Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline soundman

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Respect: 0
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1125 dnia: Maja 16, 2010, 08:49:45 pm »
0
FC Barcelona mistrzem Hiszpanii !!! Rozjechali walcem Valladolid 4-0 (swojak, Pedro, Messi, Messi)

Real nawet nie potrafil wygrac z Mallorca...

krolem strzlecow, najlepszy pilkarz swiata, Messi - trzydziesci iles goli, stracilem juz rachube

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1126 dnia: Maja 16, 2010, 08:59:59 pm »
0
wszechswiata!

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1127 dnia: Maja 16, 2010, 09:05:57 pm »
0
34 w lidze, 47 w sumie we wszystkich rozgrywkach

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1128 dnia: Maja 16, 2010, 09:20:52 pm »
0
Jakoś ten cały Messi nie pokazał się z najlepszej stronie w półfinale LM. Najlepszym na świecie to wg mnie on nie jest...już nie jest...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1129 dnia: Maja 16, 2010, 09:39:16 pm »
0
Real nawet nie potrafil wygrac z Mallorca...

Gdyby Barcelona przegrywała 0:2, to by potrafił wygrać.

Offline soundman

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Respect: 0
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1130 dnia: Maja 16, 2010, 09:48:07 pm »
0
a gdyby babcia miala wasy to bylaby dziadkiem

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1131 dnia: Maja 16, 2010, 09:52:38 pm »
0
gdyby babcia miała wąsy, to by dostała wpier**l od dziadka.

Jak można być najlepszym piłkarzem nie potwierdzając swoich umiejętności w reprezentacji?

No Xavi No Messi

sad but true

Offline vitia

  • Uploaderzy
  • Paradise City
  • ****
  • Wiadomości: 653
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nałogowy Współwłaściciel
  • Respect: +11
    • wartburgowo
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1132 dnia: Maja 16, 2010, 11:41:02 pm »
0
Po obejrzeniu "Szybkiej piłki" i ponownym ujrzeniu kontrowersyjnych sytuacji z meczu Ruch-Lech, a także po raz pierwszy ujrzeniu dwu PRAWIDŁOWO zdobytych, a nie uznanych bramek Wisły w meczu z Cracovią, stwierdzam jednoznacznie - to nie był przypadek, a spisek. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale w takie zbiegi okoliczności nie wierzę. Lech nie jest prawdziwym mistrzem. Sędziowie mu pomogli, a co za tym idzie to zwykłe oszustwo. Amen.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1133 dnia: Maja 16, 2010, 11:48:15 pm »
0
Tym razem nikt nie stracil samolotu impulsem elektromagnetycznym?

Tyle samo sytuacji mogliby pokazac w druga strone ;)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1134 dnia: Maja 17, 2010, 12:03:17 am »
0
Kurna Lech zdobył mistrzostwo po 17 latach i już nikomu to nie pasuje, już gadacie o spiskach i chcecie jak najbardziej Lechowi dopiec. Przez dobre 3 sezony to właśnie Lech grał najładniejszą piłkę w Polsce, wyszedł z fazy grupowej Pucharu UEFA, gdzie jako jedyny polski klub reprezentował swój kraj, na mistrzostwo w pełni zasłużył już w zeszłym roku, a teraz gadacie o spiskach, bo coś co było oczywiste i w końcu musiało nadejść - nadeszło. Mistrza zdobyłaby Wisła lub Legia, które przyzwyczaiły nas do wygrywania ligi w ostatnich latach - byłoby ok. Mistrza zdobyłby Ruch - łał, brawo, niespodzianka - wszystko ok. Mistrza zdobywa Lech - eee tam, połączyli się z Amicą, mistrzostwo jest Amici, wyszła korupcja (przypomnę że w sezonach gdy Lech o mistrza nie walczył), Lech jest be i tyle. Piszę to nie dlatego że od dobrych kilku lat Lech jest w moim sercu, piszę po to, by uświadomić niektórym jaki mają dziwny tok myślenia.
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline soundman

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Respect: 0
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1135 dnia: Maja 17, 2010, 12:11:20 am »
0
vitia bez przesady - Wisla mogla dawno to mistrzostwo sobie zapewnic... a nie strzelac sobie samoboje w doliczonym czasie

http://www.weszlo.com/news/4913 - Wisła jako drużyna skazańców

Offline vitia

  • Uploaderzy
  • Paradise City
  • ****
  • Wiadomości: 653
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nałogowy Współwłaściciel
  • Respect: +11
    • wartburgowo
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1136 dnia: Maja 17, 2010, 12:58:46 am »
0
By było jasne - nigdy do Lecha nic nie miałem. Mało, gdy grał w pucharach kibicowałem mu. Podziwiam, że budują zespół i robią to z głowa. To, że ktoś inny niż Wisła został mistrzem - super, trochę to przewietrzy czołówkę. Oczywiście chciałbym by był to Ruch, ale obiektywnie, jest jeszcze za słaby. Nawet na tak słabą ligę.
Ja tylko mówię, jak widzę przedostatnią kolejkę. I to dzieje się nie po raz pierwszy. To nie złość na Lecha, a na ustawianie meczów.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1137 dnia: Maja 17, 2010, 11:18:17 am »
0
na mistrzostwo w pełni zasłużył już w zeszłym roku

Lech w zeszłym sezonie zasłużył na mistrza? No błagam, nie rób z nas debili. To tak samo jakby napisać, że Legia w tym sezonie zasłużyła na puchary. To, czy Lech tego mistrza zdobył słusznie czy nie, nic mnie to nie obchodzi. Ale to, że Lech tego mistrza w ogóle zdobył, to już mnie trochę zabolało. Żadnego innego klubu w Polsce nie lubię tak jak ich.

Cytuj
Mistrza zdobywa Lech - eee tam, połączyli się z Amicą, mistrzostwo jest Amici

Dziwisz się, że ludzie tak myślą? Fuzja z Amiką, dodatkowo właściciele i prezesi Lecha sami kręcą, że raz są Lechem, raz Amiką, no to ludzi jeszcze bardziej to drażni.

Cytuj
Kurna Lech zdobył mistrzostwo po 17 latach

Po 18 latach.

Cytuj
Piszę to nie dlatego że od dobrych kilku lat Lech jest w moim sercu, piszę po to, by uświadomić niektórym jaki mają dziwny tok myślenia.

A ja to cytuję, żeby uświadomić Tobie, jaki Ty masz dziwny tok myślenia. Sądzisz, że skoro Lech zdobył mistrza, to teraz wszyscy będą im gratulować i każdy będzie się cieszył z tego mistrzostwa tak jak fani Lecha?

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1138 dnia: Maja 17, 2010, 01:31:31 pm »
0
hehehe, zabawne są te wasze antagonizmy :D

"Ten nie kibicuje mojej drużynie, więc ma dziwny tok myślenia"  :)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1139 dnia: Maja 17, 2010, 02:08:11 pm »
0
Lech w zeszłym sezonie zasłużył na mistrza? No błagam, nie rób z nas debili. To tak samo jakby napisać, że Legia w tym sezonie zasłużyła na puchary. To, czy Lech tego mistrza zdobył słusznie czy nie, nic mnie to nie obchodzi. Ale to, że Lech tego mistrza w ogóle zdobył, to już mnie trochę zabolało. Żadnego innego klubu w Polsce nie lubię tak jak ich.

Ja Legii po prostu nienawidzę, ale nie ujawniam tego ;] Co do zeszłego sezonu - Lech miał mistrza praktycznie w garści na początku rundy wiosennej, gdyby nie to, że większość meczy z przeciętniakami remisował, to już rok temu przejąłby tron. "Czym się różni Smuda od Zielińskiego? Smuda miał mistrza w kieszeni, a roztrwonił wszystko w 2-3 meczach. Zieliński zdobył mistrzostwo, które dla niego było już za Himalajami"

Dziwisz się, że ludzie tak myślą? Fuzja z Amiką, dodatkowo właściciele i prezesi Lecha sami kręcą, że raz są Lechem, raz Amiką, no to ludzi jeszcze bardziej to drażni.

Napisałem wcześniej, że teraz jest klub o nazwie KKS Lech Poznań S.A., więc mistrzostwo idzie na jego konto. Owszem, w takim razie pozostałe mistrzostwa powinny zostać przypisywane klubowi WKP/PKP itd Lech Poznań, ale Gnatku zastanów się, gdyby Twoja Legia połączyłaby się z jakimś klubem z województwa, to chciałbyś żeby mówiono, że to teraz inny klub zdobył mistrza?

Po 18 latach.

Ostatnie mistrzostwo w 93, co daje nam 17. Ale ja już wiem o co Ci chodzi, nie umiecie się pogodzić z tym, że Legia jednak mogła mataczyć wyniki i to mistrzostwo wam odebrano. Wiadomo, chcesz bronić dobrego imienia swojego klubu, ale czasami warto spojrzeć na to z innej strony, z obojętnego punktu widzenia. Myślisz że gdy wpadł Lech z Reissem na czele, to byłem szczęśliwy? wkurzało mnie, że legenda klubu mogła coś takiego robić, aczkolwiek to było do przewidzenia, że któryś w końcu wpadnie. A Legię ratuje ciągle to, że jest klubem wojskowym, klubem ze stolicy i ma odpowiednich ludzi z odpowiednio silnymi plecami.

A ja to cytuję, żeby uświadomić Tobie, jaki Ty masz dziwny tok myślenia. Sądzisz, że skoro Lech zdobył mistrza, to teraz wszyscy będą im gratulować i każdy będzie się cieszył z tego mistrzostwa tak jak fani Lecha?

Nie oczekuję gratulacji, nie oczekuję że Legia czy Wisła będą się cieszyć. Oczekuję jednak pogodzenia się z tym co się stało.

Gnatek, http://www.weszlo.com/news/4972, zwłaszcza ostatni akapit.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 02:18:32 pm wysłana przez gloomy »
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81417
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip