Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Borussia Dortmund
3 (42.9%)
Real Madryt
4 (57.1%)
sędziowie/UEFA
0 (0%)
wszystko mi jedno
0 (0%)

Głosów w sumie: 7

Głosowanie skończone: Maja 30, 2024, 07:22:17 pm

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1015546 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2610 dnia: Kwietnia 27, 2012, 05:54:03 pm »
0
Jestem tym samym ciekaw czy potwierdzą się plotki, które krążyły od jakiegoś czasu, że Pepe zostanie trenerem Chelsea. Z jednej strony jestem ciekaw jakby sobie poradził w lidze angielskiej, gdzie jest zupełnie inna mentalność piłkarska, a z drugiej strony szkoda by mi było Di Mateo, bo moim zdaniem wykonuje niezłą robotę.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2611 dnia: Kwietnia 27, 2012, 06:11:07 pm »
0
Wywalenie Di Matteo na rzecz Pepa to byłaby najwieksza głupota w historii Abramowicza. Di Matteo odbudował Chelsea, z Pepem będzie to samo co z AVB, który notabene trenerem jest świetnym, ale przegrał z londyńską szatnią. Guardiola opylił Zlatana, żeby Messi był szczęśliwy, to jak niby ma opanować Terry'go? Bez obrazy dla zawodników Barcy, ale Guardiola nadaje się an trenera pipeczek, a nie silnych osobowości, a tych w Anglii jest o wiele więcej niż w Blaugranie.
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2612 dnia: Kwietnia 30, 2012, 10:42:42 am »
0

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12054
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2613 dnia: Kwietnia 30, 2012, 09:57:57 pm »
0
Oszukać przeznaczenie odc. 1789 i nareszcie koniec szopki pt. Cracovia w ekstraklasie. Przeznaczenie ich dopadło.

A wyścig o mistrzostwo przypomina wyścig ślepego z kulawym przez przeszkody. Żenująca ta nasza liga ...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2614 dnia: Kwietnia 30, 2012, 10:00:23 pm »
0
Co do Cracovii, dzisiaj widziałem jakiś wpis po meczu z Wisłą: "Teraz pewnie ligę rozszerzą do 20 drużyn; przecież Cracovia się musi utrzymać.  ;)".

Dla mnie to Cracovii już dawno nie powinno być w tej lidze i cieszę się, że w końcu przyszedł i na nią czas.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2615 dnia: Kwietnia 30, 2012, 10:10:01 pm »
0
Zawsze przecież Ruch Chorzów może nie dostać licencji albo Filipiak kupi Polonię od Wojciechowskiego. Ostateczna ostateczność to przyznanie kilku obustronnych walkowerów w taki sposób, żeby Cracovia znalazła się na 14 miejscu. Ewentualnie ktoś stwierdzi, że Jagiellonia powinna zostać ukarana bardziej dosadnie niż 10 ujemnymi punktami 2 sezony temu. No albo powiększenie ligi ;)

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2616 dnia: Maja 01, 2012, 01:17:39 am »
0
Słyszałem, że chcą się połączyć z Niecieczą BB...
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2617 dnia: Maja 01, 2012, 12:34:46 pm »
0
Właściciel Niecieczy wyśmiał te plotki i powiedział, że nie po to udało mu się awansować do Ekstraklasy, żeby teraz sprzedawać licencję. Więc nie, Nieciecza raczej odpada. A Cracovia to oczywiście dno, ale nie najgłębsze w naszej lidze. Powinno być 3 spadkowiczów, bo Lechia i ŁKS są dokładnie na tym samym poziomie i jeśli jedna z tych trzech drużyn się utrzyma, to będzie niesprawiedliwe. Legia mnie wkurzyła - Ruch zremisował i Legia mogła sobie praktycznie zapewnić mistrza. I co? Straciła punkty. Czy naprawdę tak trudno zagrać 2 dobre mecze pod rząd? Rozumiem, że to 3:0 z Ruchem wyczerpało limit dobrej gry Legii do końca sezonu... Cały czas modlę się, żeby Śląsk nic nie ugrał, choć to już raczej niemożliwe, bo zaczęli jakimś cudem wygrywać. Ta ekipa to żałość i kompromitacja naszej ligi. Ładnie obudził się Lech - ze dwa dobre transfery i mogą o coś powalczyć w pucharach albo teraz nawet o mistrza, bo Legia wyraźnie go nie chce.
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2618 dnia: Maja 02, 2012, 10:51:28 pm »
0
I kto wie czy nie jest coś na rzeczy z tego co pisał Gnatek. Wypowiedź Kafarskiego:

Cytuj
Po konferencji prasowej Tomasz Kafarski po raz drugi rozmawiał z dziennikarzami. Na pytanie, jak szybko, jego zdaniem, Cracovia może wrócić do ekstraklasy, padła niespodziewana odpowiedź: - Cracovia jeszcze nie spadła z ekstraklasy. To, że jesteśmy na ostatnim miejscu w tabeli, o niczym nie świadczy.
- Jakie więc są szanse na utrzymanie? - dopytywała skonsternowana dziennikarka, a Kafarski uśmiechnął się ironicznie. - Na utrzymanie nie ma szans, ale jeszcze nie spadliśmy. Musi nastąpić podsumowanie ligi i wiele innych rzeczy. Chodzą różne pogłoski. Możliwe, że nie wszyscy dostaną licencje, albo liga zostanie rozszerzona. Być może Cracovia zagra w przyszłym roku w ekstraklasie - mówił trener.

Jeśli znowu Cracovia by się utrzymała przy "zielonym stoliku" to byłby dla mnie to wielki skandal. Zespoły, które są na miejscach spadkowych powinny bezdyskusyjnie spadać, a w przypadku niedostanie licencji przez jakiś zespół, powinien awansować kolejny zespół z 1 ligi.


Szeroka kadra Polski:

Bramkarze: Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny, Przemysław Tytoń

Obrońcy: Sebastian Boenisch, Kamil Glik, Marcin Kamiński, Tomasz Jodłowiec, Damien Perquis, Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Wojtkowiak

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Dariusz Dudka, Kamil Grosicki, Adam Matuszczyk, Adrian Mierzejewski, Rafał Murawski, Ludovic Obraniak, Eugen Polanski, Maciej Rybus, Rafał Wolski

Napastnicy: Paweł Brożek, Michał Kucharczyk, Robert Lewandowski, Artur Sobiech

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12054
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2619 dnia: Maja 02, 2012, 10:57:04 pm »
0
Hitem k***a !!!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MIsX5Rh1ktE" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=MIsX5Rh1ktE</a>

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2620 dnia: Maja 02, 2012, 11:03:31 pm »
0
No to modlimy się, żeby Lewy nie doznał kontuzji, bo w przeciwnym razie w ataku będzie musiał występować sam Smuda. Co w kadrze robi Brożek, który na Celticu testuje trybuny nawet teraz, kiedy Zieloni mają zapewnionego mistrza? I co tam robi Kucharczyk, który cieniuje nawet w naszej żałosnej lidze, a co dopiero mówić o meczu z Czechami? Gdzie Jankowski (moim daniem dużo lepszy od przereklamowanego Piecha)?

No i Kamiński - strasznie niepewny wybór, choć stawianie na młodzież się chwali. Przynajmniej lepszy od Głowackiego (Boże ratuj!).

Brakuje mi też Kuszczaka - ostatnio gra zaje*iscie, zwłaszcza w porównaniu do Fabiańskiego, który nie gra wcale.

Więcej zastrzeżeń nie mam, no może miło by było zobaczyć Żyrę, ale i dla niego przyjdzie czas, o niego jestem spokojny.
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2012, 11:07:17 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2621 dnia: Maja 02, 2012, 11:17:28 pm »
0
No właśnie k***a, hitem! Babki dały czadu, bez kitu, nie miały konkurencji :D . I piszę to bez cienia ironii, ciesze się, że wygrały ;) .

Co do kadry - brak mi Boruca, miałem czas oswoić się z decyzją, że nie zagra, no ale wierzyłem do końca. Podobnie rzecz ma się z Kuszczakiem.
Dziwne że nie ma Głowackiego, Smuda na niego stawiał konsekwentnie, a teraz taki c**j. Ciekawe.
Polanski - w czym on jest lepszy od Borysiuka? Generalnie farbowane lisy out. Perquisa zamienić na Żewłakowa, Obraniaka np. na Milę czy Gola.
Grosicki - zaskoczenie na plus, brawo dla Frania.
Matuszczyk - w takiej formie jak teraz lepszy byłby od niego jakikolwiek ofensywny pomocnik.
Napastnicy oprócz Lewandowskiego to pomyłka. Chociaż patrząc okiem kibola - fajnie że jest Kucharczyk, w końcu Legia no i mieszkaliśmy na tym samym osiedlu :)

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2622 dnia: Maja 02, 2012, 11:23:13 pm »
0
Polanski - w czym on jest lepszy od Borysiuka? Generalnie farbowane lisy out. Perquisa zamienić na Żewłakowa, Obraniaka np. na Milę czy Gola.

hmmmm może w tym że gra, strzela i assystuje w Bundeslidze?
a mi zwisa i powiewa czy są jak to nazywasz są farbowane lisy,  a nawet się cieszę bo piłkarsko są lepsi niż piłkarze których wymieniłeś (za wyjątkiem Żewłakowa, zawsze wielki szacun do niego miałem i lepszego kapitana nasza reprezentacja mieć nie mogła)

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2623 dnia: Maja 02, 2012, 11:33:24 pm »
0
No rzeczywiście Polanski ma od początku sezonu aż 3 gole i aż 2 asysty na koncie. Bilans tak imponujący, że aż wstyd się nim chwalić :) . No i odkąd Borysiuk trafił do Bundesligi to Polanski spędził na boisku ledwie 130 minut więcej, doprawdy niewiele.

A na temat farbowanych lisów nie chce wypowiadać mi się po raz kolejny.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #2624 dnia: Maja 02, 2012, 11:42:04 pm »
0
Borysiuk jest tępy, tak po ludzku tępy - to raz. Może sprokurować karnego albo dostać czerwona kartkę pod koniec wygranego meczu. Dużo fauluje - to dwa. Gra w spadkowiczu, ekipie tak beznadziejnej, jak u nas Cracovia - to trzy. Ma zero techniki, a na pewno gorszą od Ojgena - to cztery. 3 gole i 2 asysty to i tak dobrze jak na pomocnika, którego zadaniem jest odbieranie piłki. Borysiukowi uda sie strzelić gola raz na rok, kiedy jego uderzeni na siłę odbije się po rykoszecie i zmyli bramkarza - dziękuję bardzo. Jeśli już kogoś na def. pomoc zamiast Ojgena, to dlaczego nie... Salamona? Cicho się o nim zrobiło, ale gra nadal i to gra bardzo dobrze, przy okazji Euro szum wokół niego na pewno by wrócił ze zdwojoną mocą.

Na Borucu mi nie zależało, bardziej na Kuszczaku.

Brak Głowackiego to wielki plus - on popełniał tak głupie i podstawowe błędy, ze strach się było bać.

Lewy, Jankowski, Brożek - taki atak by mnie zadowalał w pełni, bo nie ma z czego wybierać. A mamy Kucharczyka i Sobiecha :facepalm:

 
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2012, 11:46:19 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81869
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip