Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #690 dnia: Sierpnia 30, 2010, 08:47:02 am »
0
Szkoda że wielu  profesorów i dziennikarzy nie jest  w stanie zrozumieć że obecnie głównym wrogiem Polski są Stany Zjednoczone wraz z Unią Europejską. Myślą że sytuacja międzynarodowa nie zmieniła się od 1980 roku , a może to po prostu wygodne dla nich , zawsze iść z prądem , nawet wtedy gdy prowadzi do całkowitej globalizacji , niszczenia  tradycji i utraty niezależności narodowej.
A co do Solidarności lata 83-99 (koniec stanu wojennego - wstąpienie Polski do Nato) były ciekawsze i lepsze niż dzisiejsze , może nie pod względem materialnym ale na pewno jeżeli chodzi o relacje między ludźmi . W telewizji były bardziej wartościowe rzeczy , muzyka była lepsza , również moda i samochody bardziej podobają mi się z tamtej epoki , sądzę również że nie było aż takiej pogoni za zyskiem jak dziś , ludzie mieli więcej czasu na życie towarzyskie i rodzinne. Także gadanie o tym jak dziś jest pięknie w perspektywie tego co doświadczyłem w latach dziewięćdziesiątych i zaobserwowałem na zdjęciach , filmach i relacjach z tamtych lat wydaje mi się kłamstwem na potrzeby dzisiejszego systemu , który jest coraz gorszy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2010, 09:08:53 am wysłana przez Springsteen »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #691 dnia: Sierpnia 30, 2010, 03:47:03 pm »
0
Hmm... Jeżeli chodzi o tradycję, i tożsamość narodową, to każdy z osobna potrafi o to zadbać i kontynuować w swoich domach. wtedy to nie zginie. A jeżeli chodzi o to czy było lepiej za czasów PRL, to może i ludzie nie gonili za zyskiem i mieli więcej czasu na życie towarzyskie, ale czy nie było też tak, że ludzie nie wiele mieli okazji do pogoni za zyskiem. Przecież wtedy nic nie było w sklepach? A to, że SB, UB itp kazali przyjaciołom donosić na siebie nawzajem. A to, że propaganda była tak daleko posunięta, że ludzie praktycznie byli okłamywani przez cały czas. Kościół był dyskryminowany. Mordowano księży itp. Czy to wszystko był oznaka lepszego czasu? Przecież teraz tez można tworzyć dobra muzykę, dobre samochody i moda nie musi wpływać na każdego bezpośrednio. Bo wystarczy myśleć. Myślec jak jednostka a nie jako tłum. Jednostka jest silniejsza. Przecież to jednostek charyzmatycznych, wybitnych bał się rząd PRL i cała rzesza przywódców totalitarnych w historii świata.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #692 dnia: Sierpnia 31, 2010, 10:50:19 am »
0
Ja p******e jaki wstyd na tych obchodach "Solidarności"...Ci co kiedyś walczyli o wolną Polskę dziś walczą ze sobą. Żal to jedyne słowo jakie to opisuje. I co zwróciło jeszcze moją uwagę - jak ten Jarek opętał ludzi...matko oni by dla niego wszystko zrobili, a przecież z niego bije taka nienawiść i złość...ten człowiek uważa chyba, że tylko on ma receptę na Polskę a reszta to idioci...w Polsce nigdy dobrze nie będzie..
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2010, 01:25:57 pm wysłana przez eXtreme »

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #693 dnia: Sierpnia 31, 2010, 12:23:46 pm »
0
Zgadzam się... chylę czoła przed panią Krzywonos. Tadeusz Mazowiecki powiedział: "Ci co gwizdali, sami wystawili sobie świadectwo". A Jarek? Na tego człowieka szkoda słów :facepalm: WSTYD!
W ogóle dzisiejsza Solidarność to jedno wielkie nieporozumienie. To jest teraz związek popierający PiS i tylko na tym się skupiają. A Śniadek? Kawał gnoja, tyle powiem...
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #694 dnia: Sierpnia 31, 2010, 12:27:41 pm »
0
Cieszmy się, że ten człowiek nie jest Prezydentem Polski. To by była kicha dopiero.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12052
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #695 dnia: Sierpnia 31, 2010, 12:37:18 pm »
0
Pod krzyżem nie lepiej. Byłem w niedzielę i stwierdzam, że agresja moherów tam koczujących przerasta agresję stadionowych chuliganów, bo Ci to chociaż świadomie działają a te babcie wyglądają jakby je coś opętało.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #696 dnia: Sierpnia 31, 2010, 01:34:34 pm »
0
Cieszmy się, że ten człowiek nie jest Prezydentem Polski. To by była kicha dopiero.
Dla mnie to jest świnia, a nie człowiek.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #697 dnia: Sierpnia 31, 2010, 03:53:18 pm »
0
Mexi, proszę, nie obrażaj świń...
Ja jestem już prawie w 100% pewna, że to jest człowiek psychicznie chory i niestety, nie piszę tego z ironią  :'( Jedyne, czego bym sobie życzyła, to to, żeby jak najszybciej został zdiagnozowany i skutecznie unieszkodliwiony, bo tacy ludzie są naprawdę niebezpieczni :ph34r:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #698 dnia: Sierpnia 31, 2010, 04:00:25 pm »
0
No Pani Krzywonos powiedziała wiele prawdziwych słów. A najbardziej zaskoczyło mnie , gdy powiedziała do Jarka K., że niszczy godność Lecha K.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #699 dnia: Sierpnia 31, 2010, 04:08:14 pm »
0
A widzieliście jak Szczypińska się śmiała jak Krzywonos mówiła? :ph34r: 0 szacunku dla takich osób.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #700 dnia: Sierpnia 31, 2010, 07:29:07 pm »
0
   Przecież ewidentnie podlizywała się Jarkowi, co raz nie niego zerkając i sprawdzając jego reakcję na jej kretyńskie kręcenie łbem i idiotyczny uśmieszek. Preziowi zresztą nie było do śmiechu, bo na konwencie jego partii nie zdarzają się takie przypadki. Co zresztą utwierdza mnie w przekonaniu, że Jarosław żyje w swoim wyimaginowanym, pisowskim świecie.

Cytuj
"Likwidacja buspasów, tramwajów, prywatyzacja miejskich spółek, zwrot własności poszkodowanym dekretem Bieruta - to główne postulaty kandydata na prezydenta Warszawy Janusza Korwina-Mikkego"

Kompletna bzdura. Transport indywidualny, a na pewno transport samochodowy nie ma w takim mieście żadnej przyszłości. Ma milion wad i tylko jedną zaletę - jedziesz , gdzie chcesz.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #701 dnia: Sierpnia 31, 2010, 08:11:24 pm »
0
Jak taki pan Mazowiecki i Borusewicz oraz pan Tusk (kto widział jakie flagi prezentuje ten człowiek za swoimi plecami każdym wystąpieniu ? Zapewniam ze pojawia się tam kolor niebieski :vampire:) mogą sobie mówić o zdradzie ideałów solidarności - jak sami pozostawili cały majątek państwowy w ręce komunistów pokroju Kiszczaka  a potem sprzedali nas pangermańskiej Unii i wysłali na służbę USA jak tanich niewolników . Obecna ""Solidarność""jak każdy związek zawodowy - banda krzykaczy i populistów czego przykładem jest ten pajac Śniadek.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2010, 08:14:19 pm wysłana przez Springsteen »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #702 dnia: Sierpnia 31, 2010, 09:44:14 pm »
0
Ja się nie czuję się sprzedany. jak na razie jest mi dobrze w tej Unii. A te Twoje ukochane tradycje potrafię sam pielęgnować. Więc wybacz Sprengsteen, ale te Twoje pokrzykiwania o sprzedaniu Polski do UE, albo, że UE to wróg Polski są dziecinne. Nie obraź się, ale czy nie uważasz, że każdy kto da się (załóżmy) na przykład zgermanizować, to jest po prostu mało myślącym człowiekiem. A może on sam chce się "pozbyć Polski", bo się wstydzi tego co się u Nas w Polsce dzieje?
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #703 dnia: Września 01, 2010, 01:09:51 pm »
0
Zgadzam się z owsikiem. Z tego co zauważyłem Springsteen, to uważasz, że wszyscy politycy są źli, wszyscy nas w jajo robią, nie lubisz żadnego polityka i przypisujesz im wszystko co najgorsze, a poglądy masz zbliżone do Korwina-Mikke.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #704 dnia: Września 01, 2010, 01:14:26 pm »
0
Cytuj
jak sami pozostawili cały majątek państwowy w ręce komunistów

Tyle, że majątek narodowy ciągle rośnie, 80% firm należy do Polaków, a 20% to spółki akcyjne, gdzie każdy Springsteen może wykupić tyle akcji ile mu się podoba.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3048
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje