Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165642 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #615 dnia: Lipca 07, 2010, 06:04:26 pm »
0
Nie wiem czy oficjalne?Pieprzyć to,Kaczor przegrał i kropka. Teraz PO będą musieli się postarać coś zrobić,bo za rok wybory do sejmu. Nikt teraz nie będzie przeszkadzał a z drugiej strony PO też nie będzie miało wymówki.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2010, 06:07:08 pm wysłana przez lewyism »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #616 dnia: Lipca 07, 2010, 06:17:44 pm »
0
To prawda większość polityków jest przekupna ale warto zauważyć ze nie chodzi tu oo jakieś megałapówki ale zwyczajną kasę za stanowisko - które powoduję że siedzą cicho i głosują jednomyślnie według linii partii nawet jeżeli osobiście mają inne zdanie  - jak stado owiec .
Właśnie o to mi chodziło. Dla mnie łapówkarstwem jest to, że nie odzywają się, bo nigdzie indziej tak dużo nie zarobią. I dlatego na przykład wolałem zagłosować na JKM, bo on jest zdania, żeby posłowie nie zarabiali nic prócz diet podczas pobytu w sejmie.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #617 dnia: Lipca 07, 2010, 06:59:36 pm »
0
'owsik'- a czy Ty wiesz,że ten Twój J.K.M.w drugiej turze namaścił JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO???Co prawda,jako tak zwane mniejsze zło.ale fakt jest faktem :P A Ty sprzeciwiłeś się temu jego głosowi i głosowałeś na KOMORĘ...eh ;)
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #618 dnia: Lipca 07, 2010, 07:09:43 pm »
0
A Ty sprzeciwiłeś się temu jego głosowi i głosowałeś na KOMORĘ...eh ;)
Niektórzy mają własny rozum i głosują tak, jak sami uważają.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #619 dnia: Lipca 07, 2010, 07:13:25 pm »
0
Aleś Ty mądry jest 'Meximax'-nie wiedziałem o tym :>

A to oczywista oczywistość,że ludzie w dużej mierze mają w nosie namaszczenia liderów partii politycznych!Ale mnie lekkie zdiwienie ogarnęło,gdy dowiedziałem się,że około 30% wyborców SLD głosowało na J.KACZYŃSKIEGO :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2010, 07:15:23 pm wysłana przez martingun »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #620 dnia: Lipca 07, 2010, 07:29:04 pm »
0
'owsik'- a czy Ty wiesz,że ten Twój J.K.M.w drugiej turze namaścił JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO???Co prawda,jako tak zwane mniejsze zło.ale fakt jest faktem :P A Ty sprzeciwiłeś się temu jego głosowi i głosowałeś na KOMORĘ...eh ;)
To była tylko sugestia dla tych którzy poszli głosować . A wynikała głównie z faktu że monopartyjne prawie rządy partii PO są niebezpieczne dla autonomiczności decyzji obywateli - która już jest bardzo mała , a nie z wielkich zalet Kaczyńskiego (oczywiście ma kilka zalet np. złe nastawienie do mediów ). Komorowski ponadto jest za euro i dalszą inicjacją (dla niektórych prawie seksualną np. posłanka eurosiedząca Senyszyn) z Uniją. To odstrasza konserwatywnych liberałów bo jest to instytucja socjalistyczno liberalna (ale tylko w tych sprawach w których powinna być konserwatywna) czyli najgorsza z możliwych , poza komunizmem i narodowym socjalizmem.
 
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2010, 07:31:16 pm wysłana przez Springsteen »

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #621 dnia: Lipca 07, 2010, 07:46:45 pm »
0
'Springsteen'-a gdzieś to Cię tak nauczyli,że partia PO,to liberalni konserwatyści,a PIS,to socjaliści??? I równiez dziwne mi się wydaje,Twe postrzeganie stosunków międzyludzkich,że o tych międzypaństwowych nie wspomnę :P

Posłuchaj według mnie sprawa jest o wiele bardziej prostsza...Ludzie głosujący na PIS,to na ogół wyborcy,którzy nie chcą zmian-radykalnych zmian,a partia PIS im to jakby gwarantuje.A do tego PIS,to ugrupowanie,które szanuję tradycje i rozumie zdrową potrzebę istnienia rodziny!A wyborcy PO oddali swe głosy na tę partię ponieważ pasuje im,jej liberalny wydzwięk w postaci jakże wyluzowanego posła J.Palikota,krasomówczego choć tylko w jedną stronę S.Niesiołowskiego i płonącej(ZE WSTYDU)J.Pitery!To są według mnie przymioty tychże dwóch partii i zależności wyborcze ich wyborców ;) A reszta to,jak czytam Twe wpisy,raczej dobra(choć tylko w swadzie)szkoła studiów...Politologia? ;)
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #622 dnia: Lipca 07, 2010, 08:00:04 pm »
0
A do tego PIS,to ugrupowanie,które rozumie zdrową potrzebę istnienia rodziny
Och tak, dlatego są przeciwko in-vitro.
!A wyborcy PO oddali swe głosy na tę partię ponieważ pasuje im,jej liberalny wydzwięk w postaci jakże wyluzowanego posła J.Palikota,krasomówczego choć tylko w jedną stronę S.Niesiołowskiego i płonącej(ZE WSTYDU)J.Pitery
No proszę, mamy osobę wszechwiedzącą na forum. Zastanawiam się, czemu sam nie kandydujesz. Z Twoim walczeniem o "prawo i sprawiedliwość" na pewno miałbyś 100% poparcia społeczeństwa. Przestań wypisywać takie bzdury, że osoby popierające PO głosują tylko dlatego, że pasuje im Palikot, Niesiołowski i Pitera. Ktoś tu powinien wrócić do podstawówki...
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #623 dnia: Lipca 07, 2010, 08:03:53 pm »
0
Po to nie są liberalni konserwatyści i raczej nie będą . PiS to konserwatywni socjaliści ale w niektórych kwestiach gospodarczych są liberalni .
Stosunki międzypaństwowe to tylko stwierdzenie faktów wynikających z prawa (to o suwerenności Polski) są to fakty , a inne sprawy większość mediów uważa że wojna w Iraku I w Afganistanie to wielka wojna z złym , podłym terroryzmem , albo z bronią masowego rażenia a prawda jest taka że jest to o wojna o ropę i gaz , wpływy na Bliskim Wschodzie i miejsce dla państwa Izrael - które jest naciskane od kilku stron ale jak się wkłada kij w mrowisko.. A ostatnio odkryto tam olbrzymie złoża miedzi bodajże nie pamiętam. A biednym , nieświadomym ludziom wmawia się że to wojna z terroryzmem - terroryzm to obecnie Amerykanie - wszędzie się wpieprzą ze swoimi białymi gwiazdkami  - a Polacy się zachowują jakby nadal były lata 80-dziesiąte i zero krytycyzmu wobec ich działań (jeszcze gdyby jakieś korzyści z tego były) - albo taki Aleksander Kwaśniewski - najpierw działa dla dobra ZSRR a potem jak mu zapłacili więcej wielki euroentuzjasta i proamerykański polityk  :sorcerer: Magia pieniądza.
Jeszcze nie jestem na studiach - może pójdę na historię .  
Być może sprawa jest prostsza ale to świadczy tylko o ustroju jakim jest demokracja. W którym o wyborze na najwyższe stanowisko  liczy się wygląd , ilość dzieci itd. Bo np. swoją drogą Kaczyński jako kawaler byłby lepszym prezydentem niż Komorowski z 5 dzieci -bo miałby więcej czasu , nikt nie mógł by go szantażować itd. Ale to dyskusje na poziomie demokratycznym - a ja jestem za autokracją , monarchią , ewentualnie republiką z silną władzą prezydencką . Warto zauważyć że pojęcie monarchia , a często i autokracja nie kolidują z wolnością osobistą i wolnością słowa -jeżeli są oparte na prawie (oczywiście nie dzisiejszym prawie-lewie)
A do tego PIS,to ugrupowanie,które rozumie zdrową potrzebę istnienia rodziny
Och tak, dlatego są przeciwko in-vitro.

In Vitro to manipulacja - oni najpierw wprowadzają in vitro , potem klonowanie a następnie roboty inteligentniejsze od ludzi - żaba gdy się ją podgrzewa początkowo jest zadowolona.
Ci sami ludzie najpierw wprowadzają chemię do jedzenia i zwiększają promieniowanie elektromagnetyczne w obszarach zabudowanych - patrz BTS - a potem się dziwią że coraz większa bezpłodność.

« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2010, 08:08:44 pm wysłana przez Springsteen »

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #624 dnia: Lipca 07, 2010, 08:06:57 pm »
0
'Meximax'ktoś tu chyba jest w podstawówce...I na pewno nie jestem to ja ;) Bo Twoje rozumowanie widzianego tekstu,jest równe dzieciakom z tejże szkoły!Jesli rozumiesz tylko tak,jak widzisz,a nie potrafisz wejść w słowo niepisane,to gratuluję i odradzam szkołę wyższą! ;]

ZDROWA-to przymiot,który PIS chce dołączać do każdej możliwości...Także do rodziny,która takową jest wtedy,gdy pochodzi...od człowieka w pełni!




'Sprinngsteen' powiem Ci tylko tyle,że będziesz(a może już jesteś,bo mi nie odpowiedziałeś)dobrym politologiem,gdyż wybacz za słowo-wyuczone nauki polityczne masz opanowane w jednym palcu prawdopodobnie... :P Ale teraz wybacz,gdyż musze kończyć na mecz MŚ....Wieć moze innym razem odpowiem na Twoje zdania ;)POZDRAWIAM
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2010, 08:10:59 pm wysłana przez martingun »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #625 dnia: Lipca 07, 2010, 08:14:20 pm »
0
Człowiek z próbówki w pełni pochodzi od człowieka bo jest to połączenie ludzkiego plemnika i komórki jajowej - problem polega na tym do czego to prowadzi - bo samo in vitro - nie jest aż tak groźne - choć nie podoba mi się zabawa w Boga , Naturę (w zależności od poglądu na świat). Pozatym jest wiele dzieci do adopcji - często noworodków. Z drugiej strony klonowanie pewnie jest już możliwe - a raczej na pewno - tajne amerykańskie czy rosyjskie , chińskie laboratoria na pewno już do tego doprowadziły , więc dyskusja o in vitro jest jak dyskusja o skutecznym metodzie trójpolówki w epoce płodozmianu. Mimo wszystko jestem przeciwny in vitro.
Ja też idę oglądać mecz.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2010, 08:17:02 pm wysłana przez Springsteen »

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #626 dnia: Lipca 07, 2010, 08:18:24 pm »
0
Uwierz mi,że siedzę poważnie w służbie zdrowia i wiem co nieco o tychże sprawach...Ale nie chcę sie tutaj wymądrzać,a szczególnie na tak delikatne tematy.

I zauważam,ze pomimo swych inklinacji do bycia oryginalnym politycznie-czyli jakby Twej nieakceptacji wszystkich,ale i równocześnie wyciągania od każdego tego czego byś oczekiwał od Naszego życia publicznego,masz coś ze mnie w swych poglądach... ;)Świetnie...A teraz meczyk-Żegnam na jakiś czas :)
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #627 dnia: Lipca 07, 2010, 09:29:26 pm »
0
co do robotow inteligentniejszych od ludzi - jak czytam niektore posty to mam wrazenie, ze już dawno temu takie wyprodukowali.

co do zla jakim jest wszelakie zabawy w Boga - gdyby nie manipulacje genetyczne to teraz nie jedlibyscie chleba a kukurydze byscie hodowali nie po to aby zjesc tylko w celach ozdobnych.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #628 dnia: Lipca 07, 2010, 11:15:45 pm »
0
Palikot się nadał przed wyborami (cel został osiągnięty), a teraz można go wykopać, bo już raczej drażni niż budzi sympatie... czaaad ;]

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #629 dnia: Lipca 08, 2010, 11:19:09 pm »
0
Palikot to odkąd pamiętam odwieczny problem Platformy O.!Wyhodowali sobie idiotę,to teraz niech go sobie pilnują i się z nim użerają,bo koleś okazuje się być niereformowalny i prze to chyba nie do upilnowania :_:
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3058
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje