Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1009101 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #960 dnia: Kwietnia 10, 2010, 05:20:25 pm »
0
Piękny gest
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=31624


Jeśli dzisiaj w Madrycie rzeczywiście będzie taki gest, to będzie to piękna sprawa. Choć powiem szczerze, że po tym co się dzisiaj stało, ten mecz nie budzi we mnie już takich emocji jak wcześniej. Nawet nie cieszę się za bardzo na ten wieczór.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #961 dnia: Kwietnia 10, 2010, 05:24:16 pm »
0
Super gest, jeśli dojdzie do skutku. Nie przypuszczałem że wpadną na taką inicjatywę.

Aktualizacja:
Info podaje oficjalna strona Realu:
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/1330002291662/noticia/Noticia/In_memory_of_the_96_victims_of_the_air_crush_in_Russia.htm
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2010, 05:31:28 pm wysłana przez krelke »

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #962 dnia: Kwietnia 10, 2010, 05:38:39 pm »
0
Z tego co gdzieś wyczytałem to pierwotnie Kaczyński miał być na tym meczu na zaproszenie króla Hiszpanii, ale ze względu na uroczystości w Katyniu odwołał parę dni temu swoją obecność na Gran Derbi.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #963 dnia: Kwietnia 10, 2010, 08:56:40 pm »
0
Na meczu Fiorentina-Inter nie było minuty ciszy...Na Canal + Sport nie ma nawet komentarza, tylko relacja na żywo i odgłosy stadionu..lipa troche :/

knife

  • Gość
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #964 dnia: Kwietnia 10, 2010, 09:03:43 pm »
0
No trochę tak dziwnie :/ swoją drogą jestem za Fiore!

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #965 dnia: Kwietnia 10, 2010, 09:19:21 pm »
0
Na Canal + Sport nie ma nawet komentarza, tylko relacja na żywo i odgłosy stadionu...

Podczas transmisji z Gran Derbi również nie będzie komentarza. Podobnie jest na kanałach Eurosportu, których transmisje również są pozbawione komentarza

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #966 dnia: Kwietnia 10, 2010, 10:55:07 pm »
0
Fiorentina-Inter 2:2, dobry mecz ;)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #967 dnia: Kwietnia 11, 2010, 01:13:04 am »
0
Real - Barca 0:2 co mnie bardzo cieszy. Ale dziwnie się oglądało mecz bez komentatorów. To co innego niż live na stadionie. Mi się przysnęło na chwilę bo mecz był co by nie mówić nudny.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #968 dnia: Kwietnia 11, 2010, 09:37:01 am »
0
Oprócz tego, że mnie cieszy wynik, to mam takie samo odczucie jak Ty - mecz nudny, nawet nie wiem czy nie żałosny w moim mniemaniu, również przysnęło mi się na drugiej połowie...

Offline keeper

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +14
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #969 dnia: Kwietnia 11, 2010, 03:00:31 pm »
0
Minuta ciszy w meczu Real-Barca była na pewno zasługą Dudka. Zresztą w czarnych opaskach grali tylko piłkarze z Madrytu. Viola ani Inter nie mają w składzie Polaków, więc nie miał kto o to poprosić. Na skalę międzynarodową takie wydarzenie mogłoby nastąpić tylko w wypadku ogłoszenia żałoby, a ta w krajach UE ma być jutro.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #970 dnia: Kwietnia 11, 2010, 03:10:20 pm »
0
Zgadza się, to podobno na prośbę Jerzego Dudka prezes Perez podjął taką decyzję. Ale to chyba zależy indywidualnie od każdego człowieka, bo nie wiem czy taka akcja miała miejsce w meczu Blackburn - ManU, gdzie na ławce Manchesteru siedzi Tomasz Kuszczak. Zawodnicy na pewno nie mają opasek, nie wiem czy była minuta ciszy, choć wątpię.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #971 dnia: Kwietnia 11, 2010, 04:27:27 pm »
0
Nie było minuty ciszy. A United chyba powoli może żegnać się z mistrzostwem.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #972 dnia: Kwietnia 11, 2010, 05:10:02 pm »
0
Mamy nowy talent w Bundeslidze. Adam Matuszczyk z FC Koeln zdobył dwie bramki w meczu z Hoffenheim.

http://www.weszlo.com/news/4808

Gol Marcina Żewłakowa w meczu ligi cypryjskiej Apollon - Apoel.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #973 dnia: Kwietnia 12, 2010, 08:21:10 am »
0
Marek Saganowski zdobył bramkę w greckiej ekstraklasy piłkarskiej, ale jego Atromitos przegrał ze Skodą Xanthi 1:2. Polak wpisał się na listę strzelców w 84. minucie.

W ekipie Skody na ławce rezerwowych siedział Marek Zieńczuk.

Troszkę zmieniłem zdanie o Podolskim:

Cytuj
- Zadzwonił do mnie tata i przekazał szokującą informację. Byłem w hotelu, za kilka godzin czekał nas mecz z Hoffenhiem. Od razu pomyślałem, że trzeba wykonać jakiś gest. Poprosiłem w klubie o opaskę i tak zagrałem - mówi Lukas Podolski w rozmowie z "Super Expressem".

Napastnik reprezentacji Niemiec i 1. FC Koeln nigdy nie wyrzekł się polskich korzeni. Dlatego tak bardzo był poruszony katastrofą samolotu prezydenckiego.

- Bo to także moja tragedia, w końcu w Polsce się urodziłem. Zawszę mówię, że mam Polskę w sercu i to nie są puste słowa. Kiedy więc ginie prezydent również mojego kraju, to nie mogę zareagować. Choć nawet ciężko mi o tym rozmawiać, bo serce pęka. Nie dość, że prezeydent i jego żona, to jeszcze tylu innych ludzi... Szok - nie może uwierzyć 25-letni piłkarz.

Po meczu w rozmowach z Niemcami Lukas Podolski wyjaśniał, dlaczego zagrał w czarnej opasce na ramieniu.

- Każdy pytał i mówiłem im właśnie to - że przecież dobrze wiedzą, że czuję się też Polakiem i chcę pokazać, że w tym trudnym momencie jestem z cierpiącymi Polakami. Mam w domu polską telewizję, oglądam teraz te wszystkie relacje... Cios, wielki cios.



xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Tym bardziej zbiera plusy u mnie:

http://www.tvn24.pl/-1,1651993,0,1,klub-zabronil-mu-czarnej-opaski,wiadomosc.html


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Paweł Wojciechowski zdobył bramkę w 32. kolejce ligi holenderskiej w meczu z PSV Eindhoven. Polski pomocnik ustalił wynik meczu na 2:2. Wojciechowski pojawił się na boisku w 65. minucie, a swojego gola strzelił już minutę później. To pierwsza w tym sezonie bramka 20-letniego zawodnika.

"Daily Mail" sporządził listę 50 piłkarzy, którzy w tym sezonie stanowili najważniejsze transfery do angielskich klubów. Pomocnik reprezentacji Polski, Radosław Majewski, który w lipcu 2009 roku został wypożyczony z Polonii Warszawa do Nottingham Forest, znalazł się na 23. miejscu


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

W meczu 33. kolejki, w którym Auxerre podejmuje na własnym boisku Lorient, Ireneusz Jeleń wpisał się na listę strzelców. W 38. minucie podwyższył on wynik spotkania na 2:0. Auxerre wygrało 4:1


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Michał Żewłakow zdobył pierwszą bramkę dla Olympiacosu Pireus w meczu Greckiej Super Ligi przeciwko Arisowi Saloniki. Polski obrońca w notesie sędziego zapisał się w 31. minucie spotkania. Olympiacos wygrał z Arisem 2:1.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2010, 08:43:12 pm wysłana przez Hubik »

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #974 dnia: Kwietnia 12, 2010, 11:01:56 pm »
0
Obejrzałem skróty z Bundesligi i ciekawostka: w meczu Hoffenheim - Koeln Podolski zagrał z czarną opaską, a Matuszczyk nie
Błaszczykowski również miał opaskę w Mainz - Borussia
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2010, 11:16:27 pm wysłana przez JackW »
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81417
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip