Autor Wątek: Powiedz coś o sobie :)  (Przeczytany 271974 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1770 dnia: Kwietnia 24, 2013, 12:07:28 pm »
0
Zwierzęta z Zielonego Lasy, Muminki i wszelkie bajki Disneya, które weszły do kin za mojego dzieciństwa.


Miałeś/aś w dzieciństwie jakąś ulubioną maskotkę? Jak tak to co to było i czy miało jakieś imię? :D
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Anastasia11

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Respect: +22
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1771 dnia: Kwietnia 24, 2013, 12:49:40 pm »
0
Miałam, pewnie :D Troszeczkę standardową - była to lalka. Szmacianka z rudymi warkoczami :D Wszędzie z nią chodziłam, miała na imię Zuzia:D

Jak oceniasz swoje dzieciństwo znając zajęcia dzisiejszej młodzieży i dzieci? :)

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1772 dnia: Kwietnia 24, 2013, 12:57:01 pm »
0
Ja grałem głównie w nogę, komputer co prawda dostałem szybko, ale byłem chyba jedną z dwóch czy trzech osób na podwórku które miały taki sprzęt, więc jak nie spędzaliśmy czasu na boisku to zbieraliśmy się u którejś z tych trzech osób i graliśmy na zmianę w FIFĘ, NBA, Need for Speeda czy Mortal Kombat. Poza tym uwielbiałem oglądać filmy na video. Obowiązkowo z wypożyczalni ;) . No i standardowe zabawy jak w berka, chowanego, wojnę, kapsle itp. Uważam, że miałem bardzo szczęśliwe dzieciństwo i nie zamieniłbym tego na nic innego.

Pozostając w klimatach dzieciństwa - jakie gazety jako dziecko / wczesny nastolatek kupowałeś?

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1773 dnia: Kwietnia 24, 2013, 09:14:11 pm »
0
Jako dziecko namiętnie czytywałam Kaczora Donalda :lol: Jako małolata kupowałam na zmianę: Bravo, Bravo Girl, Popcorn i Dziewczynę. Sporadycznie zdarzyło mi się kupić Naszą Miss. Malutki offtop:  do tej pory namiętnie przeglądamy stary egzemplarz Kalendarza Szalonego Małolata ;)

No to trzymajmy się klimatu: Jak spędzałeś/spędzałaś wakacje w dzieciństwie (kolonie/dziadkowie/kumple etc.)? I jak ten okres wspominasz?
"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1774 dnia: Kwietnia 24, 2013, 09:27:21 pm »
0
To było coś niesamowitego. Były oczywiście jakieś obozy ze szkoły i wyjazdy z rodzicami, ale nic nie mogło się równać całym dniom przesiedzianym poza domem z przyjaciółką i siostra. Wrotki, piłka, paletki, rowery, zabawy w błocie czy zwykłe bieganie, na końcu ulicy na której mieszkamy stał stary dom w którym kiedyś był żłobek i miał wielki ogród, do którego się wkradałyśmy, a także  wspólna zabawa małymi figurkami zwierząt - miałyśmy ich całe wory i interesowało nas to bardziej niż jakieś tam lalki. Rozrzucałyśmy to wszystko na kocu w ogrodzie (żeby było łatwiej sprzątać) i potrafiłyśmy nad tym przesiedzieć do wieczora. Nigdy nie było nam dość.


Kim chciałeś być z zawodu w dzieciństwie?
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1775 dnia: Kwietnia 24, 2013, 10:47:07 pm »
0
Weterynarzem (fajnie, że po latach postanowiłam jednak zrealizować to marzenie), swego czasu bardzo chciałam być też archeologiem.

Czy Twoje dorosłe życie jest takie, jak wyobrażałeś je sobie w dzieciństwie?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2013, 10:50:11 pm wysłana przez Myszowata »

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3850
  • Respect: +2360
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1776 dnia: Kwietnia 24, 2013, 10:57:43 pm »
0
Nie, choć z drugiej strony, nigdy nie miałam jakiejś konkretnej wizji swojej przyszłości. po prostu myślałam, że będę bardziej ogarniać życiowo... :P

Czy uważasz, że polska scena muzyczna "kuleje"?

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1777 dnia: Kwietnia 25, 2013, 12:01:50 am »
+1
Tak. Zresztą obecnie cała muzyka popularna kuleje. A ja zawsze byłam większą fanką muzyki zagranicznej (głównie amerykańskiej) niż polskiej.

Czym jest dla Ciebie patriotyzm w obecnych czasach?
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline meetis

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +183
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1778 dnia: Kwietnia 25, 2013, 08:14:14 am »
0
Patriotyzm dzisiaj to według mnie taki przejaw dojrzałości i troski o naród jako jedność. To szacunek dla historii i ludzi ,którzy walczyli w imię wolności. To także pielęgnowanie naszej tradycji, kultury, sztuki, literatury i języka (wiele osób naprawdę kaleczy nasz język).
Patriotyzm to także symbole narodowe, z których powinniśmy być dumni, a jak wiemy nie zawsze tak jest.


Najbardziej pożądana cecha u płci przeciwnej?
w życiu nie chodzi o to aby być lepszym od innych, lecz o to, aby z dnia na dzień być lepszym od samego siebie.

Offline SleepingSheep

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Respect: +376
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1779 dnia: Kwietnia 25, 2013, 09:15:46 am »
0
Poczucie humoru oraz gust muzyczny zbliżony do mojego (innymi słowy: dobre tematy do rozmów).

Oglądasz telewizję? Jeśli tak to jaki kanał/serial/program najczęściej?
And she's buying a stairway to heaven...

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1780 dnia: Kwietnia 25, 2013, 09:37:59 am »
0
W tygodniu to rzadko. Zawsze do obiadu "Świat według Bundych" na playu. Czasem "Świat wg Kiepskich" i seriale dwójkowe wieczorem jak chce z mamuśką posiedzieć. Ewentualnie jak raz na 100 lat fajny film puszczą. Najwięcej jednak oglądam w piątki i soboty późnym wieczorem z nadzieją na jakiś horrorek w tv jednocześnie zazwyczaj męcząc komputer  ;)

Czy masz podzielną uwagę? Lubisz robić dwie rzeczy na raz?
"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1781 dnia: Kwietnia 25, 2013, 09:58:46 am »
0
Nie znoszę tego robić, ale potrafię. Wykształciłam to do perfekcji na lekcjach polskiego w liceum, kiedy siedząc w ostatniej ławce zżynałam zawsze zadania z angielskiego, a jednocześnie uczestniczyłam w lekcji (bardzo aktywnie, bo ja zawsze miałam coś do powiedzenia!) na tyle, że nauczycielka nigdy się nie kapnęła, że Martynka robi milion innych rzeczy :P Ale jak napisalam nie znoszę. Na przykład  kiedy coś piszę na komputerze a ktoś coś do mnie mówi to wolę skupiac się tylko na jednej rzeczy, np. najpierw napisać a później wysłuchać tej osoby. Żeby to co chcę napisać nie wyleciało mi z głowy. No ale czasami nie ma się wyboru i trzeba robić kilka rzeczy na raz. Zazwyczaj wieczorami tak mam jak chcę wszystko ogarnąć ze świadomoscią, że mi dzień ucieka. Zresztą podobno kobiety mają podzielną uwagę :P


Najbardziej znienawidzona piosenka w dzieciństwie? :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2013, 10:06:10 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline BittersweetRaspberry

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Kobieta
  • Im elated....medicated....
  • Respect: +601
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1782 dnia: Kwietnia 25, 2013, 10:28:26 am »
+1
Za sprawą mojego tatusia:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6eXwWJgzOKY" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=6eXwWJgzOKY</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rwDLu_u2GHI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=rwDLu_u2GHI</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jJi-OMaOptc" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=jJi-OMaOptc</a>
(dziewczyny z klasy mnie tym torturowały,nie mogą zrozumieć faktu,że nie jestem w stanie tego słuchać; gdy pojęły,że wolę Michaela Jacksona i (pózniej) GN'R,zdegustowały się...Ogólnie sytuację już opisywałam...
Znasz kogoś,kto Cię dręczy muzą typu 1D,JB tp.?Jak reagujesz?

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1783 dnia: Kwietnia 25, 2013, 10:41:08 am »
+1
Nie znam nikogo takiego, bo to muzyka jak każda inna. Wiadomo co kto lubi ale czy muzyka JB czy 1D miałaby być narzędziem tortur... Jak ktoś mi to puści na imprezie to bawię się tak jak przy każdej innej muzyce. Nawet pośpiewa się do tego. Zresztą sam potrafię uraczyć znajomych przebojami JB czy 1D.

Masz jakieś hobby? Poza muzyką  :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2013, 10:42:51 am wysłana przez Wagon »

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #1784 dnia: Kwietnia 25, 2013, 11:07:24 am »
+2
Mam delikatnego pierdolca na punkcie piłki nożnej ;) . Do tego stopnia, że

a) potrafię w nocy o północy wyrecytować nazwiska wszystkich trenerów Celtiku i Rangersów. Zaznaczam, że te kluby są mi niemal zupełnie obojętne, a do Celtiku czuję sympatię tylko z tego względu, że grał tam Boruc
b) historię Liverpoolu znam lepiej niż mój brytyjski szwagier, który był ich kibicem zanim ja przyszedłem na świat
c) zdecydowaną większość wydarzeń z mojego życia kojarzę z Legią. Np. patrzę na półkę z książkami i przypominam sobie, że tę właśnie książkę kupiłem tego i tego dnia. Pamiętam, bo np. Legia wygrała w ten sam dzień z Widzewem 3:1

Czasami przerażam samego siebie ;)

Opowiedz jakąś śmieszną i ciekawą historię związaną z Twoim hobby.

 

Tak sobie pomyślałem,to napiszę.

Zaczęty przez owsik

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 9984
Ostatnia wiadomość Stycznia 21, 2012, 03:56:06 pm
wysłana przez Rose25