Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1009030 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2205 dnia: Listopada 24, 2011, 11:12:59 am »
0
Jeżeli to prawda, że Villas-Boas dostał ultimatum, że musi wygrać z Bayerem, to nie wykluczone. Mówiłem, że Abramowicz zrobił straszną głupotę zwalniając Ancelottiego, to teraz ma za swoje :)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2206 dnia: Listopada 24, 2011, 06:18:26 pm »
0
Ja taki wniosek wysnułem po ostatnich wynikach Chelsea, które - lekko mówiąc - są słabe. A i gra nie powala na kolana...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2207 dnia: Listopada 30, 2011, 05:55:52 pm »
0
Kręcina odwołany teraz czas na Lato.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2208 dnia: Listopada 30, 2011, 06:21:14 pm »
0
Czyli moja sygnaturka nic nie dała :(

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2209 dnia: Listopada 30, 2011, 11:48:22 pm »
0
Spoko, takich misiów zdzisiów jest tam pod dotatkiem. Zmiana jest czysto kosmetyczna, znaleźli kozła ofiarnego i teraz mają nadzieję, że opinia publiczna da im trochę spokoju.
Prawda jest taka, że bez rozpieprzenia tego związku kumpli od wódy to nic się nie zmieni. Powinni po Euro ich rozwiązać mając w pupie UEFA, czy nas wykluczy, czy nie itd, bo co za różnica jak tylko fartem by się udało coś ugrać.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2210 dnia: Grudnia 07, 2011, 10:58:31 pm »
0
Man United i Man City poza burtą Ligi Mistrzów. Liczę zatem na prezent pod choinkę i losowanie Legia - United w 1/16 Ligi Europy :)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2211 dnia: Grudnia 07, 2011, 11:06:51 pm »
0
Aż tak bardzo Legii nie lubisz?

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2212 dnia: Grudnia 08, 2011, 10:25:36 am »
0
Każdy kibol wie, że nie o mecz na boisku chodzi :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2213 dnia: Grudnia 08, 2011, 10:28:11 am »
0
Sporo mówi się o przekręcie w meczu między Dynamem Zagrzeb, a Lyonem. Mecz zakończył się wynikiem 1:7.
Jak myślicie, czy na tym poziomie rozgrywek mogą być przekręty, sprzedane mecze itd.?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2214 dnia: Grudnia 08, 2011, 11:12:20 am »
0
Sytuacja na serio jest dziwna. Lyon w 5 poprzednich meczach strzelił tylko 2 gole. Fakt, Dinamo grało w 10., no i Francuzi to drużyna ze 2 klasy lepsza. Biorąc pod uwagę, że bezpośredni rywal do awansu, czyli Ajax, nawet w przypadku przegranej miał korzystniejszy bilans bramkowy (w obydwu meczach bezpośrednich było 0:0), to jest to co najmniej podejrzane :) . No ale dopóki nikt nikomu nic nie udowodni, to jak dla mnie mecz jest czysty :) .

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2215 dnia: Grudnia 08, 2011, 11:28:49 am »
0
Ajax strzelił dwie prawidłowe bramki, których sędzia nie uznał :P Wałek jak nic :D

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2216 dnia: Grudnia 08, 2011, 11:33:10 am »
0
Przekupili sędziów - SKANDAL  ! :P Ja juz różne cuda widziałem, ale to co odjebali wczotaj, to przekracza wszelkie normy. Gdzie są Ci co twierdzą że sedziowie gwizdza tylko dla Barcy  :rolleyes: Śmiech na sali.  :P I co najgorsze, te dwa wałki spowodowały, że Ajaxu nie ma w LM.


Uploaded with ImageShack.us

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2217 dnia: Grudnia 08, 2011, 11:45:11 am »
0
Sędziowie gwiżdżą tylko dla Barcy  :P Zobaczycie w 1/8 jak, albo później. Jak co roku  :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2218 dnia: Grudnia 08, 2011, 12:27:48 pm »
0
Szok! Kibole Legii ustawili mecze Ligi Mistrzów!

Jak wykazało dziennikarskie śledztwo Gazety Wyborczej, kibole Legii Warszawa mieli ustawić wyniki dwóch meczów 6 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W grupie D doszło wczoraj do dwóch spotkań. Ajax Amsterdam podejmował na własnym stadionie Real Madryt, a w tym samym czasie w Zagrzebiu odbywał się mecz miejscowego Dinama z Olympique Lyon.
Jak donosi anonimowo osoba z otoczenia Manuela De Sousy, portugalskiego sędziego meczu Ajax - Real, został on zastraszony przez kiboli Legii: - W nocy z poniedziałku na piątek do jego domu w Portugalii wparowało 741 uzbrojonych w widelce mężczyzn. Zwrócili się do niego słowami 'Ty głupia k***o, masz jutro gwizdać tak, żeby Real wygrał, bo jak nie, to... zobaczysz'. Sędzia nie zrozumiał ani słowa, ale po uzbrojeniu osobników poznał, że to kibole z Polski. Słysząc ton ich wypowiedzi, wolał nie ryzykować. Nigdy nie wiadomo, do czego taki jeden z drugim są zdolni... Dlatego nie uznał dwóch strzelonych prawidłowo przez Ajax goli.
Manuel De Sousa nie chciał skomentować tego zdarzenia. Następnego dnia trener Dinama Zagrzeb, Krunoslav Jurčić, odebrał tajemniczy telefon - W środę macie przegrać. Mamy twoje dziecko jako zakładnika. Jeśli nie posłuchasz, to posłuży nam jako mięso na grilla.
Trener zignorował telefon. Myślał, że to żart. Jego syn przebywał w tym czasie na wymianie uczniowskiej w Warszawie i nic złego nie miało prawa mu się stać. Zupełnie nie potrafimy zrozumieć tego, jak mógłbyć tak nieodpowiedzialnym rodzicem i wysłać swoje dziecko samo w takie miejsce?
Do przerwy nic nie wskazywało na druzgocącą porażkę ekipy z Zagrzebia. Do przerwy wynik brzmiał 1:0 dla Dinama, a trener wydawał się niewzruszony telefonem, który otrzymał. Co się jednak stało, że Jurčić w przerwie meczu wyglądał na załamanego, a jego drużyna zaczęła grać tak nieporadnie? Tego się pewnie nigdy nie dowiemy. Sztab szkoleniowy i zawodnicy Dinama odmówili jakichkolwiek komentarzy. Jednak kibole osiągnęli swój cel. Olympique Lyon i Real awansowały do dalszej rundy. Pytanie - jaki cel mieli w tym pseudokibice warszawskiej Legii?
Otóż dzięki takim wynikom Ajax zajął w grupie D 3. miejsce i na wiosnę będzie grał w rozgrywkach Ligi Europejskiej. A tam już czeka na niego Legia wraz z hordą wściekłych kiboli. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kibice Legii wraz z zaprzyjaźnionymi z nimi bandzioram z klubu FC Den Haag chcą wziąć odwet na fanach Ajaxu za oszustwo w sprawie transportu narkotyków do Polski, które potem dilerzy z Warszawy mieli rozprowadzać na Żylecie.
- Panie, jak ja się dowiedziałem, że Ajax może trafić na Legię, to czym prędzej pognałem do kościoła i dałem na tacę. Wszystko jedno kto, tylko nie Legia... Pan wie, jak będzie wyglądał Amsterdam po najeździe tych hunów? - powiedział nam roztrzęsiony mieszkaniec Amsterdamu, który nie potrafi wyobrazić sobie tego, co może się stać, gdy w kolejnej rundzie Ajax trafi na klub z Warszawy.
Niestety, szyki warszawskim kibolom pokrzyżowała UEFA. Otóż okazało się, że Ajax nie będzie drużyną rozstawioną w losowaniu i nie ma szans, by trafić na warszawski zespół, który również jest nierozstawiony. Jak donosi nasz informator, w warszawskim półświatku trwa już narada w sprawie porwania Michela Platiniego, prezydenta UEFA. Proceder ten miałby na celu wymuszenie na Francuzie zmiany obecnego regulaminu rozgrywek w taki sposób, aby Ajax i Legia spotkały się już w 1/16 finału Ligi Europejskiej.


źródło: Gazeta Wyborcza

Offline Speeder

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +11
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2219 dnia: Grudnia 08, 2011, 01:07:27 pm »
0
Mafioso ! Dobrze prawisz ! Tez bardzo chcialbym trafic na ManU, ale moze w nastepnej rundzie. Najpierw trafic np. na Lokomotiw Moskwa(o ile bedzie rozstawiony) czy Twente, na Holendrow, Ruskich czy Niemcow, zeby pokazac, ze w pilke potrafia chlopaki grac, a na trybunach moze byc bardzo goraco. A potem pojsc na Man City czy Utd - to bylaby opcja !!! Z City przede wszystkim pokazac, ze kibice Lecha to nie jedyni "glosni" kibice w Polsce i zeby Angole nami tez sie zainspirowali, jak w przypadku poznaniakow  :D.
Oprawa, glosny doping, cala Anglia by sie dowiedziala o Legii i jej kibicach ! Marze o tym  :D !!!!!!

Co do postu Gnatka to mysle, ze Wybiorcza bylaby w stanie napisac nawet cos takiego  :lol: :lol: :lol:

Jesli chodzi o mecz Dynamo - Lyon. Osobiscie bedac w UEFA zainteresowalbym sie ta sprawa. Wszystko jest mozliwe, chociaz z drugiej strony trzeba wziac pod uwage fakt, ze Dynamo gralo o nic, a Lyon mogl wyjsc na boisko w 2 polowie strasznie umotywowany

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81417
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip