Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #600 dnia: Lipca 05, 2010, 07:46:28 pm »
0
Otóż to.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #601 dnia: Lipca 05, 2010, 08:41:50 pm »
0
Złodziei trzeba więzić a morderców tępić i koniec.
92% więźniów oddało swe głosy na Komorowskiego :o

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #602 dnia: Lipca 05, 2010, 09:17:26 pm »
0
No i co z tego? To ich nie usprawiedliwia. Nie wiem w zasadzie w jakim kontekście użyłeś tego faktu.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #603 dnia: Lipca 06, 2010, 07:30:34 am »
0
A Kaczyński 94% w szpitalach psychiatrycznych. Co Ty na to?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #604 dnia: Lipca 06, 2010, 09:41:39 am »
0
heeheheheeheeheeehehe :D
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #605 dnia: Lipca 06, 2010, 11:57:28 am »
0
czyli twoje dobro nie jest dla Ciebie najwazniejsze? bedziesz mogl wcinas suchary byle cala reszta mogla wcinac schabowe?

'el_loko'-ja jestem typem takiego człowieka,który najpierw patrzy na dobro innych,a dopiero później na swoje(typowo rozwojowy konserwatysta)...Zresztą na dziś nie klepię biedy,a wręcz przeciwnie żyję dostatnie,więc sam widzisz ;)

'Douger' cwaniaku-pokaż mi ten sondaż,który o tym mówi!!!A jeśli kłąmiesz,to już ja Ci załatwię dane z polskich szpitali!!! :>
I co-drażni co niektórych fakt,że między innymi polscy więźniowie,bogaci turyści,zamożniejsze społeczeństwo,sarmaci i cała ćwierć inteligencja głosowali na liberalnego B.Komorowskiego???!!!A MNIEJ ZAMOŻNE SPOŁECZEŃSTWO,POLSCY ŻOŁNIERZE,POLONIA ZA OCEANEM ZA JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM???!!!Więc macie dwa światy-pychę i liberalne gusła z wibratorem w ręku i zdrowe postrzeganie rzeczywistości w postaci ewolucyjnego konserwatyzmu!!!

'Meximax'-po tym jakie świństwa wypisujesz pod adresem braci KACZYŃSKICH ,nie proś się,abym zaczął życzyć Ci tego samego co ich spotkało :???: Prezentujesz sobą nic innego,jak właśnie wręcz bezmózgową,wypraną ze wszelkich uczuć liberalność!!! :ph34r:
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2010, 12:15:41 pm wysłana przez martingun »
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #606 dnia: Lipca 06, 2010, 04:59:16 pm »
0
Myślałem,że jak się skończą wybory to się przestaniecie chlać?

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #607 dnia: Lipca 06, 2010, 07:29:54 pm »
0
chlać?? Wiesz, że to znaczy: pić ?

skończyły się wybory, ale polityka się nie skończyła, więc dyskutujemy nadal. Ciekawe kiedy podejmą pierwsze decyzję.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #608 dnia: Lipca 06, 2010, 10:57:52 pm »
0
A Kaczyński 94% w szpitalach psychiatrycznych. Co Ty na to?
możliwe, bo Kaczyński dla takich ludzi więcej by pomagał niż obecny rząd, wiem coś o tym z własnego doświadczenia, i nie mam tu na myśli siebie ;)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #609 dnia: Lipca 06, 2010, 11:07:11 pm »
0
'chevantonGNR'-według mnie,to on się zwyczajnie kpiąco nabija z PISu z tym szpitalem psychiatrycznym... ;] A pewnie dlatego,że wspomniałeś o czymś o czym zwolennicy B.Komorowskiego zapewne woleliby szybko zapomnieć,czyli o tym,że polscy kryminaliści w zdecydowanej mierze głosowali na ich kandydata :_:
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #610 dnia: Lipca 07, 2010, 12:33:24 am »
0
Taaak, kryminaliści żeby nie powiedzieć - Zbrodniarze!!! :> ... -> -_-''
Nie można napisać, osoby odsiadujące wyrok pozbawienia wolności, a nie tak negatywnie nacechować osoby odbywające wyroki pozbawienia wolności np. z powodu nie wypłacalności zasądzonych alimentów ;> jak można szerzyć takie szufladkowanie na tym zacnym przybytku Internetowego pokoju i miłości?!

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #611 dnia: Lipca 07, 2010, 05:40:42 pm »
0
Przecież PO i PiS to jedna partia Oświeconych Europejczyków. Wprowadzili nas do "raju" razem z SLD , wcześniej rządzili wspólnie w kompromitacji jaką był AWS .  A o ich intencjach świadczy taka instytucja jak np. CBA - najpierw stworzone przez PiS a teraz rozbudowywana przez "liberalną" PO ja proponuje zmianę nazwy na Centralne Biuro Inwigilacji.
A dokładniej inwigilacja , podatki i biurokracja są NAJWYŻSZE W HISTORII LUDZKOŚCI a te obie partie tylko temu sprzyjają - bo nie mają polityków z charakterem tylko panienki biegające za stołkami w rodzaju Kurskich ,Schetynów itd.
A w polityce zagranicznej  - służalczość wobec wszystkich -  szukanie wrogów tylko na wschodzie - mimo tego że aktualnie naszymi wrogami (w rozumieniu zagrożeniami dla wolności) są USA , Unia Europejska także Rosja ale nasi Jaśnie Przekupieni  politycy z SLD , PSL , PiS , PO i innych lewicowych (de facto) środowisk tego nie widzą.
Mimo wszystko Komorowski jest gorszym wyborem niż Kaczyński gdyż o wiele łatwiej będzie im ustanowić kolejne złe ustawy . Myślę że w tych dwóch ugrupowaniach suma złych innowacji ustawodawczych wynosi 70 % a SLD 99 %.



 
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2010, 05:42:59 pm wysłana przez Springsteen »

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #612 dnia: Lipca 07, 2010, 05:53:26 pm »
0
Cytuj
według mnie,to on się zwyczajnie kpiąco nabija z PISu z tym szpitalem psychiatrycznym...

Z tym szpitalem psychiatrycznym to na serio. Wczoraj też słyszałem o tym w radiu,podawali rożne sondaże i statystyki.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #613 dnia: Lipca 07, 2010, 05:56:31 pm »
0
No troszkę się zgadzam ze Springsteenem. Nie w kwestii UE, ale Rosja i USA faktycznie mogą nam zagrozić. Poza tym nasi politycy są przekupni - to fakt (może nie wszyscy, ale zdecydowana większość).
Jeżeli zaś chodzi o poparcie dla Komorowskiego przez morderców, przestępców itp. to mam to w dupie.  Możesz mi pisać jeszcze więcej takich informacji, aż w końcu okaże się, że nikt normalny nie głosował na Komorowskiego. Tylko co wtedy z tego wyniknie? A to, że Kaczyński ma albo za mało zwolenników (wśród Polaków), aby mogli Oni przegłosować tzw. "margines", albo, że zwolennicy Kaczyńskiego to fujary i nie zdecydowali się pójść na wybory... ani jeden anie drugi fakt nie świadczy dobrze ani o samym kandydacie J. Kaczyńskim, ani o jego wyborcach, a przynajmniej ich części.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #614 dnia: Lipca 07, 2010, 05:58:15 pm »
0
Cytuj
według mnie,to on się zwyczajnie kpiąco nabija z PISu z tym szpitalem psychiatrycznym...

Z tym szpitalem psychiatrycznym to na serio. Wczoraj też słyszałem o tym w radiu,podawali rożne sondaże i statystyki.
Cytuj
Sondaże OBOP czy oficjalne wyniki - bo jak dla mnie to ogromna różnica . A robili sondaże wśród oficerów prowadzących SB albo pań klozetowych ??
Co za demokratyczny kretynizm - nie długo będą robić sondaże według zawodu , preferencji seksualnych ... A ludzie w to wierzą  :lol:[quote

author Owsik
No troszkę się zgadzam ze Springsteenem. Nie w kwestii UE, ale Rosja i USA faktycznie mogą nam zagrozić. Poza tym nasi politycy są przekupni - to fakt (może nie wszyscy, ale zdecydowana większość).
W sensie prawnym nie mogą nam zagrozić ponieważ nasz państwo to Unia Europejska , Polska jest tylko terytorium o autonomii (mocno ograniczonej ) ale w sensie faktycznym - jeżeli uznajemy że terytorium Polski powinno być suwerenne (czyli aby jego prawo oraz polityka zagraniczna były stanowione przez nie samo) są dla nas zagrożeniem - być może największym . Mimo wszystko rozumiem niezrozumienie dla mojego nierozumienia tego superpaństwa - moje dość konserwatywne w tym względzie postrzeganie świata nie zmieni się nigdy - współpraca gospodarcza z Zachodem Europy tak , uniwersalizacja polityczno-społeczna -  nie.
To prawda większość polityków jest przekupna ale warto zauważyć ze nie chodzi tu oo jakieś megałapówki ale zwyczajną kasę za stanowisko - które powoduję że siedzą cicho i głosują jednomyślnie według linii partii nawet jeżeli osobiście mają inne zdanie  - jak stado owiec .
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2010, 06:08:02 pm wysłana przez Springsteen »

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3058
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje