Ankieta

Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych 15 października?

Prawo i Sprawiedliwość
0 (0%)
Koalicja Obywatelska
4 (33.3%)
Trzecia Droga (PSL + Hołownia)
1 (8.3%)
Lewica
0 (0%)
Konfederacja
5 (41.7%)
Inna partia
1 (8.3%)
Nie pójdę na wybory
1 (8.3%)
Oddam nieważny głos
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Października 15, 2023, 01:30:16 pm

Autor Wątek: Polityka  (Przeczytany 410314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Polityka
« Odpowiedź #945 dnia: Lipca 16, 2014, 11:17:35 pm »
0
A donoś sobie, pewnie. Skoro tylko na tyle Cię stać, to rób to, proszę bardzo!
Natomiast z odniesieniem się w jakikolwiek sposób do tego, co napisałem, widzę, że masz już problemy. Widocznie potrafisz tylko rzucać sloganami i składać donosy.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Polityka
« Odpowiedź #946 dnia: Lipca 17, 2014, 12:53:31 am »
0
Ale do czego tu się odnosić? Do tego, że szukasz drugiego dna w jego wypowiedziach? korwin powinien być patronem emo - nikt go nie rozumie :D Naprawdę poprawiacie mi humor w tym temacie, ale szkoda trochę mi czasu pisać, skoro dyskusja z wami to jak rzucanie grochem o ścianę. No ale będę chociaż tu zaglądał... i oczywiście donosił w razie czego!
A, no i jeszcze tylko do jednego się odniosę:
to chyba jest normalne, że jak się ma jakieś poglądy krytykuje się kogoś o przeciwnych poglądach.
https://www.youtube.com/watch?v=R4YL9WARLjo
To jest normalne? A przepraszam, przecież powiedział to korwin, czyli zapewne miał na myśli to, że jako mąż stanu szanuje i akceptuje socjalistów, ale jako jego prywatny pogląd, to chętnie by pozwolił nas rozstrzelać :D
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Polityka
« Odpowiedź #947 dnia: Lipca 17, 2014, 12:03:32 pm »
0
A, no i jeszcze tylko do jednego się odniosę:
to chyba jest normalne, że jak się ma jakieś poglądy krytykuje się kogoś o przeciwnych poglądach.
https://www.youtube.com/watch?v=R4YL9WARLjo
To jest normalne? A przepraszam, przecież powiedział to korwin, czyli zapewne miał na myśli to, że jako mąż stanu szanuje i akceptuje socjalistów, ale jako jego prywatny pogląd, to chętnie by pozwolił nas rozstrzelać :D
Nie znałem tej wypowiedzi, jednak trudno się do niej odnieść skoro to jest wycięty fragment szerszego wywodu, ale tak się składa, że akurat ja znam poglądy Korwina Mikke, więc mogę Ci powiedzieć, że dopóki nie będziesz stwarzał jakiegokolwiek zagrożenia dla innych obywateli, nikt Ci nic nie zrobi, nawet jeśli będziesz uważał, że każdemu kto zarabia mniej niż 2000 zł miesięcznie, należy się mieszkanie socjalne i roczna zapomoga w wysokości miliona złoty. Natomiast, jeżeli twoje działania będą naruszały porządek prawny, zagrażały spokoju i bezpieczeństwu innych obywateli, to wtedy odpowiednie organy powinny podjąć odpowiednie działania, nie wykluczając przy tym użycia broni palnej ...i myślę, że o to Korwinowi chodziło.

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Polityka
« Odpowiedź #948 dnia: Lipca 17, 2014, 03:35:22 pm »
+3
Ale do czego tu się odnosić? Do tego, że szukasz drugiego dna w jego wypowiedziach? korwin powinien być patronem emo - nikt go nie rozumie :D Naprawdę poprawiacie mi humor w tym temacie, ale szkoda trochę mi czasu pisać, skoro dyskusja z wami to jak rzucanie grochem o ścianę. No ale będę chociaż tu zaglądał... i oczywiście donosił w razie czego!
A, no i jeszcze tylko do jednego się odniosę:
to chyba jest normalne, że jak się ma jakieś poglądy krytykuje się kogoś o przeciwnych poglądach.
https://www.youtube.com/watch?v=R4YL9WARLjo
To jest normalne? A przepraszam, przecież powiedział to korwin, czyli zapewne miał na myśli to, że jako mąż stanu szanuje i akceptuje socjalistów, ale jako jego prywatny pogląd, to chętnie by pozwolił nas rozstrzelać :D
W tym poście właściwie po raz kolejny potwierdziłeś to, co napisałem o Tobie wcześniej, w poście w którym stwierdziłem FAKT, a który Tyś wielce obrażony jaśnie panie zaraportować raczył.

Pieprzysz jakieś farmazony że "doszukujemy się drugiego dna" w wypowiedzi Korwina, a za chwilę podsuwasz w tym temacie jakieś krótkie filmiki (jak ten z PE, w którym najpierw Korwina zakrzyczeli a potem on sam nie zdążył dokończyć wypowiedzi, bo mu mikrofon wyłączyli) czy wyrwane z kontekstu fragmenty wypowiedzi, chyba specjalnie tak ucięte, żeby przedstawić Korwina jako ostatniego łajdaka i wariata.

Tak robią MANIPULATORZY, względnie wybitne tępaki wierzące we wszystko co im Wybiórcza podsunie, nie zaś ludzie pragnący dyskusji na poziomie. Bo gdybyś dyskutował na poziomie, wrzuciłbyś tutaj coś dłuższego czy link do jakiegoś wpisu z bloga Korwina, a następnie wskazał, co Ci się nie podoba w głoszonych przez niego poglądach. A tego nie zrobiłeś niestety. Jesteś tylko kolejnym manipulatorem i pieprzonym internetowym trollem, na którego szkoda tracić cenny czas.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #949 dnia: Lipca 27, 2014, 04:09:56 pm »
+2
Błagam panowie! Nie wyzywajcie się na forum. Zróbcie to na PM, albo dajcie sobie po mordzie gdzies na placu zabaw.
Jeżeli chodzi zaś o temat, to zgadzam się z przedmówcą. Chcą zrobić wariata z JKM. Nie słuchają dokłądnie i wyrywają z kontekstu...

Post Merge: Lipca 28, 2014, 09:21:25 pm
A poza tym, to znalazłem cos takiego:
http://demotywatory.pl/4371099/10-faktow-o-Januszu-Korwin-Mikke-ktorych-pewnie-nie-znacie#obrazek-1
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2014, 09:21:25 pm wysłana przez owsik »
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #950 dnia: Lipca 29, 2014, 09:31:43 pm »
+6
No kurde nie wierzę, że "wrogowie" JKM nie mają teraz nic do powiedzenia. No dalej... rzucać obelgami. Przecież tak łatwiej ;)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Polityka
« Odpowiedź #951 dnia: Lipca 30, 2014, 10:43:21 pm »
0
no i cisza. ;p

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Polityka
« Odpowiedź #952 dnia: Lipca 31, 2014, 08:40:42 am »
+2
No dalej... rzucać obelgami.

Na życzenie: dupa. Pozdrawiam.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Polityka
« Odpowiedź #953 dnia: Lipca 31, 2014, 11:45:01 pm »
+1
Ogólnie śmieszy mnie ta telewizyjna nagonka na JKM. Zabawne jak media próbują oczernić, ośmieszyć i umniejszyć jego osobie. No, ale to tylko zachęca do dalszego głosowania na KNP.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #954 dnia: Sierpnia 01, 2014, 02:32:15 pm »
0
Chciałbym jednak byc do końca obiektywny (wiem, że to prawie nie możliwe, ale jednak) i powiedzieć, że JKM jest dosyc nierozsądny w tym wszystkim. BO jest przeciez gościem inteligentym, więc mógłby ubierać to wszystko w słowa, które wielu nie "uwierałyby" większości elektoratu. To mam mu za złe. Gdyby był łagodniejszy w wypowiedziach...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Polityka
« Odpowiedź #955 dnia: Sierpnia 01, 2014, 03:00:12 pm »
0
Gdyby był łagodniejszy nie zdobył by nowych wyborców. Przez to, że jest taki jaki jest w mediach o nim mówią, inaczej byłaby cisza.

A tym czasem przez nieodpowiedzialne działania naszego rządu, konsekwencję będą musieli ponosić niczemu niewinni polscy sadownicy, to tak a propo bieżącej polityki

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #956 dnia: Sierpnia 01, 2014, 08:27:01 pm »
0
A to jest śmieszne akurat. Myśleli, że Putina uciszą sankcjami. To jest człowiek, który nie lubi przegrywać i gdy ktoś cos na niego znajdzie, to on odpowie agresywnie i tyle. Zamkną mu dopływ broni z zachodu? To sobie kupi u wschodnich sąsiadów, albo zacznie produkowac u siebie.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Polityka
« Odpowiedź #957 dnia: Sierpnia 03, 2014, 09:54:25 am »
+4
To co, mieliśmy się skulić jak piesek i wysłuchać tego co ma wielka matka rosja do powiedzenia? Każdy, średnio rozgarnięty człowiek (w tym politycy) wiedzieli, że cała sprawa ukraińsko-rosyjska będzie miała swoje skutki i że (jak zwykle) najwięcej stracą maluczcy. Wszyscy dostaną teraz po dupie. Do czego nas to doprowadzi i czy będzie wojna? Nie wiadomo. Jeśli przy tej okazji nikt nie byłby w stanie pomachać palcem Moskwie to co by ich powstrzymało przed dalszym machaniem paluchem?
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Polityka
« Odpowiedź #958 dnia: Sierpnia 03, 2014, 12:58:25 pm »
0
Putin ma akurat wyje**ne na te sankcje i wcale go to nie rusza. Przykład - ostatnio anulował większość długu Kuby wobec Rosji i podpisał kilka umów z krajami Ameryki Południowej. Tak więc pieniążków nie zabraknie :)
Co do tej żałosnej akcji z jedzeniem jabłek - kolejna durna moda, ale przynajmniej beka jest.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Polityka
« Odpowiedź #959 dnia: Sierpnia 03, 2014, 09:46:22 pm »
+2
Taaa, najprawdopodobniej z Argentyną. Ruscy nie będą mieli co żreć niedługo, ale co z tego skoro Rosja silna i mocarna i się ich boją w całym wszechświecie #bekazruskich
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.