Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1006278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6075 dnia: Kwietnia 20, 2021, 10:59:03 am »
+2
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6076 dnia: Kwietnia 20, 2021, 10:12:55 pm »
+1
Wygląda na to, że to jebnęło zanim się zaczęło:

Cytuj
SUPER LIGA ROZWIĄZANA - podaje portal talkSPORT, powołując się na swoje źródła.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6077 dnia: Kwietnia 21, 2021, 05:10:10 pm »
0
I dobrze. Pytanie jakie teraz będzie prawo i sprawiedliwość w najbliższych meczach LM. Czas pokaże.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6078 dnia: Kwietnia 21, 2021, 06:49:34 pm »
0
A nowa reforma Ligi Mistrzów się Wam podoba?

Cytuj
Jak będzie wyglądał nowy format Ligi Mistrzów?

Kluczową zmianą ogłoszoną przez Komitet Wykonawczy UEFA będzie odejście od dotychczasowych rozgrywek grupowych, w których brały udział 32 zespoły. Od sezonu 2024/25 drużyny będą rywalizowały ze sobą w lidze złożonej z 36 zespołów, jednak nie będą to rozgrywki na zasadzie „każdy z każdym”.

W nowym formacie rozgrywek drużyny rozegrają o cztery mecze więcej niż obecnie. Zespoły zestawione w pierwszym koszyku rozegrają dwa spotkania z rywalami ze swojego koszyka, trzy spotkania z ekipami z drugiego i trzeciego oraz z dwiema ekipami z koszyka czwartego. Mecze będą rozgrywane u siebie i na wyjeździe.

Osiem najlepszych drużyn po tym etapie bezpośrednio awansuje do fazy pucharowej. Pozostałe ekipy zostaną rozlosowane, tak więc kluby z miejsc 9-16 rozegrają barażowe spotkania z drużynami, które zajęły miejsca 17-24. Pozostała część ekip zostanie wyeliminowana, bez możliwości gry w Lidze Europejskiej. Osiem zespołów, które wygrają swoje spotkania barażowe przejdą do kolejnej fazy rozgrywek, gdzie rozegrają mecze z najlepszą ósemką. Od 1/8 finału rozgrywki będą wyglądały tak samo jak do tej pory.

W jaki sposób zostaną przydzielone dodatkowe cztery miejsca?

Kwalifikacje do Ligi Mistrzów pozostaną otwarte i będą zależały od ostatecznej pozycji klubu w krajowych rozgrywkach ligowych z poprzedniego sezonu. Dodatkowe cztery miejsca zostaną przydzielone według trzech kryteriów:

     Pierwszy slot: przyznany klubowi z kraju, który zajął piąte miejsce w rankingu współczynników federacji narodowych UEFA . Współczynnik ten opiera się na wynikach zespołów danego kraju w pięciu poprzednich sezonach LM oraz LE.
    Drugi slot: przyznany mistrzowi ligi krajowej z najwyższym współczynnikiem klubowym spośród wszystkich innych mistrzów krajowych, który nie zakwalifikowali się automatycznie do Ligi Mistrzów.
    Trzeci slot: zostanie przyznany dwóm drużynom z lig o najwyższych współczynnikach klubowych, które nie zakwalifikowały się do Ligi Mistrzów, ale mają miejsce w Lidze Europejskiej bądź Lidze Konferencyjnej UEFA(ma rozpocząć się od sezonu 2021/22).

 Taki format rozgrywek Ligi Mistrzów zapewnia fanom piłki nożnej możliwość zobaczenia większej ilości interesujących meczów już na samym początku. Każdy wynik może zadecydować o tym czy dana drużyna bezpośrednio awansuje do fazy pucharowej czy będzie musiała rozegrać dodatkowe spotkania w rundzie barażowej.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6079 dnia: Kwietnia 21, 2021, 08:46:33 pm »
0
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6080 dnia: Kwietnia 22, 2021, 11:44:35 am »
+1
@Hubik

Na razie trudno mi to sobie w ogóle wyobrazić szczerze mówiąc. Jakbym zobaczył jakąś rozpiskę jak to ma konkretnie wyglądać to mógłbym się do tego jakoś odnieść.
Co do Superligi jeszcze. Ogólnie nie byłem i nie jestem fanem tego pomysłu, ale w jednym trzeba Perezowi przyznać rację. Mecze do etapu ćwierćfinałów są nudne. Oczywiście patrząc z perspektywy silnych drużyn i ich kibiców. Ale podobnie jest w innych rozgrywkach, gdzie po fazie grupowej zaczyna się prawdziwa walka. Przypomnijmy sobie chociażby Mistrzostwa Świata. Wyjątkiem jest Euro, bo tam dużo silnych drużyn spotyka się już w fazie grupowej. Dodawanie kolejnych drużyn nie pomoże w podniesieniu poziomu rozgrywek, ale uraczenie kibiców rozgrywkami, w których ciągle widzą te same drużyny też jest nudne, choć, oczywiście, generuje większe zyski. Ale o ileż ciekawsza byłaby chociażby finałowa czwórka w LM, gdyby zamiast obecnych drużyn znalazły się tam np. Napoli, West Ham United, Real Betis i Lens. ( przykładowe drużyny )
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6082 dnia: Kwietnia 25, 2021, 09:41:21 am »
0
Mi marzyłoby się w ogóle skasowanie ligi mistrzów i powrót do tego co było wcześniej, czyli całe rozgrywki w formie pucharowej. Ale wiadomo, kasa najważniejsza  :(
In Rock We Trust

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6083 dnia: Kwietnia 25, 2021, 01:08:02 pm »
0
@Tymeg_2 a pamietasz LM z dwoma fazami grupowymi? to dopiero byl przerost formy nad trescia
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6084 dnia: Kwietnia 27, 2021, 10:59:09 pm »
0
Oglądaliście Real-Chelsea? Jakie są Wasze wrażenia?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6085 dnia: Kwietnia 27, 2021, 11:09:32 pm »
0
Tak mi cięło stream, że tak naprawdę oglądałem od 70 minuty. Podobno pierwsza połowa znacznie ciekawsza była.

Mam niedosyt, bo podobno Chelsea spokojnie mogła jeszcze ze dwie bramki strzelić. Werner w pierwszej połowie odwalił Wernera i chyba z 3 metrów nie trafił.

Świetna bramka Benzemy.


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6086 dnia: Kwietnia 28, 2021, 09:14:09 am »
0
W drugiej połowie, zwłaszcza tak gdzieś mniej więcej od 60 minuty było nudno, ale obie drużyny już zmęczone. Na początku meczu myślałem, że Chelsea zmiażdży Real. Ale potem coś się zacięło, no i błysnął Benz, który wczorajszym golem wyprzedził Raula w klasyfikacji strzelców wszechczasów w LM.  Goli mają tyle samo, ale Benzema potrzebował na strzelenie tych goli mniej spotkań, dlatego jest wyżej, do Roberta Lewandowskiego Karim traci dwa gole. W rewanżu może być bardzo ciekawie.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6087 dnia: Kwietnia 28, 2021, 06:29:25 pm »
0
ale obie drużyny już zmęczone.

Nie kojarzę kiedy i o której grał Real, ale Chelsea grała w sobotę ciężki i ważny mecz w lidze o 18.30 a do tego jeszcze musieli lecieć do Madrytu, więc mieli prawo być zmęczeni. ;) No, ale mamy też troszkę dłuższą kadrę. ;)

Fajnie było popatrzeć po końcowym gwizdku na Edena i jego relacje z zespołem Chelsea. Zresztą fajną rzecz powiedział (przynajmniej z mojej perspektywy) o meczu na Stamford bridge: "Wracam do domu".  :wub:


Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6088 dnia: Kwietnia 28, 2021, 09:00:54 pm »
0
Legia Warszawa mistrzem Polski!

Przyznam, że to już nawet na mnie robi coraz mniejsze wrażenie, bo poza totalną dominacją w kraju, znowu będzie wpier**l w europucharach.

Wysłane z mojego Redmi9 przy użyciu Tapatalka


Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6089 dnia: Kwietnia 29, 2021, 10:11:17 am »
0

Fajnie było popatrzeć po końcowym gwizdku na Edena i jego relacje z zespołem Chelsea. Zresztą fajną rzecz powiedział (przynajmniej z mojej perspektywy) o meczu na Stamford bridge: "Wracam do domu".  :wub:

W Madrycie mu nie idzie. Ciagle pauzuje przez urazy, a jak gra, to dupy nie urywa. No i, niestety dla niego, jest strasznie wyszydzany, wyśmiewany przez kibiców. Więc wcale sie nie dziwie, że mówi dobrze o klubie, gdzie był szczęśliwy i wszystko mu wychodziło. Jak dla mnie mógłby odejść, właśnie tam. Po finale w Stambule. :P

A tak ogólnie pisząc, nie moge wierzyć, że tak słaby kadrowo, ciągle nękany przez kontuzje, itp, Real jest w półfinale, i może nawet awansować do finału (bo nie wszystko stracone, wystarczy bramka w Londynie). I najśmieszniejsze jest to, że liderem zespołu jest piłkarz, który jest przez większość kibicównie lubiany i którego nie powinno być od paru lat w klubie. :P To jest niepojęte. No, ale... ;)

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81321
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip