Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #210 dnia: Maja 07, 2010, 09:37:14 am »
0
Proszę Was w takim razie o argumenty, które prawią, że przejrzę na oczy i zmienię zdanie o PiS. Tzn.co takiego dobrego jest w PiS ???

nie twierdzę, że PiS jest super partią, bo też mam do niej wiele zażaleń, ale sam jesteś przeciwko moherowej nienawiści, bezgranicznego pragnienia władzy, a sam podobnie się zachowujesz.

Zachowajmy jakiś umiar i logikę w tej gorączce wyborczej.

nie wiem na kogo głosować. Jeden to marionetka, drugi jest zbytnim radykałem w swojej partii - chyba oddam nieważny głos, zachęcam do tego niezdecydowanych. Lepiej oddać nieważny głos niż nie iść do wyborów.
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2010, 09:38:55 am wysłana przez Grzon »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #211 dnia: Maja 07, 2010, 10:00:13 am »
0
...sam jesteś przeciwko moherowej nienawiści, bezgranicznego pragnienia władzy, a sam podobnie się zachowujesz.

... Lepiej oddać nieważny głos niż nie iść do wyborów.

Ale ja nie kieruję się nienawiścią. Nie jestem też za bezgraniczną władzą. Co ty opowiadasz? Nie nawołuję do nienawiści, nie krzyczę, że ktoś jest żydem, a kto inny nie. Nie rozumiem. Nie wiem dlaczego niby zachowuję się podobnie.

A jeżeli chodzi o oddanie pustego/nieważnego głosu, to jest to to samo, co niepójście na wybory. Na wybory trzeba pójść  i wybrać najlepszą według siebie opcję i tyle.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #212 dnia: Maja 07, 2010, 10:08:36 am »
0
nieprawda - bo głos nieważny się liczy, a głos nieoddany nie istnieje.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #213 dnia: Maja 07, 2010, 10:12:07 am »
0
No ale ten głos nieważny nic nie wnosi. Nic nie zmienia. Nie szkodzi, ani nie służy żadnemu z kandydatów. Jakby go w ogóle nie było.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12052
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #214 dnia: Maja 07, 2010, 10:40:31 am »
0
Jest, bo się liczy do frekwencji.

Owsik narzekasz, że nie chcesz Państwa kościelnego. Jakbyś nie zauważył żyjesz w takim co najmniej od rządów SLD. I nie chodzi mi tu tylko o Rydzyka, ale o tych wszystkich biskupów, księży, którzy pchają się na wszystkie polityczne uroczystości, żeby tylko wtrącić swoje trzy grosze. Podobnie jest w zwykłych parafiach, gdzie księża zamiast się skupić na tym na czym powinni, politykują z ambony. M.in. przez to zraziłem się do kościoła katolickiego i nie uczestniczę w Mszach Świętych.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #215 dnia: Maja 07, 2010, 01:44:05 pm »
0
No ale ten głos nieważny nic nie wnosi. Nic nie zmienia. Nie szkodzi, ani nie służy żadnemu z kandydatów. Jakby go w ogóle nie było.
Ale tym głosem pokazujesz, że nie ma jakieś alternatywy, jakiegoś kandydata, który by Ci pasował, co nie powinno się przecież dziać.
Jeżeli jest 10 kandydatów to najlepszym rozwiązaniem wyboru prezydenta Polski byłoby zorganizowanie teleturnieju Jeden Z Dziesięciu , przynajmniej wtedy wygrałby dobry kandydat.
A wiesz, że to dobry pomysł? :D + wykrywacz kłamstw i w ogóle by było miodzio :)
Troszkę to jest smutne, że ludzie będą szli na wybory i głosować na Komorowskiego (do którego absolutnie nic nie mam), byle by tylko nie dopuścić Kaczyńskiego do władzy. Bardzo dużo osób głosuje na niego z powodu współczucia czy tak jak Springsteen mówi:
A teraz  prawo głosu mają ludzie którzy nie potrafią samodzielnie decydować tylko muszą słuchać instrukcji księdza , TVN czy sondaży . Zawsze będzie decydować głupota manipulowanego ludu.
Gdyby Pis wystawił kogo innego, zapewne nie było by aż takich problemów i Polacy zastanowili by się nad programem Napieralskiego, Korwina-Mikke czy Olechowskiego. Ja Kaczyńskiemu i całemu PiSowi mówię stanowczo - NIE!
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #216 dnia: Maja 07, 2010, 02:43:47 pm »
0
No ale ten głos nieważny nic nie wnosi. Nic nie zmienia. Nie szkodzi, ani nie służy żadnemu z kandydatów. Jakby go w ogóle nie było.
Ale tym głosem pokazujesz, że nie ma jakieś alternatywy, jakiegoś kandydata, który by Ci pasował, co nie powinno się przecież dziać.

Ja zawsze jak ogladalem te wyborcze statystyki i widzialem ilosc glosow niewaznych utozsamialem to z debilami, ktorzy nawet krzyzyka dobrze nie potrafia postawic:D Mysle, ze tak wiekszosc bedzie patrzec na twoj niewazny glos:P

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #217 dnia: Maja 07, 2010, 05:05:57 pm »
0
Drodzy parafianie głosujmy na piss
http://img121.imageshack.us/img121/6662/pisd.jpg
 :???: :o

Drogi parafianinie, za duża fota, w takich przypadkach tylko link. Slither


Przecież za czasów AWSu podobnie było...jeśli nie tak samo, z ulotkami w kościele, zbieraniem podpisów itd...

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #218 dnia: Maja 07, 2010, 05:45:09 pm »
0
Cytuj
Ja Kaczyńskiemu i całemu PiSowi mówię stanowczo - NIE!
Ja popieram. Już jeden Kaczyński był i wystarczy. Był bardziej prezydentem PiSu niż Polski i polaków.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #219 dnia: Maja 07, 2010, 05:46:54 pm »
0
No ale ten głos nieważny nic nie wnosi. Nic nie zmienia. Nie szkodzi, ani nie służy żadnemu z kandydatów. Jakby go w ogóle nie było.
Ale tym głosem pokazujesz, że nie ma jakieś alternatywy, jakiegoś kandydata, który by Ci pasował, co nie powinno się przecież dziać.

Ehh. Jeszcze jesteś idealistą. Takie "nieme" krzyki przechodzą niezauważone i nikogo nie obchodzą. Nikt nie zwróci na to uwagi, że nie masz z czego wybierać, bo dla niech liczy się tylko władza i to, że ktoś na nich głosował.
Cytuj
Ja Kaczyńskiemu i całemu PiSowi mówię stanowczo - NIE!
Ja popieram. Już jeden Kaczyński był i wystarczy. Był bardziej prezydentem PiSu niż Polski i polaków.

Zgadzam się 8)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #220 dnia: Maja 07, 2010, 06:00:58 pm »
0
Tak samo można będzie mówić o Komorowskim, że będzie prezydentem PO, a nie Polski i większości Polaków.

Taka nasza podjebana mentalność  :ph34r: Nie nawidzę tego narodu, ugh :P Dlaczego zawsze musimy głosować w wyborach prezydenckich nie na człowieka, który będzie reprezentować nasz kraj, tylko na partię? Wiem, że taka jest polityka i tak dalej, ale właśnie to jest chore i prezydentem powinien być ktoś ponad podziałami, żeby mu później nie zarzucano, że faworyzuje Partię Frajerów czy Partię Ziomali.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #221 dnia: Maja 07, 2010, 06:19:44 pm »
0
naprawdę nie widzicie w tym nic złego, że jedna partia będzie miała większość w sejmie, senacie i swojego prezydenta? Już kiedyś tak było.

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #222 dnia: Maja 07, 2010, 06:28:33 pm »
0
Może tak będzie lepiej. Niech rządzą jedni ,a nie jak teraz tylko kłótnie i podkładanie sobie kłód pod nogi. Niech rządzą a potem niech ich rozliczają. Nie tylko,żeby jedni drugim na złość. Bo tak jak będzie pomieszana ta cała władza pomiędzy nienawidzącymi się partiami to nigdy dobrze nie będzie.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #223 dnia: Maja 07, 2010, 06:38:57 pm »
0
naprawdę nie widzicie w tym nic złego, że jedna partia będzie miała większość w sejmie, senacie i swojego prezydenta? Już kiedyś tak było.
Sęk w tym, że właściwie nie ma alternatyw. Aktualne wybory to właściwie PiS vs PO, bo nawet jakby to całe forum zmieniło zdanie i zaczęło głosować na kogoś innego, to i tak myślę, że to nic nie zmieni.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #224 dnia: Maja 07, 2010, 07:19:30 pm »
0
No może wtedy naprawdę coś będą próbowali zrobić. Coś prócz skupianiu się na kłótniach. Może coś z tego wyniknie.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3048
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje