Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Borussia Dortmund
Real Madryt
sędziowie/UEFA
wszystko mi jedno

Głosowanie się kończy: Maja 30, 2024, 07:22:17 pm

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1011444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1424
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3330 dnia: Lipca 01, 2016, 12:14:34 am »
+1
Odpadamy w ćwierćfinale Euro po karnych, a tu ktoś o czarnym dniu w polskim futbolu mówi. Błagam  :facepalm: Cieszmy się, że mamy wspaniałą drużynę.

PS. Lewy strzelił i odpadliśmy, może co poniektórzy zrozumieją ten paradoks.
PS2. Sektorówka drugi raz na trybunach, drugi raz odpadamy z turnieju.
PS3. Po meczu można dojść do wniosku, że Nawałka mógł wpuścić Boruca za Fabiańskiego. Łukasz nie obronił 10 karnych, żadnego nawet nie wyczuł.
PS4. Jestem dumny z naszej reprezentacji.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8582
  • 17000 postów
  • Respect: +4338
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3331 dnia: Lipca 01, 2016, 12:33:01 am »
0
dumny

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Lapny

  • Newsman
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3332 dnia: Lipca 01, 2016, 12:39:32 am »
0
Odpadamy w ćwierćfinale Euro po karnych, a tu ktoś o czarnym dniu w polskim futbolu mówi. Błagam  :facepalm: Cieszmy się, że mamy wspaniałą drużynę.



Chodziło o sam fakt zestawienia tych trzech niefortunnych spotkań w jeden dzień, nie o sam fakt gry reprezentacji, która swoją drogą była jak z Szwajcarią; dobra w pierwszej połowie, natomiast później średniawa  ;)

Aczkolwiek, nie zmienia to faktu, że z przytoczonym przez Ciebie "PS4" zgodzić się muszę  :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2016, 12:41:24 am wysłana przez Lapny »

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3333 dnia: Lipca 01, 2016, 07:48:36 am »
0
Jest pewien niedosyt, bo spokojnie mogliśmy ten mecz wygrać. Karne to wiadomo - loteria. Jestem jednak dumny z tej drużyny. Nie pamiętam kiedy kadra dostarczyła tylu pozytywnych emocji. Chcieliśmy aby wyszli z grupy, a tu mało co i byśmy byli w półfinale. Brawo!


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3334 dnia: Lipca 01, 2016, 08:31:46 am »
0
Po tylu fantastycznych emocjach, które dostarczyła nam reprezentacja w tym EURO możemy z czystym sumieniem i bez cienia ironii zaśpiewać "Polacy, nic się nie stało!". To był świetny mecz (choć końcówkę oglądałam już zza poduszki z tych nerwów :P ). Nie popuściliśmy przeciwnikowi do samego końca. A ta brama w drugiej minucie? Wow :D ja nie zdążyłam nawet piwa jeszcze otworzyć a już cała wieś (razem ze mną ;) ) darła japy z radości.
A że Kuba karnego nie strzelił? I co z tego? Strzelił bramki w poprzednich meczach. I tak jest wielki :sorcerer:
Wyjątkowo zgodzę się z Cravenciakiem i jego PS4 ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2016, 08:34:06 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3335 dnia: Lipca 01, 2016, 09:13:40 am »
0
Wielka szkoda, bo było blisko.... Ta drużyna dała nam dużo radości, i jeszcze nam da więcej w przyszłości. Jestem z niej tak cholernie dumny, że ja p******e.

Nie moge zrozumieć, ta s***a Portugalia, miała pięć remisów, i gra w półfinale, a my na tym turnieju nie przegrywaliśmy w meczu ani razu, i odpadamy. No cóż, taka jest piłka.

Emocje emocjami, ale upominanie za słownictwo robi się już trochę nudne. Hamuj. Chyba, że chcesz żebyśmy poszli krok dalej ;)
Na wszelki wypadek odsyłam do regulaminu.
/Canis
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2016, 08:24:24 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline keep-calm-and-love-axl

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +45
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3336 dnia: Lipca 01, 2016, 12:15:15 pm »
0
Dziękuję Portugalio za tą wygraną,mimo,że dopiero po karnych.
W końcu zemściły się te wszystkie memy wyśmiewające CR7,te piosenki gloryfikujące Pazdana,to zaśmiecanie tablicy na fejsie u Ronaldo.
Co do samego meczu,Polska w pierwszej połowie pokazała klasę. Naprawdę można być dumnym.
Jednakże mnie bolał brak karnego na Ronaldo w 1.połowie i sama nieskuteczność Portugalczyka.
Zachwycił Renato Sanches.
A jeśli chodzi o naszą drużynę to szkoda mi Kuby,że to akurat on miał pecha przy rzucie karnym.
Niemniej jednak reprezentacja wykonała kawał dobrej roboty.
Jestem teraz ciekawa,komu będą kibicować ci wielcy "patrioci",który nie potrafili uszanować rywala...

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1424
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3337 dnia: Lipca 01, 2016, 12:37:40 pm »
0
Jak to komu, Islandii  8)




Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3338 dnia: Lipca 01, 2016, 12:44:03 pm »
+3
To ja tu tak tylko zostawię podsumowanie dotychczasowej gry Portugalii przez niemieckie media:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/euro-2016/niemieckie-media-europa-jest-oburzona-portugalia-w-polfinale-to-ponury-zart/x4vzye
Nie pojmuję jak w bezpośrednim starciu można kibicować przeciwnikom swojej reprezentacji. Bo że można kibicować innym nie jest niczym dziwnym. Sam do odpadnięcia trzymałem kciuki za Anglików. Teraz z zaangażowaniem będę przyglądał się grze Islandczyków i Włochów. Ale w życiu nie kibicowałbym tym reprezentacjom w meczach z Polakami... Ale żeby nie było. Moja opinia i wiem, że można mieć inną.

Jeśli chodzi o temat właściwy czyli naszą narodową piłkę: Dziękuję Polacy! W końcu mamy drużynę, której grę ogląda się z przyjemnością i przy każdej akcji emocję są czysto sportowe, a nie spowodowane myślami "ciekawe kto tym razem zawali". To wspaniale, po odpadnięciu z turnieju, być zadowolonym z reprezentacji, nie chcieć zmiany selekcjonera. Oby tak dalej.

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1248
  • Respect: +303
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3339 dnia: Lipca 01, 2016, 12:46:58 pm »
+2
PS3. Po meczu można dojść do wniosku, że Nawałka mógł wpuścić Boruca za Fabiańskiego. Łukasz nie obronił 10 karnych, żadnego nawet nie wyczuł.
Akurat strzału Quaresmy dotknął, no ale wiadomo, loteria.
Ale i tak:

DZIĘKUJEMY!!!
DZIĘKUJEMY!!!
In Rock We Trust

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1248
  • Respect: +303
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3340 dnia: Lipca 01, 2016, 01:06:10 pm »
0
Może ktoś pokusi się o wskazanie już teraz pary finałowej? :)
A co mi tam:
Belgia - Francja  :)
In Rock We Trust

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8582
  • 17000 postów
  • Respect: +4338
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3341 dnia: Lipca 01, 2016, 05:31:25 pm »
+1
wiecie czemu tyle osob go nie cierpi? bo zachowuje sie jak burak, buc i mazgaj na boisku - wobec swoich kolegow z druzyny, przeciwnikow oraz sedziow

"Ronaldo ma swój teatr i swój spektakl." M. Borek
"Macha rękami średnio raz na cztery minuty" T. Hajto

a wczoraj jego wystep najlepiej podsumowuje ta obcinka przy sam na sam z Fabianem

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8582
  • 17000 postów
  • Respect: +4338
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3342 dnia: Lipca 01, 2016, 05:32:41 pm »
0
nie mozna by zrobic jednego tematu o pilce??? Tu euro, tam euro... po co ?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3343 dnia: Lipca 01, 2016, 05:34:31 pm »
+2
Cytuj
W końcu zemściły się te wszystkie memy wyśmiewające CR7
Ale przecież poza szybkimi nogami i kilkoma zgrabnymi kiwkami to on niczego wielkiego w tym meczu nie dokonał i memy wcale się nie zemściły. No ale ja się tam nie znam na piłce i złą kobietą jestem, bo go nie lubię. (
Cytuj
wiecie czemu tyle osób go nie cierpi? bo zachowuje sie jak burak, buc i mazgaj na boisku
Samo sedno)

Nasi walczyli jak lwy, ale teraz też pozostało mi kibicować kolejnemu objawieniu tych mistrzostw czyli Islandii :)

I mam nadzieję, że w następnym meczu Portugalii okaże się, że nie wygrali zasłużenie. Zresztą wszyscy wiedzą, że niezasłużenie, w tym EURO nie byli od nas lepsi.

Jako "patriotka" dziękuję polskiej reprezentacji, bo przyjemnością (choć nerwową) było oglądanie wczorajszego meczu. Prawdziwi wojownicy. Kariera memów i piosenek z Pazdanem dopiero się rozpoczęła.
Za dwa lata Polska będzie mistrzem świata! :sorcerer:

Post Merge: Lipca 01, 2016, 06:04:51 pm
Chciałam jeszcze dodać, że jestem mile zaskoczona i zadowolona reakcjami internetu. W końcu przyzwyczailiśmy się już chyba do wszechobecnego hejtu i że nawet jak jest dobrze to jest źle, a wielu bezkarnie po innych jedzie. A polscy piłkarze mimo powrotu do domu nie są w necie opluwani i wyśmiewani (ja się nie spotkałam przynajmniej). Wręcz przeciwnie :) to mnie bardzo cieszy i to też pokazuje siłę nasze drużyny, wiarę w futbol, jaką wlali w nasze serca i niesamowite emocje i rozrywkę jaką nam dostarczyli :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2016, 06:04:51 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3344 dnia: Lipca 01, 2016, 05:38:47 pm »
0
Powinien być temat o Euro :P bo euro się kiedyś skończy i znowu będzie podział na zagraniczną i polską piłkę :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81605
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip