Autor Wątek: operacje plastyczne  (Przeczytany 12294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 14, 2008, 11:06:12 am »
0
Temat bardzo "na czasie" ;) Hmmm....Jeśli chodzi o operacje plastyczne to wydaje mi się, że wynajdowanie sobie rzeczy do poprawki przez dziewczyny ładne, atrakcyjne, które tak naprawdę nie muszą nic zmieniać w sobie, a chcą to zrobić żeby zaimponować koleżankom lub facetom jest bez sensu :ph34r: W ogóle nie rozumiem kobiet, które powiększają sobie biust, dla mnie dwa sterczące balony na których można by nosić talerze są...obrzydliwe. Oglądałam kilka programów o operacjach biustu i jak dla mnie panie te przed operacją wyglądały dużo lepiej niż po. Nawet, jeśli powiększy się piersi nieznacznie, to wydaje mi się, że wrażenie sztuczności jest takie same. Rozumiem natomiast osoby, które chcą coś w sobie zmienić bo utrudnia im to życie, np. złamały kiedyś nos i mają np. kłopoty z oddychaniem lub inne zdrowotne, albo w przypadku poparzeń.
Ja osobiście nie zdecydowałabym się na żadną operację plastyczną, chociaż jak chyba każdy człowiek mam kompleksy. Bałabym się bólu a także tego, że po czasie wpadnę w jakąś obsesję i na siłę będę sobie wyszukiwała mankamentów urody. (Chociaż małe odsysanie tłuszczu tu i ówdzie by się przydało :lol: ;) )

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 14, 2008, 11:46:10 am »
0
Dla mnie powody, jakimi kierują się ludzie podejmujący decyzję o poddaniu się operacji plastycznej, są nieistotne. Mają na to ochotę i kasę - ich sprawa, co robią z własnym ciałem. A to, że czasem operacje plastyczne zamiast poprawiać wygląd wręcz szpecą? To też nie mnie oceniać, wszak nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba ;)
Operacje plastyczne towarzyszące zmianie płci również nie budzą we mnie sprzeciwu, raczej szacunek za konsekwencję w dążeniu do uzyskania harmonii między płcią umysłu i ciała.
A osobiście, chociaż chętnie zmieniłabym u siebie klika rzeczy, prawdopodobnie nigdy nie zdecyduję się na operację plastyczną ze względu na bardzo niski próg bólowy :ph34r:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 21, 2008, 06:29:11 pm »
0
ale to w zasadzie bez roznicy czy ktos to robi dla facetow, czy dla innych kobiet, czy w celu leczenia kompleksow... tak czy inaczej to wychodzi na jedno - dla lepszego samopoczucia :D


zgadzam się, że wszystko to służy polepszeniu samopoczucia lub  podbudowaniu własnego ego  :) być może motywacja nie jest najważniejsza, ale osobiście żal jest mi tych tysięcy kobiet, które poddają się boelsnym zabiegom, żeby zatrzymać przy sobie faceta...wiem, że ludzka głupota nie ma granic, ale ręce mi opadają, gdy słucham wypowiedzi niektórych pań oddających się w ręce chirurgów, aby stać się atrakcyjniejszymi dla partnerów....bo on lubi przecież takie a takie...np. z wielkim biustem i talią osy  ;) pytanie, czy ma sens męczyć się dla kogoś? okaleczać się, aby usatysfakcjonować kogoś a nie siebie ?  :???:

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 21, 2008, 07:04:37 pm »
0
Nigdy nie zdecydowałabym się na operacje plastyczną, chociaż znalazłoby się pare rzeczy do poprawki, ale po co? Właśnie dzięki nim wyróżniam się z tłumu, po operacjach byłabym jedną z wielu plastikowych laleczek. I po co mi to? Uważam, że nie warto upiększać się dla nikogo, ani dla męża ani dla kochanka ani dla nikogo innego. Jak nas nie akceptują to won i tyle :D

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 22, 2008, 12:11:14 pm »
0
A co sądzicie o botoksie? Czy na pewno jest w 100% bezpieczny? Czy za parę/ paręnaście lat osoby stosujące regularnie (co pół roku) tę toksynę nie będą się czasem skarżyły na jakieś dolegliwości? W końcu czy sami mając te 40 lat zdecydujecie się na zabieg?

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 22, 2008, 12:58:11 pm »
0
u mnie botoks jest na plus :D moja ciociunia sobie zrobiła (co prawda tylko raz bo ceny rosną...) ale do tej pory wygląda lepiej od mojej mamy (bliźniaczki) nie cierpiała jakoś tragicznie (no może przez jeden dzień przypominała balonik.... :P)
poprawnie stosowane nie powinno chyba zaszkodzić :]
no chyba, że w wyglądzie bo jak sobie pani za dużo tego wstrzyknie to wygląda jak królik :D

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 22, 2008, 01:11:10 pm »
0
Myśle, że skutki uboczne stosowania botoksu będą widoczne dopiero za pare lat. O ile będą, bo trudno w tej chwili ocenić. Nie mam pojęcia od ilu lat się go stosuje, ale chyba nie aż tak strasznie długo :>

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 25, 2008, 10:57:37 pm »
0
Jak pomyślę o kobietach, które wycinają sobie żebra, robią płukanki jelit, wstawiają implanty w różne miejsca ciała, to botoks brzmi  jak zrobienie manicure  :D. Oczywiście jest to jakaś ingerencja, ale bardziej kojarzę ją z zabiegiem w salonie kosmetycznym, niż brutalnym poprawianiem matki natury. Nie wiem na ile zmienia się twarz po botoksie i jakie ma to skutki uboczne, ale wydaje mi się, że te zabiegi staną się niebawem tak popularne jak np. oczyszczanie twarzy u kosmetyczki  ;). Osobiście wole się jednak uchronić przed wstrzykiwaniem sobie czegokolwiek w przyszłości.

Jak nas nie akceptują to won i tyle :D


Trafna puenta  :D...a ten radykalizm  :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wychodzi na to, że faceci mają problemy z rozpoznaniem silikonu oraz innych przeróbek u swoich kobiet  :???: ??
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=521023

panowie na forum też mają jakieś doświadczenia ?  :D

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 25, 2008, 11:19:29 pm »
0
po fotkach rzeczywiscie nie jest latwo poznac (kiedys robilem sobie test typu: zaznacz wlasciwe zdjecie), ale dotknac i
i podejrzewam trudnosc spada  :P

chociaz pod silikonowym biustem prawie zawsze sa widoczne blizny, w postaci takich poziomych kresek...
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2008, 11:21:06 pm wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 25, 2008, 11:31:10 pm »
0
A widzieliście co się stało z biustem Pameli? :???: Każdą kobietę po operacji to czeka? :ph34r:

http://www.pudelek.pl/artykul/11310/odpadaja_jej_piersi/

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 25, 2008, 11:41:41 pm »
0
Katarynko ale Ona miała już n operacji ;)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 25, 2008, 11:44:44 pm »
0
No tak, ale silikon to silikon, jak się "zgranulował" Pameli to może chyba każdej :???:

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 25, 2008, 11:47:37 pm »
0
ogladalem kiedys program o kobietach ktore mialy naprawde powazne problemy zdrowotne po operacjach wszczepienia
silikonu...

lekarz powiedzial ze wkladki powinno wymieniac sie co 10 lat... ale to oznacza kolejna operacje, a niektore organizmy
moga tego nie tolerowac i byc moze to sie przytrafilo Pameli (tym bardziej ze najpierw sobie napompowala, potem zmniejszala...)
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Tiramisu

  • Gość
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 28, 2009, 01:03:06 pm »
0
Operacja plastyczna to zabieg, na ktory decyduja sie ludzie zakompleksieni.
Nie sztuka powiekszyc biust do rozmiarow gigantycnzych. Sztuka zyc z plecami z przodu...

Wypelnianie zmarszczek?
To przyznanie sie do tego, ze nie mozemy pogodzic sie z uplywajacym czasem.


Offline Mistrzyni Pierwszej Krwii

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Kobieta
  • crazy life
  • Respect: +2
Odp: operacje plastyczne
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 28, 2009, 03:59:30 pm »
0
A widzieliście co się stało z biustem Pameli? :???: Każdą kobietę po operacji to czeka? :ph34r:

http://www.pudelek.pl/artykul/11310/odpadaja_jej_piersi/
Nie rozumiem jednego ,skoro jej biust jest w tak fatalnym stanie to po co go prezentuje ?
Always I feel like
There's  nothing' that's stopping me
All things are possible
I am unstoppable
Belive in yourself :)

 

Wasze prace plastyczne ;)

Zaczęty przez NightTrain

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 13562
Ostatnia wiadomość Września 29, 2018, 12:47:20 pm
wysłana przez WhiskyaGoGo