Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #570 dnia: Lipca 04, 2010, 11:36:10 pm »
0
Co to znaczy za psie pieniądze (ile są na prawdę warte te zakłady?) i komu sprzedają te zakłady ??
znowu mu się zmieniło?  nieobliczalny jest...

rozkradanie polski? - sprzedaz za psie pieniadze, stoczni, cukrowni np na lubelszczyznie, zakladow lotniczych w swidniku itd...

Co to znaczy za psie pieniądze (ile są na prawdę warte te zakłady?) i komu sprzedają te zakłady ??
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #571 dnia: Lipca 04, 2010, 11:38:27 pm »
0
po prostu pis nie jest modny, pis kojarzy sie ze starymi babkami, jak ksieza z pedofilami, mlodziez z dresami i huliganami, sluchaczy radia maryja z moherami itdd....


edit. no z czego to wiem to napewno sprzedali zaklady nie polskim firmom , a wiekszosc poupadala bo o to chodzilo nabywcowi(na tym mozna sie neizle wzbogacic kupujac za psie pieniadze..).

edit2; nie wiem ile sa warte, ale napewno dawaly zatrudnienie dziesiatkom tysiecy ludzi, bo to chodzi, aby czlowiek zarabial, na panstwowym zawsze lepiej... ale za 5 lat juz nic nei bd panstwowe...

edit3; mam nadzieje ze jeszcze nei wszystko stracone - http://wybory.wp.pl/kat,1025917,title,Glosow-niewaznych-oddano-tyle-ile-wynosila-roznica-miedzy-kandydatami,wid,12442193,wiadomosc.html?ticaid=1a76f
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2010, 11:43:28 pm wysłana przez Gothix »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #572 dnia: Lipca 04, 2010, 11:43:02 pm »
0
Ale 'owsik'...W czym Tobie polityczne ugrupowanie PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,jak i jego liderzy-bracia KACZYŃSCY przeszkadzają lub przeszkadzali w czerpaniu z czerpania przywilejów wolności?!

Nie rozumiem ich podejścia do in vitro - jeżeli będę bezpłodny i nie mógłbym mieć dzieci urodzonych przez moją żonę,to nie chciałbym, aby moi rządzący chcieli mnie wsadzić za to do więzienia. nie rozumiem ludzi, którzy próbują wpłynąć na wyborców poprzez działania księży w kościołach. Nie rozumiem czegoś takiego jak narzucanie swojej religii reszcie narodu, sorry, ale państwo kościelne to jest właśnie to, w dupie mam księdza, który chce być na uroczystości otwarcia urzędu w Pawełkowicach. To jest naruszanie mojej wolności.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #573 dnia: Lipca 04, 2010, 11:48:55 pm »
0
Masz rację 'Gothix'-PIS nie jest po prostu modny!...Ale jak ma byc modny skoro dzisiejsza młodziez widzi w tv,jak np.pan T.Karolak,czy A.Grabowski(czyli dzisiejsi idole młodzieży :/ ),jak i bardziej znani,ale nie mniej agresywni w artykułowaniu swych poglądów np.A.Wajda,czy D.Olbrychski wręcz plują na PIS...? :/ Pytam nie Ciebie,ale chyba sam siebie,gdyż za cholerę nie mogę zrozumieć tego,jak bardzo polskie społeczeństwo nie widzi komu daje swe poparcie i na jakiej zasadzie postanowiło oddać je na któregoś z kandydatów :???: Bo już niedługo,to zapewne chodzic do toalety,albo zjadać posiłki będziemy przy wtórze jakiejś znanej persony :_:

'owsik'-a czy możliwość adopcji nie wchodzi w rachubę...? Na więcej na temat in vitro nie chciałbym pisać,gdyż jako osoba związana ze służbą zdrowia,nie czuje się na tyle autorytetem,abym się udzielał-szczególnie tutaj na forum ;]
Co do PISu i kościoła,to już kiedyś pisałem...Jak możesz twierdzić,ze cały Kościół  w Polsce wspiera to ugrupowanie,jak niejaki Rydzyk kpił regularnie z śp.L.KACZYŃSKIEGO i Jego również zmarłej małżonki Marii???!!!Więc pytam-CAŁY KOŚCIÓŁ WSPIERA PIS,CZY TYLKO JACYŚ POJEDYŃCZY KSIĘŻA???!!!Którzy de facto mieliby takie prawo!Bo tak jak wspomniani A.Wajda,czy D.Olbrychski będąc kimś dobrze znanym ewidentnie mówili kogo należałoby wesprzeć swym głosem,tak i księża będąc koniec końcem również obywatelami i przez to potencjalnymi wyborcami mają takowe prawo!
Hmmm wiesz?Ja sam niezbyt często chadzam do kościoła,ale...ale naprawdę nie widzę zagrożenia,aby kościół w Polsce robił skok na władzę :P Zresztą uważam,ze oni na dziś mają zupełnie inne ważniejsze problemy...np.pedofilie,ale to inny temat ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2010, 12:00:41 am wysłana przez martingun »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #574 dnia: Lipca 04, 2010, 11:49:42 pm »
0
edit. no z czego to wiem to napewno sprzedali zaklady nie polskim firmom , a wiekszosc poupadala bo o to chodzilo nabywcowi(na tym mozna sie nie zle wzbogacic kupujac za psie pieniadze..).

edit2; nie wiem ile są warte, ale na pewno dawały zatrudnienie dziesiątkom tysięcy ludzi, bo to chodzi, aby człowiek zarabiał, na państwowym zawsze lepiej... ale za 5 lat już nic nie bd państwowe...

A skąd Ty wiesz, że niedługo wszystko będzie prywatne? Kto Ci to powiedział. Nie wiesz także ile były warte te zakłady, więc może nie były sprzedane za psie pieniądze. może nie przynosiły zysku tylko straty dla skarbu państwa. tez bym sprzedał. Przepraszam Cię bardzo za takie podejście, ale tutaj liczą się pieniądze niestety, bo gdyby może nie sprzedali i cały czas taka stocznia przynosiłaby straty,to najpierw nie byłoby pieniędzy na wypłaty dla robotników i CI by zaczęli strajkować, potem jakby już wywalczyli podwyżki, to inni by nie mieli kasy i koło się zamyka, tak niestety jest w Polsce, wiec niech ktoś k***a w końcu zacznie tu myśleć inaczej niż : czy się stoi czy się leży na państwowym się należy!!!


"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #575 dnia: Lipca 04, 2010, 11:50:31 pm »
0
Zgadzam się z Tobą owsik w 100%...nikt nie powinien mi narzucać ani religii, ani mówić mi co dobre a co nie dobre patrząc na to z punktu religijnego..

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #576 dnia: Lipca 04, 2010, 11:52:32 pm »
0
Masz rację 'Gothix'-PIS nie jest po prostu modny!...Ale jak ma byc modny skoro dzisiejsza młodziez widzi w tv,jak np.pan T.Karolak,czy A.Grabowski(czyli dzisiejsi idole młodzieży :/ ),jak i bardziej znani,ale nie mniej agresywni w artykułowaniu swych poglądów np.A.Wajda,czy D.Olbrychski wręcz plują na PIS...? :/ Pytam nie Ciebie,ale chyba sam siebie,gdyż za cholerę nie mogę zrozumieć tego,jak bardzo polskie społeczeństwo nie widzi komu daje swe poparcie i na jakiej zasadzie postanowiło oddać je na któregoś z kandydatów :???: Bo już niedługo,to zapewne chodzic do toalety,albo zjadać posiłki będziemy przy wtórze jakiejś znanej persony :_:

a może pomyślcie w ten sposób: kurczę skoro tak dużo ludzi  wiesza psy na PiS, to może coś w tym jest. skoro nikt znany nie chce PiS'u wśród rządzących , to może coś w tym jest?
To może wy nie widzicie kogo popieracie?
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #577 dnia: Lipca 05, 2010, 12:13:42 am »
0
'owsik' swoje opinie,co do kościoła i PISu rozwinąłem bardziej w moim wpisie powyżej(bo za późno go wysłałem i załapał się do tamtego)więc jeśli byś chciał,to przeczytaj sobie ;)

A teraz w związku z wieszaniem psów na PISie...powiem Ci tak...Ja już od dość długiego czasu miewam takie wrażenie,ze PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI boją się ci,którzy mają coś do ukrycia,czy na sumieniu :> Bo ta partia,to coś pomiędzy radykalną-hałaśliwą Samoobroną(której de facto nienawidzę!),ale która swą krzykliwością czasami potrafiła powiedzieć coś,co było warte wykrzyczenia ku obronie interesów zwykłej społeczności,a pomiędzy Platformą ,która wokól siebie zebrała i zbiera raczej ludzi z wyższymi aspiracjami,ludzi bardziej obytych,ludzi którzy wolą rządzić niż być rządzonym-więc PIS balansujący pomiędzy tymi dwoma partiami,a będący przecież przekrojem polskiego społeczeństwa spasował wielu wyborcom,ale i czego czepiasz się Ty-wielu podpadł...PONIEWPAŻ POTRAFI WALCZYĆ O NAJNORMALNIEJSZYCH LUDZI,A I WIELU NIEUCZCIWYCH CZUJE DO NICH AWERSJĘ ;]
'owsik' swoje opinie,co do kościoła i PISu rozwinąłem bardziej w moim wpisie powyżej(bo za późno go wysłałem i załapał się do tamtego)więc jeśli byś chciał,to przeczytaj sobie :>
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2010, 12:15:54 am wysłana przez martingun »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #578 dnia: Lipca 05, 2010, 12:22:24 am »
0
PONIEWAŻ POTRAFI WALCZYĆ O NAJNORMALNIEJSZYCH LUDZI ;]
I nagle stałem się nad normalny :???:
Masz rację 'Gothix'-PIS nie jest po prostu modny!

Aha, to teraz jest moda na partię, może coś mnie ominęło, nie wiem... Ja tam popieram SLD, ale czy to jest modne to ja nie wiem...
 
Ale jak ma byc modny skoro dzisiejsza młodziez widzi w tv,jak np.pan T.Karolak,czy A.Grabowski(czyli dzisiejsi idole młodzieży :/ ),jak i bardziej znani,ale nie mniej agresywni w artykułowaniu swych poglądów np.A.Wajda,czy D.Olbrychski wręcz plują na PIS...? :/
Człowieku, zrozum to w końcu, że nie każdy kto jest za PO, jest anty-fanem PiS.
Ja już od dość długiego czasu miewam takie wrażenie,ze PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI boją się ci,którzy mają coś do ukrycia,czy na sumieniu
Człowieku, ja się boję o swoją przyszłość, że za 5 lat Polski już nie będzie, że Kaczyński, gdyby został Prezydentem, rozpętałby wojnę przez swoje chore urojenia na temat katastrofy smoleńskiej obwiniając Rosję.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #579 dnia: Lipca 05, 2010, 12:27:00 am »
0
Jeżeli chodzi o kościół to i tak się z Tobą nie zgadzam. Kościół w Polsce ma wpływ na władze i już. Za każdym razem kościół jest mieszany w moralne aspekty ustaw itp. Ksiądz nie jest osobą znaną w taki sam sposób jak Wajda czy Olbrychski, Ksiądz, to osoba pełna wiary i wiedząca, że Bóg dał wszystkim wolna wolę. Nie miesza się do polityki będąc na ambonie. Każdy katolik, czy wierzący mający swoje radykalne poglądy nie zważa na ustawę zakazującą in vitro i po prostu nie korzysta z metody in vitro tylko na przykład adoptuję dzieci. Jednak nie powinno się zakazywać innym np. nie wierzącym korzystać z in vitro. To jest narzucanie swojej woli narodowi przez religie-kościół. Jeżeli chodzi o Rydzyka, to jest to ewidentny przykład na to jak Kaczyńscy srali ze strachu przed Rydzykiem. On ich wyzywał. wyzwał żonę Lecha K. od czarownic, a on nawet nie chciał tego skomentować. J ana jego miejscu poszedłbym do niego i bym mu (za przeproszeniem) najebał.
 
Mam dziwne uczucie, że zarówno zwolennicy PiS'u jak i jego członkowie kochają nienawidzić. To jest jakaś choroba. Tak samo jak rozdrapywanie starych ran. dlaczego w Polsce Pis (zwłaszcza) chce kogoś rozliczać z PRL'u gdzie wszyscy byli zaszczuci  i prawie każdy donosić musiał. k***a krzyczą na zdrajców, ale krzyczą za moje pieniądze. Lustracja?? Ja ******ę, ale mi było wstyd, kiedy mój niemiecki kolega mnie zapytał czemu oni o tym nie zapomną jak w Niemczech pozapominali o hitlerowcach? Zrobili im rozprawy i koniec. Zapadły wyroki i było po sprawie. A w Polsce?? Za 100 lat beda pamiętać i się rozliczać.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #580 dnia: Lipca 05, 2010, 12:31:40 am »
0
Zapewniam Cię,ze jesli jesteś prawy i sprawiedliwy,to JESTEŚ NORMALNY ;)

Popieraj sobie kogo chcesz,a ja tylko opisywałem,że niezwykle znane persony Naszego polskiego otoczenia,niezwykle intensywnie wręcz robiły modę na kandydata Platformy B.Komorowskiego! :>

I CZŁOWIEKU-ja piszę tylko,że najwidoczniej pan A.Wajda,jak i D.Olbrychski są antyfanami PISu,skoro zniżali się do tak niskich lotów w przedstawieniach przedwyborczych!

To teraz niech liberalna partia,która teraz będzie miała wszystko w swoich rękach klepie się po plecach i niech robią sobie zdjęcia z Miedwiediewem,jak i z Putinem,skoro twierdzisz,że to co nazywa się literalnym prawem o zabieganie o prawdę w tak tragicznej katastrofie,to chęć wojny z Rosją :/
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #581 dnia: Lipca 05, 2010, 12:36:55 am »
0
I CZŁOWIEKU-ja piszę tylko,że najwidoczniej pan A.Wajda,jak i D.Olbrychski są antyfanami PISu,skoro zniżali się do tak niskich lotów w przedstawieniach przedwyborczych!
Ty chyba naprawdę nie umiesz czytać... Ktoś, kto jest za PO, nie musi być anty-fanem PiSu...
Zresztą nie martw się, ten kłamca którego tak wielbisz, w tym momencie wygrywa...
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #582 dnia: Lipca 05, 2010, 12:43:16 am »
0
'Meximax'-zapewniam Cię,ze jesli jesteś prawym i sprawiedliwym człowiekiem,to JESTEŚ NORMALNY ;)

Popieraj sobie kogo chcesz,a ja tylko opisywałem,że niezwykle znane persony Naszego polskiego otoczenia,niezwykle intensywnie wręcz robiły modę na kandydata Platformy B.Komorowskiego! :>

I CZŁOWIEKU-ja piszę tylko,że najwidoczniej pan A.Wajda,jak i D.Olbrychski są antyfanami PISu,skoro zniżali się do tak niskich lotów w przedstawieniach przedwyborczych!

To teraz niech liberalna partia,która teraz będzie miała wszystko w swoich rękach klepie się po plecach i niech robią sobie zdjęcia z Miedwiediewem,jak i z Putinem,skoro twierdzisz,że to co nazywa się literalnym prawem o zabieganie o prawdę w tak tragicznej katastrofie,to chęć wojny z Rosją :/

'owsik'-ale czy kościół w Polsce ma nie mieć prawa głosu w wielu jakże ważnych aspektach Naszego życia,ze zakazujesz im prawa do wyrażenia swej opinii n a temat np.in vitro???!!!Człowieku-Kościól Katolicki w Polsce jest już od dawna-czyli był tu jak Twoja Babcia z Dziadkiem byli chrzczenii gdy się żenili,a Ty chcesz,aby zamilkli,by liberalni politycy wprowadzili swoje jakieś liberalne prawa,które z gruntu rzeczy są czymś złym dla społeczeństwa???!!!
Wiec dlaczego aktorzy nie zawieszą się tylko w filmach,a muzycy tylko w swoim muzycznym świecie,skoro ksiądz nie ma prawa o wyrażeniu swej woli,tak jak ją wyrażają właśnie bardzo znani aktorzy i muzycy na korzysć jednego z kandydatów???!!!
Taaaaaak-i już widzę,jak Ty będąc osobą znaną bijesz kogoś...Wiec nie cwaniakuj prosze Cie :_:

A jeśli wspominasz o nierozdrapywaniu przeszłosci...TO MOŻE WYPUŚĆMY MORDERCÓW I GWAŁCICIELI Z WIĘZIEŃ,bo wedle Twego myślenia trzeba darować winy i nie ścigać,nie wnikać w niecne i złe czyny,często będące po prostu zbrodniami!!!!
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #583 dnia: Lipca 05, 2010, 12:53:52 am »
0
Nie. źle mnie rozumiesz. nikt nie chce wypuszczać morderców i złodziei. Mówimy o ludziach , którzy musieli kapować, bo im grożono , że zabija ich rodziny itp. Złodziei trzeba więzić a morderców tępić i koniec. I proszę Cię nie obracaj mi tu kota ogonem, bo dobrze wiesz, że nikt nie chce wypuścić żadnego mordercy i że ni eo to mi chodziło.
kościół to dobro wcielone. rozumiesz? mają z góry nakazane :każdy ma własną wolę i już" głosić mogą swoje poglądy polityczne poza ambona. nikt im tego zabronić nie może. Nie chce aby kościół zamilkł. Niech będzie w Polsce, ale niech nie narzuca się tym , którzy nie chcą tego. Jeżeli będzie in vitro, to kościół przecież dalej może mówić, że to złe i wbrew wiary, ale niech nie próbuje odebrać ludziom niewierzącym możliwości in vitro a sowim ludziom możliwości wolnego wyboru.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #584 dnia: Lipca 05, 2010, 01:03:14 am »
0
Ale Ty pisałeś o nierozdrapywaniu starych ran więc dlatego podciągam pod te Twoje słowa ogólny rzut,że odpuśćmy wszystkim,którzy kiedykolwiek zrobili-robili coś złego!A że w PRLu każdy donosił bo musiał,to zacytuję tutaj kawałek utworu polskiego zespołu
"Jestem po rozwodzie, Właśnie dziś się żenie
Na mój stary adres przyszło upomnienie
Pisze do mnie dawna Służba Bezpiczeństwa
Bym się wytłumaczył z grzechów koleżeństwa

Grzeszyłem ja wiele zawsze w dobrej wierze
Pomóc chciałem państwu w atomowej erze
Trochę byłem świnią lubiłem pić wino
Niczego Ważnego nie sprzedałem glinom

Mój na Ciebie donos to jest szczera pomoc
Ciesz się że w raporcie jesteś pionkiem z gry
Grzechy koleżeństwa Służbie Bezpieczeństwa
Mówie że mym kumplem jesteś właśnie ty

Drże na samą myśl Co też może dziś
Z archiwum wypłynąć może ludzkich krzywd
Donosiłem szczerze zawsze w dobrej wierze
Chciałem tylko dobrze a teraz mi wstyd"

A co do Twej drugiej części wpisu...To ponoć nie chadzasz do tegoż bożego przybytku...A TWIERDZISZ,ŻE KSIĘŻA TAM AGITUJĄ ZA PISem?!Dziwne... :>
A uwież mi,ale w mojej parafii mojego kościoła,gdy tylko w nim jestem,to nigdy nie słyszałem niczego co by mogło sugerować,ze księżą w polskich kosciołach w jakiś masowy sposób rozpowszechniają dobre opinie o ugrupowaniu PIS!!!
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3051
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje