Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #645 dnia: Sierpnia 03, 2010, 08:28:14 pm »
0
Niby niesmaczne a śmieszy. Ja wiem chyba dlaczego. Bo przy tej całej tragedii, bo niewątpliwie wydarzenie to jest, było i będzie tragedią ludzką, to Polacy nadal zachowują się jakby powariowali. Nadal wykorzystują tragedie ludzkie do celów prywatnych, zawodowych, politycznych itp. Więc jak człowiek normalnie myślący i podchodzący do życia i świata z dystansem (realnym), ma nie tworzyć zabawnych sytuacji, które są chyba bronią przed tym by nie oszaleć.
No nie wierzę, że nie macie zdania na temat "walka o krzyż". Proszę: piszcie. Mi na przykład jest wstyd... wstyd, że mam takich rodaków. Rodaków, którzy w towarzystwie krzyża krzyczą, plują i posługują się językiem nienawiści. Dzisiaj słuchałem a radiowej trójce(niestety po zmianie dyrekcji tejże rozgłośni na dyrektora z ramienia PiS odbywają się takie audycje) audycji, gdzie zaproszonymi gośćmi byli: Pospieszalski, ksiądz, który nazywał się przyjacielem Popiełuszki oraz historyk IPN. To było coś w stylu propagandy. Jednostronne przedstawieni sytuacji pod Pałacem prezydenckim. Porównywanie tej sytuacji do sytuacji ze stanu wojennego, kiedy bito, mordowano i prześladowano ludzi wierzących. Padł słowa : "dzisiejszy rząd to przestępcy".
huuuuuuurrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa

Niech żyją idioci , niech żyje zacofanie.... czy można się wypisać z tego kraju???
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #646 dnia: Sierpnia 03, 2010, 08:41:00 pm »
0
Rodaków, którzy w towarzystwie krzyża krzyczą, plują i posługują się językiem nienawiści.

Czyż chrześcijaństwo nie polega na zupełnie czymś innym? No, ale "bojówka moherowa" ma chyba swoje 10 przykazań i swoją definicję chrześcijanina. Straszne jest to, że oni się uważają za jedynych i prawych Polaków. Wkurza mnie fakt, że ten krzyż został postawiony przez harcerzy i to oni powinni decydować co się z nim stanie. A ci jasno stwierdzili, że krzyż przed pałacem prezydenckim stoi tylko tymczasowo. Szkoda, że ludzie z PiS-u i ich "moherowa brać" nie potrafią tego zrozumieć. Uważam, że na drugi raz harcerze się dwa razy zastanowią nim zdecydują się na jakikolwiek gest czy akcję, skoro ich pomysł zostaje tak łatwo "przywłaszczony" przez PiS i "jedynych Polaków".

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #647 dnia: Sierpnia 03, 2010, 09:06:15 pm »
0
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #648 dnia: Sierpnia 03, 2010, 09:27:08 pm »
0
:D :D :D


Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #649 dnia: Sierpnia 03, 2010, 09:42:25 pm »
0
Tak jak wspomniałem wstyd.
A dzisiaj dostałem maila z propozycją:
http://www.ruchpoparciapalikota.pl/apel-o-rzetelnosc/
Ja się przyłączyłem.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #651 dnia: Sierpnia 05, 2010, 08:06:09 pm »
0
podpisane. Ciekawe czy jest na forum ktoś, kto ma odmienne zdanie na temat "walczących o krzyż".
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #652 dnia: Sierpnia 05, 2010, 08:51:12 pm »
0
Nie lubię tłumu , drażni mnie , najchętniej bym ich stamtąd wyrzucił wszystkich włącznie z politykami najlepiej do Brukseli wszystkich , mimo wszystko mniej razi mnie Krzyż (znak który szanuję w przeciwieństwie , do ludzi którzy pragną być dzięki nim w TVN 24 czy zyskać sobie wyborców kosztem niwelowania jego symbolicznej , religijnej wartości na rzecz swojej żałosnej polityki )  niż flaga totalitarnej Unii Europejskiej w każdym budynku publicznym.
http://tnij.org/qwdwdqwdqwdqwd
http://tnij.org/babilbqwd - oficjalny plakat propagandowy Wspólnoty Europejskiej...
Na szczęście Wieża Babel upadła (czyżby twórca tego plakatu nie uważał na lekcji etyki  8)) podobnie jak ten antywolnościowy twór , jak pociągnie ten upadek za sobą USA to będzie wręcz wspaniale - koniec globalnego terroryzmu ,,,
Ale wcześniej nastąpi wspaniały etap budowanie tej wieży - oby trwał jak najkrócej , niektóre rzeczy zostały już opisane w Księdze Objawienie i jest to bodajże JEDYNY fragment tej księgi w którym nie ma aluzji tylko realny obraz rzeczywsitości  :o
"Sprawią, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum niech liczbę Bestii przeliczy: Liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: „sześćset sześćdziesiąt sześć” (Św. Jan – Apokalipsa 13:16-1)"

A teraz najlepsze
"Dr Sanders, dysponując całym zespołem inżynierów, hojnie dotowany przez aqmerykański rząd pieniędzmi pochodzącymi z podatków, podołał zadaniu i zaprojektował mikroczip, zasilany baterią litową, wykorzystującą zmiany temperatury skóry do regenerowania energii. Inżynierowiewydali półtora miliona dolarów (w owym czasie) na badania, aby znaleźć najlepsze i najwygodniejsze miejsce do wszczepienia mikroczipu. No i zgadnijcie! Badania wykazały, że czoło i wierzch dłoni są nie tylko najwygodniejszymi, ale i jedynymi miejscami, gdzie ciągłe zmiany temperatury są w stanie doładowywać litową baterię. Długość mikroczipu ma siedem milimetrów, zaś w przekroju ma tylko siedemdziesiąt pięć stenych milimetra, przypomina wymiarami ziarnko ryżu. Jest w stanie trzymać w pamięci wiele stron dotyczących twoich danych. Twoje ogólne dane, historia zatrudnienia, rekord o karalności, historia zdrowia, czy informacje finansowe mogą być zaprogramowane w mikroczipie."

W dobie tak szybko zmieniającej się sytuacji ,  postępu technologii i świata który stoi na krawędzi kolejnej  wojny światowej (Korea vs Korea , Izrael vs Iran) spory między posłem Palikotem i posłem Macierewiczem są nudne , bardzo nudne.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2010, 08:58:50 pm wysłana przez Springsteen »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #653 dnia: Sierpnia 05, 2010, 09:08:21 pm »
0
Chcesz powiedzieć, że nie ma sensu zajmowanie się lokalnym sporem polityków, bo na świecie dzieje się coś straszniejszego? Może i masz rację, ale ja wolę, żeby mój kraj, moja rodzina i ja sam, żebyśmy doczekali wspólnego końca, a nie rozpaść się wcześniej. To by był taki falstart z głupoty czyjejś. Totalnie bez sensu.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #654 dnia: Sierpnia 05, 2010, 09:20:12 pm »
0
Nie, być może lokalne spory tez są ważne , ale są rzeczy ważne i ważniejsze o których nasza kochana telewizja nas nie raczy informować. Np. promowane wszedzie jako "wspaniały wynalazek ułatwiający wymianę pieniędzy i dostęp do wielu świadczeń" nowy dowód osobisty elektroniczny - ANI JEDNEJ KRYTYCZNEJ wzmianki o tym że doprowadzi to do całkowitej kontroli państwa nad swoimi obywatelami - a o tym że coraz bardziej przypomina to kolczykowanie bydła nie wspomnę, w zamian za to propaganda , propaganda i propaganda na każdym kroku - jaki to  świat jest straszny , uważaj na Al-Kaidę , bron masowego rażenia , rakiety irańskie, faszerują ludzi zagrożeniem jakimś wyimaginowanym terroryzmem , mimo że sami stanowią największe zagrożenie . Ja tylko oczekuję prawdy i szacunku dla wolnej woli . A media (nie wszystkie) i politycy (nie wszyscy) mają to w dupie.
Albo kolejny przykład dlaczego gdy w wojnę pchają się Amerykanie wszyscy w polskich i nie tylko polskich mediach nazywyją to walką o demokrację , pokój , bezpieczeństwo , ład międzynarodowy ,globalny porządek , obornę przed terroryzmem a gdy inne kraje próbują stworzyć mechanizm OBRONNY np. Iran które całkiem słusznie (jest otoczony z każdej strony przez Amerykanów) tworzy arsenał jądrowy jest nazywany  burzycielem , zagrożeniem , niszczycielem którego trzeba wyeliminować - dlatego że nie ulega presji  Stanów Zjednoczonych??  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2010, 09:28:50 pm wysłana przez Springsteen »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #655 dnia: Sierpnia 05, 2010, 09:28:41 pm »
0
Tylko, że ja nie słyszałem nawet o żadnym nowym dowodzie, który ma mi coś ułatwić. W każdym razie mi nie przeszkadza to, że państwo będzie wiedziało o mnie wszystko, bo jeżeli będą wiedzieli o mnie wszystko , to będą wiedzieli, że mam ich w dupie, a jeżeli chcą coś uzyskać siłą, to będą musieli mnie zabić. A wtedy przegrają, bo mnie nie zdobędą. Po prostu każdy musi mieć swoje indywidualne poczucie wartości. wtedy nas nie zniszczą. Wtedy mogą burzyć budynki i samochody i wszystko inne, ale nas nie zniszczą, bo przetrwamy, bo jesteśmy silni.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #656 dnia: Sierpnia 05, 2010, 09:31:43 pm »
0
Problem polega na tym że większość nie ma poczucia wartości , tylko pojedyńczy człowiek - a jednostka w demokracji nie moż ezrobić nic bo jest zakrzyczana przez większość - dlatego zamiast eliminować zło w zarodku  - wszystko się pogłębia - tak jak dług narodowy na przykład  :).
20 000 na osobę , Gierek był skąpcem przy tych biznesłomenach.
Ja mam poczucie wartości które obliguję mnie do tego że żadnego biochipu nie przyjmę ,  a dowód będę zmieniał doipiero w 2018 roku może już wtedy nie będą. "potrzebne"



« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2010, 09:49:00 pm wysłana przez Springsteen »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #657 dnia: Sierpnia 05, 2010, 10:00:42 pm »
0
Jednostka może wiele. Ja mogę wiele. Dzisiaj wykrzyczałem pewnemu panu, że jest idiotą i mu to udowodniłem. Przeprosił i poszedł. Grunt w tym, żebyśmy byli świadomi tego czego oczekujemy od siebie i od innych. Żebyśmy wiedzieli czego chcemy. To jest najważniejsze, bo jak nie będziemy mieli celu, to nas szybko zaszufladkują i wszczepia nam "czipy" i po krzyku.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #658 dnia: Sierpnia 06, 2010, 09:24:12 pm »
0
Moje zdanie w sprawie krzyża? Dla mnie to fanatycy i psychole co tam koczują i najgłośniej krzyczą. Powinni prać pałami aż łby by fruwały. Ręce opadają i nie chce mi się nawet pisać na temat PiSu i o tym jak to wszystko wykorzystują,to po prostu świnie. Minus też dla rządu,że nie potrafił sobie poradzić z tą sytuacją. Tak to znów obciach na całego,na cały świat.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #659 dnia: Sierpnia 06, 2010, 09:29:03 pm »
0
+ 1 Żal i wstyd...ponownie...

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3058
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje