Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1007789 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5325 dnia: Czerwca 08, 2018, 11:02:29 pm »
0
Ok, jestem przekonany w 100%, że mając szerszą kadrę niż na Euro2016 pod kątem wartościowych zmienników, znowu będziemy grali 13 zawodnikami cały turniej
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5005
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5326 dnia: Czerwca 09, 2018, 11:55:28 am »
0
Hmm... to był test. Wiadomo, że ciśnienia olbrzymiego na wygrana nie było i to aż czuć. Choć Pazdan wytwarza atmosfere deja vu z 2016 roku. Wtedy tez pamietam że jechałem po nim jak po burej suce w przedbiegach a turniej miał wyborny. Wczoraj zachowywal sie conajmniej dziwnie. Dwa razy napastnik Chile wykopal mu piłkę spod nóg w naszym polu karnym. Chłopak był strasznie niepewny. Nie wiem skąd ten stres ale mam nadzieję, że szybko sie ogarnie i pokaże klase w Rosji bo wątpie żeby Trenejro posadzil go na lawce.

Jak dla mnie Bednarek zagrał świetne spotkanie, niestety zaliczył dwa błedy ktore rzucają cień na jego klasę. Troche więcej skupienia i będziemy mieć świetnego zastepce Glika.

Piękny gol Lewego... jak mi ktoś tak strzelił w moim kierunku bo bym bral nogi za pas z obawy przed poturbowaniem. Współpraca Ziela z Grosikiem też wzorowa i tutaj w szczególności cieszy mnie że Piotrek nabija punkty i buduje pewnoś siebie. Licze na niego w Rosji.

Fajnie że Kuba jest w formie. Dziwnie sie zaś oglada mecz w którym prawie asystą do Milika popisuje się Teo. W sumie to tylko Kownackiego tam jeszcze brakowalo i mielibysmy bal napastników.

Na razie jestem dziwnie spokojny choc we wtorek za półtorej tygodnia i tak będę zjadał paznokcie z nerwów.

Jak myślicie? Z Litwą wyjdzie ekipa B?
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Online sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5327 dnia: Czerwca 09, 2018, 12:19:59 pm »
0
postawienie z Litwa na ktoregokolwiek z planowanych podstawowych na Senegal byloby skrajna glupota i nieodpowiedzialnoscia

tym bardziej ze po Gliku, lekkie (?) urazy wczoraj odniesli Pazdan i Grosicki

w ogole uwazam ze bez sensu jest ta Litwa, na dzien przed wylotem, to tylko proszenie sie o kontuzje, nic ten sprawdzian nie wyjasni...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5328 dnia: Czerwca 09, 2018, 12:34:42 pm »
0
Z Litwa myślę, że zagramy pół na pół.. na pewno Ci czołowi zawodnicy całych 90 minut nie zagrają, ale mecz jest potrzebny żeby chłopaki wpadli już w rytm meczowy

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5329 dnia: Czerwca 09, 2018, 01:16:06 pm »
0
Przede wszystkim to są mocno zajechani - widać to było po prostych błędach w przyjęciu piłki i krótkich podaniach. We Francji 99% treningów z piłką to było klepanie krótkiej piłki, Nawałka sam o tym otwarcie mówił - miało to na celu uniknięcie szkolnych błędów. Podejrzewam, że pomijając mecz z Litwą, to teraz też mają proste zajęcia i bardziej "relaksacyjne".

Jak dla mnie Bednarek zagrał świetne spotkanie, niestety zaliczył dwa błedy ktore rzucają cień na jego klasę. Troche więcej skupienia i będziemy mieć świetnego zastepce Glika.

Prędzej partnera dla Glika ;)

Naprawdę liczę na to, że to co napisałem wcześniej o zmiennikach okaże się nieprawdą. Że Nawałka się nie obsra i nie będzie bronił remisu w 70 minucie. Kownacki, Bereszyński, Kurzawa, Teodorczyk, nawet ten nieszczęsny Peszko - oni są od zrobienia wiatru w swoich strefach, na podmęczonych przeciwników!

Zaś Milik...z prawej nogi byłby gol. Niech z Litwą zagra od pierwszej minuty do czasu aż bramki nie strzeli (najwyżej doleci do Rosji późniejszym samolotem  :D), żeby blokada puściła. Na mistrzostwach może mieć jedną jedyną taką sytuację jak wczoraj i MUSI ją wykorzystać.

Ale i tak bez zbędnej ekscytacji z mojej strony póki co. Dobrze, że nie wygrali wysoko, bo balonik byłby napompowany do granic absurdu. Dobrze, że nie przegrali, bo byłaby jazda w gazetach, że przegrywamy z drugą reprezentacją Chile. Przed meczem taki wynik w tym sparingu brałbym w ciemno - dla dobra reprezentacji.



PS - ktoś oglądał potem wywiad z Grosickim? TVP zrobiło sobie dożynki po meczu :D
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5330 dnia: Czerwca 09, 2018, 02:16:08 pm »
0

Zaś Milik...z prawej nogi byłby gol. Niech z Litwą zagra od pierwszej minuty do czasu aż bramki nie strzeli (najwyżej doleci do Rosji późniejszym samolotem  :D), żeby blokada puściła. Na mistrzostwach może mieć jedną jedyną taką sytuację jak wczoraj i MUSI ją wykorzystać.

Czemu z prawej byłby gol? To lewa jest ta jego złota noga i w końcu musi znowu sobie przypomnieć jak jej używać... Ale liczę, że jest na dobrej drodze, miał bardzo fajna końcówkę sezonu.

Online sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5331 dnia: Czerwca 10, 2018, 06:28:59 pm »
0
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5332 dnia: Czerwca 12, 2018, 06:44:09 pm »
0
Wiem, że Litwini to ogórki, ale to co pokazuje Kownacki tylko upewnia, że niezabranie Wilczka to był bardzo dobry wybor

A Góralski co tam wyrabia... Rezerwowi poczuli krew
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2018, 06:46:14 pm wysłana przez Grzon »

Online sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5333 dnia: Czerwca 12, 2018, 08:19:06 pm »
0
mnie sie najbardziej podobalo co zaprezentowali komentatorzy po golu Krychowiaka. Pelna profeska zeby sie nie zorientowac ze gol nie zostal uznany, jeszcze 80letniemu dziadziusiowi to sie nie dziwie, ale "wnuczek" Iwanski to powinien miec jednak lepsze oczy

jak taka ekipa na mundial jedzie komentowac, to tylko pogratulowac, moze sie trafi kolejna perelka na miare "ten karny bedzie powtorzony" Jacka Joncy z MS2010
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2018, 08:22:23 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5334 dnia: Czerwca 12, 2018, 08:49:07 pm »
0
Z jednej strony spoko bo w przeciwieństwie do Polsatu nie kodują. Ale Pan Iwański to totalna porażka. Dobór innych dziennikarzy i ekspertów również. Gilewicz, Matysek, Gmoch, Rzasa, tego się słuchać nie da. Albo nie mają nic do powiedzenia i walą same frazesy albo mają wadę wymowy albo krzywy ryj jak wiecznie uśmiechnięty Patyra.

Online sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5335 dnia: Czerwca 12, 2018, 09:05:54 pm »
0
Patyra to zaslynal jednym tekstem zwiazanym z pilkarzami, konczac wywiad z reprezentantem w przerwie meczu, polecil mu: "a teraz zmykaj do szatni"

a juz szczyty zdobywa Kurowski zadajac swoje debilne pytania na konferencjach prasowych, wslawil sie z kolei tym ze kiedys grzebal po krzakach za pilka wykopana w trakcie treningu, po czym jak ja wyciagnal to przybiegl pokazac Leo B. z radosnym "boss, I found the ball"
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5336 dnia: Czerwca 12, 2018, 09:11:02 pm »
0
mówcie co chcecie, ale w 2016 to Polsat miał żenujące studio (i wywiad z Marylką), a TVP naprawdę fajnych ekspertów.
Jak widać kupując prawa do transmisji kupuje się też w pakiecie Strejlaua i Gmocha
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Online sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5337 dnia: Czerwca 12, 2018, 09:14:49 pm »
0
a beda relacje mundialowe Antka sprzed kominka w Wisle?

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34672
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5338 dnia: Czerwca 12, 2018, 10:00:02 pm »
0
Julen Lopetegui, obecny szkoleniowiec reprezentacji Hiszpanii zostanie nowym trenerem Realu Madryt, stanowisko obejmie po Mistrzostwach Świata

uaktualnienie:
o ile nie wcześniej, bo podobno prezes hiszpańskiej federacji piłkarskiej jest na niego wściekły za podpisanie kontraktu z Realem tuż po tym, jak niedawno przedłużył kontrakt z reprezentacją\

uaktualnienie:
Lopetegui zwolniony z prowadzenia reprezentacji Hiszpanii!!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2018, 12:25:02 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Online sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #5339 dnia: Czerwca 13, 2018, 10:10:24 am »
0
Jedynie dwóch zawodników nie zagralo ani minuty z Chile i Litwa. Białkowski (czemu? Chyba wiadomo co prezentują Fabian i Szczęsny) oraz kto? Sławomir Peszko. Ten jest zawsze w formie   :facepalm:
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81367
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip