Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1009153 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1020 dnia: Kwietnia 29, 2010, 08:43:46 pm »
0
Jak wczoraj powiedzieli o tym na Polsacie, to myślałem, że się po prostu przejęzyczyli. Ciekawe skąd taka zmiana.

Jak się nie mylę to jest to spowodowane rynkiem Azjatyckim ;) No to już takie czasy...

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1021 dnia: Kwietnia 29, 2010, 11:38:16 pm »
0
Finał Ligi Europejskiej Fulham - Atletico, HSV odpadło mimo bramki sezonu Petricia, co oznacza, że w finale Ligi Mistrzów zwycięzca bierze dla swojej ligi dodatkowe miejsce w Lidze Mistrzów. w drugim meczu mimo iż w dogrywce Liverpool prowadził 2:0 to Hiszpanie zdołali strzelić 2:1 co wystarczyło im do awansu

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uBs623g497A" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=uBs623g497A</a>
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2010, 11:40:10 pm wysłana przez JackW »
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1022 dnia: Kwietnia 30, 2010, 06:59:47 am »
0
Kapitalna bramka.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1023 dnia: Kwietnia 30, 2010, 11:47:19 am »
0
Szacunek dla Mourinho za zbudowanie tak świetnego kolektywu.




Raczej antyfutbolu. Szacun, że ograli Barce, ale to co pokazali w rewanżu, nie jest godne tak wielkiej drużyny. Przy takiej zmasowanej obronie, chyża każdy zespoł miałby problem to przełamać

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/kluby-sie-dogadaly-wielki-transfer-barcy-o-krok,1,3218109,wiadomosc.html

Co o tym myslicie ? Szczerze mówiąc ja mam trochę mieszane uczucia, bo troche mi szkoda Bojana. A z drugiej strony jestem ciekaw na jakiej pozycji bedzie grał Villa, bo nie wierze w to, że bedzie siedział na ławie, a tym bardziej Zlatan  :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2010, 04:37:39 pm wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1024 dnia: Kwietnia 30, 2010, 04:52:42 pm »
0
Zlatana to powinni opchnąć nawet za Jelenia. Najgorzej wydane pieniądze w historii Barcelony ...

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1025 dnia: Kwietnia 30, 2010, 06:06:21 pm »
0
Wg mnie całe nieszczęście Barcy zaczęło się przed sezonem, przy wymianie Eto'o - Ibrahimović. Zlatan to taka droższa wersja tej łamagi Bartka Grzelaka - strata za stratą, strzela raz na 5 meczów. Eto'o miał ten plus, że w takich meczach jak ten z Interem, gdzie przeciwnik nie umie opuścić własnego pola karnego, schodził do skrzydła, biegał pomiędzy obrońcami, robił miejsce na wejście pomocników na środek pola karnego. A ten nic, stoi na słup, ci obrońcy też durnie bili wrzutki cały mecz, a przecież Zlatan strzela głową co 2 lata. Zabrakło Iniesty to drugi element.
Chyba nie wierzysz że to Ibrahimović jest temu winien że Barcelona odpadła w półfinale,a gdzie był ten "WIELKI" Messi w tych meczach?Cała drużyna łącznie z Guardiolą nie mieli żadnej koncepcji na Inter.To wina Guardioli,Mourinho pokazał mu ze jest zupełnie przeciętnym trenerem.Nie ma Messiego nie ma wielkiego trenera Barcelony.Bez aktywnego argentyńczyka Barcelona traci 50 % swojej wartości w obecnej chwili.
Szacunek dla Mourinho za zbudowanie tak świetnego kolektywu.



Raczej antyfutbolu. Szacun, że ograli Barce, ale to co pokazali w rewanżu, nie jest godne tak wielkiej drużyny. Przy takiej zmasowanej obronie, chyża każdy zespoł miałby problem to przełamać


Zapominasz o pierwszym meczu gdzie Inter całkowicie zdominował gwiazdki Barcelony.Zapominasz że na Camp Nou Inter grał w 10 przez 65 minut,ale jak grał w tej defensywie to mistrzostwo świata,nawet E'to grał jako obrońca i to jak.To wszystko zasługa Mourinho.Jaki pomysł miał Guardiola?Ze w końcu coś wpadnie po milionie podań w poprzek boiska?Biegał i wymachiwał łapkami z bezradności.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2010, 06:13:27 pm wysłana przez Artur78 »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1026 dnia: Kwietnia 30, 2010, 06:26:19 pm »
0
Mnie to Mourinho rozwalał najbardziej. Wchodził sobie na boisko coś tam zagadać do zawodników, podchodził do Guardioli jak ten gadał z Ibrahimoviciem i coś mu tam zaczął do ucha szeptać itp :D Normalnie kozak jak nic z tego Jose :P

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1027 dnia: Kwietnia 30, 2010, 06:34:22 pm »
0
Plotki chodza, ze Villa idzie do Barcy za 40 mln + Bojan + Hleb. Prawde mowiac... dziekujemy :D

I w dodatku chca Mate za 20 mln wziasc. Mi się podoba ;)

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1028 dnia: Kwietnia 30, 2010, 06:44:34 pm »
0
Zlatana to powinni opchnąć nawet za Jelenia. Najgorzej wydane pieniądze w historii Barcelony ...


Przesadzasz. Fakt, że może przesadzili ze sumą, ale umiejetnościami, to Eto'o mu nie dorównuje.



Cytuj
Zapominasz o pierwszym meczu gdzie Inter całkowicie zdominował gwiazdki Barcelony.Zapominasz że na Camp Nou Inter grał w 10 przez 65 minut,ale jak grał w tej defensywie to mistrzostwo świata,nawet E'to grał jako obrońca i to jak.To wszystko zasługa Mourinho.Jaki pomysł miał Guardiola?Ze w końcu coś wpadnie po milionie podań w poprzek boiska?Biegał i wymachiwał łapkami z bezradności.

Do pierwszego meczu nic nie mam, bo Inter zagrał super, ale w drugim meczu, to była juz przesada. Ja rozumiem, ze grali w osłabieniu, ale żeby zaparkować autobus z całą drużyną w polu karnym, to było przegięcie. Przeciez to była jedna wielka rozpaczliwa obrona Częstochowy  :???:, bo jak inaczej można nazwać taką gre. Tak nie grają nawet dużo słabsze zespoły w lidze hiszpańskiej, a ty to nazywasz kunsztem Mourinho.


Uploaded with ImageShack.us

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1029 dnia: Kwietnia 30, 2010, 07:06:56 pm »
0
A co mieli cala 10 zatakowac i przegrac? Z tego co pamietam to w pilce noznej przede wszytskim chodzi by wygrywac... to nie jazda figurowa na lodzie...

Gdyby Barcelona byla lepsza nie dostalaby 3:1... sami na siebie ukrecili bata.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1030 dnia: Kwietnia 30, 2010, 07:10:15 pm »
0
Po paru dniach też doszedłem do wniosku, że jakby Inter chciał grać na Camp Nou normalnie to by się skończyło trzy, cztery do zera. Arsenal tak zagrał i już go nie ma.

A do Ibrahimovicia mnie nie przekonasz. Może i ma większe umiejętności techniczne od Eto'o ale do systemu i filozofii gry Barcelony nie pasuje wogóle.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1031 dnia: Kwietnia 30, 2010, 07:23:36 pm »
0
Ja rozumiem, ze grali w osłabieniu, ale żeby zaparkować autobus z całą drużyną w polu karnym, to było przegięcie. Przeciez to była jedna wielka rozpaczliwa obrona Częstochowy  :???:, bo jak inaczej można nazwać taką gre.

Nie oszukujmy się, Inter tam pojechał wywalczyć awans do finału Ligi Mistrzów, a nie zdobyć nagrodę za piękną porażkę. Jestem przekonany, że na tym etapie rozgrywek, przy możliwości odrobieniu strat przez przeciwnika z pierwszego meczu jakieś 90% terenów by nie pojechało atakować, a raczej grać z kontry i nie dopuścić do porażki 2:0. Dostali czerwoną kartkę, to już się kompletnie bronili. Barcelona miała dosyć czasu aby taką obronę sforsować, a że nie miała kompletnie na to pomysłu to już druga sprawa...


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Chelsea o krok od zdobycia mistrzostwa Anglii!! :D
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2010, 07:35:57 pm wysłana przez Hubik »

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1032 dnia: Kwietnia 30, 2010, 09:58:10 pm »
0
Gol Kamila Kosowskiego w Pucharze Cypru.

---------------------------------------------------------------
Rozpoczęły się "kolejki cudów" w polskiej lidze. Wisła - Korona 0:1. Mecz Lechia - Piast wycofany z oferty przez 99 % bukmacherów, zakładających, że Lechia podłoży się Piastowi, żeby spuścić z ligi Arkę i oddać zwycięstwo z zeszłego sezonu kiedy Piast przegrał z Lechią walczącą wtedy o utrzymanie. Kiedy ktoś nakręci "Piłkarskiego Pokera 2" ? Tylko naiwni mogą wierzyć, że korupcja, spółdzielnie i handel meczami się skończył :)

Offline kruz

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Respect: 0
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1033 dnia: Kwietnia 30, 2010, 10:20:11 pm »
0
Mecz Wisla-Korona 0:1  nie mial nic wspolnego z "kolejka cudow". Sedzia nie podyktowal 2 karnych dla Korony (przy
jednym powinna byc czerwona kartka dla Piotra Brozka) + byly 2 ewidentne faule tuz przed szesnastka nie podytkowane
dla Korony (po jednym Zielinski dostal kartke za rzekome symulowanie).

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1034 dnia: Kwietnia 30, 2010, 10:31:42 pm »
0
Meczu nie widziałem, stwierdzam po wyniku, który jest dziwny jak na fakt, że Wisła walczy o mistrza a Korona o nic. Ciekawe jak jutro Lechia - Piast, jak bukmacherzy mieli rację to będzie dobry przekręt :)

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81417
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip