Autor Wątek: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.  (Przeczytany 67341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malpiata

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 16, 2010, 09:45:16 pm »
0
nie piźnie bo nikt nie chce kolejnej wojny... :P

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 16, 2010, 10:41:21 pm »
0
po co się spierać o miejsce pochówku prezydenta? decyzja została podjęta i tego nie zmienicie, a takie protesty tylko ośmieszają polaków w oczach innych narodów... to straszne... dla was naprawdę to jest aż takie ważne? tam jest pochowanych wiele osób, które tak naprawdę nie dokonały niczego aż tak wielkiego, żeby tam spocząć. Sami zrobiliśmy z Lecha Kaczyńskiego kogoś pokroju pośmiertnego bohatera. Doceniliśmy go jako człowieka i działacza politycznego dopiero po śmierci czym wynieśliśmy go w jakiś sposób na piedestał...

Nie ujęłabym tego lepiej :)
Dla mnie nie jest ważne, czy są godni pochówku na Wawelu, czy nie - przykro mi tylko strasznie, że nie zostaną w W-wie, gdzie prezydent (na którego, żeby była jasność, nie głosowałam, ale jednak był przedstawicielem naszego kraju) się urodził, mieszkał i urzędował... Ale to jest moja prywatna opinia i w życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby wyrażać ją w taki sposób (protesty, pikiety, listy otwarte, itp.) w trakcie trwania żałoby narodowej :ph34r: Ech, te krakusy... Po raz kolejny nie mogli się powstrzymać od wyrażenia swojej niechęci do warszawiaków :'(
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 16, 2010, 10:43:58 pm »
0
Wejdźcie na Gumtree i zobaczcie jak krakowskie dusigrosze kasują przyjezdnych za wynajem :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline malpiata

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 16, 2010, 10:55:14 pm »
0
zawsze chodzi o kase... ehhhh....

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 16, 2010, 11:08:07 pm »
0
Co się martwicie ludziska? Jak tam jutro bomba piznie w środek tego tałatajstwa to będą głowy wszystkich państw pochowane na Wawelu. A Kaczyński to na Wawel pasuje jak świni siodło.

Prosiłbym jednak o powstrzymanie się z poniektórymi "pomysłami"...i nie krakać głupot.
A jak coś to CBŚ itd do Ciebie zawita...

Koniec offtopa itd.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 16, 2010, 11:14:11 pm »
0
dla mnie ( i tutaj przepraszam wszystkich za słowa) nie ma najmniejszego znaczenia gdzie oni zostaną pochowani. Zginęli. smutek, żal. Ale zrobili już z tego taki cyrk, że już nie mogę patrzeć na tych ludzi. Nosz k***a mać. każdy kto się wypowiada (zwłaszcza w tvp1) mówi o L. Kaczyńskim, ze był/jest bohaterem narodowym, wielki człowiek, zrobił wiele dla ludzi.... naprawdę takie rzeczy mówią... to ja się pytam nosz k***a... jakie rzeczy zrobił dla ludzi i dlaczego jest wielkim cżłowiekiem. niech go pochowają na Wawelu. spoko. szacunek dla zmarłych jest ważny... najważniejszy... ale cyrk robi się co raz większy. My Polacy lubimy jak sie nam dzieje krzywda. Wtedy możemy się jednoczyć. Polska Chrystusem narodów. uwielbiamy to określenie. ludzie stojący po 15 godzin przed pałacem prezydenckim, aby zobaczyć trumnę. potem publicznie skarżą się, że już nie mogę ustać na nogi. dzieci zaczepiane przez reporterów pytaniami: dlaczego tu jesteś. A one odpowiadają, że dlatego, że są patriotami. dzieci nie rozumieją takiego pojęcia. Rodzice im mówią, że to znaczy, że patriota, to ktoś kto kocha swój kraj (ale co to znaczy kochać swój kraj to już nikt im nie tłumaczy) i one to gadają bezmyślnie przed kamerą.  Polski naród kocha nosić krzyż. Kocha cierpieć publicznie. Myślę, że gdyby nasza reprezentacja piłki nożnej wygrała mundial, to byśmy się tak nie"cieszyli jak teraz".
nikogo nie chciałem urazić.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline malpiata

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 16, 2010, 11:18:06 pm »
0
zawsze docenia się ludzi po śmierci, zwłaszcza osoby publiczne a jeśli to nie jest śmierć naturalna to się te osoby wręcz "heroizuje"...

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 16, 2010, 11:26:33 pm »
0
Nic nie zrobił i jego małżonka też nic nie zrobiła - pojedyncze wizyty, to zrobili. Wiem jaka jest sytuacja Dzieci w polskich Domach Dziecka. Od wewnątrz, nie jako "widz". Tak samo wiem jak są traktowane osoby nieuleczalnie chore, z wadami genetycznymi. Mam dość gloryfikowania osób, które na to nie zasługują. Mówi się o Kaczyńskich, prawie cały czas, o załodze, o duchownych, wojskowych i osobach towarzyszących tylko napomknęli. O śmierci swojej znajomej dowiedziałam się przypadkowo, bo pokazali jej zdjęcie przedwczoraj. Nic wcześniej nie powiedzieli, nie podali żadnej informacji kim była, czego dokonała.

Offline malpiata

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #143 dnia: Kwietnia 16, 2010, 11:31:17 pm »
0
dobrą stroną takiego pochówku dla pary prezydenckiej jest to że w ścianie ma być wmurowana tablica z wszystkimi ofiarami katastrofy... wszystkich tam pochować nie mogą, ale upamiętnić tak...

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #144 dnia: Kwietnia 16, 2010, 11:44:12 pm »
0
Tak jak przedmówcy wyżej uważam, że L. Kaczyński nic nie zrobił dla Polski, nic czego nie zrobiłby każdy inny na jego miejscu..Ale tak jak już wcześniej pisałem, został "męczennikiem"...żal normalnie jak się patrzy na tych co stoją w tej kolejce i są nagle patriotami z najwyższej półki...

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #145 dnia: Kwietnia 16, 2010, 11:48:55 pm »
0
a skąd wiesz, że Ci ludzie nie są patriotami? Najlepiej uznać, że wszyscy robią to na pozór.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #146 dnia: Kwietnia 16, 2010, 11:55:05 pm »
0
Nie chodzi o to czy są czy nie są patriotami. Chodzi o to czy wiedzę na czym polega patriotyzm i ile razy narzekali na prezydenta zanim umarł. teraz sa patriotami na pokaz...oczywiście nie wszyscy, bo pewnie są wśród tych ludzi tacy, którzy nie kłamią. Ale podejrzewam, że znakomita większość po raz pierwszy pomyślała o naszym prezydencie jak o człowieku wielkim i bohaterskim.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #147 dnia: Kwietnia 16, 2010, 11:58:18 pm »
0
Nie wiem jakie Wy media śledzicie, od samego niemalże początku tzn. od soboty ok godziny 16. w radiostacjach słyszałem zapętloną listę ofiar i nadal bardzo często można napotkać takie odczyty. W toku, w tvn24, w polsacie, tvp widziałem już chyba kilka filmów reportażowych "wspomnień" o nie publicznych osobach które zginęły w katastrofie...ale i też o osobach mniej znanych niż politycy z pierwszych stron gazet.

Ok, każdy może oceniać jak uważa, jednakże w mojej ocenie dyskusja teraz i tutaj nie jest właściwa...tak jak ocenianie ludzi którzy stoją przed Pałacem Prezydenckim. Bo oceniać innych łatwo, a wiedza to co w tych ludziach siedzi, co myślą, co czują itd. nie jest dla Nas dostępna...więc równie dobrze można pisać o informatyce kwantowej...bo z tego tematu również, jak mniemam, mamy żadną wiedzę...

Należy pamiętać, iż to zginęli ludzie, nie avatar "prezydenta" z second life, ludzie którzy starali się w swoim życiu zrobić coś dla innych...

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #148 dnia: Kwietnia 17, 2010, 12:26:48 am »
0
Ale Krelke: nikt tutaj nie neguje tego, że Ci ludzie opłakują ludzi, którzy zginęli. Mi tez jest żal... nawet ja uroniłem łzę kiedy się dowiedziałem o tej tragedii. Poza tym forum jest po to, aby dyskutować i tutaj akurat wywiązała się taka dyskusja. Ja byłem wczoraj w Warszawie i widziałem to wszystko na własne oczy. Ludzie krzyczą tam o tym, że to L. Kaczyński to bohater... a ja pytam: dlaczego on jest bohaterem? Tylko tyle.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #149 dnia: Kwietnia 17, 2010, 12:55:20 am »
0
owsik nic dodać nic ująć.W 100 % trafiłeś w sedno sprawy.Mnie to też powoli zaczyna mrozić.....
Popieram też eXtreme.
Claudia Bloodyrose masz rację.
Zgadzam się z tobą eXtreme w 100 %.Hipokryzja naszego społeczeństwa jest olbrzymia.rose84 mnie to też ogromnie poruszyło,ale zupełnie w to nie wierzę że ta tregedia kogokolwiek czegoś nauczy.Zsolidaryzuje?Kogo?Na parę dni?Skoro mamy tak wspaniałe społeczeństwo to dlaczego jest tak żle?Śmierć Papieża cokolwiek zmieniła?Antysemityzm,rasizm,korupcja....jasne dzisiaj wszyscy są wspaniali,trzymają się za rączki,szlochają.Za tydzień wszystko wróci do naszej chorej rzeczywistości.
A tak poza tym,dostałem zielone ostrzeżenie bo p******e.........
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2010, 10:27:58 am wysłana przez Artur78 »

 

Przekaz podprogowy w muzyce i nie tylko

Zaczęty przez Karol

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13175
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2008, 12:39:06 am
wysłana przez guest211