie gryzę ;)
Chociaż w sumie nie wiem...może połykam w całości,dlatego milczą ;)


Co do Żydów - Naziści zamierzali zlikwidować wszystkich Żydów. Takich planów nie mieli wobec Rosjan,Polaków,czy innych nacji. Owszem nie cierpieli Słowian,ale to Żydzi byli ich celem numer jeden. No i w dużym stopniu udało się im to...
20 milionów Rosjan - Stalin mówił : "Śmierć jednego człowieka tragedia. Śmierć milionów  to statystyka. Mordy w ZSRR,czy Rosji to norma..

Owszem,z naszego punktu widzenia być może jest przesada w traktowaniu Holocaustu. Ale nie byliśmy na ich miejscu...i obyśmy nigdy nie byli.
Dowcipy o Żydach mnie nie śmieszą. Zbyt wiele wycierpieli,jako nacja.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2007, 05:49:16 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline dizzy

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #158 dnia: Grudnia 30, 2007, 05:49:52 pm »
0
Słowianie byli celem nr 2[/color][/color]

Matematyka: żeby zlikwidować cel nr 2 ,trza zlikwidować cel nr 1... Jakby na to nie spojrzeć Słowian jest ciut więcej. A niektórym Żydom udało się przetrwać Szoah. Na szczęście.

Dlatego uważasz że to normalka?

historycznie - obojętnie kto rządził w Rosji to większość ludzi miała się źle ,mówiąc delikatnie

Czyżby?

Nie byliśmy o tyle,że nikt nie postawił sobie zadania ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej

A Polacy to nie?

Nie chcę tego porównywać. Jeszcze raz - nikt nie postawił sobie zadania całkowitego wybicia Polaków jako Polaków. A już na pewno nie w pierwszej kolejności.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2007, 05:58:37 pm wysłana przez Zqyx »

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #159 dnia: Grudnia 30, 2007, 05:56:40 pm »
0
Co do Żydów - Naziści zamierzali zlikwidować wszystkich Żydów. Takich planów nie mieli wobec Rosjan,Polaków,czy innych nacji. Owszem nie cierpieli Słowian,ale to Żydzi byli ich celem numer jeden. No i w dużym stopniu udało się im to...
Słowianie też byli do wybicia... w najlepszym razie do zepchnięcia za Ural...

Dowcipy o Żydach mnie nie śmieszą. Zbyt wiele wycierpieli,jako nacja.
mnie też nie, bo w większości są chore, ale tu chodzi po prostu o kwestie, ktoś powie że nie lubi niemców, to ok, można, ktoś powie że nie lubi żydów - antysemita... denerwuje mnie takie coś, bo antysemityzm to znacznie poważniejsza sprawa...
ja osobiście nic do żydów nie mam, nawet lubie, fascynuje mnie ich kultura...

mogę powiedzieć na podstawie swoich doświadczeń i doświadczeń innych koleżanek  :D że właśnie zawsze tak jest, że dziewczyna czeka na zagadnięcie przez chłopaka ;)
a jak dany chłopak jest nieśmiały?? w nieskończoność chyba dziewczyna czekać nie będzie...

Offline dizzy

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 30, 2007, 06:02:23 pm »
0
Nie byliśmy o tyle,że nikt nie postawił sobie zadania ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej
- a rozbiory polski?

Nie chcę tego porównywać. Jeszcze raz - nikt nie postawił sobie zadania całkowitego wybicia Polaków jako Polaków. A już na pewno nie w pierwszej kolejności.
- jeszcze raz: a rozbiory Polski


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34700
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3441
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #161 dnia: Grudnia 30, 2007, 06:07:53 pm »
0
a rozbiory polski?[/color]
To inna sprawa. Nie twierdzę,ze Polacy nie cierpieli,nie ginęli i.t.d,bo byłoby to idiotyzmem. Znam historię i jeszcze raz powiem. Jeśli chodzi o II wojnę światową,to nie ma co porównywać naszego losu,do losu Żydów. W innych czasach bywało różnie. Z tym,że trza pamiętać,że rozbiory nie przyszły tak same z siebie. Trochę naszego udziału w tym było - "Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi".

- jeszcze raz: a rozbiory Polski

patrz wyżej - zresztą germanizacja,czy rusyfikacja nie oznaczała fizycznej eliminacji ,a przynajmniej nie jako podstawy,na to chociażby Rosjanie byli za mądrzy,w pewnym sensie.


Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline dizzy

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #162 dnia: Grudnia 30, 2007, 06:14:02 pm »
0
weźmy sprawę obozów koncentracyjnych. W obozach nie ginęli tylko żydzi, ale również Polacy, Rosjanie, Ukraińcy, Białorusini czy Cyganie. Ale to z Zydów robi się jedynych poszkodowanych. Mało tego - ostatnio czytałem książkę i byłem w szoku, bo holokaust Zydzi zrobili sami na siebie. tylko jeden z najbliżyszych współpracowników hitlera był czystym Niemcem, a tak wszyscy jego generałowie to Żydzi albo niemieccy Żydzi, a sam Hitler był przecież półżydem

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34700
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3441
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #163 dnia: Grudnia 30, 2007, 06:17:55 pm »
0
Nikt rozsądny nie neguje,że ginęli Polacy,Rosjanie,Białorusini,czy Niemcy. Ale jeszcze raz powtórzę. To nie oni byli głównym celem. I na tym polega zasadnicza różnica. Nie zrozumiemy tego w pełni.
Półżydowskość Hitlera nie została chyba naukowo udowodniona,co do współpracowników - nie mam pojęcia.
Tak czy inaczej niezależnie od rasy,religii,czy poglądów,to ludzie ludziom zgotowali taki los...i to jest tragedia. Nie tragedia żydowska,rosyjska,czy polska,ale tragedia ludzka...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline dizzy

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #164 dnia: Grudnia 30, 2007, 06:20:56 pm »
0
Ostatnie Twoje Zdanie było dobre. I na tym powinniśmy zakończyć ten wątek. Ale żeby ludzieto zrozumieli...

 

Ciekawostki różne i różniste.

Zaczęty przez el_loko

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4805
Ostatnia wiadomość Maja 24, 2010, 08:33:53 am
wysłana przez Witek