Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008917 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6465 dnia: Marca 21, 2022, 08:21:45 am »
0
Zimny prysznic już był w pierwszym meczu z PSG i tak naprawdę też w pierwszej połowie rewanżu.
W tym sezonie już nic z tego nie będzie w LM - Chelsea ich rozjedzie. Ancelotti pożegna się z posadą.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6466 dnia: Marca 21, 2022, 08:27:45 am »
0
@Wojo: Marzyła Ci się mocna Barcelona i dostałeś mocną Barcelonę.
Gra się tak jak przeciwnik pozwala. Kolejne mecze zweryfikują zarówno moc Barcelony, jak i słabość Realu.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6467 dnia: Marca 21, 2022, 08:38:32 am »
0
Słabość Realu już została zweryfikowana przez porażki z PSG, Barceloną, czy w ćwierćfinale pucharu z Athletikiem, czyli z wszystkimi zespołami które zmuszają nasze tłuste koty z pomocy do biegania za piłką. Jest fajne jak grają z jakimś średniakiem w La lidze, gdzie tamci nie pressują a Modric czy Kroos mogą między sobą popykać. Ale jak trzeba pobiegać jak wczoraj za Busquetsem albo Pedrim, to okazuje się, że ni ma pomocy. Do 15 min póki starcza im sił jest spoko. Tak było wczoraj i tak było z PSG. Później zaczyna się defensywka, bieganie za rywalem u błędy w obronie.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6468 dnia: Marca 21, 2022, 09:55:12 am »
0
https://www.fcbarca.com/104225-carlo-ancelotti-to-moja-wina-zle-zaplanowalem-mecz.html

klasy, odpowiedzialnosci i przyzwoitosci sie nie da kupic, Koeman po takim wpierdolu by powiedzial, ze jest jak jest i nie ma kim grac
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2022, 10:06:28 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6469 dnia: Marca 21, 2022, 11:22:46 am »
0
Słabość Realu już została zweryfikowana przez porażki z PSG, Barceloną, czy w ćwierćfinale pucharu z Athletikiem, czyli z wszystkimi zespołami które zmuszają nasze tłuste koty z pomocy do biegania za piłką.

Real przegrał z Barceloną po raz pierwszy od ?
Fakt, jest to porażka bardzo bolesna, wysoka, upokarzająca, zwłaszcza u siebie, ale czy coś zmieni w kontekście walki o trofea, to czas pokaże. Rywale musieliby wygrywać wszystko, Real seryjnie przegrywać. Nie sądzę. Ale zobaczymy.
Z PSG Real dwumecz wygrał. Fakt, faktem, że zagrał znośne pół godziny, a PSG było lepsze w pierwszym meczu i sporą część drugiego, ale to nic nie zmienia, skoro odpadli. Gdyby oceniać mecze za wrażenia estetyczne, to sporą część pucharów wszelkiego rodzaju trzeba by przyznać rywalowi z Barcelony. Ale w meczach liczą się  też bramki. Wczoraj bramek było dużo, nie po stronie Realu i to jest fakt. Tylko, że nadal są to jedynie 3 punkty. Trzy punkty, które w tym momencie dodadzą wiele wiary w siebie drużynie Xaviego, ale czy coś poza tym? Czas pokaże.
Bilans z Atleticem też jest raczej korzystny. Jasne, odpadnięcie z PK było bolesne, ale odpadaliśmy już z PK z gorszymi drużynami i w dużo gorszych okolicznościach.

CKM musi przejść zmianę pokoleniową, tak samo jak kilka innych elementów w Realu i jeśli my to widzimy, to widzi to Perez, widzi to Acelotti. Zobaczymy jak zakończy się ten sezon i potem będzie się czekało, co dalej. Zmiany nadejdą. Mówi się o Mbappe.  Nie sądzę, żeby samo pojawienie się Mbappe coś zmieniło, bo, przypomnę, że Neymar i Mbappe też wczoraj bęcki dostali i to prawie tak samo dotkliwe jak Real. Ale podobnie jak Real wciąż mają szansę na mistrzostwo, bo prowadzą w lidze ze znaczną przewagą.
Z tą różnicą, że Real wciąż gra jeszcze w LM. A póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Nawet to, że 22 sierpnia Barcelona i Real spotkają się w Superpucharze Europy.
Byłoby to niewiarygodne, ale czy niemożliwe? Czas pokaże.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Oddając jeszcze Barcelonie co barcelońskie chciałbym zwrócić uwagę na jeden fakt.
Wczoraj nie grał w Realu zdecydowanie najlepszy w tym sezonie zawodnik, czyli Benzema.
Jak wyglądałaby gra z nim trudno powiedzieć, ale na pewno nie zaczynałoby się to wszystko od zmiany ustawienia.
Co jeszcze łączy wczorajszy mecz z przegranym meczem z Atleticem? Brak Benzemy.
W dwumeczu z PSG Benzema wprawdzie grał, ale w pierwszym z tych spotkań wystąpił świeżo po kontuzji.
Benzem jest kluczową postacią dla Realu w tym sezonie, był nią już wcześniej. Co prawda jego wpływ na drużynę nie jest może taki jak swego czasu CR7, ale jest niepodważalny, dlatego oddając Barcelonie co barcelońskie i zwracając, słusznie!, uwagę na mankamenty Realu, starzejące się CKM, braki w obronie, niedostatki w ataku pamiętajmy, że Real stracił wczoraj 4 bramki i 3 punkty. Aż tyle i tylko tyle.
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2022, 01:49:22 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6470 dnia: Marca 21, 2022, 07:02:40 pm »
+1
A mi się wydaje, że obecność Benzemy za wiele by nie pomogła. Barcelona wczoraj robiła z Realem co chciała. I nawet gdyby Auba wyleciał w 11 minucie, to jestem prawie pewny, że Real wczoraj by tego meczu i tak nie wygrał.

Real grał bez jakiegokolwiek pomysłu, z przodu praktycznie też nie istniał. Szacun, że Carlo nie zwalał tej porażki na wszystko inne tylko wziął to na siebie. Nie oglądam wszystkich meczów Realu, więc nie wiem jak to wyglądało powiedzmy w meczu z PSG czy nawet w lidze dwie kolejki wcześniej, ale dawno nie widziałem tak bezradnego Realu.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6471 dnia: Marca 22, 2022, 06:00:13 am »
0
W meczu z PSG był dramat ofensywnie, natomiast w obronie prawie do końca wszystko działało jak należy, no może poza - wybijam piłkę do piłkarza PSG. Inna sprawa, że poza tym niewiele działało.
W meczu z Barceloną w obronie był dramat, sabotaż, drużyna nie podjęła walki, sprawiała wrażenie, jakby przy stanie 0-1 chciała zejść z boiska.
Obym nigdy więcej takiego Realu nie musiał oglądać. To, że nie jest to drużyna na wygranie LM wiadomo od startu sezonu, ale niech chociaż ligi hiszpańskiej nie przerżnie, bo to już byłoby frajerstwo na całego.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2022, 08:53:39 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6472 dnia: Marca 24, 2022, 11:16:49 pm »
0
O mundial zagramy ze Szwecją. Dobrze że musieli grać dogrywkę.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6473 dnia: Marca 25, 2022, 07:05:41 am »
0
Oglądał ktoś ten mecz? Jak wypadli Szwedzi? Jak oceniacie w ogóle nasze szanse? Ostatni mecz ze Szwedami przegraliśmy, bilans też chyba niekorzystny? Ogólnie to byłem przekonany, że Szwedzi wygrają.
Czy ja dobrze widzę, że Włosi przegrali u siebie z Macedonią Północną?  :o :o :o
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2022, 07:16:03 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6474 dnia: Marca 25, 2022, 08:14:56 am »
0
Widzialem dogrywke, Szwedzi cisneli i jedna akcje ladna zrobili, rozklepali Czechow, poza tym ostro ich kosili. Ogolnie to komentatorzy mowili ze mecz cieniutki z obu stron.

Taktyka CM711 na Szwedow: modlic sie zeby Nieszczesny czegos nie odwalil, wiara w magie Slaskiego, zaparkowac autobus i laga na Roberta.

tymczasem kadra sie sypie co raz bardziej
https://weszlo.com/2022/03/25/piatek-nie-zagra-ze-szwecja/
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2022, 09:13:06 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6475 dnia: Marca 29, 2022, 03:03:16 pm »
0
to co, łomocik dziś?

byłbym mega zdziwiony gdyby awansowali.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6476 dnia: Marca 29, 2022, 03:16:14 pm »
0
Biorąc pod uwagę

31.03.1999, Chorzów: Polska - Szwecja 0:1 (0:1) el. ME
09.10.1999, Sztokholm: Szwecja - Polska 2:0 (0:0) el. ME
11.06.2003: Sztokholm: Szwecja - Polska 3:0 (2:0) el. ME
10.09.2003, Chorzów: Polska - Szwecja 0:2 (0:2) el. ME
05.06.2004, Sztokholm: Szwecja - Polska 3:1
23.06.2021, Petersburg: Szwecja - Polska 3:2 (1:0) ME

to nie wiem, skąd tyle optymizmu ogólnie, że teraz się uda.
Jasne, że skład u nas i u nich się zmienił, ale sam Lewandowski to trochę za mało, zresztą było to widać chociażby w spotkaniu w Petersburgu. Poza tym to zamieszanie wokół trenera chyba nie pomogło. To co, dziś kibicujemy Macedonii, żeby było ciekawiej?  ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6477 dnia: Marca 29, 2022, 07:27:12 pm »
0
Bez Krychowiaka i Recy - brawo Czesław!


Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6478 dnia: Marca 29, 2022, 07:35:39 pm »
0
Hubik, bijesz brawo trenerowi za skład przed meczem?

Offline keeper

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +14
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6479 dnia: Marca 29, 2022, 08:45:40 pm »
0
Za to, że nie bał się odsunąć od składu zawodników kopiących się w czoło, którzy dla wcześniejszych trenerów, niezależnie od formy, byli świętymi krowami.

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81417
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip