Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1007900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5385 dnia: Czerwca 22, 2018, 02:31:22 pm »
0
http://wmeritum.pl/mistrzostwa-swiata-sergio-ramos-diego-maradone-dziela-lata-swietlne-najlepszego-argentynczyka-leo-messiego/237078

Panie Ramos, dobrze radzę: tego lata niech pan unika Neapolu i całego Wybrzeża Amalfitańskiego.  :facepalm:

EDIT:
Obrazek z pierwszej lepszej neapolitańskiej ulicy  ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2018, 02:36:05 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5386 dnia: Czerwca 22, 2018, 06:51:39 pm »
0
Karma wrocila do Islandczykow, dzis to oni spartolili karnego

niezly kozak z tego Musy

w grupie D nadal wszystko mozliwe

A Chorwaci ciagle moga byc grozni
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5387 dnia: Czerwca 24, 2018, 11:56:26 am »
0
Jak obstawiacie dzisiaj?
No i jakie wrażenia po wczoraj?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5388 dnia: Czerwca 24, 2018, 12:14:12 pm »
0
4:1 dla Kolumbii

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5389 dnia: Czerwca 24, 2018, 04:45:54 pm »
0
Aktualna klasyfikacja strzelców mundialu w Rosji:

1. Harry Kane – 5 goli
2. Cristiano Ronaldo – 4 gole
2. Romelu Lukaku – 4 gole
3. Denis Cheryshev – 3 gole
3. Diego Costa – 3 gole

#WhereIsMessi?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5390 dnia: Czerwca 24, 2018, 06:49:00 pm »
0
Dzisiejsza 11:

Szczęsny - Piszczek, Bednarek, Pazdan - Bereszyński, Krychowiak, Góralski, Zieliński, Rybus - Kownacki, Lewandowski

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5005
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5391 dnia: Czerwca 24, 2018, 09:40:21 pm »
0
Smutno mi
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5392 dnia: Czerwca 24, 2018, 09:57:38 pm »
0
mam nadzieje ze nasz wielki strateg Nawalka i paru gwiazdorkow pilkarzykow po mundialu powie honorowe dziekuje, zegnam kadro

PS gdyby jednak honoru zabraklo, zeby tylko Boniek nie mial takiego genialnego pomyslu jak Listkiewicz, ktory nie zwolnil Leo po blamazu na Euro2008 i wiadomo jak to sie skonczylo w kolejnych eliminacjach

« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2018, 11:13:00 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5005
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5393 dnia: Czerwca 24, 2018, 11:15:53 pm »
0
Mysle ze Boniek Nawałki nie zwolni. I szczerze mówiąc uważam sunset, że powinniśmy się wystrzegać takich gorących opinii jakimi sam rzucasz. Jakież to z prądem żeby nagle zacząć wylewać całe gówno tego świata na całą repę. Już pod koniec transmisji Tv zaczelo się gdybanie "a może w soczi za gorąco, a może są za bardzo zmęczeni, a może za bardzo zaryzykowal, a może za mało zaryzkował" i tak teraz będzie przez całe wakacje.

Nie jest to drużyna na pierwszą 10tkę rankingu fifa ale tylko skończony debil w to wierzył.

Ja pierwsze co zrobiłem po tym przegranym meczu to zająłem się swoim życiem. Trochę straciłem sympatii do tej reprezentacji ale mam nadzieję że na jesien zobaczymy kilka fajnych meczów. Choć czy możemy liczyć na wygraną z Włochami? Wątpię.

Nawałka zostanie na pozycji selekcjonera. Tutaj jestem tego prawie pewny.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5394 dnia: Czerwca 24, 2018, 11:31:07 pm »
+1
widze tu wycieczki osobiste pod moim adresem, ale nie bede ich komentowal

razem z Arabia i Panama jestesmy posmiewiskiem mundialu, tyle ze na tamtych to chyba nikt nie liczyl (jestesmy jedyna kadra na tym mundialu ktora nie oddala celnego strzalu w pierwszych polowach obu meczow !)

bylo zadanie do wykonania, ja jestem zdania ze nalezy miec odrobine przyzwoitosci i podac sie do dymisji jesli juz po 2 meczach roboty sie wykonac nie da

po wypowiedziach Nawalki po pierwszym i drugim wpierdolu widac ze on u siebie zadnej winy nie widzi

zeby nie bylo ze winny jest tylko trener, pilkarze tez dali dupy na calej linii, wlacznie z naszym podobno najlepszym napastnikiem swiata, ktory nie umie nawet pilki dobrze przyjac w sytuacji sam na sam, konczac na tym bufonie (nie mylic z Buffonem) w bramce, co wszystko co leci w swiatlo to przepusci, albo sie na jagody wybierze zamiast po pilke

moja opinia nie jest w zaden sposob goraca, tak samo mowilem po 2002 r po kompromitacji Engela, 2006 Janasa i 2008 Leo

ten facet nas trenowal 5 lat i wystarczy, pewna formula sie juz wyczerpala... czas na swieza krew zarowno szkoleniowa jak i pilkarska
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2018, 12:05:40 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5395 dnia: Czerwca 24, 2018, 11:47:41 pm »
+1
@sunsetstrip Nawałka wziął na klate


Lewy faktycznie nie wykazał się, ale mimo wszystko należy mu wybaczyć ze względu na grę reszty, a poza tym to między innymi dzięki niemu w ogóle tutaj byliśmy, bo zagrał świetne eliminacje. Wielu innych zawiodło, ale nie ma co wymieniać, taki Piszczu do kolejnych eliminacji pewnie skończy już karierę.

Według mnie Nawałka out, niech ktoś świeży spojrzy na tę ekipę i więcej nie przytrafi się już powołanie takiego Peszki. A osobiście zabrakło mi Fabiana - ten gość ma pewność i spokój, których w reprezentacji jakby brakuje Szczęsnemu. Może dlatego, że Fabian jest podstawowym bramkarzem i gra w klubie  :D :D

Oby do eliminacji do Euro się podnieśli, szczególnie Gliku i Robert. Na resztę 'zamienniki' już czekają ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2018, 12:03:56 am wysłana przez hkt »
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5396 dnia: Czerwca 25, 2018, 12:01:22 am »
0
@hkt hmm to ciekawe ze tej wypowiedzi nie ma ponizej...
no nic, skoro podobno wzial odpowiedzialnosc, to mam nadzieje ze po meczu z Japonia uslyszymy ze podaje sie do dymisji, to jest w koncu logiczny krok po spartolonej robocie

Adam Nawałka (selekcjoner reprezentacji Polski): - To jest sport, to jest mecz. Uważam, że zawodnicy grali do samego końca. Nie było odpuszczania. Przegraliśmy z bardzo mocnym przeciwnikiem i to trzeba przyjąć. Do momentu pierwszej bramki mecz był wyrównany. My też mieliśmy sytuacje. Później zmieniliśmy ustawienie na bardziej ofensywne i nadzialiśmy się na kontry. Jest mi bardzo smutno i przykro z tego powodu, ale jutro jest następny dzień i musimy umieć z tym żyć.

- Kolumbia była dzisiaj lepszym zespołem. Gratulacje dla niej. W końcówce mieliśmy jeszcze dwie sytuacje, ale zabrakło skuteczności. Dziś przeciwnik był lepszy, jeśli chodzi o jakość rozegrania i utrzymanie przy piłce. Głównie pod tym względem nie dorównaliśmy Kolumbii. Dzisiejszy skład był wybrany optymalnie w stosunku do tego, co miałem do dyspozycji. Ci zawodnicy, którzy prezentowali się dobrze na treningach, dostali swoją szansę. Trzeba podejmować odważne decyzje, a dopiero po meczu wiemy, jak to wyglądało. Nie sądzę, żeby dobór składu miał wpływ na moją porażkę. Staraliśmy się zachować równowagę między obroną i atakiem.

http://www.90minut.pl/news/287/news2876520-Wypowiedzi-po-meczu-Polska-Kolumbia.html

co do Lewego, od krola strzelcow Bundesligi to jednak oczekuje czegos wiecej niz 3 celnych strzalow i jednego zlego przyjecia pilki w dwoch meczach. Czy moje wymagania sa wygorowane?

Kowalczyk w wiekszosci napisal to co mysle
http://weszlo.com/2018/06/24/panie-adamie-oczekuje-ze-poda-sie-pan-czwartek-dymisji/

Kolejna sprawa
http://weszlo.com/2018/06/24/panie-trenerze-o-chodzilo-tym-glikiem/

czemu Kurzawa i Peszko nie zagrali ani minuty? Obaj w charakterze turystow?

Jesteśmy jedyną ekipą z Europy która po dwóch spotkaniach nie ugrała nawet punktu. :ph34r:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2018, 12:27:03 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5397 dnia: Czerwca 25, 2018, 11:16:19 am »
0
Nawałka: "Nigdy nie podejmuję decyzji na gorąco. Umowa obowiązuje mnie do końca mundialu. Interesuje mnie następny mecz. Po nim oddam się do dyspozycji zarządu PZPN i wtedy zostaną podjęte decyzje. "
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5398 dnia: Czerwca 25, 2018, 11:34:41 am »
+1
To, że Nawałka nie będzie trenerem to chyba jest oczywiste. Pytanie, którzy piłkarze są do wymiany - bo to też jest chyba oczywiste, że nie tylko trener, ale część piłkarzy też powinna pożegnać się z reprezentacją.
Najbardziej dołujące nie jest to, że przegrali tylko te podania do tytułu. Zamiast przeprowadzać szybkie akcje, które mogłyby zaskoczyć piłkarzy drużyny przeciwnej to oni grali do tytuły, żeby ci drudzy mogli dobrze przygotować obronę. Czemu tak robili? Bali się ich? Jeżeli tak to nie nadawali na grę w Mistrzostwach.
Jeżeli Mistrzostwa Świata to jest święto dla kibiców piłki nożnej, to nasi piłkarze naszym kibicom to święto zepsuli.


Post Merge: Czerwca 25, 2018, 01:34:44 pm
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2018, 01:34:44 pm wysłana przez Bluebird »

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5399 dnia: Czerwca 25, 2018, 05:17:25 pm »
0
zapomnialem ze Nawalka ma kontrakt tylko do konca mundialu, zatem sprawa jest jeszcze latwiejsza do rozwiazania, podac sobie rece i podziekowac za owocna, piecioletnia, choc zakonczona kompromitacja, wspolprace

odnosnie dzisiejszej zenujacej konferencji naszego maga i kapitana
http://weszlo.com/2018/06/25/robert-oddaj-opaske/

i tak przy okazji
http://weszlo.com/2018/06/25/stanowski-kolumbii-zakladalem-porazki-kompromitacje/

oraz
jeden z komentarzy
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81368
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip