Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Borussia Dortmund
Real Madryt
sędziowie/UEFA
wszystko mi jedno

Głosowanie się kończy: Maja 30, 2024, 07:22:17 pm

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1011181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1785 dnia: Maja 05, 2011, 04:26:25 pm »
0
Nawet nie wiecie, jaki byłem szczęśliwy że nie poruszaliście tutaj tego tematu przez tyle czasu. Zqyx, po co zaczynałeś?

A kibicom Lecha radziłbym się tutaj nie wymądralać, bo kto jak kto, ale wy akurat powinniście być ostatni do tego żeby nas pouczać co do wydarzeń z Bydgoszczy :)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1786 dnia: Maja 05, 2011, 04:28:50 pm »
0
Ja się nie wymądrzam, wyrażam swoją opinię. Myślę, że każdy forumowicz bez względu przydziału terytorialnego do Amica'i Poznań czy Wisły ITI Warszawa może się wypowiedzieć :P ;)

Swoją utopijną wersję wydarzeń odnośnie polskiej ligi i wszystkiego z nią związanego przedstawiłem w poprzedniej wypowiedzi ;)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1787 dnia: Maja 05, 2011, 04:43:04 pm »
0
A kibicom Lecha radziłbym się tutaj nie wymądralać, bo kto jak kto, ale wy akurat powinniście być ostatni do tego żeby nas pouczać co do wydarzeń z Bydgoszczy :)
no tak, bo ci w białych koszulkach ktorzy wbiegli na boisko to z Poznania byli...
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1788 dnia: Maja 05, 2011, 04:43:45 pm »
0
Teraz sobie będziecie wypomianać? Kibice obu klubów wbiegli na stadion i tyle, taki jest fakt

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1789 dnia: Maja 05, 2011, 04:55:12 pm »
0
Proponuję zamknąć temat na jakiś czas, bo nikt tu nikogo nie przekona.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1790 dnia: Maja 05, 2011, 04:56:14 pm »
0
Nie ma co zamykać :) każdy ma swoje zdanie i na tym poprzestać lepiej :) zajmijmy się reprezentacją :P jak obstawiacie - ktoś będzie chciał z nami w końcu zagrać?:D

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1791 dnia: Maja 05, 2011, 05:05:01 pm »
0
http://www.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111913,9542855,Horrendalnie_drogie_bilety_na_mecz_Polska___Francja.html

"Kończymy z tanimi biletami, bo mieliśmy przez to same kłopoty. Teraz będą droższe, bo chcemy żeby przychodziły całe rodziny"
no faktycznie, jeśli chciałbym iść z żoną i synem i przyjmując optymistyczną wersję najtańszych biletów 3*80=240zł - rzeczywiście, calusieńkie rodziny będą przychodziły, od dziadków do prawnucząt.
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1792 dnia: Maja 05, 2011, 05:22:34 pm »
0
A kibicom Lecha radziłbym się tutaj nie wymądralać, bo kto jak kto, ale wy akurat powinniście być ostatni do tego żeby nas pouczać co do wydarzeń z Bydgoszczy :)
no tak, bo ci w białych koszulkach ktorzy wbiegli na boisko to z Poznania byli...

Byłeś na meczu? Chyba nie, bo inaczej wiedziałbyś o co mi chodzi. Czy to my sprowokowaliśmy zadymę przez to, że wpadliśmy na boisko cieszyć się razem z piłkarzami? No chyba nie. W zeszłym roku też byłem na finale, po ostatnim gwizdku kibice Jagiellonii też wybiegli na boisko cieszyć się ze swoimi piłkarzami. Wtedy żaden z kibiców Pogoni nie miał zamiaru urządzać pokazówki.

Ale spoko, rozumiem. Na trybunach nie pokazaliście absolutnie nic, więc w jakiś sposób trzeba było zaistnieć ;]

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1793 dnia: Maja 05, 2011, 05:34:13 pm »
0
Zqyx, po co zaczynałeś?

Interesowało mnie, jak to faktycznie było, bo w gazetach często bzdury piszą. Kibice i kibole są wszędzie, tu chyba barwy nie mają większego znaczenia. Heh, nie wiedziałem, że takie zamieszanie będzie. Chyba lepiej jednak nie wiedzieć pewnych rzeczy.

Witek : Zagrać z polską reprezentacją? Chyba tylko na Euro. Skończy się na sparingach z San Marino. A po Euro przyjdzie kolejny trener zdziwiony tym, że tak mało dobrych piłkarzy gra w Polsce, chociaż przez pół życia trenował polskie zespoły i kupował zawodników z innych krajów  :D A nie, taki już jest :P
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2011, 05:38:39 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1794 dnia: Maja 05, 2011, 06:18:29 pm »
0
A kibicom Lecha radziłbym się tutaj nie wymądralać, bo kto jak kto, ale wy akurat powinniście być ostatni do tego żeby nas pouczać co do wydarzeń z Bydgoszczy :)
no tak, bo ci w białych koszulkach ktorzy wbiegli na boisko to z Poznania byli...

Byłeś na meczu? Chyba nie, bo inaczej wiedziałbyś o co mi chodzi. Czy to my sprowokowaliśmy zadymę przez to, że wpadliśmy na boisko cieszyć się razem z piłkarzami? No chyba nie.
no to może po prostu opowiesz jak było, czego w TV nie pokazali
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1795 dnia: Maja 05, 2011, 06:25:07 pm »
0
Ja pozwolę sobie wtrącić również swoje "trzy grosze" na temat zajść w Bydgoszczy. Wbieganie na murawę uważam za debilizm. I to nie ważne czy są to kibice Lecha czy Legii, bo również taka "praktyka" mi się nie podoba na Widzewie podczas ostatniego meczu w sezonie. Jestem w stanie zrozumieć radość ze zwycięstwa w finale Pucharu Polski i chęci świętowania tego sukcesu ze swoją drużyną, ale część osób, według mnie, pojawiła się tam tylko po to, bo pewnie to była doskonała okazja aby coś rozwalić, albo komuś przyłożyć. Czytałem gdzieś, że kibice Lecha (tutaj nie mam pewności czy dobrze pamiętam, więc jeśli było inaczej, to przepraszam) pobili operatora kamery telewizyjnej. Jestem bardzo ciekaw jaki był tego powód? Bo ośmielił się filmować to co się dzieje? Wcale bym się nie zdziwił gdyby kibole Lecha również "polowali" tam na piłkarzy Legii i na odwrót.

Jest jednak coś czego jeszcze bardziej mój mały rozum nie jest w stanie pojąć, a mianowicie jak to się stało, że człowiek z zakazem stadionowym miał w ogóle możliwość bycia na tym stadionie i na tym meczu. Co więcej, podobno nawet jakiś komendant policji, czy ktoś taki, pisemnie prosił o odłożenie mu kary!! Mało tego, człowiek, który bije piłkarza swojej drużyny i mu grozi dostaje od tych piłkarzy puchar i biega z nim po murawie!! No przepraszam Was, ale dla mnie jest to sytuacja nie do pojęcia...

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1796 dnia: Maja 05, 2011, 06:45:08 pm »
0
no to może po prostu opowiesz jak było, czego w TV nie pokazali

A nie możesz zapytać kolegów z Lecha? No ale ok, wyglądało to tak, że w momencie jak kibice Legii zaczęli się wycofywać na trybuny po kilku minutach świętowanie (nic nie było do tego momentu niszczone), to na boisko wbiegli kibice Lecha i wtedy się zaczęło. Ot i cała historia.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1797 dnia: Maja 05, 2011, 07:09:56 pm »
0
Gnatek po prostu chciałem wiedzieć jak to wygląda od strony kibica Legii
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1798 dnia: Maja 05, 2011, 07:33:26 pm »
0
no to może po prostu opowiesz jak było, czego w TV nie pokazali

A nie możesz zapytać kolegów z Lecha? No ale ok, wyglądało to tak, że w momencie jak kibice Legii zaczęli się wycofywać na trybuny po kilku minutach świętowanie (nic nie było do tego momentu niszczone), to na boisko wbiegli kibice Lecha i wtedy się zaczęło. Ot i cała historia.

Jakie znaczenie ma fakt, zenic nie bylo wtedy niszczone? Nie wolno kibicą wbiegać na murawe, koniec kropka. Wiem, że wiekszość ktorzy to zrobili maja możdzki wielkosci ziarenka piasku ale to nawet nie trzeba byc Einsteinem, żeby pojac tak podstawowe zasady.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #1799 dnia: Maja 05, 2011, 07:41:15 pm »
0
Fakt faktem, bramka dla Realu powinna być, ale o to  już miejcie pretensje do sędziego  :lol: A Mascherano mimo, że został trącony przez Crystyne który był faulowany miał prawo sie przewrócic, ale oczywiscie sędzia dał dupy tutaj.


Cytuj
Swoją drogą dużo się mówiło o murowaniu bramki przez Real, ale nie kojarzę za bardzo w ostatnim czasie drużyny, która zagrała w dwumeczu, albo w meczu ligowym o punkty z Barceloną taktyką ofensywną i uzyskałaby korzystny wynik.

No nie rób jaj  :rolleyes: A czy Real ma gorszych piłkarzy niż Barca ?  Na Barcelonie wystarczy załozyc wysoki presing i nie należy leciec od razu z piłką do przodu. I  mi nie mówcie, że piłkarze Realu nie sa do tego zdolni  :rolleyes: Tej drużynie jest potrzebny solidny trener, bo lepszych piłkarzy nie mozna sobie wymarzyc.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2011, 07:43:23 pm wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81580
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip