Autor Wątek: Pytania do dziewczyn  (Przeczytany 78835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SSolid

  • Gość
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 07, 2009, 07:54:01 pm »
0
Solid, nie chcę być wredna, ale w tym momencie wychodzi mi, że faceci są do bekania, puszczania bąków, plucia, picia piwa, drapania się po przyrodzeniu, brudzenia, narzekania, psucia wszystkiego, kłócenia się itd. Mało przydatne stworzenia...

Nika1030 coś taka oburzona? Dzis sie zarejestrowałaś?

;*

knife

  • Gość
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 07, 2009, 11:23:21 pm »
0


, że jesteście niegodne

Ktos zmusza?

Joke to był :). A zmusza...troska o Was :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2009, 11:34:37 pm wysłana przez knife »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 12, 2009, 01:29:57 am »
0
Hm,pytania do dziewczyn,a wypowiadają się głównie faceci...  ;)
Może by jakaś pani się wypowiedziała ? :) My nie gryziemy,co najwyżej zagryzamy :P
katarynka: Skoro jako jedna z nielicznych podjęłaś temat  :kwiatek: ,to powiedz mi czym się
różni męskie pojęcie olewania od żeńskiego,no i z jakich powodów kobiety olewają facetów,a
z jakich mogą potencjalnie czuć się olane ;)
Dzięki za próbę dialogu :)

Hm, wiesz jak się zmęczę zawsze zanim zrozumiem o co Ci chodzi? :lol: ;)
No dobra...często jest tak, że np. faceci mają pretensje do dziewczyny: bo wolisz przyjaciółki ode mnie, kiedy ostatni raz się widzieliśmy, ciągle się z nimi gdzieś włóczysz itd. Często zapominają, że związek nie oznacza "jesteś tylko ty, jesteś całym moim światem, jesteś na pierwszym miejscu choćby gdzie indziej się waliło, paliło i co tam jeszcze, dla ciebie jestem gotowa zrezygnować z ludzi na których mi zależało(...)". Wydaje mi się że nie na tym to wszystko polega, ważne, by w związku potrafić rozgraniczyć czas pomiędzy świat sprzed związku a świat w którym liczy się facet...To nie jest olewanie, to zwykła lojalność wobec innych ludzi, których po wejściu w związek nie można zwyczajnie "wyrzucić" czy "odstawić" i poczucie własnej niezależności, kto tego nie zrozumie wiecznie będzie miał problemy, bo albo da sobie wmówić że od tej pory jego światem jest tylko partner, albo będzie próbował się "wyzwolić" i nici ze związku. To samo tyczy się kobiet, które czepiają się, gdy facet chce wyjść gdzieś z kumplami, analogiczna sytuacja(wydzwanianie, wypytywanie, żale itd.). Z jakich powodów kobiety olewają facetów? Hmmm...nie wiem, może któryś z panów odpowie na pytanie, z jakiego powodu został olany..Knife? ;)  Z jakich powodów kobiety mogą czuć się olane - brak umiejętności słuchania ze strony faceta, doradzenia, czasem zwykłego przytulenia zamiast wypytywania.. tyle ode mnie ;)

Buhahahahahaah
Pokaz mi faceta, który próbuje zabronić swojej kobiecie, narzeczonej,dziewczynie spotykania się z koleżankami. To raczej kobiety wolałyby, aby faceci nie spotykali się ze swoimi kumplami. i tak było jest i będzie zawsze.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline nieckulka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 327
  • Respect: 0
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 12, 2009, 07:09:14 am »
0
Albo co gorsza maja nam za zle spotykanie sie z kolezankami ;-)
Jestem Piotrek :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 12, 2009, 07:23:46 am »
0
Pokaz mi faceta, który próbuje zabronić swojej kobiecie, narzeczonej,dziewczynie spotykania się z koleżankami.

Istnieją tacy faceci wbrew pozorom. Nie bardzo rozumiem,czemu tak się dzieje ;) ,ale z doświadczenia wiem,że istnieją.
Sad but true. A co do kobiet zabraniających swojemu facetowi pójść gdzieś z kumplami - zdaje się,że wtedy idzie głównie
o alkohol, bo innego sensownego powodu nie widzę ;) Ale pewnie się mylę,bo nie wszystko,co ludzie robią jest racjonalne - dotyczy obojga płci :P
nieckulka : No tego,to już w ogóle nie rozumiem,jak można  :lol: :P  ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2009, 09:58:00 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 12, 2009, 04:48:59 pm »
0
Buhahahahahaah
Pokaz mi faceta, który próbuje zabronić swojej kobiecie, narzeczonej,dziewczynie spotykania się z koleżankami. To raczej kobiety wolałyby, aby faceci nie spotykali się ze swoimi kumplami. i tak było jest i będzie zawsze.

Jeśli w Twoim otoczeniu nie ma takich facetów, jeśli wszyscy są tolerancyjni i wyrozumiali a tylko kobiety się "czepiają" to gratuluję, możesz przysłać kilku w moje strony...

Offline Cheewb

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 12, 2009, 05:55:25 pm »
0
Często działa to też w drugą stronę. Młode pary, które cały czas ze sobą przebywają, za rączkę wszędzie etc, tez z czasem przejadają się sobą. Wszechświat jest tak zbudowany, że wszystko musi być w równowadze.
A że w równowadze nie jest nic - cóż, inna sprawa. :)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 16, 2009, 09:58:21 pm »
0
Buhahahahahaah
Pokaz mi faceta, który próbuje zabronić swojej kobiecie, narzeczonej,dziewczynie spotykania się z koleżankami. To raczej kobiety wolałyby, aby faceci nie spotykali się ze swoimi kumplami. i tak było jest i będzie zawsze.

Jeśli w Twoim otoczeniu nie ma takich facetów, jeśli wszyscy są tolerancyjni i wyrozumiali a tylko kobiety się "czepiają" to gratuluję, możesz przysłać kilku w moje strony...

podaj adres  8)  :P
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline saga9

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 457
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 16, 2009, 10:59:06 pm »
0
bo myślimy sobie "nie rób komuś , co tobie niemiłe"

 ;)

Ja myślę podobnie  :) Nie chciałabym żeby mój facet czegoś mi zabraniał , np. wychodzenia z koleżankami na piwko  ;) . Przyniosłoby to odwrotny skutek .
Dlatego jeśli ma ochotę - niech idzie  :D  A nawet jeżeli się upije , to następnego dnia tak to odchoruje , że nie będzie miał  potrzeby picia przez długi czas :D
 


Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 16, 2009, 11:39:31 pm »
0
to zależy od tego czy impreza była fajna czy zajebista. bo jeżeli zajebista to uwierz mi, że już jest zaplanowana następna :)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #40 dnia: Października 04, 2009, 09:21:05 pm »
0
Czy beda kolejne pytania do dziewczyn?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #41 dnia: Października 23, 2009, 02:09:20 pm »
0
Dlaczego niektóre z Was zamiast rozwiązać problem u źródła rozmawiając z konkretną osobą odpowiedzialną za Wasze kiepskie samopoczucie rozmawia z "setkami" innych osób żaląc się na tamtą osobę, przy niej uśmiechacie się i udajecie,że wszystko jest w porządku? Albo - w wyjątkowych przypadkach - próbujecie aluzjami dać do zrozumienia,że coś jest nie tak,jeśli macie 100 % pewności,że aluzja i tak nie dotrze? Unieszczęśliwiacie tym siebie,osobę do której się fałszywie szczerzycie i osoby postronne,które muszą po sto razy słuchać tego samego. Naprawdę wolicie gadać o problemie w nieskończoność,niż go rozwiązać?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #42 dnia: Października 23, 2009, 02:13:49 pm »
0
Nie mam pojęcia.

 :P

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #43 dnia: Października 23, 2009, 02:16:40 pm »
0
yhm ; ) inaczej  życie byłoby zbyt proste  :sorcerer:

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #44 dnia: Października 23, 2009, 02:17:21 pm »
0
Czasem "źródła" zamykają się jak żółw w swojej skorupce  :ph34r: Szczera jestem zawsze, nie potrafię udawać i kłamać.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2009, 02:19:13 pm wysłana przez Bloody Rose »

 

Pytania różne i różniste

Zaczęty przez SSolid

Odpowiedzi: 3467
Wyświetleń: 684851
Ostatnia wiadomość Marca 27, 2024, 02:11:23 pm
wysłana przez Tymeg_2