Ankieta

Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych 15 października?

Prawo i Sprawiedliwość
0 (0%)
Koalicja Obywatelska
4 (33.3%)
Trzecia Droga (PSL + Hołownia)
1 (8.3%)
Lewica
0 (0%)
Konfederacja
5 (41.7%)
Inna partia
1 (8.3%)
Nie pójdę na wybory
1 (8.3%)
Oddam nieważny głos
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Października 15, 2023, 01:30:16 pm

Autor Wątek: Polityka  (Przeczytany 410208 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1035 dnia: Stycznia 26, 2015, 07:04:19 pm »
0
No Wipler ma pecha, bo ciągnie się za nim ta niewyjaśniona sprawa sprzed kilku miesięcy.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1036 dnia: Stycznia 26, 2015, 10:35:23 pm »
0
a mi się wydaje, że ta sprawa od momentu upublicznienia nagrań, działa na jego korzyść. Fakt, że na tych nagraniach niewiele widać, ale z drugiej strony policja przez długi czas tych nagrań nie chciała udostępnić, a gdy te nagrania zostały udostępnione (nie przez policję czy prokuraturę) to wszyscy trąbili o nieprawidłowych zachowaniach policjantów i w tym momencie podważa to wiarygodność policji.
Z drugiej strony, nawet jak się okaże, że on był niewinny to i tak w ten sposób jego reputacja została zszargana (to propos zasady domniemania niewinności).

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1037 dnia: Stycznia 27, 2015, 10:35:12 am »
+1
No Wipler ma pecha, bo ciągnie się za nim ta niewyjaśniona sprawa sprzed kilku miesięcy.
Ci co wysnuli swoje domysły jeszcze przed publikacją nie zmienią zdania nawet jeśli będzie czarno na białym widać kto jest winny. Według mnie jest kompetentnym politykiem.
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1038 dnia: Lutego 04, 2015, 03:52:24 pm »
0
No ja mam z nim roblem. Chcę go lubić, ale co chwile mi się wydaje, że udaje mądrzejszego niż jest.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1039 dnia: Lutego 04, 2015, 04:49:36 pm »
0
Jakiś czas temu, wypowiadałem się bardzo pozytywnie na temat Jacka Wilka, wspomniałem, że byłby to dobry kandydat na prezydenta ...no i okazuje się, że będzie kandydował. Sama w sobie kandydatura jest bardzo dobra, problem w tym, że oprócz niego jest jeszcze dwóch, a może nawet i trzech kandydatów o podobnych poglądach, tych dwóch to na pewno Korwin-Mike i Marian Kowalski, a być może również Grzegorz Braun, tego ostatniego poglądów nie znam, wiem jedynie, że jest popierany przez UPR i podobnie jak Korwin jest za monarchią, tak więc jest wielce prawdopodobne, że to również, kandydat o poglądach konserwatywno-wolnościowych.
W takiej sytuacji rozsądek podpowiada, że należy zagłosować na tego, który ma największe szanse, ale aż taka ilość kandydatów o podobnych poglądach nie jest dobra, bo głosy się rozbiją, a szkoda bo jest szansa na to, że Korwin może zająć drugie miejsce w wyborach, z drugiej wystawienie przez KNP swojego kandydata jest zrozumiałym ruchem.

Offline Lapny

  • Newsman
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1040 dnia: Lutego 04, 2015, 07:14:20 pm »
0
Zbaczając z tematu KNP i Korwina, to Kukiz myśli chyba nad swoją kandydaturą:
https://www.facebook.com/kukizpawel/photos/a.774610832606639.1073741831.773389822728740/838303452904043/?type=1

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1041 dnia: Lutego 05, 2015, 01:42:57 pm »
0
Trzymam kciuki, żeby Kukiz wystartował. Ostatnie wieści z obozu prawicy bardzo mnie cieszą. Nie dość, że dzięki rozłamowi w KNP szanse korwina w wyborach parlamentarnych spadły, to jeszcze jest szansa, że w wyborach prezydenckich znowu się skompromituje :) Nie zdziwię się jak Palikot go wyprzedzi.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1042 dnia: Lutego 05, 2015, 02:43:18 pm »
+1
Ślepy czy głupi?
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1043 dnia: Lutego 05, 2015, 03:12:43 pm »
0
Ja natomiast się nie zdziwię jak Palikot się nawróci, gdy sondaże nadal będą pokazywały dla niego takie poparcie.
Mam nadzieję, że Paweł "JOW" Kukiz nie wystartuje, raz, że co my wiemy oprócz tego, że gdyby jakimś cudem został prezydentem to wyszedłby z inicjatywą ustawodawczą o wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych? (nie mówię, że to źle) ...no chyba jeszcze to, że popiera Solidarność. Dwa już nie mogę słuchać tego, że prawie każdy polityk, który rozmawia z "JOW", zaczyna ją od tego, że jest fanem jego twórczości (dyplomacja, że aż niedobrze się robi)
Co do Korwina, to w ten sposób może stracić nie więcej niż 2%, co oczywiście mogłoby być decydujące, gdyby walka z Dudą o drugie miejsce była wyrównana.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2015, 03:15:07 pm wysłana przez Bluebird »

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1044 dnia: Lutego 05, 2015, 07:52:08 pm »
0
Nie wiem czy pan Waldemar faktycznie wystartuje w wyborach. Tak czy siak tą jedną sprawą może zdobyć serca (zwłaszcza młodych) wyborców ;)
http://gadzetomania.pl/56943,w-polsce-pojawil-sie-kandydat-na-prezydenta-ktory-chce-legalnej-wymiany-plikow-zaglosujecie
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1045 dnia: Lutego 05, 2015, 09:49:44 pm »
0
Są ważniejsze sprawy niż legalna wymiana plików. Kto chce to i tak z neta ściągnie co mu się żywnie podoba i bez konsekwencji.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1046 dnia: Lutego 05, 2015, 10:36:27 pm »
0
Kukiz 0,5%, Wilk 1%, Korwin 4%

Wybory prezydenckie są bez sensu. Ten urząd kompletnie nic nie znaczy. Prezydenta mógłby wybierać parlament. Nikomu by to nie szkodziło, a nasze kieszenie by tylko na tym zyskały

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1047 dnia: Lutego 06, 2015, 05:21:09 pm »
0
Znaczy, znaczy, gdyby objął ten urząd ktoś kto nie boi się podejmować odważnych decyzji.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1048 dnia: Lutego 06, 2015, 07:13:29 pm »
0
Są ważniejsze sprawy niż legalna wymiana plików. Kto chce to i tak z neta ściągnie co mu się żywnie podoba i bez konsekwencji.
Jasne, że tak, ale nie sądzę, żeby np. do takiego osiemnastolatka, który po raz pierwszy pójdzie na wybory bardziej przemawiały sprawy np. emerytury niż choćby legalne ściąganie z neta czy legalizacja marihuany. Nie chodziło mi o to, które sprawy są ważne a które ważniejsze, tylko o chwytliwość haseł, jakimi zamierzają się posługiwać kandydaci na prezydentów. A legalność ściągania plików z internetu moim zdaniem faktycznie może sprawić, że młody wyborca zastanowi się nad tą kandydaturą.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #1049 dnia: Lutego 07, 2015, 08:43:19 pm »
0
Dlatego moim zdaniem demokracja to zły pomysł. Przekupić 18 latków napalonych na wybory, bo pierwszy raz, więc ich będzie więcej... niż zrezygnowanych trzydziestoparolatków...  ale ja pójdę i zgłosuję tak, że im wszystkim w pięty pójdzie.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)