Autor Wątek: Prezenty  (Przeczytany 16409 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Prezenty
« dnia: Grudnia 20, 2008, 06:32:20 pm »
0
Coraz bliżej święta, a jak święta to i prezenty :) . Niektórzy twierdzą, że to tylko dodatek do świąt, że Boże Narodzenia jest dla ducha, że najważniejsze dla nich jest spotkanie w rodzinnym gronie... Racja, ale mimo wszystko każdy lubi znaleźć pod choinką cos fajnego :) .
No więc jaki jest najlepszy gift, który dostaliście od Mikołaja? Co  Was pod choinką najbardziej ucieszyło?

Ja w zeszłym roku dostałem trylogię 'Ojca chrzestnego' na DVD, 2 lata temu dostałem USY I, kilka lat wcześniej płytę 'Crush' Bon Jovi, bitwę morską :) . W tym roku znajdę Football Managera 09. A wiem dlatego, bo sam kupowałem i wysłałem Świętemu ;)

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 20, 2008, 07:08:37 pm »
0
Wiele lat temu Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie odbywały się w cudownej atmosferze. Od kilku lat tak nie jest. W tym roku spędzam święta w pracy. Jeden dzień mam wolny i wtedy odwiedzę mamę, brata i jego ojca. Nigdy natomiast nie spędziłam świąt z moim ojcem. Osobiście dla mnie mogłoby nie być prezentów. Liczy się to co mamy w sercach i czy potrafimy to okazać, nie tylko podczas świąt.
Dla mnie najlepszym prezentem było to jak mama nie miała dyżuru w Wigilię.

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 20, 2008, 07:46:17 pm »
0
Co do rodziny- już wolę mieć 3 wigilie (czyli tak jak teraz mam) bo jakby spotkali się przy jednym stole wszyscy to lekarz dyżurny w miejskim szpitalu nie miałby spokojnych i wesołych świat  :D

Jasne że liczy się to co się czuje, ale prezenty nie są złe  ;) (pomijając chodzenie po zatłoczonych sklepach) można zrobić coś miłego ( bo na codzień jest z tym różnie  :D); te z tego roku już znam ale mimo wszystko już się na nie cieszę

A jakbym miał wybrać niespodziankę to po powrocie do domu z tych obżarstw itd. chciałbym znaleźć pod choinką pewne dziewcze  :D mogłaby być obwiązana kokardką albo bez  dekoracji  :P

[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

SSolid

  • Gość
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 20, 2008, 08:03:45 pm »
0
rok emu nic bo nie bylo mnie w pl, w tym syte swieta - tr:underworld + ninja gaiden 2 i nie ma mnie na 2 tygodnie :potter:

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 20, 2008, 08:07:51 pm »
0
A jakbym miał wybrać niespodziankę to po powrocie do domu z tych obżarstw itd. chciałbym znaleźć pod choinką pewne dziewcze  :D mogłaby być obwiązana kokardką albo bez  dekoracji  :P
ROTLF  ;)
Hmmm... Bilet na Koncert Guns N' Roses. List że to co się stało dwa lata temu było makabrycznym żartem...

Offline she

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 20, 2008, 08:13:55 pm »
0
święta są spoko ;) szczególnie przyjemnie je się spędza w gronie rodzinnym :) ale chodzenie na zakupy to już nie... byłam dziś w Galerii Mokotów.... masakra!!! Taki tłum, taka ciżba, że dajcie spokój. A ja wiem, że dostanę od Świętego 2 obiektywy do Canona 300D :D :D :D

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 20, 2008, 08:43:16 pm »
0
List że to co się stało dwa lata temu było makabrycznym żartem...
a zajebiście jest kiedy właśnie list jest takim żartem


Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 20, 2008, 11:18:48 pm »
0
Od kiedy pojawił się junior, bez porównania większą radość sprawia mi dawanie prezentów niż ich otrzymywanie :)
Dlatego od kilku lat najcudowniejszym dla mnie prezentem jest mina młodego w Wigilijny poranek, kiedy - rozpakowując znalezione pod choinką paczki - nie może się nadziwić, że Mikołaj tak trafnie odgadł jego marzenia :D
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline paulucha92

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Płeć: Kobieta
  • Hey you caught me in a coma...
  • Respect: 0
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 21, 2008, 10:02:58 am »
0
Prezenty, wiadomo, najistatniejszą częścią Wigilii nie są ale fajnie jest móc się obdarować czymś miłym. Szczególnie, że w moim domu przez pewien czas podarki byly dosc skromne i symboliczne.
Ja w tym roku dostane zapewne jakiś sprzęt grający (wyproszony, a co;)) i jakąś płyte (coś czuje, że to bedzie "czarna" Metallica).
Szczerze mówiąc woałabym gitarę nową ale to może za rok  :rolleyes:

Offline Trisha

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 804
  • Płeć: Kobieta
  • The pearl of rock n' roll decadence
  • Respect: 0
    • Mój DeviantArt
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 21, 2008, 04:43:44 pm »
0
Moją pierwszą gitarę dostałam na gwiazdkę, naprawdę się cieszyłam... ale ogółem nie przepadam za Bożym Narodzeniem, to bardzo smutne święto...

Zawsze iść -
Rozkaz, który mam we krwi
Małą wojnę w sobie mieć

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 21, 2008, 04:55:06 pm »
0
Cóż, ja za świętami ostatnio nie przepadam, więc i o prezentach wypowiadać się nie będę. Acha, tak przy okazji, Merry Christmas, czy coś takiego.


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 22, 2008, 08:03:18 pm »
0
Im jestem starsza, tym mniejszą wagę przywiązuję do prezentów, jak i całego tego "zamieszania" wokół świąt.
Wydaje mi się jednak, że najpiękniejsze prezenty to te, które są w jakiś sposób przemyślane. Mogą to być własnoręcznie zrobione drobiazgi, coś niewielkiego, ale danego z serca  :). Liczy się inwencja, której mi samej zazwyczaj brakuje  :rolleyes: :D. Ja magazynuję wszystkie drobiazgi i pozornie bezwartościowe przedmioty, które kiedyś od kogoś dostałam - mają one dla mnie naprawdę oooooooooooogromną wartość. warto zatem czasami pomyśleć o osobie, której kupuje się prezent, zanim sięgniemy po kolejny zestaw wód toaletowych w Rossmanie , lol.

SSolid

  • Gość
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 23, 2008, 09:10:45 pm »
0
rok emu nic bo nie bylo mnie w pl, w tym syte swieta - tr:underworld + ninja gaiden 2 i nie ma mnie na 2 tygodnie :potter:
i są <3 jeszcze starszym i siostrze cos kupic i 2 tygodnie nie ruszam dupy sprzed tewe

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 23, 2008, 09:17:08 pm »
0
Ja lubię święta, mimo, że po raz kolejny musiałam wybrać, z kim je spędzę.
Gwiazdka kojarzy mi się  z widzeniem tych członków rodzinnych, których normalnie nie mam możliwości zobaczyć..
Od jakiego czasu z gotowaniem, bo to mi sprawia największą przyjemność
A co do prezentów o od lat wybieram większość sama, tak na wszelki wypadek. Hoc niespodzianki takie jak dzisiejsza bywają miłe.
No i uwielbiam dawać prezenty, a potem patrzec na reakcje obdarowywanych

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Prezenty
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 24, 2008, 02:56:38 pm »
0
Jesli chodzi o grudniowe  prezenty to przyznaje,ze zazwyczaj na Mikołaja j nie znam umiaru,choć w tym roku miałam spory problem z Wiktorią.Natomiast Gwiazdke traktuje  symbolicznie.Dla mnie w tym okresie nieporównywalnie wieksze znaczenie miały inne rzeczy.Niestety jakis czas temu zostało mi to zabrane i to juz drugi rok,kiedy wolałabym,zeby świat nie było wcale.