Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1009113 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2625 dnia: Maja 03, 2012, 12:03:13 am »
0
No i niestety się potwierdziło...

Menedżer West Bromwich Albion 65-letni Roy Hodgson został trenerem reprezentacji Anglii i poprowadzi ją podczas Euro 2012. Anglik podpisał 4-letni kontrakt.


¡¡¡CAMPEONES!!! ¡¡¡CAMPEONES!!! ¡¡¡CAMPEONES!!!  :radocha:

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2626 dnia: Maja 03, 2012, 12:16:32 am »
0
W tym hicie na ełro brakuje jeszcze czegoś o kolorowych pisankach i krowim łajnie, które idealnie by się wkomponowały w ten sielankowy obraz i nastrój :lol:
Plus koniecznie zwrotki po niemiecku i francusku, żeby połowa kadry mogła też sobie pośpiewać :)

Kiedyś to bym się nawet emocjonował powołaniami czy coś, ale odkąd kadra się stała produktem eksportowym jak z Biedronki, przygarniając kogo popadnie z całego świata to mam to w głębokim poważaniu. Życzę tylko zwycięstwa z Rosją bo kacapów trzeba lać zawsze i wszędzie ;] Resztę mają przegrać a Smuda niech wraca do Reichu.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2627 dnia: Maja 03, 2012, 08:22:46 am »
+1
Real mistrzem. Hail to the king baby :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Platypus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2628 dnia: Maja 03, 2012, 12:54:02 pm »
0
Szkoda, że Messi wyprzedził Cristiano w ilości bramek w Lidze, mam nadzieję, że jeszcze to nadrobi, zawsze jedno trofeum więcej.

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2629 dnia: Maja 03, 2012, 02:38:13 pm »
0
Spokojnie :) Mam nadzieję, że Cristiano nie powiedział ostatniego słowa. To co bardziej mnie elektryzuje to sprawa mistrzostwa Anglii. Ciągle wierzę w moje Czerwone Diabły. Nie powiem, że porażką z City zawiedli mnie strasznie, tym bardziej, że bramkę im strzelił piłkarz, za którym szczerze nie przepadam (Kompany). Utrudnili swoją sytuację na maksa ale ciągle wierze w tytuł dla MU.

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2630 dnia: Maja 03, 2012, 02:44:27 pm »
0
Myślałem, że Kuszczak spokojnie załapie się do kadry, bo w Watford prezentuje się bardzo dobrze, a Fabiański niestety po prostu grzeje ławę.
Oczywiście najchętniej zobaczyłbym tu Boruca, który ma jaja i zyskała by na tym całą drużyna. Ale Smuda woli kastrować kadrę i dobiera ją chyba po manierach przy stole... Z napastników, to chyba tylko Lewandinio będzie strzelał bramki, resztę strzelą pomocnicy. Obym się mylił, ale kadra wygląda jak na mecze towarzyskie...
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2631 dnia: Maja 03, 2012, 07:10:03 pm »
0
Póki co Śląsk liderem, ciekawe, jak to się skończy.
Śląsk liderem, Ruch drugi, Lech trzeci, Legia czwarta. Różnica między pierwszym i czwartym 3 punkty. Będzie ciekawie.
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2012, 08:03:59 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2632 dnia: Maja 03, 2012, 08:08:52 pm »
0
Śląsk czeka ciężki mecz w Krakowie (na pewno ciężki?), Ruch gra z Lechią, której tak na prawdę ostatni mecz będzie zwisać, bo dzisiaj się utrzymała. Lech jedzie do Łodzi na mecz z Widzewem, a Legia gra z Koroną o puchary. Moim zdaniem największe szanse na mistrzostwo ma Ruch. Jednak jak pokazały dzisiejsze mecze, niekoniecznie te, które wydają się na papierze najłatwiejsze, takimi są.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2633 dnia: Maja 03, 2012, 08:49:02 pm »
0
Wisła odpuści Śląskowi, Lech i Ruch swoje mecze wygrają, ale to i tak nic nie da, bo układ tabeli się nie zmieni. I tak największa zakała wiosny (nie licząc spadkowiczów) zostanie mistrzem Polski :angry:
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2634 dnia: Maja 03, 2012, 08:58:03 pm »
0
Tak z czystej ciekawości: dlaczego zakała wiosny?

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2635 dnia: Maja 03, 2012, 09:57:40 pm »
0
Bo rozegrał JEDEN dobry mecz (dzisiejszy)? Bo jeszcze parę dni temu w tabeli wiosny był tylko przed Cracovią, a za takimi "potęgami",  jak: ŁKS, Lechia, Widzew (bez urazy) czy Jaga? Krótko mówiąc, jedna z najgorszych ekip na wiosnę będzie mistrzem.
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2636 dnia: Maja 03, 2012, 10:19:36 pm »
0
To zle swiadczy o Slasku, czy innych druzynach?:p  Zostalo 90 minut. Jesli Slask jest taki cienki, jak sie tu mowi, to przegra. A wtedy trzy inne druzyny maja szanse. Wykorzystaja? Jesli sa odpowiednio silne to pewnie tak. Nic nie jest przesadzone.
Tak, czy inaczej zobaczymy jak szybko teraz odpadną z Ligi Europejśkiej.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2637 dnia: Maja 03, 2012, 10:21:03 pm »
0
Wisła i Śląsk - mecz przyjaźni, w dodatku Wisła nie walczy o nic, a Wrocek o mistrza - tak ciężko przewidzieć wynik? A świadczy to o bezndziejności ligi - owszem, ale Śląsk nawet w tej beznadziejnej lidze plasuje się zaledwie tuz nad spadkowiczami. I to ma być mistrz, który będzie walczył o LM?
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2638 dnia: Maja 03, 2012, 10:28:30 pm »
0
Wisła i Śląsk - mecz przyjaźni

Przyjaźń istnieje tylko między kibicami, piłkarzy nic takie rzeczy nie obchodzą. Inna sprawa, że kiedyś Wisła może potrzebować punktów i teraz może darować Śląskowi mecz w zamian za korzystny wynik w przyszłym sezonie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2639 dnia: Maja 03, 2012, 10:56:12 pm »
0
Jesli nie Slask, to kto ma byc mistrzem i wł‚asciwie dlaczego? Argumentow typu: jestem kibicem tej druzyny i dlatego ma wygrac nie przyjmuje:p
Mnie w sumie nie obchodzi polska liga, bo kto by nie został mistrzem i tak nic nie ugra poza naszym podwórkiem, że o Lidze Mistrzów nie wspomnę, więc te wszystkie biadolenia, że powinien wygrać ten, a nie inny, bo np. dobrze gra teraz, a słabo wcześniej  nie robią na mnie żadnego wrażenia. Wygra drużyna, która w przekroju całego sezonu grała statystycznie najrówniej. Co z tego, że x gra teraz piach, jeśli wcześniej rozwalał wszystkich? Co z tego, że y wygrywa teraz każdy mecz, jeśli wcześniej dostawał od wszystkich lanie?
Patrzac w ten sposób kilka sezonów temu przez kilka sezonów mistrzem powinien byc Groclin, który kończył pierwszą rundę jako kandydat do spadku, a w drugiej części sezonu magicznie wygrywał mecz za meczem ;) Czy o to chodzi w piłce?
Póki co większość drużyn "Ekstraklasy" zachowuje się, jakby nie chciała dostać tytułu mistrzowskiego. Ja rozumiem, że można mieć kryzys przez jeden, czy dwa mecze, nawet najlepszym się zdarza, ale ileż można?

Jakaby nie wygrała polska drużyna to i tak będzie kolosem na drewnianych nogach, jednookim wśród ślepych. Czy to powód do dumy?  Liga jest wyrównana bardziej niz kiedykolwiek, ale jest ro równanie w dół. Jeśli ktokolwiek by nie wygrał przegrał w lidze co najmniej 7 spotkań, a drugie tyle zremisował, to jaki jest poziom tej piłki?

Naprawdę jest dla Was tak istotne kto wygra, jeśli wiadomo, że w pucharach nic nie ugramy, a z potencjalnego mistrza więcej odejdzie niż przyjdzie?

Jeszcze raz powtórzę. Mistrza zdobywa się za najrówniejszą grę w przekroju całego sezonu. To " oczywista oczywistość". Ale jeśli kandydaci na mistrzów przegrywają nie z czołówką, tylko spadkowiczami, bądź kandydatami do spadku to... Niech żyje SP Tre Fiori, bo predzej ich zobaczymy w LM, niż mistrza Polski ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2012, 01:47:06 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81417
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip