Autor Wątek: Pytania do dziewczyn  (Przeczytany 78925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WindOfChange

  • Gość
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpnia 13, 2013, 09:49:27 pm »
0
Ja kiedyś miałam na wilgotnych włosach zaplecione drobne, cienkie warkoczyki, i jak następnego dnia je rozplotłam miałam taką wspaniałą szopę, coś jak Dee Snider w latach 80' :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2013, 09:50:58 pm wysłana przez WindOfChange »

Offline Lamai_Ferdinand

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 814
  • Płeć: Kobieta
  • Other girls are just postmix lemonade
  • Respect: +390
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpnia 14, 2013, 10:07:02 am »
0
Tak sie robic. Sama lubie to rozwiązanie, bo często z braku czasu (albo po prostu z leńistwa) myję włosy wieczorem. A jak juz idę spać z mokrymi to rano moje włosy są nie do ogarnięcia nawet przez prostownicę. Zaplatam "francuza", wtedy sie kręcą, ale jeśli chcesz otrzymać efekt karbownicy, to zapleć dużo pojedynczych.

PS: dla lepszego efektu spryskaj  mokre włosy przed zapleceniem płynem do układania włosów Loton. Fryzura będzie trwalsza
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2013, 10:09:22 am wysłana przez Lamai_Ferdinand »

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpnia 14, 2013, 02:20:08 pm »
0
Jak zrobisz to napisz jaki miałaś efekt :) Pamiętać trzeba im więcej cieniutkich warkoczyków tym większa " szopa "  ja robiłam żeby jej nie mieć za bardzo  6-8 warkoczyków ale to zależy jakie kto ma włosy :)

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpnia 14, 2013, 02:46:35 pm »
0
A jak Wam dziewczyny wychodzą, to znaczy jak wyglądają  końcówki włosów po rozplątaniu warkoczyków? Do którego momentu zaplatacie te warkoczyki i czym je związujecie? Robiłam parę razy podejście do tego eksperymentu, ale zniechęcałam się przez brak cierpliwości w zaplataniu i przez te nieszczęsne końcówki - jakoś brzydko u mnie wyglądały. W końcu zakupiłam sobie lokówkę z całym zestawem końcówek, ale też mi brakło cierpliwości, dlatego ostatecznie zdecydowałam się na trwałą. Dodam jeszcze, że wcześniej, przez lata całe układałam włosy na szczotkę, oczywiscie przy użyciu suszarki. A teraz nie wiem czy to kwestia strzyżenia czy tego, że całkowicie przestałam je męczyć, same mi się falują, a nawet trochę kręcą. Już zapomniałam, że takie były w oryginale  :lol:

Offline Disease

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Little Grace
  • Respect: +352
    • Fanpejdż.
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpnia 14, 2013, 03:11:50 pm »
0
Ja zaplatam tylko jednego, maksymalnie 2 warkocze bo śmiesznie wyglądam z takimi malutkimi falami :P Tylko przeczesuję je dłonią żeby nie zrobił się efekt pudla. Końcówki naturalnie mi się podwijają więc nie widać tej linii gdzie była wcześniej gumka.

Offline nada.jonna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 583
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +169
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpnia 14, 2013, 03:44:18 pm »
0




U nasady i końcówki są proste, po prostu były źle zaplecione :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2013, 03:55:19 pm wysłana przez nada.jonna »

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpnia 14, 2013, 04:20:10 pm »
0
Ja końcówki czasami zawijałam na wałki . Z  czasem dojdziesz do wprawy ,końce  po jednym dniu nie będą się tak odznaczać od reszty .

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpnia 15, 2013, 09:00:49 am »
0
Drogie dziewczęta, kobiety, jak to jest z Wami i Waszymi " drugimi połówkami", jeśli chodzi o decydowanie o rzeczach, które dotyczą Ciebie i jego?

a) decydujecie wspólnie?
b) decydujesz Ty?
c) decyduje on?
d) decyduje on, ale jak podejmie złą, tj. nie taką decyzję, jak sobie życzysz, to ma przerąbane ?

Pytam, bo ostatnio najczęściej spotykam się w swoim otoczeniu z wariantem d i zastanawiam się, czy Wy też, a jeśli tak, to z czego on wynika?
Czy faceci w różnego typu związkach są aż tak "upupieni"? ;) Czy na tym Wam, miłe panie, zależy?  ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2013, 09:09:33 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpnia 15, 2013, 09:52:25 pm »
+3
Ja tam rozumiem opcję D :P Bo to chodzi o to, że czasem kobieta daje facetowi wyłączność dokonania wyboru i oczekuje, że on będzie miał jaja i zachowa się jak facet i potem jest rozczarowana, że on jednak tych jaj nie ma ;) Może podam przykład :D Kobieta z facetem i ze wspólnymi przyjaciółmi wychodzą na imprezę i on pije. I on się jej pyta po pewnym czasie, czy może jeszcze jednego, że ona mu ma powiedzieć, kiedy stop, albo on nerwowo na nią zerka i oczekuje jakiegoś niewerbalnego sygnału, kiedy ma przestać pić. Dla mnie to śmieszne i dziecinne. Jesteś dorosły, pij ile chcesz, dziewczyna nie mamusia, nie zabroni ani z rączki nie weźmie. Tylko potem chłopcze nie miej pretensji, że na drugi dzień będzie oschła bo o 4 nad ranem musiała Cię sama ciągnąć do domu, albo że z powodu gorączki sobotniej nocy nie możesz następnego dnia zrobić czegoś, do czego się zobowiązałeś. I nie wytrzeszczaj oczu i nie stwierdzaj "Ale przecież nic nie mówiłaś, nie przeszkadzało Ci to, pozwoliłaś(...)". To jest właśnie opcja D ;) A tak ogólnie to ja preferuję demokrację i nie zmienianie decyzji w trakcie czegoś, jak już się coś postanowi. Jak nie jestem zdecydowana to Witek decyduje za nas (a często jestem niestety :P).

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpnia 15, 2013, 09:59:47 pm »
0
Kasiu, taką sytuację, o której teraz piszesz rozumiem doskonale i tu faktycznie - skoro popił, niech ponosi konsekwencje, ale ... czy " rób jak uważasz" = dla Was - rób tak, żeby było po mojej myśli, inaczej będziesz spać w piwnicy? :D Albo bardziej - chłopie, bądźże  w końcu facetem, zdecyduj o czymś sam, żebym mogła odpiąć sobie jaja :P ?

( Wybaczcie dosadność :P )
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpnia 15, 2013, 10:04:36 pm »
+1
Oooo to ja bym powiedziała, że zdecydowanie druga opcja - kobiety, wbrew pozorom, lubią kiedy facet czasem (nie za często :D ;)) tupnie nogą i powie, że ma być po jego myśli ;) Znam przypadek związku, który się rozpadł, bo dziewczyna nie mogła znieść tego, że zawsze było "zrobimy tak, jak uważasz, kochanie". Nawet nie wiecie, jakie to jest frustrujące, kiedy kobieta musi non stop sterować tym statkiem, co się związkiem zwie ;)

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpnia 15, 2013, 10:10:28 pm »
0
Jak Piotr coś postanowi to nie ma przebacz. Choćby wołami ciągnąć nie da rady zmienić zdania :p więc jak mnie się coś nie podoba a jest tak jak Piotr postanowił to ma tak być :p jak coś ważnego dla mnie to drzemy koty jakiś czas a ja próbuję po mojemu :p ale czasem jest tak, że któreś z nas odpuszcza :p przeważnie jestem to ja, bo po prostu zdrowia nie mam :P ale za to jak jest fajnie, gdy się okazuje, że to jednak JA miałam rację :D wesoło jest :P

Co do tego picia na imprezie czy gdzieś tam, to mnie wkurzają takie pytania i nerwowe spojrzenia! Jakbym jakąś rurą była co na nic nie pozwala :p jak nie masz umiaru to cierp ciało coś chciało :P ale też nie lubię tego taszczenia gruzu w nocy do domu...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpnia 15, 2013, 10:58:49 pm »
0
Oooo to ja bym powiedziała, że zdecydowanie druga opcja - kobiety, wbrew pozorom, lubią kiedy facet czasem (nie za często :D ;))
tupnie nogą i powie, że ma być po jego myśli  ;)


Pytam o to wszystko, bo wiecie, ja dinozaur jestem, jeśli chodzi o forum ;), ale zawsze mi się wydawało, że w związku decydują dwie osoby, które potrafią się jakoś dogadać. A tymczasem coraz częściej widzę model, gdzie teoretycznie decyduje facet, ale pod dyktando kobiety, bądź też bezpośrednio kobieta i byłem ciekaw, czy to nowa norma i czy akceptujecie ten stan :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2013, 11:00:38 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #283 dnia: Sierpnia 15, 2013, 11:19:57 pm »
0
O nie! Dla mnie to jest stan nieakceptowalny ;). Byłam kilka lat w związku, w którym to ja musiałam decydować o różnych sprawach i to było nie do wytrzymania na dłuższą metę. Z kolei związek z upartym facetem pewnie skończyłby się w moim przypadku jeszcze szybciej. Lubię jak facet ma swoje zdanie i wie czego chce, ale powinien się liczyć też z moim. Miałam szczęście zaznać takiego idealnego pod tym względem związku i wiem jaki to komfort psychiczny :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2013, 11:04:22 am wysłana przez sylvik »

Offline Brand

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: 0
Odp: Pytania do dziewczyn
« Odpowiedź #284 dnia: Sierpnia 16, 2013, 10:39:45 am »
0
U mnie działa wariant a.

 

Pytania różne i różniste

Zaczęty przez SSolid

Odpowiedzi: 3468
Wyświetleń: 685811
Ostatnia wiadomość Maja 10, 2024, 10:51:44 am
wysłana przez sunsetstrip