Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008956 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1920 dnia: Maja 28, 2011, 11:03:54 pm »
0
chu*nia jednym słowem :/

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1921 dnia: Maja 28, 2011, 11:58:12 pm »
0
Ja dzisiaj nie mogłem oglądać, bo byłem na imprezie i nastawiłem sobie nagrywarkę. Ale znając wynik nie zamierzam oglądać. Masakra  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: k***a!!!
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2011, 12:05:21 am wysłana przez lewyism »

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1922 dnia: Maja 29, 2011, 01:12:24 am »
0
no, teraz to mogę powiedzieć, że Barca może wygrac bez pomocy sedziow. szkoda ze nie moglo tak byc caly czas
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1923 dnia: Maja 29, 2011, 06:46:51 am »
0
+1
I potwierdza się moja opinia, że grając z Barceloną ofensywnie jest się skazanym na porażkę. Ktoś zaprzeczy? Proszę o przykłady. Co najmniej 3 z ostatniego roku :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1924 dnia: Maja 29, 2011, 10:09:35 am »
0
Spodziewałem się więcej po Manchesterze... Oni tym czasem nic nie zagrali. Troszkę z początku zaatakowali, troszkę pressingu i jedna bramkowa akcja (i to po minimalnym, ale jednak spalonym) i to wszystko na co ich było stać. Dziwi mnie, że w drugiej połowie tak żałośnie wypadli... Bodajże pierwszy strzał w 80 minucie to troszkę za mało aby myśleć o zwycięstwie w Lidze Mistrzów. Wygrała drużyna, która na to zasłużyła.

Offline Schalker

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +67
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1925 dnia: Maja 29, 2011, 11:02:09 am »
0
W piłce nożnej nikt na nic nie zasługuje Hubik, Oni to sobie wywalczyli.
Ferguson nie odrobił lekcji, zostawił za dużo wolnej przestrzeni na 20-25 metrze, a bramki stamtąd właśnie padały. Manchester potrzebuje wzmocnień w środku pola, bo prawdę powiedziawszy ja wczoraj nie widziałem Giggsa i Carricka czy też później Scholesa . Z całym szacunkiem dla nich ale może powinni już pomyśleć o przejściu na emeryturę.
Można powiedzieć że Mourinho znowu udowodnił że jedynym sposobem na walkę z FCB jest zaryglowanie środka pola. W wczorajszym meczu tego nie widzieliśmy i Barcelona znowu wygrała. Fakt, faktem była lepsza. Cieszy fakt, że tym razem sędziowie jej nie pomogli :P
Pieprzyć północ, niech żyje południe !

http://oproczmarzenwartomiecjeszczepiwo.blogspot.com/

guest2646

  • Gość
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1926 dnia: Maja 29, 2011, 12:13:10 pm »
0
Wygrał zespół lepszy. Tyle na ten temat.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1927 dnia: Maja 29, 2011, 12:33:28 pm »
0
+1
I potwierdza się moja opinia, że grając z Barceloną ofensywnie jest się skazanym na porażkę. Ktoś zaprzeczy? Proszę o przykłady. Co najmniej 3 z ostatniego roku :P


Tylko że ja w ogóle nie widziałem tej ofensywnej gry MU  :rolleyes: No może tylko pierwsze 15 min.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2011, 03:05:36 pm wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

Online mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1928 dnia: Maja 29, 2011, 03:08:16 pm »
0
Jakaś tam znowu ośmiornica wskazała na MAN UTD, to miejmy nadzieję, że się sprawdzi i wygrają.  :D


Czyli co ośmiornica do pieca :D

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1929 dnia: Maja 29, 2011, 03:50:51 pm »
0

Jakaś tam znowu ośmiornica wskazała na MAN UTD, to miejmy nadzieję, że się sprawdzi i wygrają.  :D


Czyli co ośmiornica do pieca :D
No chyba :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1930 dnia: Maja 30, 2011, 09:02:11 am »
0
Nie oglądałem meczu ale w zasadzie nie musiałem, wynik był pewny ;)

Online mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1931 dnia: Maja 30, 2011, 10:22:26 am »
0
Co do Barcelony jedno jest pewne. Oni mają zapewnioną ciągłość swojego schematu gry na następne lata. Poniżej skrót meczu 11-latków, który ostatnio rozgrywany był w Warszawie. Już na tym etapie widać wypracowane schematy i wpajaną od dzieciaka mentalność aby jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. Ci chłopcy mają przed sobą jeszcze 8-10 lat codziennego treningu, poznawania schematów i chłonięcia filozofii gry zanim przejdą do piłki seniorskiej. Po takim cyklu wyłowią kolejne perełki w stylu Xaviego, Iniesty, Messiego czy Puyola. Już na poziomie 11-latków widać jak ogromna jest przepaść. Tam każda grupa wiekowa gra tym samym systemem i potem taki młodzian bez problemu wchodzi do składu i gra to samo, co trenował przez poprzednie kilkanaście lat. A u nas każdy rocznik gra inaczej, a potem wejdzie do piłki seniorskiej i gra jeszcze w inny sposób, albo siedzi na ławce - w końcu u nas talent jest do 28 roku życia. Myślenie perspektywiczne, dzięki temu Barca kupuje piłkarzy tylko na te pozycje, które akurat są najsłabiej obsadzone. Resztę zapewniają jej wychowankowie.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dd8WeXr1CIo&amp;feature=player_embedded" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=dd8WeXr1CIo&amp;feature=player_embedded</a>

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1932 dnia: Maja 30, 2011, 02:47:02 pm »
0
Dlatego ten nasz cały futbol powinno sie zaorać i zacząć budowac od podstaw.


Uploaded with ImageShack.us

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1933 dnia: Maja 30, 2011, 04:19:15 pm »
0
Spodziewałem się więcej po Manchesterze... Oni tym czasem nic nie zagrali. Troszkę z początku zaatakowali, troszkę pressingu i jedna bramkowa akcja (i to po minimalnym, ale jednak spalonym) i to wszystko na co ich było stać. Dziwi mnie, że w drugiej połowie tak żałośnie wypadli... Bodajże pierwszy strzał w 80 minucie to troszkę za mało aby myśleć o zwycięstwie w Lidze Mistrzów. Wygrała drużyna, która na to zasłużyła.
Manchester przegrał bo nie miał nic do powiedzenia,przegrał z najlepszą drużyną w historii,nic nie mogli zrobić.Barcelona jest obecnie dwa poziomy wyżej od jakielkowiek drużyny na świecie.Co niby M.U miał grać jak był 30% w posiadaniu piłki?Presing na Barcelonie :D?Przez 65 min. spotkania jesteś w stanie biegać jak szalony na tym pozommie,  żeby tylko  próbować odebrać piłkę :D? Nie lubię Barcelony,ale to bardziej frustracja i bezradnosć że doszli do takiego poziomu że każdy jest bezśilny w rywalizacji z nimi,bez wyjątku czy to Real,Manchester( to małe pikusie przy nich) lub jakakolwiek drużyna......
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2011, 04:30:12 pm wysłana przez Artur78 »

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1934 dnia: Maja 30, 2011, 05:49:41 pm »
0
Wiesz, czasem można być 30% czasu przy piłce, oddać dwa strzały i wygrać 2:0. Chodzi o to, że zawiodłem się postawą Manchesteru i tyle...

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81417
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip