Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008683 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6495 dnia: Kwietnia 02, 2022, 10:55:42 am »
0


Znając wyniki Polaków na poprzednich mistrzostwach najgorzej pójdzie nam z Arabią   ;)
Ja bym nie był zdziwiony, gdybyśmy dwa pierwsze mecze przegrali, a później z Argentyną, która by wyszła z grupy w meczu o honor wygrali.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6496 dnia: Kwietnia 02, 2022, 01:08:59 pm »
+1
Poznaliśmy godziny i dni spotkań Polaków:


Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6497 dnia: Kwietnia 02, 2022, 01:17:52 pm »
0
Dobrze godzinowo, nie trzeba będzie się urywać z roboty, a drugi mecz w sobotę.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6498 dnia: Kwietnia 02, 2022, 06:06:11 pm »
0
Co się stało w dzisiejszym meczu Chelsea? Inny skład, ustawienie, kontuzje, czy wypadek przy pracy?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6499 dnia: Kwietnia 02, 2022, 06:47:34 pm »
0
Jako kibic Realu zawsze byłem przekonany, że Messi był lepszy od Ronaldo. Uważałem go za najlepszego piłkarza na świecie. I do tej pory uważam, mimo że go nie lubie  :lol:

Tymczasem piechniczek nazywa go już leśnym dziadkiem. Jeszcze zobaczysz leśny dziadku co Messi zrobi Bereszyńskim, Bednarkom i innym Bielikom na MŚ.

W mediach już pompowanie balonika. Meksyk słaby, Argentyna do przejscia, kto to Arabia?

Tymczasem w tamtych krajach też się cieszą, że trafili na Polskę  :sorcerer:

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6500 dnia: Kwietnia 02, 2022, 07:36:19 pm »
0
Co się stało w dzisiejszym meczu Chelsea? Inny skład, ustawienie, kontuzje, czy wypadek przy pracy?

A jakie to ma znaczenie? Przecież oni w lidze już nie grają o nic. Pierwsze dwa miejsca zarezerwowane, wystarczy przypilnować żeby nie wypaść z czwórki co będzie bułka z masłem.

Swoją drogą niesamowity jest Eriksen. Najpierw ledwo się wywinął śmierci, potem miał nigdy już profesjonalnie nie zagrać, nie występował wiele miesięcy, a jak wrócił to wali gola za golem.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2022, 07:48:50 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6501 dnia: Kwietnia 02, 2022, 11:03:52 pm »
0
Co się stało w dzisiejszym meczu Chelsea? Inny skład, ustawienie, kontuzje, czy wypadek przy pracy?

Miejmy nadzieję, że zasłona dymna ;)

Post Merge: Kwietnia 03, 2022, 04:28:44 pm
Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale jeśli to prawda, to straszna szkoda...

Cytuj
"Reprezentant Polski przeszedł szczegółowe badania, które potwierdziły, że doszło do zerwania więzadeł w kolanie. To zaś oznacza, że Jakub Moder najprawdopodobniej nie wystąpi na Mistrzostwach Świata 2022".
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2022, 04:28:44 pm wysłana przez Hubik »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6502 dnia: Kwietnia 03, 2022, 05:14:17 pm »
0
Co się stało w dzisiejszym meczu Chelsea? Inny skład, ustawienie, kontuzje, czy wypadek przy pracy?

A jakie to ma znaczenie? Przecież oni w lidze już nie grają o nic.

W kwestii ligi angielskiej żadne, w kwestii LM możliwe, że spore. Real wczoraj wygrał po dwóch karnych, więc ciężko widzę spotkanie z Chelsea. Niech wygra lepszy i niech w meczu będą sportowe emocje.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6503 dnia: Kwietnia 07, 2022, 07:52:39 am »
0
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Emocje były. bramki były. Interesujący mecz :)
Oby tylko w rewanżu było podobnie.
Benz goni Lewego. Ciekawe, który z nich będzie miał więcej bramek w LM na koniec kariery :) Mówi się o odejściu Lewego z Bayernu, ale w sumie gdzie miałby iść? Jego wielkim, niespełnionym marzeniem jest Real. Uda się?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2022, 08:05:43 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6504 dnia: Kwietnia 07, 2022, 07:05:37 pm »
0
Nie masz się co martwić. Chelsea nie dość, że od jakiegoś czasu ma problemy z wykańczaniem akcji, to teraz jeszcze doszły w ostatnich meczach żenujące błędy w obronie. Może i szanse by jeszcze jakieś były, gdyby Lukaku trafił na 2:3. A tak... Ja wiem, że w piłce nie takie rzeczy się zdarzały, ale tu jestem jednak realistą. A Benzema to w tym sezonie klasa sama w sobie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6505 dnia: Kwietnia 08, 2022, 07:21:45 am »
0
@Hubik Real mnie już nauczył pokory nie raz, więc wiem, że póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Kompletnie nie rozumiem wyniku z Barceloną np. ostatnio. Ja wiem, że Benz nie grał i wtedy drużyna sporo traci, wiem, że taktyka była taka, której zespół nie ogarniał, ale i tak nie rozumiem tamtego wyniku. Choć w sytuacji gdyby Real wygrał ligę hiszpańską i zrobił dobry wynik w LM tamten mecz będzie miał mniejsze znaczenie. Ale i tak chciałbym kiedyś zobaczyć taki sam, lub podobny wynik przeciw Barcelonie.
A do aktualnego mistrza LM szacunek mieć trzeba.  :) Niech drugi mecz będzie dobry i niech wygra drużyna lepsza :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6506 dnia: Kwietnia 10, 2022, 11:31:42 pm »
0
Niesamowita jest Barca Xaviego, rywale dostaja 3 karne, a Duma Katalonii i tak wygrywa mecz. Pierwszy taki przypadek w historii LaLigi.

A z innej beczki? Wiecie dlaczego C.Ronaldo jest tak nienawidzony przez wielu? No np. dlatego. To jak wielkim chamem, burakiem i prostakiem jest ten zapatrzony w siebie gwiazdor przechodzi wszelkie pojecie. Rozwalil chlopcu, fanowi Evertonu, telefon, po czym w ramach przeprosin zaprosil go na mecz na Old Trafford. Niesamowity poziom zenady i to podwojnie (najpierw zachowanie, a potem propozycja zadoscuczynienia). A wszystko przez frustracje ze jego zespoly gowno wygrywaja, a on popelnia kolejne bledy w ich wyborze. Juventus ktory obskakiwal od przecietniakow w LM w 1/8 co roku, teraz ten zenujacy MU, ktory ma obecnie 6 pkt straty do strefy LM.

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/cristiano-ronaldo-rozbil-telefon-fana-evertonu-sprawa-zajmie-sie-policja-w-merseyside-premier-league,1102170.html

Maciej Łuczak
@maciejluczak
The Telegraph porozmawiał z matką chłopca, któremu CR7 rozwalił wczoraj telefon.
Największe pretensje ma o to, że przeprosiny pojawiły się tylko na IG. Chłopiec ma autyzm, trudno zniósł sytuację, a na propozycję żeby odwiedzić CR7 na Old Trafford odparł, że nie chce go widzieć.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2022, 12:27:42 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6507 dnia: Kwietnia 13, 2022, 12:24:16 am »
0
Real nauczył mnie w piłce dwóch rzeczy. Mentalnosci zwyciężcy, którą albo się ma, albo nie i, co ważniejsze, pokory. Pokory, bo bez niej nie wygra się niczego. Chciałem świetny mecz Real-Chelsea i dostałem świetny mecz. Brawa dla obu drużyn za walkę i widowisko. Nudno nie było. Niech dziś wygrają lepsze drużyny, a potem niech Real trafi na najtrudniejszą możliwą. Jak grać to z najlepszymi, bo to od nich można się czegoś nauczyć i zobaczyć, w jakim miejscu się jest. Nie wiem, czy silniejsze jest City,czy Liverpool, ale jeśli chce się być mistrzem trzeba umieć rywalizować z każdym. Niech wszystkie pozostałe mecze w LM będą co najmniej dobre.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2022, 06:55:57 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6508 dnia: Kwietnia 13, 2022, 08:43:06 am »
0
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6509 dnia: Kwietnia 13, 2022, 09:29:00 am »
0
O ile wiem Lewemu było w pewnym momencie zdecydowanie bliżej do Realu, ale ten pociąg chyba już odjechał. I raczej nic nie wskazuje na to, żeby już teraz planował odejść, a co będzie w przyszłości to czas pokaże. Obstawiam, że zakończy karierę w Bayernie.

Post Merge: [time]Kwietnia 14, 2022, 08:06:24 am[/time]
Półfinały LM:

Real Madryt - Manchester City
Liverpool - Villareal

Na kogo stawiacie?

W 1/4 finału najwięcej forumowiczów kibicowało Realowi. Zobaczymy, jak będzie w 1/2.

@sunsetstrip Z kim według Ciebie Barcelona może stracić punkty w lidze hiszpańskiej w tym sezonie jeszcze? Porównałem terminarze Realu i Barcelony i na drodze Realu jest sporo poważnych przeszkód, Barcelona ma chyba z górki już.*

*pomijając Eintracht

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Real Madryt dba o to, żeby jego kibice nie mieli zbyt niskiego ciśnienia. Kolejnym przykładem jest wczorajsze spotkanie z Sevillą, na które drużyna Realu postanowiła dojechać w połowie meczu.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Coraz bardziej podoba mi się gra Barcelony. Powiedzieli, że jak wygrywać to tylko w pięknym stylu, więc jak nie grają pięknie, to przegrywają. Tak trzymać, panie Xavi.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Osasuna - Real Madryt 1-3

No i fajnie, ale żeby przy stanie 1-2 nie strzelić dwóch karnych pod rząd to trzeba być Benzemą ;) Tak, czy inaczej zostały 4 punkty do mistrzostwa, o ile "więcej niż klub" z "więcej niż klub" Pikejem nie staci żadnych punktów po drodze, a okazję ma już dziś wyborną, bo gra na wyjeździe z Realem Sociedad aspirującym do pierwszej czwórki La Liga. Ależ piękny byłby widok Barcelony poza top 4. Ale chyba nierealne.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2022, 07:33:03 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81416
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip