Autor Wątek: Prezenty  (Przeczytany 16406 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

guest211

  • Gość
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 20, 2009, 11:07:27 pm »
0
a może Wy mi poradzicie co kupić mojej wybrance? :P to pierwsze święta odkąd jesteśmy razem i nie mam pomysłu na prezent, a jeszcze tylko 4 dni...

Młody jesteś, takich wybranek może się jeszcze trochę przewinąć przez życie... albo i nie, czas pokaże. Kup jakąś bardzo ładną kartkę świąteczną (którąś z tych gdzie są od razu z kopertą ale nie te grające) i napisz odręcznie życzenia świąteczne (postaraj się bez błędów). Jak macie jakieś wspólne zdjęcie nadające się do wywołania to je wywołaj i włóż do środka kartki. Kartkę jak i ewentualne zdjęcie oznakuj gdzieś w rogu nazwą miejscowości skąd jesteś i datą 24.12.2009 albo/i hasłem Wigilia 2009 Możesz do tego dorzucić jakąś ładną maskotkę (najlepiej coś od firmy Bukowski ale oni sobie nieźle liczą, czasem można wyrwać w jakimś innym sklepie naprawdę bardzo ładnie wykonaną chińszczyznę) albo... no np. u nas w Łodzi pojawiły się takie prześmieszne poduszki-zwierzaki, lub jakaś biżuteria (znak zodiaku, litera imienia + odpowiednio dobrany łańcuszek do tego, może jakaś bransoletka lub naszyjnik) - generalnie coś co jej się będzie z tobą pozytywnie kojarzyć nawet gdy (odpukać) nie będziecie już razem. Raczej żadnej bielizny i kosmetyków chyba że znasz rozmiar/wiesz czego używa lub złoży u ciebie zamówienie na takowe.  ;)      


Najśmieszniejsze jest to, że najdroższy prezent jaki kupiłem, kupiłem dla siebie :D

Mam tak samo jak ty.  :D

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 22, 2009, 09:08:52 pm »
0
mkamelg, super pomysł z tą kartką :) aczkolwiek nie miałem już za bardzo czasu na takie coś(może na walentynki to zrobię), więc kupiłem Jej kolczyki, mam nadzieje że się spodobają, natomiast najśmieszniejsze jest to, że gdy złożyłem Jej dzisiaj wizytę, pochwaliła się prezentem od koleżanki z klasy i dostała też właśnie kolczyki... no trudno, nie bede latał po sklepach już po to tylko żeby Wybrance się prezent nie powtórzył :P
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 22, 2009, 09:10:06 pm »
0
Do mnie pierwszy prezent od Mikołaja dotarł już dziś - dostałam takie cudo... :sorcerer:
Czekam jeszcze tylko na śliczną suszarkę do naczyń z nierdzewki - chyba strasznie się zestarzałam, bo z prezentów nic nie cieszy mnie tak, jak nowe wyposażenie domu :lol:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 22, 2009, 09:19:53 pm »
0
ja to chyba będę siedzieć cicho bo jeszcze mój "mikołaj" się rozmyśli :P muszę być grzeczna :D  (chociaż zawsze jestem) : )

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 23, 2009, 11:59:59 am »
0
kolczyki

Ty sadysto  :o Wiesz,jak to kobiety boli? ;) Oj,ja bym uważał :P Pierścionek z 20 karatowym brylantem byłby zdecydowanie lepszy na początek :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 23, 2009, 06:03:55 pm »
0
A ja mam właśnie na odwrót - rodzince kupiłam fajne prezenty, jestem na 100% pewna że będą się cieszyć, natomiast dla siebie od nich nie mam nic, yeah ;) Strasznie wkurza mnie, kiedy muszę się martwić o swoje prezenty od rodziców - "Bo my nie wiemy co ci kupić, wymyśl sobie coś i daj znać"... :_: Jeszcze najlepiej jakbym sobie to sama zapakowała :P
Dobrze, że przynajmniej siostra wykazuje się odrobiną pomysłowości.

U mnie jest jeszcze bardziej konkretnie - kupuje sobie prezenty sam, potem sam sobie pakuje, a rodzice zwracają tylko kasę :D . Np. książki kupuje na allegro przez swoje konto, potem sam idę je odebrać, a na koniec słyszę, żeby leżały u mnie w pokoju do wigilii bo oni potem zapomną, gdzie je schowali :D . W zeszłym roku powiedziałem tacie, że chcę dvd Maidenów 'Live After Death'. Nie zapomnę do końca świata sceny, jak on w dniu wigilii wyciąga te dvd z reklamówki i się pyta - "To chciałeś?" :D