Autor Wątek: Powiedz coś o sobie :)  (Przeczytany 269212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 02, 2010, 12:44:33 am »
0
Węgry, barbarzyński język... No i kraje muzułmańskie, zbyt obca kultura plus zakaz picia alkoholu
Studia których byś się nie podjął?
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

SweetChildOfMine

  • Gość
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 02, 2010, 04:28:37 pm »
0
Lotnictwo i kosmonautyka na Politechnice Warszawskiej  :D
Czy poświęciłbyś/poświęciłabyś życie prywatne dla zawodowego?

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 04, 2010, 02:08:20 pm »
0
Zdecydowanie nie. Przez ostatni miesiąc pracowałem po 12 godzin dziennie nawet po 6 dni w tygodniu i przez ten czas nie kontaktowałem się z żadnymi znajomymi. Potem, kiedy miałem mieć np. 3 dni urlopu po 1 dniu dzwonił szef, że muszę natychmiast wracać do pracy. A jak w końcu dostałem potem 1 dzień wolnego, to najpierw spałem do 16, a potem myślałem już o tym, że następnego dnia trzeba wracać do roboty i nie potrafiłem się zrelaksować. NIe potrafię tak żyć :) .

Jakie jest Twoje największe niespełnione marzenie z dzieciństwa, do którego za wszelką cenę dążyłeś a i tak nie udało Ci się go spełnić?

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 04, 2010, 05:57:08 pm »
0
Granie w piłkę. Trenowałem w łódzkim Starcie (razem z Marcinem Zającem, grającym obecnie w Chorzowie, a wcześniej w Widzewie), ale niestety byłem młody i głupi i wytrzymałem tylko miesiąc, bo nie chciało mi się chodzić spory kawałek po lekcjach na treningi. Będę tego żałować do końca życia.

Gdybyś miał/miała złotą rybkę, która mogłaby spełnić Twoje trzy życzenia, to jakie by one były?

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 04, 2010, 08:22:10 pm »
0
Moim pierwszym życzeniem byłoby, żeby wszyscy, których kocham, byli zdrowi i żebym mogła (też będąc zdrową) jak najdłużej cieszyć się ich obecnością w moim życiu - spełnienie tylko tego jednego życzenia w zupełności by mi wystarczyło. Ale gdyby złota rybka miała dobry dzień i nalegała na wypowiedzenie kolejnych dwóch życzeń, to byłby to własny dom z dużym ogrodem w środku Wawki ;) i to, żebym za zajmowanie się tym właśnie domem i moją rodziną dostawała na tyle duże pieniądze, żebym mogła bez żalu porzucić dotychczasową pracę :)


Gdybyś mogła/mógł być wybitna/y w jakiejś dziedzinie i w związku z tym mieć możliwość zrobienia światowej kariery, co by to było?
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Karmel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 04, 2010, 09:50:44 pm »
0
Oczywiście chciałabym grać na gitarze w jakimś zespole bo to jest naprawdę moje wielkie hobby i pasja, w ogóle uwielbiam muzykę ale wiem że i tak nawet jakby się taka okazja zdarzyła to i tak nie mam wystarczających umiejętności i samozapału,a pozatym jestem aż przesadną realistką i wiem że pójście w kierunku muzycznej karery może dać naprawdę wielkie możliwości i Sławę ale można też skończyć w szkole muzycznej itp. a tego bym nie chciała  ;)
Załóżmy że tuż przed śmiercią możesz posłuchać jednego utworu jaki to utwór i dlaczego akurat ten?

SweetChildOfMine

  • Gość
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 04, 2010, 10:14:56 pm »
0
Pewnie byłaby to piosenka Pink Floyd- Shine on you crazy diamond; kojarzy mi się z czymś takim bardzo podniosłym; tak na pewno byłaby to ta piosenka.
Czy lubisz film Armagedon? Jeśli tak/ nie to dlaczego?

Solidus

  • Gość
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 06, 2010, 06:42:34 pm »
0
Nie. Stężenie głupoty i patosu przekracza tam wszelkie normy. I do tego ta wkurwiajaca piosenka.

Została Ci godzina życia. Co robisz.

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 06, 2010, 06:55:36 pm »
0
Otwieram wino z moją dziewczyną. I zamawiam pizze. Mam nadzieje ze zdążą przywieźć.

Jakie bylo najwieksze klamstwo w Twoim zyciu?

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 06, 2010, 07:27:35 pm »
0
Hmm, czy ja wiem. Kiedyś ściemniłem rodzicom, że idę na imprezę do kolegi, który mieszka kilka bloków dalej, a tak na prawdę pojechałem na mecz do Gdańska :D . Może nie było to największe kłamstwo, ale na pewno najbardziej perfidne ;) . No i co najważniejsze, nie wydało się.

Trafiasz szóstkę w lotto. Jaki jest Twój pierwszy zakup (oprócz alkoholu)?

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 06, 2010, 08:15:19 pm »
0
Duuuży dom - w którym każdy z nas (włączając psa ;)) miałby do swojej dyspozycji przynajmniej dwa pomieszczenia - z ogrooomnym ogrodem :wub:


Gdybyś mogła/mógł cofnąć się do dowolnej chwili w swoim życiu, czy byłaby to sytuacja, w której chciał(a)byś coś zmienić, czy taka, którą chciał(a)byś po prostu przeżyć jeszcze raz?
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Karmel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 29, 2010, 02:00:49 pm »
0
Chciałabym się cofnąć do tego czasu kiedy miałam na allegro upatrzoną książkę Micka Walla o gunsach w świetnej cenie i przed samym kupnem ktoś mi ją sprzątną, kupiłabym ją wcześniej :/
Na jeden dzień możesz stać się którymś z członków Guns N' Roses(starego) kto by to był i dlaczego?:)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 29, 2010, 03:33:31 pm »
0
hmm...chciałbym "stac się" Axlem, ze względu na to co on wyprawiał na scenie :P ale jednak wybiorę Izzyego, bardzo gościa lubię i cenię :)

Ulubiony miesiąc i dlaczego?
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Harley Rose

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Kobieta
  • Just a little pinprick
  • Respect: 0
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #73 dnia: Września 24, 2010, 09:38:19 pm »
0
Czerwiec. Lubię chodzić do szkoły, ale nie lubię uczyć się rzeczy, które w ogóle mnie nie interesują. A w czerwcu jest luz i to właśnie lubię.
Jeśli mielibyście do wyboru spełnić swoje marzenie albo uratować komuś życie co byście wybrali?
No one sings me lullabies
And no one makes me close my eyes
No one speaks
And no one tries
And no one flies around the sun

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Powiedz coś o sobie :)
« Odpowiedź #74 dnia: Września 24, 2010, 09:40:29 pm »
0
Wg mnie pytanie jest takie, że hmmm te dwie rzeczy to zupełnie inna para kaloszy, bo spełniać marzenia można po tym jak się uratuje komuś życie też ;) ale życie ludzkie jest najważniejsze więc odpowiedź jest oczywista ;)

Czy Waszym zdaniem jedzenie na mieście jest dobre?:)

 

Tak sobie pomyślałem,to napiszę.

Zaczęty przez owsik

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 9949
Ostatnia wiadomość Stycznia 21, 2012, 03:56:06 pm
wysłana przez Rose25