Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 166962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #270 dnia: Maja 12, 2010, 09:01:54 pm »
0
Daj spokój.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #271 dnia: Maja 12, 2010, 11:02:37 pm »
0
Po prostu są równi i równiejsi. Gdyby to zwykły "Kowalski" miał wyrok, to za cholerę by go nie dopuścili, a pewnie jeszcze by w więzieniu siedział, a tutaj proszę... Paranoja jakaś.


Jubik i inni ;)

Poświęcicie 5min a sytuacja z PKW stanie się jasna i klarowna ;) -> http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/news/pkw-jednak-zarejestrowala-leppera,1476785,2943

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #272 dnia: Maja 13, 2010, 12:39:36 am »
0
No i sytuacja jest jasna. Tylko mnie to nie obchodzi za bardzo, bo wiadomo, że te świry: Wasiak, Lepper, Mikke itp nie liczą się raczej w tej walce. Wiadomo raczej, że będzie druga tura i będziemy wybierać między Komorowskim a Kaczyńskim.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #273 dnia: Maja 13, 2010, 12:53:28 am »
0
TVP 1 wyborcza misja specjalna
"Wiadomości" TVP są na wojnie, którą muszą wygrać - tak o atmosferze w dzienniku opowiada nam jeden z reporterów.
http://wyborcza.pl/1,75478,7870539,TVP_1_wyborcza_misja_specjalna.html?as=1&startsz=x

Jako, że tekst jest z GW trzeba podejść z dystansem  ;) ale parę ciekawostek można znaleźć.

I kawałek tekstu z dziennika.

"Cioteczny brat zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego awansował w TVP. Jak dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna" Jan Maria Tomaszewski pracuje teraz w sekretariacie redakcji telewizyjnej "Jedynki". To swoiste centrum dowodzenia stacji, gdzie kolaudowane są wszystkie programy, które idą na antenę."
http://www.dziennik.pl/polityka/article605428/Kuzyn_braci_Kaczynskich_awansowal_w_TVP.html



« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2010, 01:08:20 am wysłana przez William_Bailey »

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #274 dnia: Maja 13, 2010, 06:46:23 am »
0
Hehhe, wcale nie trzeba wiedzieć o awansowaniu pociotków KAczyńskiego. Wystarczy obejrzeć wiadomości, aby dostrzec co tam się wyprawia. To właśnie przykład , co zrobił PiS z instytucją rządząc nią przez 4 lata.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #275 dnia: Maja 13, 2010, 10:18:09 am »
0
No i sytuacja jest jasna. Tylko mnie to nie obchodzi za bardzo, bo wiadomo, że te świry: Wasiak, Lepper, Mikke itp nie liczą się raczej w tej walce. Wiadomo raczej, że będzie druga tura i będziemy wybierać między Komorowskim a Kaczyńskim.
Tak najłatwiej nazwać kogoś świrem bo inne zdanie niż reszta ogłupionego przez TV społeczeństwa , pewnie nie znasz jego programu a wypowiadasz się o nim z perspektywy wyższego człowieka .  ;)
Oczywiście chodzi mi o Korwina , ale Lepper także nie jest idiotą.

To jest chora sytuacja że telewizja produkuje seriale które trwają całe dnie a kandydaci na najwyższe stanowisko w państwie (no może obok premiera) mają 15 minut przerwanych przez dziennikarza któremu ze słuchawek słychać "zmień temat".
A Komorowski ze swoją niechęcią do debat z Lepperem i innymi kandydatami nie zasługuje na miano prezydenta wszystkich Polaków o którym tak pieprzy- Bufon.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2010, 10:37:01 am wysłana przez Springsteen »

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #277 dnia: Maja 13, 2010, 10:59:36 am »
0
Ale się żeście rozpolitykowali :)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #278 dnia: Maja 13, 2010, 07:45:34 pm »
0
....te świry: Wasiak, Lepper, Mikke itp ...
... nie znasz jego programu a wypowiadasz się o nim z perspektywy wyższego człowieka .  ;)
Oczywiście chodzi mi o Korwina , ale Lepper także nie jest idiotą...
[/quote]

Nazwałem ich świrami, a nie idiotami, chociaż Wasiak jest dla mnie idiotą, bo kto publicznie nawołuje do wypędzenia mniejszości żydowskiej tern dla mnie jest idiota i ograniczonym człowiekiem, antysemitą, nazistą itp. Jeżeli chodzi o Leppera i Mikke, to są dla mnie jakimiś freakami, którzy tylko rzucają wielkimi hasłami (swoją drogą Mikke zaczyna od nazwania świniami wszystkich, którzy rządzą, a ja nie ufam ludziom, którzy najpierw obrzucają błotem a potem chcą rozmawiać). Obydwoje kandydaci mają dziwny sposób wyrażania się. nie chciałbym, aby prezydent w moim imieniu nazwał kogoś warchołem , świnią itp.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #279 dnia: Maja 13, 2010, 07:56:18 pm »
0
Mikke na ogół stwierdza fakty , zgodzę się że jest nerwowy i czasami brak mu taktu ale wolę to od poprawności politycznej i public relations większości naszej klasy politycznej . Chęć rozmowy wynika z chęci zmian.
Leppera nie lubię ,  jest bardzo populistyczny , ale wie czego chce i umie sterować ludzi , może robi niektóre rzeczy irracjonalnie ale niestety w określonym celu jakim jest władza. A warchołem nazwał go Jarosław Kaczyński - to jest jego słownictwo  :D
Wasiaka nie broniłem , z tych samych powodów o których piszesz.
Pozatym Można kogoś nie lubić ale nie pozbawiajmy ich elementarnych szans na walkę wyborczą - przecież mamy wolność słowa  - szkoda tylko że mocno ograniczoną.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6425
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #280 dnia: Maja 13, 2010, 08:06:44 pm »
0
Ale ja im nie zabraniam walczyć o fotel prezydenta tylko po prostu wiemy wszyscy dobrze, że największe szanse mają Komorowski i niestety Kaczyński. Nie wiem czy będę głosował na Komorowskiego, ale wolę go od Kaczyńskiego.
no bo jak można glosować na kolesia, który uważa, że jedynymi wydatkami budżetu państwa to powinny być wydatki na policję i wojsko.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #281 dnia: Maja 13, 2010, 08:11:16 pm »
0
Ja nie zagłosuję na Komorowskiego bo go nie lubię , pozatym jest zbyt euroentuzjastyczny.
Na Kaczyńskiego też nie zagłosuję bo nie powinien startować z wiadomych względów.
A na Korwina głosuje ponieważ jest osoba której program zawiera najwięcej wolności obywatelskich - które są dla mnie sprawą kluczową.  Pozatym lubię ludzi oryginalnych.

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #282 dnia: Maja 13, 2010, 08:15:18 pm »
0
Cytuj
no bo jak można glosować na kolesia, który uważa, że jedynymi wydatkami budżetu państwa to powinny być wydatki na policję i wojsko.
I
 jeszcze na wszystkich jest obrażony i chyba wszystkich nienawidzi, oprócz członków PiS.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #283 dnia: Maja 13, 2010, 08:17:41 pm »
0
Tak wszystkich nienawidzi nawet członków PiS-u. ;)

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #284 dnia: Maja 13, 2010, 08:25:19 pm »
0
Może Korwin nie ma złego programu, ale jest taki pierdołowaty. W każdych wyborach dupę truje od tylu lat i nigdy z tego nic nie wychodzi i myślę,że nigdy nie uda mu się nic osiągnąć w polityce u nas w kraju. Moim zdaniem nie nadaje się na prezydenta,chociaż nic do niego nie mam i go nawet lubię.

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3079
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje