Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 167038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1005 dnia: Stycznia 15, 2012, 12:09:36 am »
0
   Szkoda tylko, że nie będzie kontynuowane pociąganie polityków do odpowiedzialności za ich wyczyny. W wolnej Polsce też znalazło by się paru cymbałów, nieuków i sprzedawczyków działających na szkodę kraju.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1006 dnia: Stycznia 15, 2012, 09:53:28 pm »
0
No to ja powiem tak wyroki symboliczne? Spoko. Albo tak, albo strzelić im w łeb i to każdemu ( OSOBIŚCIE NIE JESTEM ZA TYM ROZWIĄZANIEM). Dla mnie to już bez sensu. Jeżeli ktoś chce pokazać, że sprawiedliwość jest w tym kraju, to niech upierdolą wszystkich tych polityków, którzy kantują ile się da. Niech ekipy PZPN'u w wiezieniu. Niech zlikwidują ZUS i inne gówna utrudniające mi zycie.
A teraz aby zmienić temat podam link. Chciałbym, aby polscy politycy mieli tyle odwagi by powiedzieć takie słowa:
http://www.smog.pl/wideo/50326/strefa_euro_tonie/
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2012, 04:53:43 pm wysłana przez Grzon »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1008 dnia: Stycznia 30, 2012, 09:10:52 pm »
0
Niestety najgorsze jest to, że nikt nie opuści cen, ani akcyzy, ani podatku, ani nic. No powiedzcie mi szczerze jaki sens ma ten protest? Tzn. w jakim sensie szkodzą koncernom lub państwu? Przecież ci na górze maja nas wszystkich totalnie w dupie. Gdyby wyszli na ulicę i odcięli głowę jakiemuś politykowi to więcej by to dało (NIE JESTEM ZA TAKIM ROZWIĄZANIEM)!!! Powtarza: Oni maja Nas w dupie. A najśmieszniejsze jest to, że gdyby obniżyli akcyzę, to koncerny nie opuściłyby cen, ponieważ więcej by wtedy zarabiali :) heheheheh i wtedy by się kurna wszyscy zdziwili. Powiem Wam jeszcze coś: Coś wisi w powietrzu. Niedługo ludzie wyjdą na ulicę i zrobią taki raban, że tym an górze gacie sie zapełnią gównem, ale wtedy będzie za późno i trzeba będzie s*******ać...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Intruz

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Respect: +4
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1009 dnia: Stycznia 30, 2012, 09:20:16 pm »
0
Uważam podobnie jak Owsik że zamiezki to tylko kwestia czasu. Rząd również się spodziewa się tego, nie bez powodu powyższa pensje policjantom i  wojsku. Myśle że już przed euro zaczną się protesty. I dobrze zresztą, takich skurwieli jacy są u władzy(nie mówie tylko o Polsce) to jeszcze chyba nie było. Niewiem czy wiecie ale mamy teraz większe podatki niż za okupacji Hitlera. Ale cóż przeżyliśmy ruska przeżyjemy i tuska..

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1010 dnia: Stycznia 30, 2012, 09:32:47 pm »
0
I kto ma wg Was przeprowadzać te zamieszki i obalać rząd ? Ci co protestowali przeciwko ACTA na ulicach ? :lol: :lol: :lol: Chyba nie widzieliście kto tam przychodził - dzieciaki i studenci, którzy akurat mieli ferie i się przestraszyli, że im poblokują torrenty i strony z grami i muzyką. Ferie się skończyły - na ulicach cisza i spokój. To takie towarzystwo, które się bało kilku petard i rac pod Pałacem Prezydenckim bo oni przyszli protestować pokojowo. Pokojowo to rząd ma Was w dupie :lol:

Jedyny sytuacja w której społeczeństwo jest w stanie wyjść na ulicę, robić rewolucję i lać się z policją to wtedy gdy masowo wzrośnie bezrobocie i ludzie nie będą mieli już rzeczywiście środków na przeżycie. A do tego jeszcze bardzo daleko mimo obecnego kryzysu gospodarczego.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1011 dnia: Stycznia 30, 2012, 09:51:19 pm »
0
Ciężko powiedzieć o realnym kryzysie gosp w kraju gdy PKB jest +4,3 (jak dobrze pamiętam) :P

Argument z podwyżkami w mundurowce mnie rozwalił na łopatki...

Kolejny wniosek - jakoś wszystkim się chyba powoli zaczyna wydawać, że zmiany (in plus oraz in minus) dokonuje się od tak i tyle...już teraz włala ;] Tak się nie da (abstrahuje od braku chęci itd.).
Jedna głupia (z pozoru) pozycja budżetowa z rozpiski o finansach publicznych ciągnie za sobą pierdyliard innych powiązanych.

Offline Kirzen

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Respect: +101
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1012 dnia: Stycznia 31, 2012, 01:46:06 am »
0
I kto ma wg Was przeprowadzać te zamieszki i obalać rząd ? Ci co protestowali przeciwko ACTA na ulicach ? :lol: :lol: :lol: Chyba nie widzieliście kto tam przychodził - dzieciaki i studenci, którzy akurat mieli ferie i się przestraszyli, że im poblokują torrenty i strony z grami i muzyką. Ferie się skończyły - na ulicach cisza i spokój. To takie towarzystwo, które się bało kilku petard i rac pod Pałacem Prezydenckim bo oni przyszli protestować pokojowo. Pokojowo to rząd ma Was w dupie :lol:

Jedyny sytuacja w której społeczeństwo jest w stanie wyjść na ulicę, robić rewolucję i lać się z policją to wtedy gdy masowo wzrośnie bezrobocie i ludzie nie będą mieli już rzeczywiście środków na przeżycie. A do tego jeszcze bardzo daleko mimo obecnego kryzysu gospodarczego.

+1
Akurat byłem na spacerku gdy "protest" przechodził po ulicach Wrocławia. Ciekaw jestem tylko ilu z tych uczestników przeczytało w ogóle dokument, a nie powtarzało jakieś puste hasła z Tv czy internetu.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1013 dnia: Stycznia 31, 2012, 12:51:44 pm »
0
mam jutro wykład z historii i tak się przygotowuje i czytam.. i jak to jest, że kiedyś gdy bywały kryzysy ekonomiczne to mądre rządy obniżały podatki obywatelom i ograniczały wydatki państwa, żeby społeczeństwo miało jak największe szanse przetrwania, a dziś w dobie kryzysu podnosi się je jeszcze bardziej wyzyskując nas dodatkowo w najtrudniejszym czasie? Gdzie tu jakaś logika??

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1014 dnia: Stycznia 31, 2012, 12:55:31 pm »
0
Wtedy państwa wiedziały, że mogą wydać tylko tyle, ile mają.  Teraz jakby o tym zapomniały. Państwo ma np. 50 miliardów długu i nic sobie z tego nie robi. To tak, jakby ktoś zarabiał np. 1000 zł na rękę, a kupował coś niekoniecznie potrzebnego za 10000, bo akurat ma taki kaprys ;) Robicie tak? Raczej jeśli jesteście rozsądni to niekoniecznie. Nie mówią o kupnie mieszkania, bo tu się pewnych cen przeskoczyć nie da, a mimo wszystko bardziej opłaca się kupić i zadłużyć na całe życie niż całe życie mieszkać u kogoś.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1015 dnia: Stycznia 31, 2012, 06:37:50 pm »
0
A do grobu zabierzesz mieszkanie? :P

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Preferencje polityczne forumowiczĂłw
« Odpowiedź #1016 dnia: Stycznia 31, 2012, 07:06:35 pm »
0
Nie, bo nie kupilem :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1017 dnia: Lutego 01, 2012, 08:30:02 pm »
0
Ja kupiłem, ale kupiłem za taką cenę, na którą mnie stać i płacę ubezpieczenie i tyram jak wół na to, żeby było mnie stać na ten kredyt. I w odróżnieniu decyduję tylko i wyłącznie za siebie, a nie za czyjś los.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1018 dnia: Lutego 15, 2012, 12:32:52 pm »
0
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić. Kolejna błyskotliwa wypowiedź pani minister Muchy. Ona jest niezawodna :lol:

Interia: A jest pani w stanie dotrzeć do problemów trzecioligowego hokeja na lodzie?

Mucha: Proszę mi wierzyć, że te problemy są już opracowywane w resorcie, chociaż one są gdzieś tam na 35. miejscu albo 98.

Interia: Za trzecioligowy hokej to niech się pani nie bierze, bo tej ligi nie ma. Tak przykładowo mówię...

http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/wywiady/news/mucha-nie-jestem-slabsza-niz-poprzednicy,1760060,766

:lol:

Ta pani nie ma pojęcia o sporcie, niech się lepiej nie odzywa już bo z każdym wypowiedzianym zdaniem co raz bardziej się kompromituje :D

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #1019 dnia: Lutego 15, 2012, 12:43:34 pm »
0
ta nagonka na Nią zaczyna się robić żałosna, ale nie mam bladego pojęcia co ta Kobieta wygaduje...

wchodzę na onet, a tam Mucha mówi, że nic nie wie o żadnych premiach, tutaj, że wypłacą mu legalnie w dwóch transzach..

Ja też nie mam pojęcia czy istnieje 3 liga w hokeja czy 17 w cymbergaja, ale po co od razu się zarzekać, że jej problemy są opracowywane na 35 czy 98 miejscu? :O

Widać, że jej dni to już są raczej policzone  ;)

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3081
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje