Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #390 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:39:21 pm »
0
"Geje to banda chamów importowanych z zagranicy. " wypowiedź z TVN24

Korwin-Mikke nie ma nic do "homosiów", ale nie trawi "stfu! gejów".
(źródło
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fAINhnfL8i0&amp;feature=related" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=fAINhnfL8i0&amp;feature=related</a>
)

JKM uważa, że dzieci niepełnosprawne powinny być izolowane od zdrowych:
"w klasach integracyjnych dzieci zdrowe przejmują schorzenia od chorych". &nbsp;debata podczas prawyborów we Wrześni

Z tego co wiem, to było wyrwane z tekstu, a później sprostowane przez Korwina.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #391 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:40:41 pm »
0
uwielbiam zdania wyjęte z kontekstu ;/

co to gejów - to jest dalsza część tej wypowiedzi. Mikke po prostu dzieli ich na gejów i homosiów.

"Homoś to jest rzecz normalna. Byli przez cztery tysiące lat, są sobie i nikomu nie przeszkadzali. Natomiast geje, tfu, to banda chamów importowanych z zagranicy. Część z nich nawet nie jest homosiami. Oni dostają pieniądze, żeby rozbijać społeczeństwo i imputować dziwaczne wartości."

Nie wiem jak to jest z murzynami, bo nie wgłębiałem się w temat.

A poglądy Mikkego dotyczące Kobiet opierają się generalnie na tym, że płeć piękna jest stworzona do jednych rzeczy, a faceci do innych. Mężczyźni są bardziej inteligentni, a Kobiety są bardziej zręczne, etc. Jego pogląd jest dosyć staroświecki, jak wiele innych, ale nie boi się owijać w bawełnę przynajmniej i mamy jego czysty obraz, a nie że w każdym wywiadzie mówi coś innego.

W każdym razie proponuję przyjmować takie rzeczy z przymrużeniem oka, bo nawet jakby był prezydentem to nie ośmieliłby się wprowadzić podobnych rzeczy, gdyż wywołałoby to rewolucję w społeczeństwie

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #392 dnia: Czerwca 18, 2010, 03:36:19 pm »
0
"Wśród przestępców 90% to są Murzyni, mimo iż stanowią tylko 10% populacji amerykańskiej, no to znaczy, że się bardziej nadają do przestępczości. Wynika z tego w prostej linii, że ci ludzie inaczej traktują pojęcie własności!"

Wskaż mi logiczny błąd w tym poglądzie w takim razie, skoro pogląd ten tak Cie oburza.

" ja chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom"

W tym wypadku nie zgadzam się do końca z JKM, ale ograniczenie prawa wyborczego jest niezbędne, żeby uzdrowić ten system. Niekoniecznie powinno być to ograniczenie tego prawa kobietom.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #393 dnia: Czerwca 18, 2010, 09:07:10 pm »
0
Ja bym zaczął od ludzi z chorobami mózgu. Demencją i Alzheimerem.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #394 dnia: Czerwca 19, 2010, 09:59:58 am »
0
Ze względu na ciszę wyborczą temat zamknięty do 20tej w niedzielę.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #395 dnia: Czerwca 19, 2010, 10:59:13 am »
0
W okresie ciszy wyborczej (w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania) zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie.

Publikacja na forum jakichkolwiek wypowiedzi mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów. Co stanowi czyn zagrożony karą grzywny.

Podstawa prawna:
Art.76b,76c i 77 ustawy o wyborze Prezydenta RP z dnia 27 września 1990 roku, t.j. DZ.U. 2000 Nr 47 poz. 544 z późn. zm. i art. 85,86 i 87 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej - t.j. Dz. U. 2007 nr 190 poz. 1360 z późn. zm.

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #396 dnia: Czerwca 20, 2010, 08:30:51 pm »
0
Można pisać.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #397 dnia: Czerwca 20, 2010, 08:48:25 pm »
0
Ja napiszę tylko tyle, że bardziej niż wyniki oficjalnych sondaży na TVN i TVP, podobają mi się wyniki głosowania u nas na forum.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #398 dnia: Czerwca 20, 2010, 09:27:29 pm »
0
W ogóle uważam, że czwarte miejsce w wyborach prezydenckich dla Korwina-Mikke to jego sukces. Zawsze było to chyba w granicach 1%, a chyba nigdy powyżej. A tu proszę - ponad 2%. Sukcesem może nazwać również swój wynik Napieralski, biorąc pod uwagę z jakimi notowaniami startował.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #399 dnia: Czerwca 20, 2010, 09:35:58 pm »
0
Wyniki Korwina-Mikke w wyborach prezydenckich.

1995- 2,40%
2000- 1,43%
2005- 1,43%

Ja obstawiam, że na koniec będzie ok. 3 % albo wyżej.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #400 dnia: Czerwca 20, 2010, 09:58:58 pm »
0
Moze i jeko sukces ale porazka spoleczenstwa.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #401 dnia: Czerwca 20, 2010, 10:26:12 pm »
0
No to się rypnąłem... Nie sądziłem, że on przekraczał 1%.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #403 dnia: Czerwca 21, 2010, 07:34:30 am »
0
Porażka społeczeństwa to głosowanie na tych dwóch tumanów bez programu latających po wałach przeciwpowodziowych...
Albo na następnego mędrca politycznego z sztucznym uśmieszkiem charakterystycznym dla kłamców.
A telewizja kolejny raz pokazała klasę : prezentując reakcje z czterech sztabów , w tym Pawlaka  - który zajął miejsce 5.
Nie pokazując natomiast miejsca 4 a także pozostałych kandydatów (ja np. chciałem zobaczyć sztab Morawieckiego , Jurka czy Ziętka - prawdziwych ideowców z którymi poglądami się nie zgadzam , ale szanuje ich podejście w przeciwieństwie do tej bandy kolekcjonerów stołków z PSL , SLD , PiS , PO ) -  za to racząc nas opiniami "ekspertów"
Demokracja jest zła - ludzie głosują ze względu na wygląd , antypatie i sympatie a nie na realny program zmian - których nie będzie , jedynie na gorsze , Łunia Jeropejsko już się do tego przyczyni , nadal będziemy żebrakami żebrzącymi o "dotacje" (pokrywane w dużej części z naszych podatków) , zawsze było łatwo kupić ten naród (choć w roku 1772 nie można mówić o jednym narodzie) . A rozbiory zostały usankcjonowane nie w parlamencie niemieckim , rosyjskim czy austriackim ale W POLSKIM , podobnie jak akcesja do Wspólnoty Europejskiej (która wtedy jeszcze nie była tak groźna , gdyż prawo europejskie nie było ważniejsze od naszego , ale Traktat Lizboński zrobił swoje) została usankcjonowana przez całe społeczeństwo (swoista dyktatura większości) a traktat lizboński przez prezydenta - najwyższego przedstawiciela państwa polskiego - choć z dużą dozą proamerykanizmu .
Tak więc głosujcie sobie dalej na bandę tych politycznie poprawnych idiotów ja w drugiej turze prawdopodobnie dopisuję na kartce Janusz Ryszard Korwin Mikke i znak x.
Warto zauważyć że Korwin jest jedynym politykiem który nie głosował na samego siebie .
 

"Geje to banda chamów importowanych z zagranicy. " wypowiedź z TVN24
To prawda , homoseksualiści boją się gejów gdyż może to prowadzić do ich złego traktowania . Prawo naturalne mówi , możesz uprawiać seks z kim chcesz , o ile jest on osobą dojrzałą i dorosłą ,  i mówi również że dzieci powstają z odmiennych płci - przynajmniej w przypadku człowieka - dlatego domagania się praw do adopcji to kpina jakaś - która powoduje agresję motłochu wobec prawdziwych homoseksualistów jest niekorzystna dla tego środowiska - tak samo syjonizm powoduje antyjudeizm itd.  


"Wśród przestępców 90% to są Murzyni, mimo iż stanowią tylko 10% populacji amerykańskiej, no to znaczy, że się bardziej nadają do przestępczości. Wynika z tego w prostej linii, że ci ludzie inaczej traktują pojęcie własności!"
Z faktami się nie dyskutuję  .  William Bailey chyba sam jesteś rasistą , skoro ubliżasz rasie białej i żółtej, podważając fakty , ja nie jestem rasista i uważam np. że Murzyni w wielu kategoriach są lepsi np. długość prącia , poczucie rytmu , koszykówka , dmuchanie w trąbki na stadionach  itd. Ty uważasz że wszyscy są równi pod każdym względem ,  gratulacje... Oczywiście są wyjątki indywidualne , w obrębie 1/4 populacji  jednak jeżeli stosujemy termin Murzyni , Biali to mówimy o całej grupie społecznej. A pojęcie równości zostało stworzone po to aby wszystkim odebrać wszystko , zunifikować świat - dzięki czemu łatwiej zdobyć władzę nad umysłami do czego służy powszechne szkolnictwo , telewizyja , cenzura (która nadal istnieje i ma się dobrze)  itd.  ,  a po trzecie wprowadzenie  pojęcia rzekomej równości przez krwiożerczych socjalistów {są dwa typy socjalisty - altruista często z dobrymi chęciami  i krwiożerczy (czyli ten który chce dzięki tej skompromitowanej idei - która przyczyniła się do śmierci milionów istnień , zdobyć władzę , pieniądze , pozycję społeczną - kosztem nieświadomych np. robotników.)}  spowodowało zintensyfikowanie ZBIOROWEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI , która jest rzecza charakterystyczną dla obrzydliwej demokracji socjalistycznej.

"Murzyn jest głupi ... jednak dość szybko przekonał się, że znacznie lepiej żyje im się w krajach, którymi NIE rządzą Czarnuchy" blog JKM
Poczytaj sobie historię Rodezji/Zimbabwe.

" ja chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom" wypowiedź dla radiowej trójki
Po wynikach tych wyborów widać że ma rację , góra 20 % społeczeństwa powinno mieć prawo głosu. Ale najlepiej jedna osoba i sztab doradców - Rada Najwyższa , ewentualnie ze wsparciem Senatu.



« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2010, 08:39:36 am wysłana przez Springsteen »

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #404 dnia: Czerwca 22, 2010, 07:29:06 pm »
0
Jarek Kaczyński stwierdził przed chwilą w Faktach, że woli Beatlesów od U2 (z tym, że U2 wymówił jako "U dwa", a nie "ju tu").

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3058
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje