Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 167036 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #480 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:21:20 pm »
0
Oglądał ktoś całą debatę? Ja tylko do rozpoczęcia meczu, ale mam zamiar obejrzeć powtórkę.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #481 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:25:35 pm »
0
Ja całą oglądałem.
Poziom debaty - znowu żenujący. Komorowski atakujący PiS, Kaczyński wychwalający siebie ponad niebiosa. I tak najlepszy Kaczyński i jego "konwencja czikagowska" :lol: Komorowski był strasznie niekulturalny, a Kaczyński nie umiał się wysłowić.
Cała debata jest na gazeta.pl ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #482 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:26:03 pm »
0
A kogo wybierzecie,to wybierzecie... :megafon: Oby nie liberała B.Komorowskiego!
On nie jest liberałem . Tylko eurosocjalistą podobnie jak twój idol Jarosław. Socjalizm  - twór Marksa - satanisty zresztą.
Banda populistycznych amerykańskich i brukselskich agentów.
Prawdziwy liberalizm w sferze gospodarczej i życiu osobistym oraz konserwatyzm w dziedzinie życia społecznego jest gwarantem normalności.
Gdyby Polska była mądrą pozostała by w EWG i Schengen , wystąpiła z Unii , zawarła sojusz partnerski militarny z Rosją (lub Serbią , Turcją itp.) ,wtedy by coś znaczyła na świecie a tak jesteśmy po raz kolejny śmieciem Brukseli i Waszyngtonu talk jak kiedyś byliśmy śmieciem Moskwy. Ale przecież żebranie jest naturą socjalistów (u władzy w Polsce od 1926 roku ) .
A co do debaty idiotyczne pytanie , schematyczne odpowiedzi - zero konkretów.



« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2010, 09:40:47 pm wysłana przez Springsteen »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #483 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:30:42 pm »
0
Ja oglądałem całą debatę i wg mnie nich się Jarek cieszy, że nie było pytań do siebie nawzajem bo Bronek by go zjadł od razu. Kaczyński nie istniał, mówił ogólnie, brak jakiś konkretów chociażby jak go Olejnikowa naciskała z tym invitro a ten starał się okrążyć swoje "nie" jak tylko mógł. A największa beka była z tym, że o Białorusi to musimy gadać z Rosją. Niech on się lepiej na tej Białorusi teraz nie pokazuje :D W skrócie - jak dla mnie zdecydowane zwycięstwo Komorowskiego. Oby tak dalej ;)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #484 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:31:32 pm »
0
Najbardziej wkurzająca była ta czarna pseudodziennikarka, która zamiast zadawać pytania robiła debilne komentarze.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #485 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:33:47 pm »
0
Brak pytania o relacje z USA , o Unię Europejską ,  podatki ,  ZUS , walutę - ale za to mamy pytania o Białoruś i homoseksualistów - kocham telewizję  :wub:  :/  
Kaczyński ma żałosne poglądy na gospodarkę a Komorowski na politykę zagraniczną - ja nie głosuję na nikogo z nich.

Najbardziej wkurzająca była ta czarna pseudodziennikarka, która zamiast zadawać pytania robiła debilne komentarze.
Wszystkie trzy to pseudodziennikarki , jak dla mnie najgorsza Olejnik - wtrącanie się w wypowiedź i tworzenie pytań których nie było w pytaniu początkowym - ale to poziom TVN-u , więc co się dziwić.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2010, 09:38:19 pm wysłana przez Springsteen »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #486 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:44:45 pm »
0
Jak dla mnie M. Olejnik jest najlepszą polską dziennikarką. Po prostu nie opierdala się z nikim, pyta się jasno: tak czy nie. A skoro kandydat robi wszystko, żeby nie odpowiedzieć tylko owijać to jak najdłużej aż się czas skończy, to musi się wtrącić i powiedzieć temu komuś żeby się sprężył, sprecyzował i jasno odpowiedział. A co do TVN-u, to dla mnie najlepsza informacyjna stacja...a nie jakieś tam PiS-owskie TVP...w ogóle (ale to już na marginesie) nie powinno być publicznych stacji...

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #487 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:50:32 pm »
0
no ta a TVN niby jaki jest?  PO-ski..
zreszta, niby kto tak naprawde rządzi Białorusią? - Rosja..
Komorowski pokazał że tak naprawdę w domu nei nauczyli go kultury.
a Kaczynski zaciął się na tym że był ZA***STY jak był premierem, a Polska była potęgą na świecie.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #488 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:51:07 pm »
0
Nie jest dobra dziennikarką - ponieważ nie jest obiektywna. TVN to jedno wielkie kłamstwo , podobnie jak TVP - z tym że TVN to kłamstwo na potrzeby biznesu a TVP na potrzeby polityków.
Białoruś jest bardziej suwerennym krajem niż Polska.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #489 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:52:03 pm »
0
ale za to mamy pytania o homoseksualistów - kocham telewizję  :wub:  :/  
A to akurat mi się podobało, najpierw Kaczyński powiedział, że nie popiera, a potem, że chce być prezydentem całego społeczeństwa :D :D :D
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #490 dnia: Czerwca 27, 2010, 10:17:43 pm »
0
Cytuj
Białoruś jest bardziej suwerennym krajem niż Polska.


Suwerennym? Żaden kraj zależny od jednej osoby nie jest suwerenny. Zresztą , jaki kraj jest dzisiaj suwerenny?


http://wybory.wp.pl/kat,1025917,title,Kaczynski-wygralem-debate-ale-nie-ma-przelomu,wid,12417785,wiadomosc.html

Hahahahah. Ten człowiek wie jak poprawić mi humor.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2010, 10:19:44 pm wysłana przez Douger »
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #491 dnia: Czerwca 27, 2010, 10:26:16 pm »
0
Suwerenność państwa nie zależy od tego kto nim rządzi ale od pozycji międzynarodowej.
Twierdzisz że monarchia Karola Wielkiego , starożytny Egipt czy monarchie absolutne Francji czy Prus nie były suwerenne bo rządziła nimi jedna osoba?
Białoruś jest atakowana bo nie idzie na współpracę z Unią i Stanami Zjednoczonymi , co oczywiście nie zmienia faktu że Łukaszenko też nie jest super perspektywą dla tego kraju - ale przynajmniej żadne prawo nie jest ważniejsze niż prawo ich kraju . A propos wtrącania się w sprawy mniejszości polskiej na Białorusi - polscy politycy są bardzo stanowczy w tej kwestii , a to jest niebezpieczne bo co będzie gdy Niemcy zaczną "bronić praw" mniejszości niemieckiej w Polsce ?? Będzie krzyk i zgrzytanie zębów - a sami się do tego przyczyniamy
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2010, 10:28:35 pm wysłana przez Springsteen »

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #492 dnia: Czerwca 27, 2010, 10:30:48 pm »
0
   Pozycja Białorusi jest żadna. Jedyne naciski jakie może wywrzeć na inne kraje to gnębienie ich obywateli albo podkradanie gazu. Ja dziękuje za taką suwerenność.Zresztą co ludziom na Białorusi z tej nibysuwerenności?

   A co do Egiptu itd. to ich suwerenność wywodziła się z ogromnej przewagi gospodarczo-militarnej, takiej jaką dzisiaj ma USA. Białoruś tej przewagi nie ma, więc i ta suwerenność raczej wątpliwa.
 
  No i prawo ważniejsze od prawa krajowego. Tu się zgadzam, ale wstąpienie do jakiejkolwiek organizacji się z tym wiąże.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2010, 10:32:43 pm wysłana przez Douger »
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #493 dnia: Czerwca 27, 2010, 10:44:47 pm »
0
Co im z tej suwerenności  ?
Nikt nie każe im stosować nawozów sztucznych w produkcji żywności .
Nikt nie każe im wpłacać haraczu na faszystowskie pomysły unijne w rodzaju - zlikwidujmy palenie by żyło się lepiej.
Nikt nie każe ich dzieciom uczyć się hymnu Unii Europejskiej i wypełniać ankiety "co dziś zjadłeś" w szkołach.
Nikt nie każe ich dzieciom iść do szkoły o rok wcześniej żeby dogonić "postępową" Europę - zabierając im rok dzieciństwa.
Nikt nie każe im budować pierdolniętych rond które tylko zwalniają niepotrzebnie ruch.
Nikt nie każe im przyjmować euro .
Nike nie każe im wywieszać flagi innego państwa obok flagi państwa swojego.
Nikt nie każe im płacić podatku VAT i akcyzy - zależy to od ich prawa.
Nikt nie każe im likwidować stoisk z żywnością wiejską - zdrowszą niż ta ze sklepów bo babcia nie przygotowała poduszki dla kur i nie napisała cyferki na jajeczku.
Nikt nie każe im wprowadzać coraz to bardziej idiotycznych przepisów i chorych pomysłów  Komisji Europejskiej .
Nikt nie sponsoruje im monitoringu .

Ja chcę tylko żyć znów w normalnym świecie w którym żyłem w latach 90 - a nie w tym coraz mniej wolnym dziadostwie.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #494 dnia: Czerwca 27, 2010, 10:51:51 pm »
0
kup sobie wehikuł czasu.

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3080
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje