Ankieta

Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych 15 października?

Prawo i Sprawiedliwość
0 (0%)
Koalicja Obywatelska
4 (33.3%)
Trzecia Droga (PSL + Hołownia)
1 (8.3%)
Lewica
0 (0%)
Konfederacja
5 (41.7%)
Inna partia
1 (8.3%)
Nie pójdę na wybory
1 (8.3%)
Oddam nieważny głos
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Października 15, 2023, 01:30:16 pm

Autor Wątek: Polityka  (Przeczytany 411680 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3750
  • Respect: +949
Odp: Polityka
« Odpowiedź #975 dnia: Września 22, 2014, 02:12:01 pm »
0
Nie koniecznie prawda!!! Nie koniecznie prawda!!! Socjalista to z definicji ten, który chce się opiekować i niektórzy udają socjalistów, żeby móc legalnie kraść.
Tusk nie dawno stwierdził, że kłamał, iż jest liberałem, a skoro wtedy mógł kłamać, to jest możliwe, że np. teraz kłamie iż jest socjaldemokratą.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Polityka
« Odpowiedź #976 dnia: Września 26, 2014, 04:45:25 pm »
+4
No i koniec Palikota. Jednak na wrzeszczeniu o gejach i antyklerykalizmie daleko nie zajechali.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3750
  • Respect: +949
Odp: Polityka
« Odpowiedź #977 dnia: Września 26, 2014, 06:27:44 pm »
0
Akurat co do Palikota to się cieszę, że miał apetyt na destrukcję, nawet jeżeli miał w swoim programie dosyć fajne pomysły, dla małych i średnich przedsiębiorców, a także dla tych, którzy chcą zakładać działalność gospodarczą (to wszystko niewątpliwie napędzało by gospodarkę), to jednak mój konserwatyzm nie pozwalał mi nigdy ich tolerować  :P , ale z tą posłanką, która niegdyś spłodziła syna podejrzewam, że w niedługim czasie będzie jak z Nowicką i Palikot sam zacznie ją przepraszać i błagać, żeby wróciła.

A jak jesteśmy przy polityce, to wczoraj był, ciekawy program "Tak czy Nie", dyskusja była na temat, dlaczego Polacy emigrują i nie chcą wracać do Polski i przy okazji Pan z Centrum Adama Smitha wydaje mi się, że w dosyć logiczny sposób, tłumaczył, dlaczego Polska jest nie atrakcyjnym do mieszkania i jak się do tego wszystkiego mają działania rządu.
TAK czy NIE - Paweł Budrewicz vs Agnieszka Pomaska 25.09.2014

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Polityka
« Odpowiedź #978 dnia: Września 27, 2014, 01:00:46 am »
0
W tym programie ciągle wałkują wolnorynkowe poglądy i coś w tym temacie się w Polsce zmienia. Jednak TVN i TVP rzadko dopuszcza takich ludzi do wypowiedzi i jeszcze dłuuugo janusze  socjaliści będą wybierać między PO, PiS i SLD, jakby to sprawiło jakąś różnice gospodarce. Smutna prawda jest taka, że jedni lubią gejów, a drudzy księży i w sumie do tego sprowadza się różnica między tymi partiami. Jeśli chodzi o program rynkowy to nie różnią się zbytnio od siebie. A chyba nie muszę tłumaczyć co powinno być ważniejsze.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #979 dnia: Października 23, 2014, 07:15:03 pm »
0
No i jak tam moim kochani? Wierzycie w ściemę Sikorskiego?
Moim zdaniem ściemnia, że to tylko pomyłka...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5007
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: Polityka
« Odpowiedź #980 dnia: Października 23, 2014, 07:17:32 pm »
0
No jasne ze sciemnia. Wszyscy tutaj pieprza gupoty i tylko Tusk jest na tyle rozgarniety zeby sie nie odzywac
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Polityka
« Odpowiedź #981 dnia: Października 24, 2014, 12:14:20 pm »
0
Za takie słowa człowiek honoru by zrezygnował ze stanowiska. W naszej polityce nie ma ludzi honoru więc Radzio będzie udawał że nic się nie stało.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5007
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: Polityka
« Odpowiedź #982 dnia: Października 24, 2014, 01:14:04 pm »
0
Radziu chlapnął coś czego nie powinien, a może po prostu ta gazetka zmanipulowała sobie całą jego wypowiedź. Kto z nas wie, jak to wyglądało? Nikt. Nawet jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce, a Putin dzielił sobie w głowie całą Ukrainę, w co jestem w stanie uwierzyć, to nikt mu tego oficjalnie nie udowodni. A wina Radzia, że to powiedział na głos.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Polityka
« Odpowiedź #983 dnia: Października 24, 2014, 04:12:49 pm »
0
Wina Radzia to brak konsekwencji. Raz mówi tak a raz zaprzecza. Nawet gdyby ten wywiad był zmanipulowany to powinien od razu się od tego odciąć. Ale taki już urok naszej polityki.  ;)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3750
  • Respect: +949
Odp: Polityka
« Odpowiedź #984 dnia: Grudnia 01, 2014, 05:29:49 pm »
0
No i stało się Słupsk stał się pierwszy miastem w Polsce, który postanowił iść w kierunku nowoczesnej europy, a nie cofać się do tyłu w kierunku zaściankowej i średniowiecznej Polski. Mnie zastanowiła jedna rzecz, mianowicie taka, że Prezydent Biedroń powiedział, że marzy mu się, żeby wiceprezydentem była kobieta. Jakkolwiek z jego punktu widzenia to jest bardzo rozsądne ponieważ, prezydent powinien skupiać się przede wszystkim na swojej pracy i nic wokół nie powinno go rozpraszać, tak ciekawi mnie jakby był odebrany przez środowiska feministyczne któryś z konserwatywnych prezydentów, gdyby powiedział, że marzy mu się, żeby jego zastępcą został mężczyzna.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #985 dnia: Grudnia 01, 2014, 07:26:50 pm »
0
Szopka i nic więcej. Życzę mieszkańcom Słupska, żeby Biedroń był dobrym prezydentem. Jadę tam za tydzień, więc sprawdzę;)
Dla mnie polityka straciła na atrakcyjności. Żłoby przy korycie same. Opowiadają bajki i wmawiają ludziom, że są politykami. Gówno prawda.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: Polityka
« Odpowiedź #986 dnia: Grudnia 01, 2014, 10:24:39 pm »
+4
Hm, Bluebird pisze o "kierunku nowoczesnej Europy" zamiast " zaściankowej i średniowiecznej Polski". Mam wstręt do takich zwrotów od czasów używania ich przez różnych "znawców" w stylu Moniki Richardson/Zamachowskiej. A czym jest ta "nowoczesna Europa"? Czy przypadkiem nie upadkiem wartości, które od wieków stanowią podwaliny cywilizacji europejskie i zapewniały jej ciągły rozwój? Dziękuję za taką Europę, która obecnie politycznie, gospodarczo i kulturalnie jest kolosem na glinianych nogach.

Abstrahując od orientacji seksualnej Roberta Biedronia, która wzbudza najwięcej emocji i od której nie da się uciec - nie ukrywajmy, ale w dużym stopniu na tym Biedroń zbijał swój polityczny kapitał, aby na końcu znaleźć się w Sejmie i teraz zostać prezydentem Słupska. Osobiście najbardziej w tym wszystkim smutny jest fakt, że prezydentem mojego miasta mógłby zostać ktoś, kto do tej pory nie miał żadnego związku z miastem oraz regionem, z którego kandyduje. Dla mnie Biedroń na tą chwilę to prezydent przywieziony w teczce niczym Niesiołowski, gdy osiągał rekordową liczbę głosów w woj. lubuskim w wyborach parlamentarnych, a przecież z tym regionem tez nie ma nic wspólnego. I na starcie prezydentury oceniam tylko ten fakt, który mi się wyraźnie nie podoba, choć ze Słupska nie jestem.

PS. Rybnik ma nowego prezydenta. Adam Fudali przegrał w drugiej turze. Sprowadzenie Gunsów zaszkodziło? ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2014, 10:28:59 pm wysłana przez PGR »

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Polityka
« Odpowiedź #987 dnia: Grudnia 01, 2014, 10:50:15 pm »
0
No i stało się Słupsk stał się pierwszy miastem w Polsce, który postanowił iść w kierunku nowoczesnej europy, a nie cofać się do tyłu w kierunku zaściankowej i średniowiecznej Polski.
Rozjebałeś mnie tym :D

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Polityka
« Odpowiedź #988 dnia: Grudnia 02, 2014, 08:24:20 pm »
0
Jakby się można cofnąć do przodu...

   Osobiście nic do Biedronia nie mam oprócz dwóch rzeczy:
-należy do najgorszej partii w polskim Sejmie (razem z PSLem)
-przez długi czas budował swoją pozycję na zasadzie "Jestem gejem". Żadnych poglądów gospodarczych itp.

   Ale...trzeba mu przyznać, że przez ten czas Biedroń się wyrobił. Można się nie zgadzać z wieloma jego pomysłami, lecz ma już coś do powiedzenia. Życzę Słupskowi jak najlepiej i mam nadzieję, że nowy prezydent się sprawdzi.
  A swoją drogą to wątpię, żeby przeciętny Janusz ze Słupska miał jakieś pojęcie o tym co mówi Biedroń. Dla większości to pewnie ten gej od Palikota.


http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #989 dnia: Grudnia 11, 2014, 08:16:28 pm »
0
Ja ostatni słyszałem jak jacyś dziennikarze z trzech różnych "opcji" mówiło o Biedroniu i w jednym się zgadzali: jest to jeden z najbardziej pracowitych posłów. Słupskowi życzę szczęścia.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)