Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1007740 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6210 dnia: Lipca 10, 2021, 11:08:28 am »
0
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3748
  • Respect: +949
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6211 dnia: Lipca 10, 2021, 01:12:55 pm »
0
Kanada, Meksyk, USA. Przecież, jeśli chodzi o odległość między krajami, miastami, to będzie grubo. Przynajmniej mi sie tak wydaje, bo nie znam dokładnych różnic w km.
Równie dobrze można zorganizować mistrzostwa w Unii przecież sama odległość z Houston do Bostonu jest większa niż np. Z Warszawy do Lizbony, już nie mówiąc z Meksyku City do Toronto czy z Los Angeles do Nowego Jorku. Za 20 lat będą zapewne Mistrzostwa na świecie a nie w konkretnym kraju. Nie wiem czy autokarem da radę, a przecież np. Taki Łapiński to się boi latać samoltami więc nie wiem jak on się będzie przemieszczał chyba będą dowozić go osobno na każdy mecz.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6212 dnia: Lipca 11, 2021, 11:43:40 am »
0
Argentyna wygrała Copa America pokonując w finale Brazylię. To pierwszy triumf Argentyny od 1993 roku. Tym samym Messi przebił Cristiano w osiągnięciach reprezentacyjnych. Obaj mają po zlocie na swoim kontynencie, ale to Leo ma srebro z mundialu. Ronaldo na MŚ nie ma żadnego medalu.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6213 dnia: Lipca 12, 2021, 09:37:43 am »
0
Brawo Włochy!!

Southgate nie strzelił karnego w 1996, a teraz źle ułożył strzelców rzutów karnych. Jeszcze nie sprawdzałem, ale jestem pewien, znjąc Anglie, już po nim jeżdżą... Troche mi go żal, że znów ma prz*****e...

OK, sprawdziałem i miałem racje. :P To było pewne, jak zaczęli po kolei psuć karne. Już wtedy wiedział, co go spotka. Cóż. Patrząc, co sie działo przed meczem w Anglii, smród, brud, syf, to dobrze sie stało. I tak byłem za Włochami.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6214 dnia: Lipca 12, 2021, 10:16:31 am »
0
Znakomity weekend, najpierw Argentyna pokonuje nielubiana przeze mnie Brazylię u nich w domu, potem Włochy ucierają nosa nielubianym Anglikom, też u nich w domu.

Football's coming home Rome

Włochy są w ogóle niesamowite, 34 mecze bez porażki. Ostatnia przegrana 3 lata temu... Co za ekipa
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2021, 10:46:53 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3748
  • Respect: +949
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6215 dnia: Lipca 13, 2021, 01:44:47 am »
+1

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6216 dnia: Lipca 14, 2021, 01:37:52 pm »
0
Wijnaldum, Hakimi, Sergio Ramos, Donnarumma... W PSG trwa transferowe szaleństwo.
Kto będzie następny? Lewis Hamilton w charakterze kierowcy?   :facepalm: 
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6217 dnia: Lipca 14, 2021, 05:35:57 pm »
0
Tylko jak pokazały wcześniej transfery Neymara i Mbappe stać ich tylko na trofea we Francji (a i to im się nawet ostatnio nie udało) więc uważam, że w tym względzie się nic nie zmieni.

Najbardziej mnie jednak rozwalił fakt, że podobno agent Hakimiego stwierdził, że nie wybrał on oferty Chelsea gdyż ta wygrała Ligę Mistrzów. Nawet nie chce mi się myśleć co autor miał na myśli, ale skoro tak, to życzę im szczęścia na nowej drodze życia .;)

Szkoda, bo uważam że to najlepszy wahadłowy na świecie.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6218 dnia: Lipca 17, 2021, 12:44:38 pm »
0
@Hubik Tomori sie u nas sprawdzil teraz wzielismy Giroud.
Jak uwazasz, to bedzie dobry transfer do Milanu?
Niestety wzial nr 9, a klatwa tego numeru trwa od 2012 i Pippo Inzghiego...
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2021, 12:51:26 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34670
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6219 dnia: Lipca 18, 2021, 09:49:13 am »
0
Nawet nie chce mi się myśleć co autor miał na myśli, ale skoro tak, to życzę im szczęścia na nowej drodze życia .;)

Liczą na to, że petrodolary załatwią im LM. Ale zapomnieli o tym, że w LM bardziej liczy się drużyna niż poszczególni zawodnicy. Zresztą nie tylko tam. Czy PSG uda się stworzyć drużynę? Zobaczymy. Niczego nie przesądzam, chociaż nie wydaje mi się, żeby to stało się już w najbliższym sezonie. 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6220 dnia: Lipca 18, 2021, 07:28:24 pm »
+1
@Hubik Tomori sie u nas sprawdzil teraz wzielismy Giroud.
Jak uwazasz, to bedzie dobry transfer do Milanu?
Niestety wzial nr 9, a klatwa tego numeru trwa od 2012 i Pippo Inzghiego...

Moim zdaniem tak. Oli to mój ulubieniec. Idealny rezerwowy - nie strzelał fochów jak nie grał, a jak już dostawał szansę, to, moim zdaniem, ją wykorzystywał. Gdyby to ode mnie zależało, to grałby zdecydowanie częściej.

W pierwszym sezonie pod wodzą Lamparda, kiedy angielska liga wróciła do grania jego bramki dały nam awans do Ligi Mistrzów. W poprzednim - strzelał ważne bramki, które doprowadziły nas do finału. Do tego ma szczęście do strzelania ładnych i efektownych goli.

Może nie będę oglądał każdego meczu Milanu, ale na pewno będę sprawdzał czy coś strzelił.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6221 dnia: Lipca 18, 2021, 11:25:40 pm »
0
Szanse na pewno dostanie, Ibra wraca dopiero po operacji kolana, a Leao/Rebic to jednak skrzydlowi, ktorzy nie czuja sie dobrze na 9-tce.
Oby i Giroud dopisywalo zdrowie, poki co raczej w karierze powazniejszych urazow nie mial.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2206
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6222 dnia: Sierpnia 05, 2021, 08:10:10 pm »
0
Barcelona nie przedłużyła umowy z Messim, który jest od teraz wolnym zawodnikiem. Koniec pewnej epoki.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6223 dnia: Sierpnia 05, 2021, 09:47:46 pm »
0
Cytuj
Mimo osiągnięcia porozumienia między Barceloną i Leo Messim oraz wyraźnych intencji podpisania nowego kontraktu z obu stron w dniu dzisiejszym nie można go sformalizować ze względu na przeszkody finansowe i strukturalne (przepisy hiszpańskiej LaLigi)

Także brawo panie Bartomeu
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6224 dnia: Sierpnia 08, 2021, 01:56:37 pm »
0
i tak ze tyle czasu znosil te upokorzenia, co bys nie zrobil, to Nieszczesny i tak bedzie bronil

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/lukasz-fabianski-konczy-reprezentacyjna-kariere/yttyh8z
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81366
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip