Autor Wątek: Moda  (Przeczytany 54114 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Moda
« Odpowiedź #120 dnia: Lipca 11, 2009, 05:09:41 pm »
0
A to szkoda Aniu,ponieważ tak fantazyjne kolory nawiązują do świetnych muzycznych czasów z przeszłości np.lat 60-tych,które uważam za bardzo pozytywne pod każdym względem i według mnie miło by było widzieć tak przystrojone panie... :rolleyes:

A co do bakcyla kupna ciuchów i im pochodnych,to wierzę Ci,tym bardziej,że jesteś kobietą,a Wy to lubicie...Ale oprócz tego ja facet-sam tak mam,że uwielbiam kupować wszelkie buty więc o.k ;)
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Moda
« Odpowiedź #121 dnia: Lipca 11, 2009, 08:09:43 pm »
0
są tutaj jacyś "nałogowcy" kupujący ciuchy, buty, torebki w ilościach większych niż to konieczne ?  :D

Buuu... Mnie do tej pory nie udało się złapać takiego bakcyla... A nawet doszło do tego, że ostatnio traktuję zakupy "ubraniowe" jako największą karę :/ Kupuję coraz mniej wyżej wymienionych rzeczy, bo imo wszystkie ciuchy świetnie wyglądają tylko na wieszakach, wszystkie buty są niewygodne a wszystkie torebki zupełnie niepraktyczne i nie w moim stylu :(
Ale jestem absolutnym nałogowcem, jeśli chodzi o pewne kosmetyki - po prostu MUSZĘ! mieć każdy nowo-reklamowany tusz do rzęs, krem do rąk czy nawilżającą pomadkę do ust :sorcerer: Dlatego jestem w stanie zrozumieć tych, którzy gromadzą w swojej szafie niezliczone ilości ubrań, butów czy torebek - ja z niektórych moich kosmetyków też skorzystam tylko raz albo i wcale ;)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Moda
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 12, 2009, 07:43:37 pm »
0
Ale oprócz tego ja facet-sam tak mam,że uwielbiam kupować wszelkie buty więc o.k ;)

no proszę...a ja byłam pewna, że to kobieca "przypadłość" :D

jestem absolutnym nałogowcem, jeśli chodzi o pewne kosmetyki - po prostu MUSZĘ! mieć każdy nowo-reklamowany tusz do rzęs, krem do rąk czy nawilżającą pomadkę do ust :sorcerer:

Jeśli chodzi o kosmetyki, to także kwestia mody. Niektóre kupuje się zwyczajnie dlatego, bo zadziała na nas odpowiednio reklama i odczuwamy wręcz "mus" posiadania danego produktu... :D Hmmm...ale ciekawe czy można by było podzielić je na te "modne" i "niemodne" ?   ;)  Reasumując, my kobiety chyba już tak mamy, że "COś" nałogowo musimy kupować i jakoś nawet nie staram się walczyć z tym stereotypem  :D.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Moda
« Odpowiedź #123 dnia: Lipca 12, 2009, 08:04:53 pm »
0
Reasumując, my kobiety chyba już tak mamy, że "COś" nałogowo musimy kupować

Rose - faceci mają tak samo, a przynajmniej tak wynika z moich osobistych obserwacji ;) Tyle tylko, że u nich nie dotyczy to ciuchów/dodatków/kosmetyków/itp. ale różnych gadżetów - komórek, kompów, konsol, samochodów i innych tego typu "bajerów" :sorcerer:

Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Moda
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 12, 2009, 08:09:01 pm »
0
Bo generalnie kazdy lubi miec cos modnego :D A czy to sa buty, czy szminka, czy komórka czy samochod, to inna sprawa :D

Offline Mistrzyni Pierwszej Krwii

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Kobieta
  • crazy life
  • Respect: +2
Odp: Moda
« Odpowiedź #125 dnia: Lipca 12, 2009, 10:26:03 pm »
0
A ja jak widzę jakąś kolejną wyprzedaż świetnych ciuchów lub promocję kosmetyków to się 'trzęsę' ;))) no i nie sposób się oprzeć jeśli np. za cenę jednego mogę mieć 2 rzeczy no to nie ma siły mowię sobie że babie nigdy ciuchów dość i zawsze coś się przyda:))no i strasznie jestem z siebie zadowolona jak uda mi się coś kupić taniej
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2009, 08:57:49 pm wysłana przez monisiura »
Always I feel like
There's  nothing' that's stopping me
All things are possible
I am unstoppable
Belive in yourself :)

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Moda
« Odpowiedź #126 dnia: Lipca 13, 2009, 06:58:51 pm »
0
Aniu to nie tylko kobieca przypadłość,ale zapewniam Cię,ze gro facetów lubi wydawać pieniądze na wszelkie potrzebne,jak i niepotrzebne rzeczy;)W tym i ja-szczególnie jak wspomniałem na buty,ale jest to ogólnie odzież i muzyczne gadżety ;)...A ja jakoś wyjątkowo nie gonię za modą,a zwyczajnie staram się posiadać-w sensie zakupić,to co potrzebuję,bądz co bardziej odpowiada rzeczywistości-LUBIĘ 8)
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Tiramisu

  • Gość
Odp: Moda
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 15, 2009, 05:50:48 pm »
0


są tutaj jacyś "nałogowcy" kupujący ciuchy, buty, torebki w ilościach większych niż to konieczne ?  :D

Mojego uwielbienia dla akcesoriow nalogiem nie sposob nazwac. Ja chodze po sklepach, kiedy wiem, ze mam na cos fundusze. Lubie kupowac buty i torebki - mam opinie wlascicielki najoryginalniejszych dodatkow ;) Nie pasuje do stereotypowego obrazu fanki rocka, uznajacej tylko glany - nosze je, gdy aura jest ekstremalna, nadaja sie tez do chodzenia po gorach. Uwielbiam nosic i kupowac buty na obcasach, noszenie ich nie jest dla mnie dyskomfortem (ale to juz chyba objaw groznych modyfikacji w budowie nog  :D). Czy to szpilki, czy 'slupki' - charakterystyczny chod zostaje wymuszony i basta. Za moda nie gonie, wybieram to, co przypada mi do gustu i w czym dobrze sie prezentuje. Mam taka zasade, ze ciuchy, ktorych juz nie nosze, oddaje do komisu - mam z tego oszalamiajaca sume 5-10 zlotych, zyskujac wiekszy przeciag w szafie. Trudno mi okreslic styl, jaki soba ukazuje - czerpie z kazdego to, co mi sie podoba, zyskujac niepowtarzalnosc. Zawsze wygladam na przekor ogolowi populacji zenskiej, lecz dobrze mi z tym

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Moda
« Odpowiedź #128 dnia: Marca 31, 2010, 05:28:37 pm »
0
Po Święcie Matki Pieniężnej - nowa Ramoneska i spodnie  :wub:
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2010, 05:34:09 pm wysłana przez Claudia Bloodyrose »

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Moda
« Odpowiedź #129 dnia: Kwietnia 03, 2010, 08:23:43 pm »
0
kurcze....dzisiaj widzialam modowa ( a w zasadzie antymodowa wpadke)  :o :rolleyes: dziewczyna miala na sobie ciemnobrazowe ponczochy (nie kryjace) i do tego....UWAGA!!! ....biale lakierowane snadaly...plus zwiewna niebieska spodnice w kwiaty  :D

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Moda
« Odpowiedź #130 dnia: Kwietnia 03, 2010, 08:27:40 pm »
0
ponczochy (nie kryjace)
nie rozumiem... czegoś konkretnego nie kryjące?

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Moda
« Odpowiedź #131 dnia: Kwietnia 03, 2010, 08:30:23 pm »
0
yyyy....no bo sa na przyklad ponczochy kryjace z mikrofibry, ktore  daja taki matowy efekt....skora nog jest wtedy niemalze niewidoczna  :D

ehhhh...nie wiem jak to wytlumaczyc  8)

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Moda
« Odpowiedź #132 dnia: Kwietnia 03, 2010, 08:35:08 pm »
0
aaaa ok

Solidus

  • Gość
Odp: Moda
« Odpowiedź #133 dnia: Kwietnia 03, 2010, 08:35:56 pm »
0
kurcze....dzisiaj widzialam modowa ( a w zasadzie antymodowa wpadke)  :o :rolleyes: dziewczyna miala na sobie ciemnobrazowe ponczochy (nie kryjace) i do tego....UWAGA!!! ....biale lakierowane snadaly...plus zwiewna niebieska spodnice w kwiaty  :D

o jaaaaaaaaaaaaaa poważnie ktoś się tak ubrał? Ale faux pas, ja bym spłonął ze wstydu jakbym mial tak wyjsc!!!!

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Moda
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 03, 2010, 08:41:16 pm »
0
Cos Ty ...Mysle,ze niebieska spodnica doskonale podkreslilabykolor Twoich oczu.

 

Moda na Sukces

Zaczęty przez Maro2

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 21821
Ostatnia wiadomość Lutego 14, 2012, 11:07:47 am
wysłana przez SOSNA!